Makijaz na studniowke - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-08, 18:26   #1
brazowookaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 90

Makijaz na studniowke


W sobote mam studniowke. Dzisiaj postanowilam zrobic probny makijaz. Polaczylam zloto z czernia. Nie jest on jednak dopracowany bo robilam go na "szybkiego" zeby sprawdzic czy mi cos takiego wogole pasuje. Dodam, ze mam bordowa sukienke.Tylko zastanawiam sie jak pomalowac paznokcie.. czy tez w kolorze jasnego zlota? A usta? Myslalam nad tym, zeby pomalowac je bezbarwnym blyszczykiem. Co Wy na to? I przepraszam, za kiepska jakosc zdjec ale to przez aparat... W rzeczywistosci makijaz oczu wydaje sie bardziej ciemny..

Kosmetyki : cien do powiek Manhattan, tusz do rzes AVON, czarna kredka eveline
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(21)poprawione.JPG (8,7 KB, 386 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 32 popr.JPG (6,9 KB, 463 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 27popr.JPG (6,8 KB, 440 załadowań)

Edytowane przez brazowookaa
Czas edycji: 2007-01-08 o 19:05
brazowookaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 18:35   #2
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Makijaz na studniowke

Ja co do kwestii techniki wykonania makijazu sie nei wypowiem, bo sie zwyczajnie nie znam. Moge jedynie poradzic regulacje brwi Pozdrawiam
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 18:36   #3
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Makijaz na studniowke

Cóż.. Nie jest źle, choć makijaż nie powala .
Brokat/cień trochę się obsypał, zrezygnowałabym z czarnej kredki wewnątrz oka.

Uzupełnij pierwszy post i listę kosmetyków użytych do makijażu.



edit: Ja równiez radziłbym Ci delikatną regulacje brwi.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 18:50   #4
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Makijaz na studniowke

Brwi bym wyregulowała, nie za dużo, ale jednak, bo są dość szerokie i gęste.
Makijaż-nie podoba mi się. Cień mega rozsypany po twarzy, kolorystycznie Ci pasuje średnio. Może to wina kiepskich i zbyt małych zdjęć, a do tego źle oświetlonych. Sorry, ze tak piszę, ale naprawdę ciężko coś dojrzeć...

Zrezygnowałabym z tej czarnej kreski wewnątrz oczu... A przede wszystkim studniówkowy makijaż (i nie tylko) trzeba dopracować dopieścić, bo musi się trzymać cała noc. Ma zdobic twarz, a nie psuc efetk.

Uzupełnij pierwszy post o liste kosmetyków, bo będę musiała przesunąc wątek na Wizazystkę.
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 19:19   #5
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Makijaz na studniowke

ja tam słabo widze co jest na tych zdjęciach. widziałam tylko mocno obsypany cień. ale z pewnością jeszcze dopracujesz makijaż. i będziesz się dobrze bawić - czego Ci serdecznie życzę
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 19:44   #6
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Makijaz na studniowke

Generalnie złoto połączone z czernią pasują do siebie. Tylko nie wiem jak do bordowej sukienki...hm, to złoto jest za żółte chyba, może jakieś "stare złoto", coś takiego. Musisz uważać przy nakładaniu tak brokatowego cienia, tutaj bardzo się osypał. Czerni mogłoby być troszeczkę więcej, ale musi być dobrze roztarta ze złotem, tak żeby kolory ładnie się przenikały. Co do błyszczka, to może jakiś ciepły brąz? tylko nie może być za mocny W sumie bezbarwny i tak do wszystkiego pasuje. No i to co poprzedniczki pisały- proponowałabym delikatną depilację brwi. Jeżeli nigdy tego nie robiłaś, wybierz się do sprawdzonej kosmetyczki, ona zrobi to sprawnie i nie będzie bardzo bolało
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 20:46   #7
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Makijaz na studniowke

Jeśli ten cień jest sypki to proponuję schować go na razie do szafki i zabrać się za cienie w kamieniu. Jeśli rzucisz się na głęboką wodę (czyli ślicznie wprawdzie połyskujące cienie sypkie, lecz mega trudne do nałożenia) to może skończyć się katastrofą.
Pomadka już powiedziała- cień jest wszędzie wokół oczu.

