Po antidralu, antyperspirant??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-18, 12:12   #31
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Jest też dużo tańszy od zagranicznego Etiaxilu i jest go dużo więcej. Dla porównania:
Antidral poj. 50 ml, cena ok. 14 zł
Etiaxil poj. 12,5 ml, cena ok 50-52 zł
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 12:13   #32
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

czesc
oj chyba tez spróbuje antidralu bo nadmierne pocenie nie jest mi obce
mam pytanko czy macie moze porównanie co jest skuteczniejsze antidral czy Etiaxil (drozszy i jest do skóry normalnej i wrazliwej) ?
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 13:08   #33
do$ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 14
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Ja dopiero od niedawna wiem, ze istnieje taki srodek, jak Antidral...dowiedzialam sie wlasnie z tego forum wczesniej myslalam, ze juz nie ma dla mnie ratunku i do konca zycia bede musiala nosic ciemne rzeczy , bo problem nadmiernego pocenia jet mi dobrze znany tylo kiedy jest mi chlodniej, np. wieczorem po prysznicu pozbywam sie tego okropnego problemu, ale rano wszystko wraca. Fajnie jednak, ze nie jestem sama i wiele osob borykalo sie z tym co ja( wiecie co czuje). Chcialam zuwazyc, ze przeciez Antidral jest lekim na nadpotliwosc, wiec po pewnym czasie mozna sie pozbyc tego klopotu na stale Niestety dopiero we wtorek dostane w moje rece Antidral,ale to dzieki wam jetem naprawde optymistycznie nasatwiona do jego dzialania....Napisze wam, jak zadzialal u mnie
do$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 15:13   #34
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez Kacha30
czesc
oj chyba tez spróbuje antidralu bo nadmierne pocenie nie jest mi obce
mam pytanko czy macie moze porównanie co jest skuteczniejsze antidral czy Etiaxil (drozszy i jest do skóry normalnej i wrazliwej) ?
Ja właśnie dlatego najpierw postanowiłam spróbować Antidral, ponieważ jest tańszy. Myślałam sobie, że jeśli antidral nie zadziała, to wtedy sięgnę po Etiaxil. Gdybym od razu sięgnęła po Etiaxil i byłby on niedobry to byłoby to dużo kasy wyrzucone w błoto. Lub też gdybym od razu sięgnęła po Etiaxil i byłby on dobry to przepłacałabym niepotrzebnie. Jestem po pierwszym zastosowaniu antiidralu i jak na razie jest bardzo dobrze, wrecz wyśmienicie Mam nadzieję, że tak pozostanie. Będę relacjonować na bierząco
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 15:15   #35
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez do$ka
Ja dopiero od niedawna wiem, ze istnieje taki srodek, jak Antidral...dowiedzialam sie wlasnie z tego forum wczesniej myslalam, ze juz nie ma dla mnie ratunku i do konca zycia bede musiala nosic ciemne rzeczy , bo problem nadmiernego pocenia jet mi dobrze znany tylo kiedy jest mi chlodniej, np. wieczorem po prysznicu pozbywam sie tego okropnego problemu, ale rano wszystko wraca. Fajnie jednak, ze nie jestem sama i wiele osob borykalo sie z tym co ja( wiecie co czuje). Chcialam zuwazyc, ze przeciez Antidral jest lekim na nadpotliwosc, wiec po pewnym czasie mozna sie pozbyc tego klopotu na stale Niestety dopiero we wtorek dostane w moje rece Antidral,ale to dzieki wam jetem naprawde optymistycznie nasatwiona do jego dzialania....Napisze wam, jak zadzialal u mnie
Wiem co czujesz i dlatego warto spróbować Jest go dużo (50 ml) a przy tym nie rujnuje kieszeni (ja płaciłam 13,70 zł). Trzymam kciuki
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 15:26   #36
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

dzieki Alchemiczko!! ja przetestuje antidral w poniedziałek - nie ma chyba problemu z jego zakupem?
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 15:42   #37
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez Kacha30
dzieki Alchemiczko!! ja przetestuje antidral w poniedziałek - nie ma chyba problemu z jego zakupem?
Powinien być w każdej aptece
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-18, 21:24   #38
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Użyłam dziś antodralu po raz drugi i kurka wodna skra świędzi mnie i piecze juz ponad godzinę. Ale ja nie poddaję się, ponieważ wiem, że jutro będę dumna z efektów

