Chciałabym zmienić coś w makijażu.. jakieś propozycje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-29, 18:46   #1
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237

Chciałabym zmienić coś w makijażu.. jakieś propozycje?


Cześć dziewczyny.. chciałabym abyście doradziły mi coś od siebie.. Jak się malować? Mam totalne kompleksy związane z wyglądem. Planuję operację nosa przez co mam motywację, aby ładnie schudnąć (znieczulenie ogólne lub miejscowe..), ale nie o tym mowa. Na co dzień robię ładną kreskę czarnym eyelinerem, nakładam trochę jasnego podkładu, mocno tuszuje rzęsy i oto mój cały makijaż. Teraz już jakoś monotonnie się zrobiło.. Kiedyś bawiłam się cieniami, ale wydaje mi się, że jakoś dziwnie wyglądam. Dodatkowo teraz podcięłam włosy trochę za ramiona i pocieniowałam, bo strasznie ''młodo'' wyglądam. Ciągle muszę pokazywać dowód, eh.
Zdjęcia bez makijażu.
Mam zielone, małe oczy, bardzo jasne brwi, które maluję, jasną cerę (chyba, że opalę, a lubię) skłonną do różnych wyprysków. Kolor włosów praktycznie jak na zdjęciach - zawsze ciemny. Pozdrawiam
http://www.voila.pl/045/6waec/?1
http://www.voila.pl/046/vgi1e/?1
http://www.voila.pl/047/i0ev1/?1
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 01:24   #2
StayStylish
Raczkowanie
 
Avatar StayStylish
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 433
Dot.: Chciałabym zmienić coś w makijażu.. jakieś propozycje?

Żadnej grzywki na pół twarzy :P Ładna dziewczyna, nie ma co zakrywać

Może spróbuj używać bronzera,konturowanie twarzy potrafi wiele zdziałać.
Róż też by nie zaszkodził, sprawia że cera jest bardziej promienna i wydaję się... zdrowsza?

Nie wiem czy to wina zdjęcia, ale na tych na których masz grzywkę uwagę przyciągają też twoje brwi. Są bardzo jasne, tak? Regulacja brwi + paletka np. essence i twarz od razu lepiej wygląda. Sama nie wyobrażam sobie wyjścia bez cienia na brwiach, bo mam niewidoczne Ale u Ciebie może to być wina zdjęcia, więc jeśli się mylę to mnie popraw

Nie musisz malować się cieniami jeśli nie masz ochoty.
Te produkty które ja wymieniłam, nie zrobią ci "pełnej tapety" na twarzy, tylko raczej poprawią detale i sprawią, że cera będzie się lepiej prezentować
__________________
2016
StayStylish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 16:16   #3
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Chciałabym zmienić coś w makijażu.. jakieś propozycje?

też doradzam podkreślanie brwi zwłaszcza, ze masz ciemne włosy. na początku możesz czuć sie z ciemniejszymi brwiami nieswojo ale przywykniesz jak opanujesz, jak je podkreślać, to zrobi ogromną różnicę
i popieram poprzedniczkę - na zdjeciu, na którym masz zaczesaną grzywkę wyglądasz najlepiej
jak nie lubisz się bawić cieniami to możesz używać pomadek czy błyszczyków - doradzałabym raczej pomadki bo masz śliczne, pełne usta łatwiej zresztą pomalować usta niż zrobić efektowny makijaż cieniami.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 18:23   #4
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: Chciałabym zmienić coś w makijażu.. jakieś propozycje?

Dziękuję bardzo kobietki za pomoc ! zapomniałam dodać - nie wyobrażam pokazania się komu kolwiek bez ładnych, ciemnych brwi. Niestety henna mnie uczula, a od kosmetyczki wychodzę cała czerwona. Zostaję przy cieniach. Grzyweczka już ścięta, dzięki
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 15:53   #5
miziurina
Przyczajenie
 
Avatar miziurina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
Dot.: Chciałabym zmienić coś w makijażu.. jakieś propozycje?

Ja polecam też kreskę eyelinerem (fajnie sprawdzają się te w pisaku, jeśli nie masz wprawy) i obowiązkowo czarny tusz do rzęs. Zgadzam się też z wypowiedzią, że przydałoby się trochę bronzera, żeby wykonturować i ocieplić buzię. Powodzonka
miziurina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 19:35   #6
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Chciałabym zmienić coś w makijażu.. jakieś propozycje?

Jesteś śliczna, jaka operacja nosa?! No nie wygłupiaj się, nic nie poprawiaj, jedynie bym zlikwidowała grzywkę, bez grzywki wyglądasz duuużo lepiej, masz śliczny kształt twarzy a odkryte czoło wyszczupla twarzyczkę i nos
Oczy podkreślaj smoky eyes - to je optycznie powiększy
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 20:09   #7
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: Chciałabym zmienić coś w makijażu.. jakieś propozycje?

