Krew po stosunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-04, 08:24   #1
Kolakoala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Question

Krew po stosunku


Cześć, zauważyłam u siebie od czasu rozpoczęcia przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych, że po każdym stosunku przez około 4-5 dni utrzymuje się u mnie krwawienie z pochwy, któremu towarzyszą brazowe upławy, a przez pierwsze 2 dni wraz z krwawieniem ból podbrzusza. Przed rozpoczęciem przyjmowania tabletek nie miałam takiego problemu. Zażywam Drosfemine, kończę aktualnie drugie opakowanie, przy czym podczas zażywania pierwszego opakowania miałam dużo skutków niepożądanych np, mdłości, senność natomiast przy drugim nie odczułam ich w ogóle.
Stosunki są raczej łagodne więc wykluczam że jest to spowodowane otarciami etc.
Przed zapisaniem tabletek miałam robioną cytologię, przy czym wynik został zaliczony jako nie wyraźny (II grupa) ze względu na bakterie w pochwie. Ginekolog zapisała tabletki na to i w sumie tyle. Nie stwierdziła ani nadżerki, ani żadnych innych nieprawidłowości przy USG.
Do ginekologa idę w środę, jednak zaczyna mnie to coraz bardziej niepokoić, bo raz jest to uporczywe, a z drugiej strony martwię się, że może być to coś poważnego.
Może ktoś tutaj z własnych doświadczeń może wiedzieć co się dzieje. Czy to źle dobrane tabletki czy może coś innego..
Ginekologa chcę zmienić (uważam że obecna ginekolog do, której chodzę nie jest kompetentna - udalam się do niej z silnymi bólami brzucha podczas miesiączki, przez które mdlałam pod prysznicem i na ulicy, na co ta nakrzyczala na mnie ze to normalna rzecz i żebym jej nie zawracala takimi głupotami głowy), jednak potrzebuję recepty na kolejne opakowania tabletek i inni ginekolowie mają dość odległe terminy (przy okazji czy zna ktoś dobrego i niezbyt drogiego ginekologa na terenie Krakowa [może jakiś ma zniżkę dla studentów? {tak wiem, januszowate}], którego może polecić? ).
Przez to, że uważam że Pani ginekolog nie jest do końca chyba pewna czy jest dobra w swoim fachu - pisze tutaj. Przepraszam za chaos tej wiadomości, chyba napisałam wszystko co istotne
Kolakoala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 08:39   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 16 096
Dot.: Krew po stosunku

Cytat:
Napisane przez Kolakoala Pokaż wiadomość
Cześć, zauważyłam u siebie od czasu rozpoczęcia przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych, że po każdym stosunku przez około 4-5 dni utrzymuje się u mnie krwawienie z pochwy, któremu towarzyszą brazowe upławy, a przez pierwsze 2 dni wraz z krwawieniem ból podbrzusza. Przed rozpoczęciem przyjmowania tabletek nie miałam takiego problemu. Zażywam Drosfemine, kończę aktualnie drugie opakowanie, przy czym podczas zażywania pierwszego opakowania miałam dużo skutków niepożądanych np, mdłości, senność natomiast przy drugim nie odczułam ich w ogóle.
Stosunki są raczej łagodne więc wykluczam że jest to spowodowane otarciami etc.
Przed zapisaniem tabletek miałam robioną cytologię, przy czym wynik został zaliczony jako nie wyraźny (II grupa) ze względu na bakterie w pochwie. Ginekolog zapisała tabletki na to i w sumie tyle. Nie stwierdziła ani nadżerki, ani żadnych innych nieprawidłowości przy USG.
Do ginekologa idę w środę, jednak zaczyna mnie to coraz bardziej niepokoić, bo raz jest to uporczywe, a z drugiej strony martwię się, że może być to coś poważnego.
Może ktoś tutaj z własnych doświadczeń może wiedzieć co się dzieje. Czy to źle dobrane tabletki czy może coś innego..
Ginekologa chcę zmienić (uważam że obecna ginekolog do, której chodzę nie jest kompetentna - udalam się do niej z silnymi bólami brzucha podczas miesiączki, przez które mdlałam pod prysznicem i na ulicy, na co ta nakrzyczala na mnie ze to normalna rzecz i żebym jej nie zawracala takimi głupotami głowy), jednak potrzebuję recepty na kolejne opakowania tabletek i inni ginekolowie mają dość odległe terminy (przy okazji czy zna ktoś dobrego i niezbyt drogiego ginekologa na terenie Krakowa [może jakiś ma zniżkę dla studentów? {tak wiem, januszowate}], którego może polecić? ).
Przez to, że uważam że Pani ginekolog nie jest do końca chyba pewna czy jest dobra w swoim fachu - pisze tutaj. Przepraszam za chaos tej wiadomości, chyba napisałam wszystko co istotne