Piszę to tez po to, żeby Inne Dziewczyny (i Chłopcy, jeśli też czytaja ten wątek), które zaczynają dopiero stosować Antidral tak jak ja, nie poddawały się tym niedogodnościom, gdyż ten trud opłaca się
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 09:03   #39
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Użyłam dziś antodralu po raz drugi i kurka wodna skra świędzi mnie i piecze juz ponad godzinę. Ale ja nie poddaję się, ponieważ wiem, że jutro będę dumna z efektów

Piszę to tez po to, żeby Inne Dziewczyny (i Chłopcy, jeśli też czytaja ten wątek), które zaczynają dopiero stosować Antidral tak jak ja, nie poddawały się tym niedogodnościom, gdyż ten trud opłaca się
Jak tam? Uało Ci się zasnąć? A dzisiaj jakie efekty? Zadowolona?
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 09:27   #40
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez AneciaG
Jak tam? Uało Ci się zasnąć? A dzisiaj jakie efekty? Zadowolona?
Tak udało mi się zasnać, efekty są dziś bardzo dobre Jak pisałam wczoraj wieczorem warto jest przeżyć swędzenie i lekkie pieczenie, zwłaszcza, że nie są to jakies mocne reakcje skóry, tylko po prostu skóra daje znać, że coś tam ten Antidral z nią robi

Ja zamierzam stosować Antidral nastepująco:
- najpierw przez 7 dni codziennie,
- potem w cyklu trzydniowym: 1. Anridral, 2. Antidral, 3. Przerwa, 1. Antidral, 2. Antidral, 3. Przerwa itd.,
- a po jakichś 15 dniach cyklu trójdniowego, będę go stosować co drugi dzień, aż do czasu, gdy będzie mi potrzebny 1-2 razy w tygodniu

Tyle z moich planów, zobaczymy co pokaże życie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 10:18   #41
awunia
Zakorzenienie
 
Avatar awunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 709
GG do awunia
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

antidral .. kocham go
ja tez wieczorem przed spaniem traktuje moja skore nim..
rano budze sie i zmywam..
pozniej deo.. z oriflame-u taki różowy .. wspaniały
albo vichy
awunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-19, 14:52   #42
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Tak udało mi się zasnać, efekty są dziś bardzo dobre Jak pisałam wczoraj wieczorem warto jest przeżyć swędzenie i lekkie pieczenie, zwłaszcza, że nie są to jakies mocne reakcje skóry, tylko po prostu skóra daje znać, że coś tam ten Antidral z nią robi

Ja zamierzam stosować Antidral nastepująco:
- najpierw przez 7 dni codziennie,
- potem w cyklu trzydniowym: 1. Anridral, 2. Antidral, 3. Przerwa, 1. Antidral, 2. Antidral, 3. Przerwa itd.,
- a po jakichś 15 dniach cyklu trójdniowego, będę go stosować co drugi dzień, aż do czasu, gdy będzie mi potrzebny 1-2 razy w tygodniu

