Jestem żulem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-30, 16:39   #1
misiakoala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 101

Jestem żulem?


Chciałam poznać waszą opinię. Byłam na weekend w domu rodzinnym mojego faceta. Drinkowalismy sobie, piwkowalismy. W efekcie jego mama zastała 3 butelki po winie, i trochę po piwkach. Widziałam po jej minie że bardzo jej się to nie spodobało. A wy co byście sobie pomyśleli o tej sytuacji? Na jej miejscu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez misiakoala Pokaż wiadomość
Chciałam poznać waszą opinię. Byłam na weekend w domu rodzinnym mojego faceta. Drinkowalismy sobie, piwkowalismy. W efekcie jego mama zastała 3 butelki po winie, i trochę po piwkach. Widziałam po jej minie że bardzo jej się to nie spodobało. A wy co byście sobie pomyśleli o tej sytuacji? Na jej miejscu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak jest u was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiakoala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 16:55   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez misiakoala Pokaż wiadomość
Chciałam poznać waszą opinię. Byłam na weekend w domu rodzinnym mojego faceta. Drinkowalismy sobie, piwkowalismy. W efekcie jego mama zastała 3 butelki po winie, i trochę po piwkach. Widziałam po jej minie że bardzo jej się to nie spodobało. A wy co byście sobie pomyśleli o tej sytuacji? Na jej miejscu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Jak jest u was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ze chlory z was.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 16:57   #3
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Jestem żulem?

Jak powyzej
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 16:58   #4
misiakoala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 101
Dot.: Jestem żulem?

Ale powiedzcie mi czym to jest spowodowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiakoala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 16:58   #5
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Jestem żulem?

Ile jestes z tz? To pierwsza wizyta w domu rodzinnym?

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 17:02   #6
misiakoala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 101
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez misiakoala Pokaż wiadomość
Ale powiedzcie mi czym to jest spowodowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze rozumiem jakby ktoś dzień w dzień pil to inna sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ile jestes z tz? To pierwsza wizyta w domu rodzinnym?

Sent from my E5823 using Tapatalk
Jesteśmy ze sobą już z 10 lat, wizyta nie wiem która ale dawno mnie u niego w domu nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez misiakoala Pokaż wiadomość
Jeszcze rozumiem jakby ktoś dzień w dzień pil to inna sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Jesteśmy ze sobą już z 10 lat, wizyta nie wiem która ale dawno mnie u niego w domu nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatni raz byłam jakiś rok temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiakoala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 17:05   #7
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Jestem żulem?

Pomyślałabym że jesteś źle wychowana albo masz problem, bo kto to widział tyle wychlać podczas wizyty u rodziców faceta? Nawet sposób w który to opisujesz jest... żulowy. Piwkowaliśmy, drinkowaliśmy... wychlaliście trzy butelki wina, sporo piw i nawet nie posprzątaliście po sobie.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-30, 17:07   #8
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez misiakoala Pokaż wiadomość
Ale powiedzcie mi czym to jest spowodowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tzn. co? Dziwne spojrzenia?
No pewnie tym, że dużo wypiliście.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 17:47   #9
misiakoala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 101
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Pomyślałabym że jesteś źle wychowana albo masz problem, bo kto to widział tyle wychlać podczas wizyty u rodziców faceta? Nawet sposób w który to opisujesz jest... żulowy. Piwkowaliśmy, drinkowaliśmy... wychlaliście trzy butelki wina, sporo piw i nawet nie posprzątaliście po sobie.
W swoim rodzinnym domu to chyba logicznego że sprzątanie mój facet, jesteśmy tu od czwartku, mieliśmy gosci. Piwkowanie, drinkowanie to takie zulerskie słownictwo? Nie wiedziałam bo od 5 lat nie mieszkam w Polsce ale dobrze wiedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez misiakoala Pokaż wiadomość
W swoim rodzinnym domu to chyba logicznego że sprzątanie mój facet, jesteśmy tu od czwartku, mieliśmy gosci. Piwkowanie, drinkowanie to takie zulerskie słownictwo? Nie wiedziałam bo od 5 lat nie mieszkam w Polsce ale dobrze wiedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem jakby ktoś tak dzień w dzień pił a nie raz na pół roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez misiakoala Pokaż wiadomość
W swoim rodzinnym domu to chyba logicznego że sprzątanie mój facet, jesteśmy tu od czwartku, mieliśmy gosci. Piwkowanie, drinkowanie to takie zulerskie słownictwo? Nie wiedziałam bo od 5 lat nie mieszkam w Polsce ale dobrze wiedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Rozumiem jakby ktoś tak dzień w dzień pił a nie raz na pół roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale cóż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiakoala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 17:48   #10
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jestem żulem?