Cytat:
Napisane przez miziurina Pokaż wiadomość
Ja polecam też kreskę eyelinerem (fajnie sprawdzają się te w pisaku, jeśli nie masz wprawy) i obowiązkowo czarny tusz do rzęs. Zgadzam się też z wypowiedzią, że przydałoby się trochę bronzera, żeby wykonturować i ocieplić buzię. Powodzonka
Widzę, że nie jest tak źle ze mną. Uwielbiam eyeliner i oczywiście mam już duużą wprawę. Używam z twardym pędzelkiem. Bez tuszu nie wychodzę Teraz tylko rzucę się na zakup bronzera. Dzięki !

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
Jesteś śliczna, jaka operacja nosa?! No nie wygłupiaj się, nic nie poprawiaj, jedynie bym zlikwidowała grzywkę, bez grzywki wyglądasz duuużo lepiej, masz śliczny kształt twarzy a odkryte czoło wyszczupla twarzyczkę i nos
Oczy podkreślaj smoky eyes - to je optycznie powiększy
Ja, śliczna? Dziękuję...ale uważam się za najgorszą brzydotę istniejącą na tym świecie Napewno operacja nosa konieczna. Strasznie mi się nie podoba.. ten. Od góry jest ładny i mały, ale część chrzęstna mnie przeraża.. Jest szeroka i ''duża''.
Grzywka.. lubię ją, ale coraz częściej chodzę w kocyku ze spiętą grzywą.

Dziękuję Wam za rady i stwierdzam, że mój przyjaciel jest niesamowitym... pomocnikiem. Mówi mi zawsze to samo co Wy, a dodatkowo ostatnio dostałam od niego cudowny błyszczyk, którym mam podkreślać ''piękne'' usta. Kurczę.. czy to napewno facet.. (?) - jak z bajki Zna się na modzie, makijażu, paznokciach i włosach. Zawsze idealnie doradzi.

Mam kompleksy. Pewnie nie ja jedna i ostatnia. Chciałabym wszystko w sobie zmienić.
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 16:24   #8
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Chciałabym zmienić coś w makijażu.. jakieś propozycje?

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za rady i stwierdzam, że mój przyjaciel jest niesamowitym... pomocnikiem. Mówi mi zawsze to samo co Wy, a dodatkowo ostatnio dostałam od niego cudowny błyszczyk, którym mam podkreślać ''piękne'' usta. Kurczę.. czy to napewno facet.. (?) - jak z bajki Zna się na modzie, makijażu, paznokciach i włosach. Zawsze idealnie doradzi.

Mam kompleksy. Pewnie nie ja jedna i ostatnia. Chciałabym wszystko w sobie zmienić.
naprawdę masz śliczne usta pełne i fajnie "wykrojone"
Twój nos też mi się podoba. Nie zmieniałabym go bo to nie żaden wielki kartofel A po operacjach i tak chrząstka narasta, zwykle niekoniecznie dobre to wygląda. Nikt nie jest idealny, ale to dobrze przecież

Większość młodych dziewczyn ma kompleksy. Mam nadzieję, że znajdziesz siłę by zaakceptować swój wygląd Jesteś tylko człowiekiem, nie manekinem, który ma mieć perfekcyjne wymiary, proporcje i kształty...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 20:50   #9
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: Chciałabym zmienić coś w makijażu.. jakieś propozycje?

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
naprawdę masz śliczne usta pełne i fajnie "wykrojone"
Twój nos też mi się podoba. Nie zmieniałabym go bo to nie żaden wielki kartofel A po operacjach i tak chrząstka narasta, zwykle niekoniecznie dobre to wygląda. Nikt nie jest idealny, ale to dobrze przecież

Większość młodych dziewczyn ma kompleksy. Mam nadzieję, że znajdziesz siłę by zaakceptować swój wygląd Jesteś tylko człowiekiem, nie manekinem, który ma mieć perfekcyjne wymiary, proporcje i kształty...
Dziękuję. Ogólnie to zaakceptowałam swój wygląd, ale TŻ ciągle mi coś wypomina.. Już mam dość. Jeśli mogę coś zmienić to na pewno do tego doprowadzę. Oby mój facet znalazł siłę na zaakceptowanie mego wyglądu. Oczywiście to są jakieś małe wyśmiewanki, żarty, które mnie nie bawią Pozdrawiam!
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 20:59   #10
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Chciałabym zmienić coś w makijażu.. jakieś propozycje?

