jak Catherine Zeta Jones - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-12, 20:51   #31
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: jak Catherine Zeta Jones-do Samanty:)

Buuuuuuuuu to nie było do mnie eee a ja już sie tak napaliłam myslałam że sobie ktoś o mnie przypominiał ehhhhhh a to było do samanty nie do mnie ehhhh ślepota ze mnie jedna
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 21:00   #32
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: jak Catherine Zeta Jones-do Samanty:)

Jednak sarimacia też sie przydała stokroci hihi a z ta pomadką art deco to sprawdz bo moja mamcia jej używa jest 100% identyczna ,no a z lancome to chyba do samanty jednak tak wysokopółkowej wiedzy niestety nie posiadam hihih :kiss:

pozdrawiam
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 21:14   #33
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: jak Catherine Zeta Jones-do Samanty:)

sarimatha napisał(a):
> Buuuuuuuuu to nie było do mnie eee a ja już sie tak napaliłam myslałam że sobie ktoś o mnie przypominiał ehhhhhh

a my sie chyba jeszcze nie poznalysmy?mi sie bardzo podoba to nieporozumienie bo duzo mi wjasnilas i pomoglas fajna dziucha z Ciebiei ciesze sie,ze moglysmy sie tak poznac! milo mi,jestem Stokrociai od dzis na pewno bede o Tobie pamietac

>a to było do samanty nie do mnie ehhhh ślepota ze mnie jedna

aj! napisalas tak wyczerpujaca odpowiedz,ze jestem pelna zachwytu.Serio
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 21:18   #34
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: jak Catherine Zeta Jones-do Samanty:)

sarimatha napisał(a):
> Jednak sarimacia też sie przydała stokroci hihi

alez oczywiscie i to JAK!dziekuje jeszcze raz...na ta dluga twoja wypowiedz na pewno jeszcze napisze cos...ale nie wiem czy dzis zdaze,bo musze zrobic kilka zadanz mat;( bu! a tak tu jest z wami przyjemnie

>a z ta pomadką art deco to sprawdz bo moja mamcia jej używa jest 100% identyczna ,no a z lancome to chyba do samanty jednak tak wysokopółkowej wiedzy niestety nie posiadam hihih :kiss:

a ja pytalam o rozswitlacz do buzi z Lanncome
ale pomadka z Art Deco jestem BARDZO zainteresowana
jalk bede miec czas zajrze do perfumerii....
buzi!
> pozdrawiam
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 21:21   #35
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: jak Catherine Zeta Jones-do Samanty:)

aha!sarimatho powiedz skad pochodzi Twoj nick?no i pokaz nam sie na zdjeciuplissss
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 21:25   #36
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: jak Catherine Zeta Jones-do Samanty:)

stokrocia napisał(a):
> sarimatha napisał(a):
> > Buuuuuuuuu to nie było do mnie eee a ja już sie tak napaliłam myslałam że sobie ktoś o mnie przypominiał ehhhhhh

nie ma to jak dobry humorek w ostatnim tygodniu
>
> a my sie chyba jeszcze nie poznalysmy?mi sie bardzo podoba to nieporozumienie bo duzo mi wjasnilas i pomoglas fajna dziucha z Ciebiei ciesze sie,ze moglysmy sie tak poznac! milo mi,jestem Stokrociai od dzis na pewno bede o Tobie pamietac

Mnie też ejst niezwykle przyjemnie ciesze sie

> aj! napisalas tak wyczerpujaca odpowiedz,ze jestem pelna zachwytu.Serio

oj dziekuję
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 22:57   #37
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: jak Catherine Zeta Jones-do Samanty:)

Aaaa ostatnio pisałam skąd ta nazwa 5 lat temu na lekcji informatyki wymysliłam taką zbitkę słowną ze słów sari (strój noszony przez hinduski) kojarzyła mi sie z dalekim wschodem również karimata :P wiadomo co hihi nooo i słączyłam SARI
kariMATa (kończówak stą tha dlatego że chyba w
THA suahili doadaje sie to do imion jako talizman dający moc) no i wyszła sarimatha


a moje zdjęcie eeeeee nie jestem fotogeniczna na zdjęciach wychodze jak paszkwil niestety zobaczymy jak sie zmieści to zobaczycie mnie w DUŻYM (dosłownie wymiarze)
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-13, 11:36   #38
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: jak Catherine Zeta Jones-do Samanty:)

Cześć
Tyle na tym forum wątków, że nie zauważyłam Stokrociu, że prosisz mnie o radę:-(
Widze , że Sarimatha wszystko dokładnie Ci opisała.

Co do kolorów szminek to sprawdź te kolorki podane przez dziewczyny - sa one bardzo zblizone do tych, które Zeta ma na zdjęciu, ale pamiętaj że kolor na każdych ustach wygląda inaczej.

PODOBNY ODCIEŃ ZNAJDZIESZ W CZTEROKOLOROWEJ PALECIE CHANEL - Powder Cream Lipstick lub szminka Infarouge w kolorze Scarlet, cienie Stellaires z palety LES 4 OMBRES DE CHANEL, ciemniejsza kreske możesz narysowac ciemnym brazem: Nova z seri pojedyńczych cieni Unique. Kości policzkowe muśnij delikatnie pudrem o odcieniu Fantasia Chanel.