Tyle z moich planów, zobaczymy co pokaże życie
A może spróbuj rzadziej...? To znaczy zorientuj się, co ile NAPRAWDĘ potrzebujesz go zastosować. Jak zapewne już zauważyłaś, środek jest BARDZO mocny i myślę, że nie warto się aż tak katować. Ja na przykład obawiałam się efektu "przyzwyczajenia" - to znaczy, że jeśli używam czegoś bardzo dużo i często, to po jakimś czasie przestaje działać lub działanie się znacznie osłabia. Zresztą nie wyobrażam sobie tego pieczenia każdego wieczoru
To tylko taka moja mała sugestia. Myślę, że Antidral i tak swoje zrobi
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 16:45   #43
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez dioska
A może spróbuj rzadziej...? To znaczy zorientuj się, co ile NAPRAWDĘ potrzebujesz go zastosować. Jak zapewne już zauważyłaś, środek jest BARDZO mocny i myślę, że nie warto się aż tak katować. Ja na przykład obawiałam się efektu "przyzwyczajenia" - to znaczy, że jeśli używam czegoś bardzo dużo i często, to po jakimś czasie przestaje działać lub działanie się znacznie osłabia. Zresztą nie wyobrażam sobie tego pieczenia każdego wieczoru
To tylko taka moja mała sugestia. Myślę, że Antidral i tak swoje zrobi
No właśnie ja tez obawiam się tego efektu przyzwyczajenia i dlatego na poczatek zamierzam stosować go codziennie przez 7 dni, jako taka terapia lecznicza, a potem powoli zmniejszać czestotliwość, po to by podtrzymać efekt oraz jednocześnie, by gruczoły łojowe nie były od niego uzależnione.

Chyba jednak faktycznie przesadziąłm trochę z tym stosowaniem. Wiec zrobię inaczej:
- na poczatek przez 5 dni codziennie,
- potem przez 10 dni co drugi dzień,
- a potem co trzeci dzień przez 15 i albo tak już zostawie, albo po tych 15 dniach będ go stosować co 4 dni.

Masz rację Dioska, nie ma co rpzesadzać, bo on faktycznie działa i to dośc mocno. Dzieki za pomoc, bo ja to tak sie zachłysnełam tym super działaniem, ze mogłam przedobrzyć.

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 18:53   #44
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
No właśnie ja tez obawiam się tego efektu przyzwyczajenia i dlatego na poczatek zamierzam stosować go codziennie przez 7 dni, jako taka terapia lecznicza, a potem powoli zmniejszać czestotliwość, po to by podtrzymać efekt oraz jednocześnie, by gruczoły łojowe nie były od niego uzależnione.

Chyba jednak faktycznie przesadziąłm trochę z tym stosowaniem. Wiec zrobię inaczej:
- na poczatek przez 5 dni codziennie,
- potem przez 10 dni co drugi dzień,
- a potem co trzeci dzień przez 15 i albo tak już zostawie, albo po tych 15 dniach będ go stosować co 4 dni.

Masz rację Dioska, nie ma co rpzesadzać, bo on faktycznie działa i to dośc mocno. Dzieki za pomoc, bo ja to tak sie zachłysnełam tym super działaniem, ze mogłam przedobrzyć.

Pozdrawiam
Albo może po prostu zobaczysz w trakcie, jak będziesz reagować. Może po tygodniu czy dwóch okaże się, że póki co zadziałał wystarczająco i zrobisz sobie krótką przerwę..? Proponuję "wsłuchać się w swoje ciało" hihi
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 18:57   #45
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez dioska
Albo może po prostu zobaczysz w trakcie, jak będziesz reagować. Może po tygodniu czy dwóch okaże się, że póki co zadziałał wystarczająco i zrobisz sobie krótką przerwę..? Proponuję "wsłuchać się w swoje ciało" hihi
Oki, dzięki za rady przydadzą się, zwłąszcza, ze Ty już chyba jakiś czas stosujesz Antidral, a ja jestem dopiero poczatkująca. Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 19:15   #46
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Niom, to ja jutro zakupję antidral. Tzn. mam taki zamiar. Wieczorkiem napiszę czy bardzo szczypie. Hihi Mam nadzieję że nie jest tak bardzo tragicznie.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 19:21   #47
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez AneciaG
Niom, to ja jutro zakupję antidral. Tzn. mam taki zamiar. Wieczorkiem napiszę czy bardzo szczypie. Hihi Mam nadzieję że nie jest tak bardzo tragicznie.
Szczypie, ale naprawdę da się przeżyć Nie ma się co bać. A jaki super efekt na drugi dzień...
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 21:03   #48
Gail
Raczkowanie
 