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję. Ogólnie to zaakceptowałam swój wygląd, ale TŻ ciągle mi coś wypomina.. Już mam dość. Jeśli mogę coś zmienić to na pewno do tego doprowadzę. Oby mój facet znalazł siłę na zaakceptowanie mego wyglądu. Oczywiście to są jakieś małe wyśmiewanki, żarty, które mnie nie bawią Pozdrawiam!
Zmień TŻta.... Jesteś ładna, nikt się nie rodzi idealny.
Btw. czy to twój naturalny kolor włosów? Rozjaśniając kłaki o parę tonów można wyprasować trochę rysy.
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 23:24   #11
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Chciałabym zmienić coś w makijażu.. jakieś propozycje?

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję. Ogólnie to zaakceptowałam swój wygląd, ale TŻ ciągle mi coś wypomina.. Już mam dość. Jeśli mogę coś zmienić to na pewno do tego doprowadzę. Oby mój facet znalazł siłę na zaakceptowanie mego wyglądu. Oczywiście to są jakieś małe wyśmiewanki, żarty, które mnie nie bawią Pozdrawiam!
za to TŻ pewnie idealny i bez skazy
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 03:19   #12
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Chciałabym zmienić coś w makijażu.. jakieś propozycje?

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Grzywka.. lubię ją, ale coraz częściej chodzę w kocyku ze spiętą grzywą.
No nieeee grzywka won!

A z nosem naprawdę nie rób nic, zobacz jaki nos miała Angelina

http://info.surgecosmetic.com/wp-con...-Cartilage.jpg
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.

Edytowane przez trojka
Czas edycji: 2013-01-06 o 03:20
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 14:39   #13
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Chciałabym zmienić coś w makijażu.. jakieś propozycje?

Hej,
Mam nos calkiem podobny do twojego. Tez go kiedys nie lubilam. Potem mi ktos powiedzial ze mam taki cudowny nos ze jakby ta osoba miala operacje plastyczna to chciala by taki ksztalt jak ja. Zamurowalo mnie i od tamtej chwili moj nos mi sie bardzo podoba.

Takie rzeczy sa bardzo wzgledne

Masz bardzo ladna cere, moze sprobuj czegos delikatnie rozwietlajacego zeby jeszcze bardziej to podkreslic. Mozesz tez sprobowac jakis roz do policzkow, szczegolnie taki w plynie czy zelu, bedzie ci latwo aplikowac a efekt bedzie bardzo naturalny.

Nie zmieniaj sie dla TZ.
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 17:18   #14
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: Chciałabym zmienić coś w makijażu.. jakieś propozycje?

Zdecydowanie wolę swój nosek ! TŻ ? Niski (niższy ode mnie- mam 173cm), blondyn z zakolami w wieku 25 lat,cholernie chudy i z początkiem łysego kółka na środku głowy hah.. Mi dużo osób mówi, że mam ładny nos, ale ja nie wierzę i chcę mieć taki jak każdy. Może kiedyś go polubię. Kosmetyki zakupione ! działają cuda. Włosy mam ciemny blond - aktualnie czarne. Pozdrawiam
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 10:16   #15
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Chciałabym zmienić coś w makijażu.. jakieś propozycje?

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.. chciałabym abyście doradziły mi coś od siebie.. Jak się malować? Mam totalne kompleksy związane z wyglądem. Planuję operację nosa przez co mam motywację, aby ładnie schudnąć (znieczulenie ogólne lub miejscowe..), ale nie o tym mowa. Na co dzień robię ładną kreskę czarnym eyelinerem, nakładam trochę jasnego podkładu, mocno tuszuje rzęsy i oto mój cały makijaż. Teraz już jakoś monotonnie się zrobiło.. Kiedyś bawiłam się cieniami, ale wydaje mi się, że jakoś dziwnie wyglądam. Dodatkowo teraz podcięłam włosy trochę za ramiona i pocieniowałam, bo strasznie ''młodo'' wyglądam. Ciągle muszę pokazywać dowód, eh.
Zdjęcia bez makijażu.
Mam zielone, małe oczy, bardzo jasne brwi, które maluję, jasną cerę (chyba, że opalę, a lubię) skłonną do różnych wyprysków. Kolor włosów praktycznie jak na zdjęciach - zawsze ciemny. Pozdrawiam
http://www.voila.pl/045/6waec/?1
http://www.voila.pl/046/vgi1e/?1
http://www.voila.pl/047/i0ev1/?1
Ciężko doradzić, nie widząc Cię, prześlij mi swoje zdjęcie jeśli możesz, postaram się dobrać makijaż odpowiedni do typu Twojej urody.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.