Gdzie jego mama "zastała" te 3 butelki po winie i piwach? To w końcu wypiliście to sami, czy z jakimiś zaproszonymi osobami?

Dorosłe miśki z Was, to może next time jeżeli chcecie poimprezować, wynajmijcie sobie na czas odwiedzin jednak jakieś mieszkanie lub pokój w motelu.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 17:49   #11
misiakoala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 101
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Gdzie jego mama "zastała" te 3 butelki po winie i piwach? To w końcu wypiliście to sami, czy z jakimiś zaproszonymi osobami?

Dorosłe miśki z Was, to może next time jeżeli chcecie poimprezować, wynajmijcie sobie na czas odwiedzin jednak jakieś mieszkanie lub pokój w motelu.
Gdy zajrzała do jego pokoju. Przyjechaliśmy na urlop do Polski więc to chyba nic złego że ktoś nas odwiedził

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiakoala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-30, 17:51   #12
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Jestem żulem?

Mnie reakcja mamy nie dziwi.
Będąc w gościnie, sami zaprosiliście gości i zostawiliście syf po imprezie w postaci licznych butelek.
Ze sposobu w jaki piszesz, wydaje się, że temat traktujesz bardzo lekko i nie widzisz niczego niestosownego w tej sytuacji. I to oglądanie się na faceta, że on posprząta, a Tobie rączki ucięło?
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 17:53   #13
misiakoala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 101
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
Mnie reakcja mamy nie dziwi.
Będąc w gościnie, sami zaprosiliście gości i zostawiliście syf po imprezie w postaci licznych butelek.
Ze sposobu w jaki piszesz, wydaje się, że temat traktujesz bardzo lekko i nie widzisz niczego niestosownego w tej sytuacji. I to oglądanie się na faceta, że on posprząta, a Tobie rączki ucięło?
Jak ktoś jest w moim domu rodzinnym to nie sprząta bo mimo wszystko jest gościem chyba że u Ciebie goście mają obowiązek sprzątania. To ok. Ale u mnie gdy byliśmy to ja sprzątałam po nas. W naszym wspólnym mieszkaniu sprzątamy/gotujemy oboje. Ale w domach rodzinnych już nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiakoala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:00   #14
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez misiakoala Pokaż wiadomość
Jak ktoś jest w moim domu rodzinnym to nie sprząta bo mimo wszystko jest gościem chyba że u Ciebie goście mają obowiązek sprzątania. To ok. Ale u mnie gdy byliśmy to ja sprzątałam po nas. W naszym wspólnym mieszkaniu sprzątamy/gotujemy oboje. Ale w domach rodzinnych już nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj spokój, 10 lat ze sobą jesteście i pustych puszek po SWOIM piwie nie wyniesiesz po sobie bo jesteś "gościem"?
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:01   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez misiakoala Pokaż wiadomość
Jak ktoś jest w moim domu rodzinnym to nie sprząta bo mimo wszystko jest gościem chyba że u Ciebie goście mają obowiązek sprzątania. To ok. Ale u mnie gdy byliśmy to ja sprzątałam po nas. W naszym wspólnym mieszkaniu sprzątamy/gotujemy oboje. Ale w domach rodzinnych już nie.
Autorko, wybacz, ale głupio się tłumaczysz. Jesteście razem x lat. Nie jesteś już typowym gościem, tylko praktycznie częścią rodziny. Powinniście byli oboje zadbać o uprzątnięcie tego. Mama widać nie jest taka wyluzowana, jak Wy i ma do tego prawo. Serio następnym razem jak będziecie chcieli poimprezować, to lepiej jednak sobie wynająć na czas pobytu mieszkanie lub pokój.

