Serum Bird's Nest po dermarollerze? I co przed/w trakcie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-06, 18:28   #1
fallendreamer88
raww
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
GG do fallendreamer88 Wyślij wiadomość przez MSN do fallendreamer88 Wyślij wiadomość przez Yahoo do fallendreamer88

Serum Bird's Nest po dermarollerze? I co przed/w trakcie?


Hej. Kupiłam dzisiaj serum Bird's Nest od Perfecty. Chciałabym użyć je po dermarollerze, ale wolę Was zapytać - sądzicie, że się nada? Będę rollowała 1 raz, więc trochę się obawiam, choć dużo o tym czytałam.
SKŁAD:
Aqua, Glycerin, Cetearyl Ethylhexanoate, Cichorium Intybus Root Oligosaccharides, Caesalpinia Spinosa Gum, Swiftlet Nest Extract, Biosaccharide Gum-4, Butylene Glycol, Lecithin, Ferulic Acid, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Soy Protein, Hydroxyethylcellulose, Glycine Soja Oil, C14-22 Alcohols, C12-20Alkyl Glucoside, Glucose, Sodium Polyacrylate, Disodium EDTA, Hydroxyacetophenone, Phenoxyethanol, Octadecyl Di-T-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Parfum.

I dodatkowo pytanko - używacie czegoś przed/w trakcie rollowania, czy raczej lepiej robić to 'na sucho'? Możecie polecić mi Wasze sposoby.

Nie wiem, czy przy tych pytaniach ma to znaczenie, ale głównym problemem mojej cery są przebarwienia, brak blasku, taka ziemistość, czasami jakieś niedoskonałości. Cera (chyba) mieszana.

Mam nadzieję, że nie powtarzam pytania, ale próbowałam używać wyszukiwarki i nie znalazłam nic na ten temat.
fallendreamer88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 08:14   #2
malinka_malinka_maya
Przyczajenie
 
Avatar malinka_malinka_maya
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 25
Dot.: Serum Bird's Nest po dermarollerze? I co przed/w trakcie?

Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate i Benzyl salicylate ? ;/ Ojjjj no raczej nie.
malinka_malinka_maya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 09:14:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.