konturówka+bezbarwny błyszczyk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-11, 13:02   #1
patrycja1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 81

konturówka+bezbarwny błyszczyk


dziewczyny nie znam się za bardzo na makijażu dlatego chciałam was prosić o porade.Dobrze by wyglądała kontórówka w kolorze ust i do tego bezbarwny błyszczyk?Pamiętam jak kiedyś moja koleżanaka obrysowywałą usta konturówką w kolorze ust (nie nakładając niczego więcej na usta) i nawet fajnie to wyglądało według mnie ale ja się może nie znam , może to nie za bardzo?
__________________
MonikaS
patrycja1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 09:57   #2
Irysekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 790
Dot.: konturówka+bezbarwny błyszczyk

Ja osobiście tak nie robie bo mi sie to nie podoba ale to tylko moje skromne zdanie Jeśli już chcesz używać konturówki to polecam jakiś jasny błyszczyk np. w odcieniu cappucino i do tego brązową konturówke
__________________


Irysekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 11:46   #3
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: konturówka+bezbarwny błyszczyk

Patrycjo, zależy co chcesz osiągnąć. Sposób, który opisałaś sprawdza się w optycznym powiększaniu ust. Są jednak trzy nieodzowne warunki:

- konturówka musi być faktycznie idealnie w odcieniu ust. Neutralna, naturalna, JASNA;
- kontur musi być roztarty (w kierunku środka ust), absolutnie nie może tworzyć wyraźnej linii;
- kontur powinien być narysowany 1mm ponad konturem naturalnym (nie więcej!), w miejscach, które chcesz powiększyć.

Konturówka ma generalnie do spełnienia funkcję doprecyzowania zarysu pomadki i niedopuszczenia do jej "wylewania się" poza obręb warg, utrwalenia makijażu. Nigdy i pod żadnym pozorem sama w sobie nie powinna być widoczna, jej odcień ma zlewać się z odcieniem szminki (ust). Ja wiem, że kobiety noszą czasem ciemny kontur + jasne wypełnienie, ale jest to błąd w sztuce.
Brązową konturówkę odradzam z całego serca, chyba że używasz brązowej pomadki.

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 15:19   #4
patrycja1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 81
Dot.: konturówka+bezbarwny błyszczyk

dzięki dziewczyny za porade.Ja myślałam o bezbarwnym błyszczyku i transparentnej konurówce oczywiście w kolorze ust!!!! Bardzo mi się nie podoba jak u dziewczyny widać rysy konturówki ble... efekt PAMELI ANDERSON:P
__________________
MonikaS
patrycja1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 15:31   #5
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: konturówka+bezbarwny błyszczyk

też chce się zaopatrzyć w konturówkę z tego względu że nie mam wyraźnej granicy ust i chciałabym ją delikatnie wzmocnić ale tak żeby wyglądała w stu procentach naturalnie. mam nadzieję że znajdę taki odcień
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.