W Twoim domu rodzinnym też robicie imprezki i stoją butelki (liczne) po alko? Zresztą, to nie ma znaczenia, bo każdy dom jest inny.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:02   #16
misiakoala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 101
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Daj spokój, 10 lat ze sobą jesteście i pustych puszek po SWOIM piwie nie wyniesiesz po sobie bo jesteś "gościem"?
Tak w tym domu jestem gościem, jestem tam raz na rok. Nie jestem domownikiem. Jestem gościem, u mnie mój facet tak samo nie sprząta bo jest gościem, nie domownikiem. Ale chyba że goście u ciebie sprzątają to ok, nie moja sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiakoala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:02   #17
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Ze chlory z was.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Chlory straszne
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:05   #18
misiakoala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 101
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Autorko, wybacz, ale głupio się tłumaczysz. Jesteście razem x lat. Nie jesteś już typowym gościem, tylko praktycznie częścią rodziny. Powinniście byli oboje zadbać o uprzątnięcie tego. Mama widać nie jest taka wyluzowana, jak Wy i ma do tego prawo. Serio następnym razem jak będziecie chcieli poimprezować, to lepiej jednak sobie wynająć na czas pobytu mieszkanie lub pokój.

W Twoim domu rodzinnym też robicie imprezki i stoją butelki (liczne) po alko? Zresztą, to nie ma znaczenia, bo każdy dom jest inny.
Tak, jeśli mamy gości w moim rodzinnym domu to ja po tym sprzątam. U faceta w domu nie sprzątam. On u mnie też nie. Nie wyniesie teraz to wyniesie jutro gdy będą wywożone śmieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez misiakoala Pokaż wiadomość
Tak, jeśli mamy gości w moim rodzinnym domu to ja po tym sprzątam. U faceta w domu nie sprzątam. On u mnie też nie. Nie wyniesie teraz to wyniesie jutro gdy będą wywożone śmieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moi rodzice by chyba mnie wyśmiali gdybym przyjechała do Polski i wynajęła mieszkanie żeby wypić piwo/wino z przyjaciółkami czy znajomymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiakoala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:06   #19
ChanLee
Raczkowanie
 
Avatar ChanLee
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 324
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez misiakoala Pokaż wiadomość
Chciałam poznać waszą opinię. Byłam na weekend w domu rodzinnym mojego faceta. Drinkowalismy sobie, piwkowalismy. W efekcie jego mama zastała 3 butelki po winie, i trochę po piwkach. Widziałam po jej minie że bardzo jej się to nie spodobało. A wy co byście sobie pomyśleli o tej sytuacji? Na jej miejscu?

Że mieszanie wina z piwkiem to kiepski pomysł.
Dla mnie to trochę świńskie zostawić syf po sobie. Jesteś w gościach, ale to chyba nie oznacza tego, że teściowa ma koło ciebie krzątać. Dom rodzinny faceta to nie hotel, a teściowa nie jest sprzątaczką. Po imprezce należało posprzątać.

Równie dobrze mogła pomyśleć, że za tą granicą gdzie mieszkasz takie chlanie to jest norma i może mieć ci za złe, że rozpijasz jej synusia.

