imprezka trwa..a makijaz nie.co robic po 12 godz zabawy aby nie wygladac fatalnie??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-14, 00:21   #1
damagda
Raczkowanie
 
Avatar damagda
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 117
Wink

imprezka trwa..a makijaz nie.co robic po 12 godz zabawy aby nie wygladac fatalnie???


Powiedzmy o 21 sie maluje a raczej koncze O 22 jestem w jakims klubie i wygladam super...A o 5 rano (po tanczeniu=spoceniu, wypiciu nadmiarku %, i zmeczeniu sie ogolnie) wygladam tak, ze nikt nie powinien mnie ogladac...Zmora po prostu
Macie jakies wyprobowane triki imprezowe? By nie tylko na ale i po imprezce wygladac w miare dobrze? Jakie kosmetyki ze soba nosicie? Ja probuje rozgryzc to od lat.. I nadal skutki sa marne
__________________
-------Well, I ain't evil I'm just good lookin'--------
damagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 10:05   #2
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: imprezka trwa..a makijaz nie.co robic po 12 godz zabawy aby nie wygladac fatalnie???

wiesz ja zauwazylam ze u mnie efekt potwora pojawia sie po wypiciu zbyt duzej ilosci %.dobrze na koniec makijazu przypudrowac sobie twarz jakism sypkim lekkim pudrem.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 10:30   #3
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: imprezka trwa..a makijaz nie.co robic po 12 godz zabawy aby nie wygladac fatalnie???

No niestety to tylko kosmetyki, a nie makijaz permanentny- nigdy nie będa się trzymały idealnie;-) Tym bardziej po tańcach, hulankach i swawolach;-)
Mozesz jedynie utrwalić makijaż specjalnym fixerem;-) A w kosmetyczce nosić bibułki matujące, puder i błyszczyk;-)
pzdr
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 13:00   #4
raczku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: imprezka trwa..a makijaz nie.co robic po 12 godz zabawy aby nie wygladac fatalnie???

skąd ja to znam hehehehehheeh. ja na przykład kiedy widzę że zaczyna być z moją twarzą źle (jakoś tak ok 4:00 w nocy) lecę do łazienki i tam - husteczką (takie specjalne do demakijażu) zcieram pozostałosci podkładu. na to kremik, (ATW DermBasic pielęgnująco matujący), dalej podkład ja uzywam takiego z AVONu (calming effects) to chyba jedyna rzecz z avonu co mi pasuje, bo reszta... szkoda gadać. na to jakiś puder w kamieniu. obrzędy te w łazience zajmują 3 minuty a make up trzyma się spokojnie 6 godzin, wygląda się po prostu świeżo.
raczku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 17:03   #5
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: imprezka trwa..a makijaz nie.co robic po 12 godz zabawy aby nie wygladac fatalnie???

sam,a co to za fixer/fixator?

Edytowane przez iza_
Czas edycji: 2005-09-17 o 17:05
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 17:30   #6
kreciak
Rozeznanie
 
Avatar kreciak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 685
Dot.: imprezka trwa..a makijaz nie.co robic po 12 godz zabawy aby nie wygladac fatalnie???

nosze w torebce chusteczki odświezajacea nastepnie kłade puder sypki

ale kiedy wypije za duzo no to rumience mma gotowe

pozdrawaim
kreciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 17:54   #7
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Dot.: imprezka trwa..a makijaz nie.co robic po 12 godz zabawy aby nie wygladac fatalnie???

Hmm tak sobie mysle ze najlepszym patentem bylo by spic wszystkich pod koniec imprezy zeby swiat i ja wydawal im sie piekniejszy!!
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-16, 18:30   #8
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: imprezka trwa..a makijaz nie.co robic po 12 godz zabawy aby nie wygladac fatalnie???

Ja na takie dłuuugie wyjścia ratuję się dobrą bazą, na nią podkład, podkład przypruszony fixatorem, a to wszystko utrwalone jeszcze emulsją matującą żeby się nie świecić. Na razie się sprawdza, choć "tapeta" nie jest już taka niewidoczna jak zazwyczaj
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.