Jak zamaskowac dziury po ospie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-15, 21:26   #1
ardzana13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2

Jak zamaskowac dziury po ospie??


Mam jasną cerę i na mojej twarzy wszystko widać szczególmie dziury po chorobie chcielabym je jakos zamaskowac aby nie bylo ich widac da sie cos zrobic??
ardzana13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 08:49   #2
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jak zamaskowac dziury po ospie??

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 18:34   #3
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak zamaskowac dziury po ospie??

Proponuję jeszcze bazę pod podkład - wyrówna fakturę skóry i optycznie wygładzi nierówności. Oprócz Dermacolu nieźle kryjący jest też Dermablend od Vichy, tyle że jest zdecydowanie droższy i ma uboższą gamę kolorystyczną. La Roche Posay ma też w swojej ofercie kosmetyki silnie kryjące.
Radzę Ci też pójść do dermatologa albo lekarza pierwszego kontaktu - przypisze Ci kurację rozjaśniającą blizny i przebarwienia
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 19:53   #4
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Jak zamaskowac dziury po ospie??

moim skromnym zdaniem lepiej docelowo zainwestować w pielegnację niz zakrywac makijazem.
Bylas moze u dermatologa? Na pewno poleciłby jakies zabiegi np. peelingi medyczne itp.
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 20:04   #5
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Jak zamaskowac dziury po ospie??

na takie blizny kremy rozjasniajace nic nie dadzą . Bo tu nie chodzi o przebarwienie tylko takie wlasnie dziury, ja mam taka jedna i z tego co sie dowiadywalam z tym nic nie zrobisz... zadne kosmetyki nie pomogą. co do zakrywania makijazem nie wiem, ale mojej sie nie da niczym zakryc (jedynie wlosami bo jest na czole ).

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2010-05-17 o 12:24
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 23:58   #6
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak zamaskowac dziury po ospie??

makijażem z trudem tuszuje się rozszerzone pory, a co dopiero zagłębienia po ospie. zdecydowanie niestety musisz się skonsultować z dermatologiem albo lekarzem medycyny estetycznej, z tego co ja się orientuję, to tego typu niedoskonałości 'leczy się' między innymi metodą TCA Cross,

jak Lenna na Laboratorium Urody (http://www.laboratoriumurody.pl/foru...owe-,t663.html) wyjaśniała, ostrożnie jednak zarzekając się, że nie jest absolutnie pewna i pełnej odpowiedzialności nie przyjmuję (czego i ja nie chcę zrobić, toteż ją przytaczam ) "(...) wygląda mniej więcej tak, że w sam środek małej blizny jest przykładany na chwilę ostro zakończony drewniany 'szpikulec' nasączony kwasem, z pominięciem okolicznych tkanek. Dobrze się sprawdza w przypadku typowych potrądzikowych dołków." więc poospowych pewnie też.

btw, feelin_soo_me:absolutnie boski avek!
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-05-17 o 00:00
denq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 17:12   #7
Kurt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 62
Dot.: Jak zamaskowac dziury po ospie??

Tych dziur faktycznie się nie da zamaskować Na twarzy mam na szczęście małe, ale mam jedną bliznę na linii włosów, która rozciągnęła się razem ze skórą (kiedy rosłam, bo ospę miałam w wieku 5 lat) i mam taki jakby łysy placek przy skroni Ludzie czasem zwracają mi na to uwagę i pytają się czy nie mam grzybicy (bo ona tez zostawia takie placki)
Mam sobie przykleić kępkę włosów czy jak?
Kurt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 11:07   #8
gosienka131211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Post Dot.: Jak zamaskowac dziury po ospie??

witam mam 13 lat i tez mam na twazry dzury po ospie.Osobiście smaruje blizny maścią cepan daje on niewielkie efekty . Do niedawna niewiedziałam kompletnie co mam zrobić zeby znikneły całkowicie ale dowiedziałam sie ze jest cos takiego jak : laserowe usuwanie blizn lezc nie wiem ile to kosztuje i czy bede sie do tego zabiegu nadawała.
gosienka131211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.