Czort wie. Zapytaj teściowej. Chwilowo wygląda to tak: wbiliście do rodziny faceta, zrobiliście imprezkę, naâ˜☠â˜☠â˜☠aliście się jak świnie i zostawiliście po sobie syf. Jeśli to moja nadinterpretacja - to sorry, ale trzy butelki wina + kilka piwek = gwarantowany zgon + kac morderca bez serca.

Ciekawe jak zachowywaliście się w stanie nietrzeźwym. Mogło być tak, że nie o sam alkohol chodzi, a o wasze zachowanie już po spożyciu.
ChanLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-30, 18:08   #20
wolnazajeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 71
Dot.: Jestem żulem?

Trochę nie rozumiem tego oburzenia Autorki, że miałaby sprzątać. Sama piszesz, że to TY i TWÓJ CHŁOPAK zaprosiliście znajomych, więc skoro to wasza imprezka i to jeszcze u kogoś w domu to w dobrym tonie byłoby to ogarnąć. Nikt Ci nie kazał tam odkurzać czy jakoś bardzo sprzątać- po prostu za sobą posprzątać razem z partnerem. Nie dziwię się mamie chłopaka, bo to trochę głupio, że starsza osoba ma sprzątać po twojej imprezie. Masz urlop czy nie trochę potraktowaliście mamę chłopaka jak sprzątaczkę. Ona zaprosiła was do siebie, więc sprząta po obiedzie, myśli o zakupach, gotowaniu, ale skoro wy wymyślacie sobie atrakcje gratis to to ogarniacie.

To lekkie nadużywanie gościnności w tym momencie.
wolnazajeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:09   #21
misiakoala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 101
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez ChanLee Pokaż wiadomość
Że mieszanie wina z piwkiem to kiepski pomysł.
Dla mnie to trochę świńskie zostawić syf po sobie. Jesteś w gościach, ale to chyba nie oznacza tego, że teściowa ma koło ciebie krzątać. Dom rodzinny faceta to nie hotel, a teściowa nie jest sprzątaczką. Po imprezce należało posprzątać.

Równie dobrze mogła pomyśleć, że za tą granicą gdzie mieszkasz takie chlanie to jest norma i może mieć ci za złe, że rozpijasz jej synusia.

Czort wie. Zapytaj teściowej. Chwilowo wygląda to tak: wbiliście do rodziny faceta, zrobiliście imprezkę, naâ�â�â�aliście się jak świnie i zostawiliście po sobie syf. Jeśli to moja nadinterpretacja - to sorry, ale trzy butelki wina + kilka piwek = gwarantowany zgon + kac morderca bez serca.

Ciekawe jak zachowywaliście się w stanie nietrzeźwym. Mogło być tak, że nie o sam alkohol chodzi, a o wasze zachowanie już po spożyciu.
Ja np nie mieszam w ogóle alkoholi. I mama mojego faceta nigdy po mnie nie sprzątała a przynajmniej nie zauważyłam. Chyba że facet mnie okłamuje i gdy powiedział że zmywał po nas to w tym czasie grał na PS4 lub palił papierosa a mamusia zmywała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiakoala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:09   #22
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez misiakoala Pokaż wiadomość
Tak w tym domu jestem gościem, jestem tam raz na rok. Nie jestem domownikiem. Jestem gościem, u mnie mój facet tak samo nie sprząta bo jest gościem, nie domownikiem. Ale chyba że goście u ciebie sprzątają to ok, nie moja sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

