Pomaluj mój świat,a raczej mnie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-02, 15:19   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Pomaluj mój świat,a raczej mnie.


Zawsze byłam zachwycona opcjami zmiany wizerunku
proponowanymi przez Panią Agnieszkę i Wizażanki,a
więc postanowiłam ,że teraz moja kolej. [img]icons/icon27.gif[/img] Oddaje
się ufnie w Wasze ręce [img]icons/x_blada.gif[/img] Obecnie włosy mam
koloru szatyn (mój naturalny),na zdjęciu ciemny
brąz.Oczy szaro-niebieskie.Wydaje mi się,że mam
zimny odcień cery,ale na zdjęciu jakby ciepły?No
niewiem.Co ja mam zrobić z włosami? Może na ciemny
blond?Czy właśnie takie ciemne?Trudno mi się na coś
zdecydować.A kolorki ubrań?Pani Agnieszko pomocy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg agniecha.jpg (29,2 KB, 27 załadowań)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-04, 12:56   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pomaluj mój świat,a raczej mnie.

Droga Iggy [img]icons/icon7.gif[/img]na pewno Ci odpowiem. Dzisiaj badz jutro. Juz znalazlam kilka propozycji fryzur. Tylko prosze o cierpliwosc bo dzieciak mi zachorowal [img]icons/icon9.gif[/img] i z czasem troche krotko.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-04, 12:56   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pomaluj mój świat,a raczej mnie.

Droga Iggy [img]icons/icon7.gif[/img]na pewno Ci odpowiem. Dzisiaj badz jutro. Juz znalazlam kilka propozycji fryzur. Tylko prosze o cierpliwosc bo dzieciak mi zachorowal [img]icons/icon9.gif[/img] i z czasem troche krotko.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-04, 13:20   #4
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: Pomaluj mój świat,a raczej mnie.

To i ja będę czekała - typ urody jakby znajomy no to nie muszę zdjęcia skanować (nawet nie mam żadnego porządnego) [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-04, 13:31   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pomaluj mój świat,a raczej mnie.

Czekam z niecierpliwością i dziękuję za odzew. [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-06, 11:17   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pomaluj mój świat,a raczej mnie.


Witaj Iggy [img]icons/icon7.gif[/img]
Właśnie mnie chorobcia wywaliło i straciłam wszystko co napisałam [img]icons/icon9.gif[/img]
Ale tak od początku. Uważam, ze w ciemnych włosach jest Ci bardzo dobrze. I raczej powinien to być ciemny szatynowy kolor z fioletowymi refleksami w postaci pasemek balejazu, albo ewentualnie ciemny, chłodny brąz z drobniejszym rudym, takim mocno rdzawym refleksem dla ożywienia głowy.
(Przyjmuje, ze na pewno jesteś osoba o chłodnym typie urody) [img]icons/icon12.gif[/img]
Moim zdaniem nie powinnaś malować włosów na blond.
Natomiast jeśli chodzi o długość to uważam, ze powinnaś zapuścić jeszcze trochę włosy i nadąć im nieco bardziej dynamiczny wygląd. ( tak jak na ostatnim zdjęciu) Z tego co widzę to włosy samoistnie Ci się kręcą , wiec to nie będzie trudne. Musisz je jedynie troszkę inaczej układać ewentualnie może będzie konieczne dodatkowe użycie wałków czy papilotów.

Jeśli chodzi o ubrania i ich kolory to raczej powinnaś zrezygnować z takich czystych, jasnych chłodnych barw w postaci jednego dużego elementu stroju. Potraktuj je lepiej jako dodatki do ciemniejszych barw. Jeśli chodzi o kolory to myślę, ze bardzo ładnie by pasowała do takiej jasnej karnacji czerń, ciemny fiolet ( taka śliwka); czekoladowy brąz w połączeniu np. : z ecry; biel w postaci np. bluzki z dużym żabotem i do tego jakaś fajna ciemna, długa i prosta spódnica.
Powinny to być proste, czyste formy bez szlaczków i drobnych wzorków.

Z makijażem widzę raczej nie masz problemów [img]icons/icon7.gif[/img] Ja tylko bym zwróciła uwagę na jakieś drobne zaczerwienienie na nosku i na wieczór z powodzeniem możesz pozwolić sobie na wzmocnienie kolorystyki zwłaszcza ust [img]icons/icon7.gif[/img]

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj1.jpg (20,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj2.jpg (23,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj3.jpg (32,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj4.jpg (55,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj5.jpg (41,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj6.jpg (55,7 KB, 2 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 17:39   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pomaluj mój świat,a raczej mnie.