Avatar Gail
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 354
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Używam antidralu ok. 3 tygodnie, na poczatku trochę swędziało, ale stosowałąm go na noc, więc szybko zasypiałam. Po pierwszej aplikacji miałam zaczerwienioną skórę i jakby z wysypką, ale podrażenienie już zeszło. Stosuję co dwa, trzy dni i jestem bardzo zadowolona z rezultatów (nawet już tak bardzo nie swędzi).
Gail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 21:52   #49
do$ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 14
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

witam! Wlasnie dzisiaj dostalam w moje rece Antidral, mam juz go pod paszkami i.....nie jest zle, troszeczke swedzialo, ale teraz juz tego prawie nie odczuwam nie moge doczekac sie jutra i efektow....pozdrawiam

p.s. napisz ANecia G jak u Ciebie zadzialal???
do$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 07:51   #50
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Ja dałam ciała. Jaką mam sklerozę to normalnie szok. Przechodziłam koło apteki i nie weszłam! Wracałam i też zapomniałam! Dzisiaj idę na miasto ale chyba sobie na czole napiszę "antidral"!

Do$ka - i jaki efekt u Ciebie?
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 11:57   #51
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

czesc
wczoraj kupiłam, antidral za 12 zł i zaczełam "kuracje" . Jak na pierwszy raz dałam go mało (duzo mniej niz dezodorantu) ,troche swedziało, ale szybko przeszło, dzis dam go wiecej - mysle ze da sie wytrzymac- jesli nie to znowu nałoze tylko troche (wtedy mniej szczypie i swedzi ). Skutecznosc za wczesnie mi oceniac ale nie jest zle , pachy suche
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 13:38   #52
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez Kacha30
czesc
wczoraj kupiłam, antidral za 12 zł i zaczełam "kuracje" . Jak na pierwszy raz dałam go mało (duzo mniej niz dezodorantu) ,troche swedziało, ale szybko przeszło, dzis dam go wiecej - mysle ze da sie wytrzymac- jesli nie to znowu nałoze tylko troche (wtedy mniej szczypie i swedzi ). Skutecznosc za wczesnie mi oceniac ale nie jest zle , pachy suche
Wiesz co, wydaje mi się, ze nie powinnaś go za dużo dawać na skórę, ponieważ moze Cię bardzo podrażnić. Jeśli będziesz dawała go mało, ale systematycznie, np. codziennie lub co drugi dzień, to on i tak będzie działał, a przy okazji skóra nie będzie tak bardzo podrażniona.

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:02   #53
do$ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 14
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Efekty sa nawet dobre, ale mysle, ze dopiero po dluzszym czasie bede mogla powiedziec wiecej.Dzisiaj mialam dzien pelen stresu i to w goracym pomieszczeniu, mialam malutko spocone paszki, ale naprawde malo Jak na pierwszy dzien to chyba nawet niezle, pewnie po dalszym stosowaniu wyeliminuje ten problem.... buzka i piszcie jak u Was ??
do$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:36   #54
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Już piszę co u mnie

Grałam dziś w siatkę Moje Kochane i to ponad godzinę Normalnie, to byłabym cała zalana potem, a ja spociłam się owszem, ale tak tylko trochę.

Czyli wniosek: Antidral działa, ale jednocześnie nie blokuje naturalnych funkcji organizmu
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 21:01   #55
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

A ja właśnie nałożyłam go jakieś 10 minut temu. Troszeczkę szczypie i swędzi, ale narazie tylko troszeczkę. Mam nadzieję że nie zacznie bardziej.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 11:04   #56
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Wczoraj nałożyłam piąty raz z rzędu, więc dziś robię przerwę i wieczorem nie będę go aplikować. Zaś od jutra wieczorem zaczynam go stosować co drugi dzień. W sumie to bardzo dobrze, że robię dziś tą przerwę, ponieważ mam trochę podrażnione pachy. Nie są jakoś zmaltretowane, ot troche zaczerwienione, toteż taki jednodniowy odpoczynek dobrze im zrobi