1) Z takim stażem to jesteś już bardziej członkiem rodziny niż gościem.
2) Czasem sprzątają, czasem nie ale większość praktycznie zawsze chce w czymś pomóc, a nie czeka na gotowe.
3) Te zasady z gośćmi to możesz stosować chyba tylko u siebie, a nie u rodziców swojego partnera. Widocznie oni nie tolerują takiego syfu.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:09   #23
misiakoala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 101
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez wolnazajeta Pokaż wiadomość
Trochę nie rozumiem tego oburzenia Autorki, że miałaby sprzątać. Sama piszesz, że to TY i TWÓJ CHŁOPAK zaprosiliście znajomych, więc skoro to wasza imprezka i to jeszcze u kogoś w domu to w dobrym tonie byłoby to ogarnąć. Nikt Ci nie kazał tam odkurzać czy jakoś bardzo sprzątać- po prostu za sobą posprzątać razem z partnerem. Nie dziwię się mamie chłopaka, bo to trochę głupio, że starsza osoba ma sprzątać po twojej imprezie. Masz urlop czy nie trochę potraktowaliście mamę chłopaka jak sprzątaczkę. Ona zaprosiła was do siebie, więc sprząta po obiedzie, myśli o zakupach, gotowaniu, ale skoro wy wymyślacie sobie atrakcje gratis to to ogarniacie.

To lekkie nadużywanie gościnności w tym momencie.
Ale nie wiem skąd pomysł że jego mama sprzątała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiakoala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:11   #24
Cynomya
Raczkowanie
 
Avatar Cynomya
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 359
Dot.: Jestem żulem?

Jeśli zobaczyłabym po fakcie te butelki w pokoju, to pomyślałabym, że dorośli ludzie (oboje) nie umieją zachować porządku po sobie.

Tyle butelek zostało po jednej imprezie? Rodziców chłopaka w czasie imprezy nie było?
Cynomya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:11   #25
misiakoala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 101
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez misiakoala Pokaż wiadomość
Ale nie wiem skąd pomysł że jego mama sprzątała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie gotowała nam, bo swoje obiady sami gotowaliśmy ewentualnie dla całej rodziny. Ale już ktoś sobię dopowiada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiakoala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:11   #26
wolnazajeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 71
Dot.: Jestem żulem?

Skoro natknęła się na stos pozostałości po alko to jednak to nie było załatwione?

Sam fakt, że tak sobie zrobiliście imprezkę u niej skonsultowaliście? Wiedziała o tym wcześniej?
wolnazajeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:12   #27
misiakoala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 101
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez misiakoala Pokaż wiadomość
Nie gotowała nam, bo swoje obiady sami gotowaliśmy ewentualnie dla całej rodziny. Ale już ktoś sobię dopowiada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie robi nam zakupów bo zrobiliśmy wielkie zakupy na cały tydzień dla jego rodziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiakoala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:12   #28
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez misiakoala Pokaż wiadomość
Tak w tym domu jestem gościem, jestem tam raz na rok. Nie jestem domownikiem. Jestem gościem, u mnie mój facet tak samo nie sprząta bo jest gościem, nie domownikiem. Ale chyba że goście u ciebie sprzątają to ok, nie moja sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale już zapraszać gości możesz? Skoro MIELIŚCIE gości, to chyba wypada po nich posprzątać.
Wieloletnie partnerka, to już bez przesady, żaden wielki gość, a bardziej członek rodziny. Mnie by było wstyd bajzel po sobie zostawić, ale jak Wam nie jest to spoko, ale dziwić się, że mama chłopaka popatrzyła na Ciebie jak na żula nie możesz.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:13   #29
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Jestem żulem?

Nie widzę problemu w 3 winach i paru piwach przez weekend. A rodzice? Cóż twój facet mógł zadbać, by tego nie widzieli, jeśli wie, że ich to drażni.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:13   #30
misiakoala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 101
Dot.: Jestem żulem?

Cytat:
Napisane przez Cynomya Pokaż wiadomość
Jeśli zobaczyłabym po fakcie te butelki w pokoju, to pomyślałabym, że dorośli ludzie (oboje) nie umieją zachować porządku po sobie.

Tyle butelek zostało po jednej imprezie? Rodziców chłopaka w czasie imprezy nie było?
Ojciec chłopaka trochę z nami siedział ale potem wyszedł. Jego mama nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiakoala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-03 21:33:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.