Witam serdecznie! [img]icons/icon40.gif[/img] Pani Agnieszko mam jeszcze małe pytanko [img]icons/icon7.gif[/img]odnośnie makijażu,jakie cienie pasowałyby do mojej twarzy ,zawsze mam z tym kłopot.[img]icons/icon41.gif[/img] Wszystko mi się podobało,tylko ciągle zastanawiam się czy fryzjerka dobrze ufarbuje mi włosy.Zdecydowałam się na ciemny brąz.W ofercia Lumia Garniera jest zimny brąz,tylko nie wiem jak zrobić te rdzawe refleksy,czy najpierw ufarbować włosy tym zimnym brązem i dopiero wtedy iść do fryzjera na pasemka? Czy od razu nie zawracając sobie głowy farbowaniem?Tylko martwię się trochę ,że ten brązik nie wyjdzie u fryzjerki taki jak chcę.W każdym bądż razie Pani Agnieszko proszę o radę co do cieni na oczyska.[img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-11-12, 17:51   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pomaluj mój świat,a raczej mnie.

Zapomniałam zapytać jak właściwie malowć oko,czytałam wszystko w kursie makijażu,jednak to nie to samo co podpowiedż indywidualna.[img]icons/icon20.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-13, 13:56   #9
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pomaluj mój świat,a raczej mnie.

Hej Iggy [img]icons/icon7.gif[/img]
Jesli chodzi o wloski, to jezeli chcesz sama pomalowac to najpierw chlodnym brazem. A ten balejaz zrob w ten sposob, ze potem takie cienkie, nie za gesto - tak gdzieniegdzie, pasemka wlosow trzeba mocno rozjasnic i dopiero na to nalozyc taka rdzawy czyst rudy. Tylko uwazaj, zeby byly naprawde cienkie.

Natomiast jesli chodzi o cienie do powiek. To masz duze pole do popisu. Moga to byc delikatne , chlodne roze z polaczeniem szarosci ( polecam cienie Chanel "Intensites D'ombre" nr 22 Exaltes); roz ze sliwka; naturalne chlodne brazy i beze; granat; zimny zielony.

Ozyw jeszcze delikatnie buzie rozem i na pewno bedzie super [img]icons/icon7.gif[/img] Pobaw sie troszke roznymi zestawieniami kolorystycznymi, roznym nasyceniem barw.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-14, 22:18   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pomaluj mój świat,a raczej mnie.

Dzięki wielkie.Trochę rozjaśniło mi się w głowie.Od jutra zaczynam eksperymenty.I'love wizaz
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-15, 13:04   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Pani Agnieszki

Byłam dzisiaj na łowach w perfumerii i niestety powiedzieli mi ,że tego numerku Chanel 22 nie ma i już nie będzie. [img]icons/icon9.gif[/img] Bardzo bym chciała,żeby Pani podała mi coś jeszcze [img]icons/icon37.gif[/img] może być coś z tańszych,bo ostatnio miałam potężne wydatki,co uszczupliło mój budżet [img]icons/icon38.gif[/img],ale te Chanel widziałm w katalogu bardzo ciekawe [img]icons/icon29.gif[/img] .Chyba wycofali potrójne cienie z oferty.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-11-15, 14:46   #12
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Pani Agnieszki

Droga Iggy [img]icons/icon7.gif[/img]
Tak nie powiem Ci teraz numerkow z glowy [img]icons/icon9.gif[/img] A nie wiem kiedy teraz bede w miescie. Ale może zrób tak. Polecam Ci również te palety kolorystyczne Diora. Na pewno je dostaniesz w sklepie. Maźnij nimi wyraźnie rączkę a potem poszukaj tańszego odpowiednika np. w Lorealu, czy Art Deco - sa bardzo dobre i maja sliczne kolory i dodatkowo perlowy blask podobny do Chanel.

To bardzo dobry sposob. [img]icons/icon7.gif[/img]

Pirwszy to Basic chic a drugi to The Mauves
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg basic_chic.jpg (13,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg the_mauves.jpg (13,4 KB, 3 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-15, 15:47   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Pani Agnieszki

Stokrotne dzięki,napewno coś sobie znajdę,o tych cieniach Diora to marzę od kilku tygodni i kombinuję jak je sobie kupić.Podoba mi się ten zestaw z brązami.Serdecznie pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 11:52   #14
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
muszę Was znowu pomęczyć.

Przepraszam,że wyciągam taki stary wątek ,ale ciągle mam problem z włosami.Teraz mam już dłuższe niż na zdjęciu i nie układają się niestety.Muszę je podciąć,bo kiedy są dłuższe to automatycznie mniej się kręcą,a mi zależy raczej na kręconych.Wybieram się do fryzjera -dziewczyny plissss pomóżcie mi coś zrobić z kudełkami ,bo chyba oszaleję [img]icons/icon32.gif[/img]
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 20:53   #15
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: muszę Was znowu pomęczyć.