Z palety Lancome podobny odcień szminki znajdziesz w błyszczykach Star Gloss - nr 121 i 122, w szminkach Rouge Absolu Creme: 164 Rouge tentation, 260 Velour de brun, cienie z Color Focus: Oz i Casgue D'or - jednak nie jest to dokładnie taki odcień jaki ma Caterina. Co do różu to Color Focus:Orange Fizz, lub któryś z odcieni Libre Solei nadajace twarzy słonecznego wyglądu.

Pomadka Dior Addict: Frezee It ma też taki cieplutki, ciemno pomarańczowy odcień. Maja oni także paletę czterokolorowych cieni, która przypoimna odcieniami te na zdjęciu_ jest tam łosoś, cegła, beż, brąz.

W kosmetykach Guerlaina znajdziesz podobny kolor pomadki: Deep and Matt Lipstick SPF 15 kolor : red gold, usta możesz musnąć błyszczykiem Gloss&Shinena policzki radiant Blush: Yellow Gold, cieni szukaj w palecie Radiant Colour.

Estee Lauder - szminka Pure Color: Vinyl Citrus, Pure Color Crystal: Crystal Coral, Watermelon Fizz, cienie Pure Color: Sun Block, puder - BlushLight: Sun, Blush All Day: Cynamon.
Clinique, usta - Colour Surge Lipstick: Sassy Spice, Long Last Soft Shine Lipstick: Ginger Bronze, Long Last Lipstick: Sinfully Rich, róż -Soft-Pressed Powder Blusher: Sweet Blush.

Bourjois, potrójne cienie w kolorze Les Brunes Cuivre, pojedyńcze: Beige Majestuex 44 , pod łuk brwiowy:Beige Trompe l'Oeil 79, Beige Delicat. Pomadka - Pour La Vie Lipstick: Volcano Pour Sopranos 42.

Sephora - cień: Box of Chalks -sa tam trzy odcienie m.in pomarańcz rdzawy, Glitter All Over Color Palette - Shades of Brown (zestaw czterech kolorków).

Isa Dora - pomadka- Perfect Moisture Lipstick: Golden Coral, Summer Red, róż - Cinnamon.

Możesz także poszukać podobnych kolorów w palecie Inglot, czy ArtDeco.

Pozdrawiam
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-13, 16:39   #39
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: jak Catherine Zeta Jones/stokrocia

Ja też dodam sposób wykonania tego makijażu . Sukces tego makijażu to cierpliwe , czaso i praco chłonne budowanie oprawy oczu .
Taki makijaż oczu należy budować warstwowo .
1. Alternatywa dla bazy to zagruntowanie powiek podkładem i oprószenie ich pudrem
2 . Czarną kredką miękką , narysuj kreskę wokół oka . Pomaluj też nią wewnętrzną linię dolnej powieki i kąciki oczu .
3 . Ciemniejszym cieniem nalezy teraz pokryć ślad czarnej kreski którą narysowałaś . Uzywamy do tego pędzelka .
4 . Malujemy ruchomą część górnej powieki . Robimy za pomocą pędzelka średnio grubą linię na dolnej powiece poniżej czarnej kreski .

Teraz musisz rozetrzeć dookoła ciemniejszy cień pędzelkiem .

5 . Dodatkowo połóż prawie u nasady - wokół dolnych rzęs i ponad ruchomą częścią górnej powieki ciemny ceglasto- miedziany cień i nad zewnętrznymi kącikami oczu przeciągając delikatnie ku górze i na boki . Granica między nim a czernią powinna być płynna
6 . Cierpliwie zacieraj granice koloru - tu swoboda palcem , pędzlem czym efektowniej
7 . Przestrzeń nad łukiem brwiowym w kierunku skroni pokryj jasnymi cieniami perłowymi , półperłowymi lub opalizującymi odbijającymi światło dzięki temu makijaż nabiera lekkości .
8 . Wytuszuj rzęsy mocno - czarną maskarą

Aby jeszcze bardziej wzmocnić efekt możesz pociągnąć eye-linerem nasadę górnych rzęs .

Ten makijaż wymaga cierpliwości i wielu prób . Może nie udać się za pierwszym razem ale jak to się mówi nauka czyni mistrza Nie polecam Ci odcieni kolorów ponieważ nie chcę wymuszać na Tobie żadnego ich kupna a nie wiem cieniami jakiej firmy się malujesz . W każdym razie te odcienie są dostępne zarówno w firmach takich jak MAC , Dior czy nasz polski Inglot . Wystarczy wyruszyć na ich poszukiwania .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg catherine-zeta-2a.jpg (52,3 KB, 11 załadowań)
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 11:04   #40
engelhai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
GG do engelhai
Smile Dot.: jak Catherine Zeta Jones

Cytat:
Napisane przez stokrocia
Hej
Zalaczam zdjecie tej aktorki,zalezy mi na kupnie podobnej a, wrecz takiej samej pomadki do ust,jaka ma Catherine na zdjeciu,by nie wysuszala az tak bardzo ust,bojak widac na zdjeciu,to chyba pomadka dosc trwala.Mozecie cos doradzic?

Wydaje mi sie że widziałam pomadkę w takim kolorze sprawdź prosze w perfumerii pomadkę Estee Lauder -Electric Intense Lip Creme w kolorze 737 Electrified. Jest taka na allegro u woarygodnego sprzedawcy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=51118773 ale zdjęcie nie odzwierciedla kolorku ale najlepiej sprawdź w perfumerii.
engelhai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.