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 13:50   #57
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Wczoraj nałożyłam piąty raz z rzędu, więc dziś robię przerwę i wieczorem nie będę go aplikować. Zaś od jutra wieczorem zaczynam go stosować co drugi dzień. W sumie to bardzo dobrze, że robię dziś tą przerwę, ponieważ mam trochę podrażnione pachy. Nie są jakoś zmaltretowane, ot troche zaczerwienione, toteż taki jednodniowy odpoczynek dobrze im zrobi

Pozdrawiam
A jak u Ciebie po pięciu dniach? Skuteczny środek? Bo ja już dzisiaj zauważyłam że działa po pierwszym razie i jestem naprawdę zaskoczona. Normalnie to już bym miała mokre pachy a tu sucho. Chciaż troszkę podrażnia. Z tym się zgodzę. Ale chyba za dużo go nałożyłam na noc. Ale efekt fantastyczny. Dzisiaj zmniejszę trochę dawkę.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 14:35   #58
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez AneciaG
A jak u Ciebie po pięciu dniach? Skuteczny środek? Bo ja już dzisiaj zauważyłam że działa po pierwszym razie i jestem naprawdę zaskoczona. Normalnie to już bym miała mokre pachy a tu sucho. Chciaż troszkę podrażnia. Z tym się zgodzę. Ale chyba za dużo go nałożyłam na noc. Ale efekt fantastyczny. Dzisiaj zmniejszę trochę dawkę.
O tak, działa u mnie, działa Ja też zauważyłam efekty już po pierwszym użyciu, podoba mi ten antidral, zwłaszcza, że jest duuużo tańszy od Etiaxilu. Etiaxil kruluje na KWC, a Antidralu tam nie ma. Kurcze, jakby udało mi się zdobyć jego fotkę to dodałabym go na KWC. Niestety ani na necie nie znalazłam jego zdjęcia, ani też nie mam cyfrówki, zeby pstryknąć fotkę i potem na kompa to wrzucić.

Stąd apel do was Kochane: jeśli Któraś z Was ma zdjęcie Antidralu to bardzo prosze, żeby zgłosiła go na KWC, lub też dodała zdjęcie do tego watku, to wtedy wykorzystam je w powyższym celu

Pozdrawiam

PS. Aneciu nie przesadź z iloscią Antidralu, którą nakładasz na skórę, ponieważ on działa nawet w mniejszej ilości, a jak go dużo nałożysz to może Cię mocno podrażnić. trzym się
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 15:00   #59
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
O tak, działa u mnie, działa Ja też zauważyłam efekty już po pierwszym użyciu, podoba mi ten antidral, zwłaszcza, że jest duuużo tańszy od Etiaxilu. Etiaxil kruluje na KWC, a Antidralu tam nie ma. Kurcze, jakby udało mi się zdobyć jego fotkę to dodałabym go na KWC. Niestety ani na necie nie znalazłam jego zdjęcia, ani też nie mam cyfrówki, zeby pstryknąć fotkę i potem na kompa to wrzucić.

Stąd apel do was Kochane: jeśli Któraś z Was ma zdjęcie Antidralu to bardzo prosze, żeby zgłosiła go na KWC, lub też dodała zdjęcie do tego watku, to wtedy wykorzystam je w powyższym celu

Pozdrawiam

PS. Aneciu nie przesadź z iloscią Antidralu, którą nakładasz na skórę, ponieważ on działa nawet w mniejszej ilości, a jak go dużo nałożysz to może Cię mocno podrażnić. trzym się
No chyba troszkę jednak przesadziłam z ilością. Dzisiaj nałożę go malutko.
Załączam zdjęcie.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 18:23   #60
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Dzięki za zdjęcie. Niestety ze zgłoszeniem Antidralu będzie problem, ponieważ nie ma w katalogu takiego producenta jak Polfa Kutno S.A.

Zaraz napiszę o tym na technicznym, mam nadzieje, że Moderatorzy przychylą się do prośby
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.