Tłusta cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-17, 09:33   #1
ISK_ra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2

Tłusta cera


hej. Mam problem. Moja cera jest tłusta, pojawia się na niej duuuzo zaskórniaków(wągrów) czasem pryszcze. Z natury mam bladą cere, niestety pokrytą bliznami po tych obrzydliwych niedoskonałościach. Nie wiem co mam robić, kiedy rano nakładam podkład, po powrocie do domu cała się błyszczę, przez co widać każdy minimalny ślad na twarzy, to straszne ! jestem w strasznej rozpaczy, bo idzie wiosna i słońce nie da mi żyć. Błagam pomóżcie
ISK_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 09:55   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Tłusta cera

Czego od nas oczekujesz? Poradzenia Ci w sprawie doboru podkładu? Niestety żaden podkład nie zrobi z cery tłustej normalnej. Taką skórę trzeba matowić bazą a po nałożeniu podkładu matującym pudrem/finisherem. Niestety trzeba też nosić ze sobą puder matujący lub porządne bibułki.
Kolorówkę rozświetlającą też trzeba sobie darować.
W pewnym stopniu da się tłustą cerę uspokoić odpowiednią pielęgnacją, ale jeśli tego szukasz, to to nie jest odpowiednie forum.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 14:47   #3
senorita_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: Tłusta cera

może spróbuj podkładu mineralnego który nie zatyka porów i matujący puder myślę, że będzie lepiej ale w ciągu dnia na pewno trzeba będzie z raz nosek przypudrować, inaczej z tłustą cerą się raczej nie da
senorita_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 19:28   #4
moi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Tłusta cera

ja do cery tłustej polecam kosmetyki z serii Iwostin, tej zielonej- dostępne w każdej aptece a potrafią zdziałać cuda
moi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-19 20:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.