Co do koloru- masz ładne brązowe oczy i myślę że do nich (i do sukienki) pasowałaby zieleń ciemna, jakaś ładna oliwka...
Te kolory które tu widzę (choć widać w sumie niewiele) nie podobają mi się.

ps. zrobiłam małą symulację
Kolor mniej więcej taki sobie wyobrażam, choć nie powiem że jest w 100 % taki jak sobie wymyśliłam.Tu wydaje się dość mocny, ale to po to by było widać rozkład cieni.
Generalnie zrezygnowałabym z rysowania kreski na spojówce, a przynajmniej nie do samego wewnętrznego kącika.
Zaznaczyłabym zewnętrzne kąciki górnych powiek czarną kredką nad linią rzęs. Następnie ciemnym kolorem( w moim przypadku to zieleń) zaznaczyłabym zewnętrzne kąciki oczu i trochę wyżej- załamanie powiek (nałożyć cień np. pacynką).
Kolejnym krokiem byłoby roztarcie tego cienia miękkim pędzelkiem do cieni, a wówczas kontury cieni złagodnieją i będą ładnie zanikać.
Wystarczy troszkę poćwiczyć a na pewno się uda. Jednak lepiej ćwiczyć na zwykłych cieniach, nie sypkich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2 copy.jpg (38,8 KB, 229 załadowań)

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2007-01-08 o 21:24
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 22:19   #8
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Makijaz na studniowke

Cytat:
Napisane przez .:aniah:. Pokaż wiadomość
Generalnie złoto połączone z czernią pasują do siebie. Tylko nie wiem jak do bordowej sukienki...hm, to złoto jest za żółte chyba, może jakieś "stare złoto", coś takiego. Musisz uważać przy nakładaniu tak brokatowego cienia, tutaj bardzo się osypał. Czerni mogłoby być troszeczkę więcej, ale musi być dobrze roztarta ze złotem, tak żeby kolory ładnie się przenikały. Co do błyszczka, to może jakiś ciepły brąz? tylko nie może być za mocny W sumie bezbarwny i tak do wszystkiego pasuje. No i to co poprzedniczki pisały- proponowałabym delikatną depilację brwi. Jeżeli nigdy tego nie robiłaś, wybierz się do sprawdzonej kosmetyczki, ona zrobi to sprawnie i nie będzie bardzo bolało
zgadzam sie. koniecznie regulacja brwi, na poczatek nie jakas drastyczna a delikatna no i calkowicie trzeba zmienic polozenie cieni oraz je jakos wyrownac bo cien zlalazl sie nawet na nosie. udanej studniowki
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 22:32   #9
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Dot.: Makijaz na studniowke

Ja rowniez radze przed studniowka wybrac sie do kosmetyczki na regulacje i w makijazu rowniez zadbac o brwi,bo sa one niewatpliwe Twoja zaleta - piekna oprawa oczu, ale trzeca ja umiejetnie wydobyc, nadac im ksztalt!W makijazu proponuje je troszke "zagescic" od nasady nosa - albo dorysowac kreseczki mocno naostrzona kredka albo pociagnac matowym cieniem(ciemny braz) Wtedy bedziesz powalac spojrzeniem, a osypujacy Cien przejdzie nie zauwazony - gwarantuje! Oto symulacja jak wyobrazam sobie Twoje brwi po metamorfozie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (75,1 KB, 151 załadowań)
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 05:30   #10
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Makijaz na studniowke

Za dużo tego brokatu
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 05:42   #11
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Makijaz na studniowke

Cytat:
Napisane przez jotemka Pokaż wiadomość
Za dużo tego brokatu
tez tak uważam
antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 07:26   #12
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Makijaz na studniowke

cień wszędzie się poosypywal. Nie jestem tez przekonana co do kolorystyki. To złoto jest zbyt żółte i średnio pasuje do bordowej sukienki, bardziej widziałabym tu stare złoto lub takie bardziej beżowe.
Zastosuj się do rad dziewczyn odnośnie brwi i techniki oraz kolorystyki cieni
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 08:23   #13
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: Makijaz na studniowke

Niestety dziewczyny piszą prawdę, nie wyszło to za najlepiej słabe fotki też nie ułatwiają sprawy
ale nie martw się zastosuj się do porad dziewczyn, poćwicz a z pewnością będziesz pięknie wyglądała na studniówce. Symulacje madie i eufemii doskonale pokazują to do czego powinnaś dążyć
Masz piękne duże oczy, wystarczy że troche poćwiczysz i będą wyglądały przepięknie
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 09:20   #14
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Makijaz na studniowke

