Czy tabletki antykoncepcyjne mogą powodowac pisk w głowie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-15, 15:09   #1
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 178

Czy tabletki antykoncepcyjne mogą powodowac pisk w głowie?


Chciałam w jakimś zbiorczym watku zadać to pytanie, ale w sumie nie wiem w jakim.... dlatego nowy post.
Że tabletki antykoncepcyjne mogą powodowac bóle głowy to raczej wszystkie wiemy. I prawdopodobnie znowu mam bóle przez Microgynon 21 (dawno temu miałam). Ale mam również pisk w głowie. Miała któraś z was podobne skutki uboczne? Głównie chodzi mi o pisk, który pojawił się kilka dni po pojawieniu się bólów głowy. Ginekolog moja powiedziała, że "tabletki mogą, ale nie muszą go powodować". Oczywiście natychmiast je odstawiłam. Dajcie znać.
Charlotte York jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 14:16   #2
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 293
Dot.: Czy tabletki antykoncepcyjne mogą powodowac pisk w głowie?

Jeżeli nawet lekarz tak Ci powiedział, to masz odpowiedź - tak, mogą. Trzeba przede wszystkim słuchać swojego organizmu i obserwować objawy - jeśli po kilku dniach się pojawiły to raczej nic innego nie zmieniałaś w diecie czy stylu życia, prawda? A sztuczne hormony niestety często bardzo szkodą organizmowi, o czym mówią obecnie nawet znane blogerki typu Kosmetyczna Hedonistka itp.
Mia1612 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 21:09   #3
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy tabletki antykoncepcyjne mogą powodowac pisk w głowie?

Tabletki odstawiłam. W głowie nadal piszczy. Chociaż zdarzyło się w sumie kilka dni bez pisku. Nawet wczoraj było prawie cicho. A dziś znowu. Oszaleje. Jeżeli lekarz mi nic mądrego znowu nie powie to nie wiem co robić. bóle głowy mi przeszły. To może na to, żeby przestało piszczeć potrzeba więcej czasu
Charlotte York jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 05:46   #4
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 514
Dot.: Czy tabletki antykoncepcyjne mogą powodowac pisk w głowie?

Byłaś u laryngologa?
Cytokina jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 12:43   #5
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy tabletki antykoncepcyjne mogą powodowac pisk w głowie?

Tak.
Charlotte York jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 13:28   #6
iLady
Raczkowanie
 
Avatar iLady
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 31
Dot.: Czy tabletki antykoncepcyjne mogą powodowac pisk w głowie?

Wątpie aby to byla wina tabletek, a przynajmniej nie bezposrednio. Owszem, mogly one ruszyc jakie element twojego organizmu ale to oznaczaloby raczej problem z konkretnym elementem ciala bardziej.
iLady jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 14:28:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.