Ginekologa zmień koniecznie.
Mdlenie z bólu przy miesiączce normalne nie jest na pewno.


Niestety więcej poradzić nie umiem.
__________________
Cava

sklerotnik funkcjonalny


Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 11:55   #3
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 874
Dot.: Krew po stosunku

Cytat:
Napisane przez Kolakoala Pokaż wiadomość
Cześć, zauważyłam u siebie od czasu rozpoczęcia przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych, że po każdym stosunku przez około 4-5 dni utrzymuje się u mnie krwawienie z pochwy, któremu towarzyszą brazowe upławy, a przez pierwsze 2 dni wraz z krwawieniem ból podbrzusza. Przed rozpoczęciem przyjmowania tabletek nie miałam takiego problemu. Zażywam Drosfemine, kończę aktualnie drugie opakowanie, przy czym podczas zażywania pierwszego opakowania miałam dużo skutków niepożądanych np, mdłości, senność natomiast przy drugim nie odczułam ich w ogóle.
Stosunki są raczej łagodne więc wykluczam że jest to spowodowane otarciami etc.
Przed zapisaniem tabletek miałam robioną cytologię, przy czym wynik został zaliczony jako nie wyraźny (II grupa) ze względu na bakterie w pochwie. Ginekolog zapisała tabletki na to i w sumie tyle. Nie stwierdziła ani nadżerki, ani żadnych innych nieprawidłowości przy USG.
Do ginekologa idę w środę, jednak zaczyna mnie to coraz bardziej niepokoić, bo raz jest to uporczywe, a z drugiej strony martwię się, że może być to coś poważnego.
Może ktoś tutaj z własnych doświadczeń może wiedzieć co się dzieje. Czy to źle dobrane tabletki czy może coś innego..
Ginekologa chcę zmienić (uważam że obecna ginekolog do, której chodzę nie jest kompetentna - udalam się do niej z silnymi bólami brzucha podczas miesiączki, przez które mdlałam pod prysznicem i na ulicy, na co ta nakrzyczala na mnie ze to normalna rzecz i żebym jej nie zawracala takimi głupotami głowy), jednak potrzebuję recepty na kolejne opakowania tabletek i inni ginekolowie mają dość odległe terminy (przy okazji czy zna ktoś dobrego i niezbyt drogiego ginekologa na terenie Krakowa [może jakiś ma zniżkę dla studentów? {tak wiem, januszowate}], którego może polecić? ).
Przez to, że uważam że Pani ginekolog nie jest do końca chyba pewna czy jest dobra w swoim fachu - pisze tutaj. Przepraszam za chaos tej wiadomości, chyba napisałam wszystko co istotne
Zmień ginekologa. Ginekolog który podnosi na Ciebie głos? No litości... Zrobiłabym mu z du** jesień średniowiecza... To raz. Dwa- nie, omdlenia z bólu nie są normalne.
Co do krwawień po stosunku, to powinien zbadać Cię inny, normalny ginekolog.
__________________
quench jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-04 12:55:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.