Makijaż nie podoba mi się, ze względu na kolorystykę, jak i wykonanie, przykro mi. Tak, jak piszą dziewczyny, cień straszliwie się osypał, jest dosłownie wszędzie, ten odcień złota do Ciebie nie pasuje, jak pisała Aga, lepsze byłoby stare złoto lub wpadające w beż. Kreska na wewnętrznej powiece jest niepraktyczna, chociażby ze względu na łzy, które będą ją skutecznie wypłukiwać. Podoba mi się (od strony technicznej) propozycja Madie, natomiast nie jestem przekonana do tej zieleni.
Mona zmalowała kiedyś makijaż pod bordo http://www.wizaz.pl/forum/showthread...o%B6+pod+bordo
wprawdzie oczka są w nim delikatnie potraktowane, ale usta mniodzio.Jeżeli jednak na taki makijaż się nie zdecydujesz, to możesz, jak najbardziej zrobić makijaż czarno-złoty, ale powinnaś zastosować się do rad Wizażanek. No i brwi do regulacji
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 18:15   #15
brazowookaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 90
Dot.: Makijaz na studniowke

Co do brwi to macie racje, mialam i mam w planach je troche wyplewic W sumie co do makijazu, to jak zaczelyscie pisac o jego wadach to stwierdzilam, ze faktycznie nie jest zbyt ladny i wogole jakis taki nijaki. Ale do soboty jeszcze kilka dni... wiec postaram sie poprawic
brazowookaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 22:56   #16
anusia000
Raczkowanie
 
Avatar anusia000
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 125
Dot.: Makijaz na studniowke

ja uwazam ze wieczorowy makijaz powinien byc ciemny i zloto moze troche smiesznie wygladac tym bardziej ze masz bordowa sukienke. jesli nie masz pomyslu na makijaz to poprostu umow sie do kosmetyczki a jesli zdecydujesz sie sama zrobic sobie makijaz to poeksperymentuj troche z kolorami i zobacz w czym naprawde bedziesz dobrze sie czuła powodzenia!
__________________
nothing special
anusia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 11:36   #17
kroofk@
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 870
Dot.: Makijaz na studniowke

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Makijaż nie podoba mi się, ze względu na kolorystykę, jak i wykonanie, przykro mi. Tak, jak piszą dziewczyny, cień straszliwie się osypał, jest dosłownie wszędzie, ten odcień złota do Ciebie nie pasuje, jak pisała Aga, lepsze byłoby stare złoto lub wpadające w beż. Kreska na wewnętrznej powiece jest niepraktyczna, chociażby ze względu na łzy, które będą ją skutecznie wypłukiwać.
Podpiszę się, plus dodam, że brwi do regulacji, ale to już dziewczyny też pisały.
__________________
Przegrałam swój najlepszy czas...
MARZENIA I MIŁOŚĆ BOLĄ...

kroofk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 11:16   #18
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Makijaz na studniowke

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Cóż.. Nie jest źle, choć makijaż nie powala .
Brokat/cień trochę się obsypał, zrezygnowałabym z czarnej kredki wewnątrz oka.





edit: Ja równiez radziłbym Ci delikatną regulacje brwi.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 18:28   #19
Olcia_zd18
Raczkowanie
 
Avatar Olcia_zd18
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: .......;) ;)
Wiadomości: 80
Dot.: Makijaz na studniowke

Hej.Mnie sie podoba...Lubie taki make-upA czy mogłabys blizej okreslic co to za cien?Bo fajnie sie błyszczy a ja na swoja studniowke tez na taki poluje i nigdzie nie moge znalezc.....:cm ok:
Olcia_zd18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-16, 18:51   #20
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Makijaz na studniowke

Studniówka to przede wszystkim okazja, żeby "zabłysnąć", dlatego nie zgadzam się z opinią, że za dużo jest brokatu... ale... niestety makijaż, który nam pokazałaś, też nie zachwyca. Cień się osypał i w efekcie zepsuło to cały urok, technicznie też nie najlepiej... jeśli chcesz wykonać naprawdę ładny makijaż, a sama nie za bardzo potrafisz, spróbuj skorzystać z makijaży "Step by step" na tym forum. Na pewno znajdziesz coś, co Ci się spodoba, a dzięki dokładnym opisom, wykonasz go bez problemu krok po kroku
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.