kolorowe soczewki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-08, 17:49   #1
agataa1277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Question

kolorowe soczewki


hej wszystkim. czy któraś z was ma niebieskoszare oczy i używa brązowych lub coś na podobę turkusowych soczewek?
ja jestem skazana na soczewki, więc pomyślałam, że warto wybrać jakieś kolorowe raz na jakiś czas.
czy na moim kolorze oczu ładnie wyjdzie ciemny, brązowy kolor? albo coś na podobę turkusu?
polecacie kolorowe soczewki z johnsona?? dla mnie soczewki z johnsona są najlepsze, jednak nie wiem jak z kolorowymi??

Macie może jakieś swoje zdjęcia w kolorowych soczewkach? Bo te w necie częęęęęęsto są najpierw przez photoshopa zrobione :/
agataa1277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 17:53   #2
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: kolorowe soczewki

podbijam wątek
sama jestem niebieskooka i myślę nad brązowymi soczewkami, ale boję się, że takie połączenie będzie nieudane....
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 17:55   #3
agataa1277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: kolorowe soczewki

lachryma widzę, że nie jestem sama z tym "problemem" wolę upewnić się jak to jest w rzeczywistości, niż wydać 90zł i wyglądać strasznie sztucznie
agataa1277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:11   #4
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: kolorowe soczewki

Na plotkowym jest cały watek o kolorowych soczewkach, niektóre dziewczyny niebieskookie wklejały swoje zdjęcia jako brązowookie Moim zdaniem wygląda to ładnie i naturalnie, ale wiadomo - to kwestia gustu
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:16   #5
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: kolorowe soczewki

zdjęcia nie mam, nie pamiętam nawet jakiej firmy były soczewki - mam właśnie niebiesko-szare i raz fundnęłam sobie brązowe. pomijając to że według mnie każde kolorowe soczewki wyglądają sztucznie, żeby nie wiem co - no efekt był... kryjący, mocno, nie było widać jaki jest rzeczywisty kolor, ale oczywiście jak już pisałam - sztuczny, bo chociażby te wszystkie "kreseczki" na tęczówkach są przecież nienaturalne. ogólnie to wyglądałam conajmniej dziwnie, przynajmniej na początku.
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 20:19   #6
agataa1277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: kolorowe soczewki

Callitus próbowałam znaleźć podobny temat, jednak nie potrafię dobrze poruszać się na stronie wizażu :/

numb05 inni też uważali, że dziwnie wyglądasz? czy to po prostu Twoje wrażenie, wynikające z tego, że nie byłaś przyzwyczajona do takiego koloru?
agataa1277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 21:56   #7
littleps
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: kolorowe soczewki

Ja niedawno kupiłam sobie szafirowo-turkusowe soczewki Johnson&Johnson Acuve 2 Colours w kolorze o-sph. Szczerze mówiąc nie jestem z nich zadowolona. Efekt jest nienaturalny na moich błękitnych oczach. Też zamierzałam spróbowac z brązowymi. Jutro może wkleję zdjęcie moich oczu w tych soczewkach
littleps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 13:46   #8
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: kolorowe soczewki

większość widziała że coś jest DZIWNIE. i to nie tylko z tych, którzy znają mnie dobrze itd, ale tacy nowo poznani też mówili że mam jakieś "dziwne oczy" a potem i tak widzieli że to soczewki. no, nic super prawdę mówiąc.
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.