Nawilzajace czy tłuste? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-15, 08:50   #1
_za_po_ra
Przyczajenie
 
Avatar _za_po_ra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 25
Smile

Nawilzajace czy tłuste?


Ostatnio miałam mały problem ze skóra pod oczami a własciwie pod jednym okiem udałam sie do dermatologa, przepisała mi krem o nazwie Locoid Lipocream (hydrokortizon w składzie) i dodała że powinnam uzywac kremów nawilzajacych aby odpowiednio nawilzac skóre.Problem jest w tym ze takie kremy mi nie słuza ,zawsze uzywałam kremów tłustych i do konca tez nie wiem czy dobrze robiłam ale po takowych czuje sie wiele lepiej niz po nawilzajacych.Sama juz nie wiem co robić, narazie najlepiej mi słuzy z Ziaji mleczko kakaowe ,którego uzywam tez pod oczy a dowiedziałam sie od kosmetyczki ze nie powinnam uzywac pod oczy tłustych kremów.Dodam ,ze mam bardzo wrazliwa sucha skóre.Poradzcie co ? Jak? I Kiedy? mam uzywac bo mam metlik w głowie
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif lynroos1[2].gif (4,3 KB, 1 załadowań)
_za_po_ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 08:59   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Nawilzajace czy tłuste?

krem tłusty też nawilża. jeśli z doświadczenia wiesz, że kremy o solidniejszej konsystencji bardziej ci służą, to właśnie takie stosuj. tym bardziej, ze dermatolog mógł zapisać locoid w mneij tłustym wariancie (jest kilka konsystencji locoidu do wyboru), a wybrał najbardziej tłustą.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 09:01   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nawilzajace czy tłuste?

jeśłi słuzą Ci kremy tłuste możesz ich używać, bo orpocz nawilżenia zostawiają na skórze warstewkę lipidów czy emolientów, która natłuszcza i zapowbiaga ucieczce wody ze skórki . właściwie nie ma zadnych rygorytyczny zakazów ze nie mozna tłustych pod oczy używać, pewnie powiedziałą tak bo może kremik wleciec do oczka, ale jak Ci jest dobrze to możesz stisować.
mozesz wyproobowac kremik LRP active C , hydrance optimale riche on jest tresciwszy , fajnie nawilża i jest włąsnie tłustszy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.