Dziewczynki proszę dobierzcie mi jakieś fryzurki.Te które pokazała mi Agnieszka są super ,ale jakoś nie widzę się w nich,dały mi natomiast obraz dynamizmu kręconych włosów.Ciekam z niecierpliwością.[img]icons/icon7.gif[/img]
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 22:40   #16
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: muszę Was znowu pomęczyć.

Może któraś z tych fryzurek Ci się spodoba [img]icons/icon10.gif[/img]. nie oparłam się pokusie dania jednej na krótsze - myślę, ze przy Twoich wloskach i kolorystyce wyglądałabyś bardzo dobrze w krótszych włosach [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 22:57   #17
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: muszę Was znowu pomęczyć.

Kurczaczki niezła jest ta pierwsza [img]icons/icon7.gif[/img] Ale zapewne wymaga godziny układania [img]icons/icon9.gif[/img] No no muszę pomyśleć.Dzieki niezawodna Babciu.
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 23:05   #18
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: muszę Was znowu pomęczyć.

iggy napisał(a):
> Ale zapewne wymaga godziny układania

Eee, myślę, ze nie jest tak źle. To tylko sugestia fryzury. Włosy falują Ci naturalnie, więc dobre obcięcie + przedziałak moooocno z boku głowy (grzywka musi mieć swoją moc [img]icons/icon12.gif[/img] ) + trochę kosmetyków, które sprawią, ze nie będzie leciała Ci do oczu i będzie supcio [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] polecam się na przyszłość [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 23:55   #19
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: muszę Was znowu pomęczyć.

Droga Iggy [img]icons/icon7.gif[/img]
Obiecuję jutro jeszcze poszperać, może cos znajdę ciekawego [img]icons/icon7.gif[/img]

POzdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-06, 00:22   #20
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: muszę Was znowu pomęczyć.

SUPER [img]icons/icon7.gif[/img]
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 14:09   #21
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: muszę Was znowu pomęczyć.

Droga Iggy [img]icons/icon7.gif[/img]
Oj cięzko wyszperać jeszcze coś z kręconymi włoskami. Znalazłam jeszcze dwie propozycje, ale mam nadzieję, że jeszcze mi coś wpadnie w łapki.

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image29.jpg (150,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image48.jpg (232,9 KB, 2 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 14:27   #22
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: muszę Was znowu pomęczyć.

Dziękuję serdecznie,wszystkie fryzury skrzętnie przechowuję.Teraz mam coś w stylu fryzury 2,ale nie chcą mi się układać,może właśnie powinnam podciąć tak jak na zdj.1,z tym,że tył dłuższy.Mam jeszcze tylko jedno pytanie:czy włosy kręcone wymagają jakiegoś specjalnego cięcia,w stylu strzępienia itp.?
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 14:47   #23
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: muszę Was znowu pomęczyć.

jeszcze znalazłam jedno zdjęcie [img]icons/icon7.gif[/img]

I tak Iggy, zeby kręcone włoski ladnie się układały i nie wymagały jakiś szczególnych zabiegów, konieczne jest odpowiednie cięcie. Włosy muszą być odpowiednio pocieniowane, tak żeby nadawały kształt głowie i żeby loki miały miejsce do skrętu.
Na zdjęciu raczej widać, że masz gęste, śliczne włosy, podatne na kręcenie, więc nie bardzo rozumiem dlaczego masz z nimi taki kłopot?

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (77,5 KB, 4 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 15:24   #24
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: muszę Was znowu pomęczyć.

Oj Aguś,niestety moje kudełki wyglądają dobrze jedynie bezpośrednio po myciu.Rano moja fryzura przypomina kopkę sianka i to raczej wiązkę [img]icons/icon7.gif[/img]niż kopkę [img]icons/icon7.gif[/img]Niestety nie są gęste,tylko loki maskują to,że są cieniutkie.Nigdy nie używałam lakieru do włosów,bo lubię,żeby były mięciutkie,ale może to jest własnie rozwiązanie.Poprostu moje włosy kręcą się słabiutko,a ja je zmuszam do loków preparatami do kręconych włosów i suszarką z dyfuzorem.Przez pewien okres miałam krótsze i prostowałam je na szczotce,ale niezbyt mi było do twarzy z taką fryzurą.Znacznie lepiej mi z loczkami.
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 12:10   #25
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Re: Pomaluj mój świat,a raczej mnie.

Selerowych Świąt dziołchy!

__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.