Zima czy nie zima? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-18, 00:03   #1
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Cool

Zima czy nie zima?


Tak sie zaczytałam w tych wątkach o typach kolorystycznych, że już teraz sama nie wiem. Podobno jestem zimą, ale cos mi się nie wydaje Jestem blada, ale nie aż tak bardzo, mam ciemną oprawę oczu, ale nie czarną. Opalam się najpierw na czerwono, a potem skóra brązowieje, ale opalenizna szybko schodzi. Nie mam piegów ani rumieńców. Mój naturalny kolor włosów to popielaty brąz. Dobrze wyglądam w ubraniach w kolorze czarnym, zimnym odcieniu czerwieni, ciemnym fiolecie, ciemnej zieleni. Tak samo z makijażem, pasują mi grafitowe, szare, fioletowe cienie do powiek, pomadki w odcieniu chłodnym. Kolor włosów często zmieniam, więc ten ze zdjęcia jest nieaktualny, ale dobrze mi w chłodnych kolorach, typu mahoń, ciemny brąz. Brzydko mi w rudym [a szkoda, bo bardzo mi się podoba ] Ostatnio farbowałam się na mahoniowo-miedziany brąz i chyba w takim kolorze też nie wygladam źle, bo jest on chłodny dzieki tej domieszce mahoniu. Więc na pewno jestem typem chłodnym. Ale czy zimą, to nie wiem, juz mi sie wszystko pomieszało, help

Załaczam zdjęcia [jestem na nich bez makijażu, więc hmm ]
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]

Edytowane przez Lovisa
Czas edycji: 2005-07-25 o 22:33
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 06:40   #2
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Zima czy nie zima?

Oooo rany,cera do pozazdroszczenia.Moim zdaniem zima z Ciebie,ale nie uważam sie za eksperta wiec poczekam na wypowiedzi specjalistek.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 10:14   #3
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Zima czy nie zima?

Dzięki Aleksandro Ale może ktos jeszcze sie wypowie? Chciałabym znać opinie innych, żeby mieć pewność
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 10:34   #4
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Zima czy nie zima?

Wiesz co, Twiggy..(tego nicka uzywac czy tego nizej? ) wydaje mi sie, ze gdybys miala naturalny kolor wlosow, to bylabys bardziej latem. Bo:
oczy, mimo ze brazowe, sa jednak jasne (orzechowe)
i jak wyobrazam sobie ciebie w tym popielatym brazem, to nie masz wtedy tak mocnej urody jak zima (mocnej w sensie intensywnej) moim zdaniem jestes latem (jak dolly ) ktore przerobilo sie na zime. A moze wkleisz nam zdjecia, jedno w czerwonym ubraniu, a drugie w jakims pastelowym? np; jasny roz, lila?
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 10:42   #5
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Zima czy nie zima?

Nie mam zdjęć w jasnych rzeczach, bo w ogóle nie mam ubrań w takich kolorach, ubieram sie przeważnie na czarno [nie znosze różów itp] Hmm, moje oczy nie są na pewno orzechowe, sa ciemnozielone, wokół źrenicy jest brązowa obwódka, ale teczówka jest w kolorze zieleni. Myślalam, że może jestem typem miesznaym lato-zima?
Zaraz poszukam jakiegoś zdjęcia moich oczu i wkleję
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 10:44   #6
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Zima czy nie zima?

Mozesz byc lato-zima, jak najbardziej im ciemniejsze wlosy, tym bardziej zima ;P
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 11:04   #7
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Zima czy nie zima?

Oto i ono - moje oczko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.JPG (21,0 KB, 58 załadowań)
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-18, 11:19   #8
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Zima czy nie zima?

Zima
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 11:46   #9
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Zima czy nie zima?

A ja jestem niemal pewna, że jesteś mieszanym typem Lato-Zima Ja też kiedyś długo zastanawiałam się, czy jestem Zimą. Wiedziałam, że na pewno nie jestem latem, bo mam ciemnobrązowe włosy i brązowe oczy, ale z Zimą też mi coś nie pasowało. I pewnego razu zobaczyłam na tej stronce: http://www.indigo-farbberatung.de/05...sse/so_wi.html paletę dla lato-zimy i zdjęcie tej pani i nagle doznałam olśnienia, że wszystko się zgadza, że to są moje kolory i teraz jestem 100% pewna, że jestem typem lato-zima I myślę, że Ty też jesteś tym typem.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 11:57   #10
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Zima czy nie zima?

Dziękuję Ci, Joey i w ogóle Wam wszystkim Czyli jednak dobrze obstawiałam, że być może mieszaniec ze mnie Ta paleta barw rzeczywiście mi pasuje, dodałabym jeszcze tylko czerń do nich. No, to teraz mam pewność i wiem, że miałam rację, iż rudy kolor włosów mi nie pasuje, tak samo jak ciepły brąz. Bo moja mama cały czas mi mówi, że brzydko mi w ciemnych włosach i powinnam mieć rude własnie. No i się myli Ale to dlatego, że ona sama ma blond i chciałaby, żebym ja też miała. A ja lubię rudy, ale bardziej za mahoniem jestem i ciemnym brązem
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.