Nasze zycie w Ameryce... - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-17, 00:39   #2401
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

A ja uwielbiam zakupy zywnosciowe.. wlasciwie czasami mysle, ze moglaby to byc moja praca, gdyby ktos szukal ludzi, zeby robili za nich zakupy zywnosciowe. Kocham Trader Joe's, Whole Foods a w krotce maja otwierac obok mojego Trader joe's nastepny sklep spozywczy z zywnoscia organiczna.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 00:47   #2402
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam zakupy zywnosciowe.. wlasciwie czasami mysle, ze moglaby to byc moja praca, gdyby ktos szukal ludzi, zeby robili za nich zakupy zywnosciowe. Kocham Trader Joe's, Whole Foods a w krotce maja otwierac obok mojego Trader joe's nastepny sklep spozywczy z zywnoscia organiczna.
Ja tez lubie zakupy w takich sklepach z zywnoscia organic-uwielbiam zapach tych sklepowNo i kosmetyki tez uzywam prawie wszystkie organic

Problem tylko w tym ze moj maz nie lubi takich sklepow-on mowi ze one smierdza-dlatego zakupy robimy tylko w Safeway ktore jest od naszego domu 3 minuty(dla niego to wygoda).A wybor produktow organic w takich sklepach jest ograniczony,ja lubie stac przy polkach pol godziny i czytac ingredients-a TZ wtedy nie ma cierpliwosci
Czasami go wyciagam do takiego jednego sklepu organic-ale rzadko to sie zdarza bo sklep jest daleko i on wtedy marudzi hehe.Najlepiej to jak ja sama zakupy robie w takim sklepie-ale za duzo nie moge nakupowac bo nie mam samochodu.
Dla mojego Tz to moglyby isntniec tylko fast foody i steki-typowy amerykanin-b ciezko jest mi gotowac dla niego-marudzi bardzo jak ma zielone w zupie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 01:11   #2403
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

widzisz Elfiku, to jest bardzo powazny powod dla ktorego powinnas zrobic prawo jazdy!!! I to nie znaczy, ze musialabys rezygnowac z tych wszystkich rzeczy o ktorych pisalas (powodow dla ktorych nie robisz prawo jazdy)..ale pomysl ile by Ci to ulatwilo.
Dziewczyny, ktora z WAs uwaza, ze Elfik powinnien zrobic prawo jazdy!!!!????
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 01:24   #2404
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
widzisz Elfiku, to jest bardzo powazny powod dla ktorego powinnas zrobic prawo jazdy!!! I to nie znaczy, ze musialabys rezygnowac z tych wszystkich rzeczy o ktorych pisalas (powodow dla ktorych nie robisz prawo jazdy)..ale pomysl ile by Ci to ulatwilo.
Dziewczyny, ktora z WAs uwaza, ze Elfik powinnien zrobic prawo jazdy!!!!????
Fakt to jest 1 powod-ale nie jest on az tak bardzo powazny jak dla mnie-juz sie przyzwyczailam-nie myslcie ze moj Tz jest az tak b niecierpliwy-poprostu czasem lubie sobie ponarzekac.Dziewczyny ja nie chce tego prawka miec ,naprawde.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 01:30   #2405
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Wiadomo, kazda zona lubi sobie ponarzekac .. mamy to w genach .. Ale Elfiku, przeciez mozesz miec prawo jazdy i dalej jezdzic autobusami, co Ci szkodzi. Co Ty na to, ze zrobimy tu glosowanie i jak wyjdzie, ze kazda z nas uwaza, ze powinnas zrobic prawko, to w koncu aby nam zamknac buzki, je zrobisz ?
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 01:36   #2406
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
moje gratulacje
a mowilam ze ZDASZ !!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Valentina GRATULACJEEEEEEEE (mam kolezanke Rosjanke Valentine wiec latwiej mi zapamietac niz twoj nick) Ja tez sie musze zmobilizowac i zdac ten egz.
Dziekuje bardzo

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Co planujecie na weekend dziewczyny?-my chyba nic specjalnego....trawnik trzeba znowu kosicNiewiem czy wam juz mowilam ale bardzo tego nie lubie i zawsze zaganiam mojego TZ
Hmmm... narazie nic nie planujemy na weekend bo ja jak cos zaplanuje, to potem znajac zycie i tak sie to nie uda, wiec wole sie nie stresowac Ale jak narazie to mam zamiar za chwile zaczac robic ciasto Rafaello - moj maz ma jutro imieniny
Aha, no i moze ale to MOZE jutro wybierzemy sie do niemieckiego miasteczka Frankenmuth - ale to jesli moj szanowny malzonek sobie tego zazyczy W sumie to pozostalo mi tylko 2 wolne weekend'y - ten i nastepny. Bo potem bedzie ostra nauka az do maja

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ktora z WAs uwaza, ze Elfik powinnien zrobic prawo jazdy!!!!????
Jaaaaa Jaaaa jestem za
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 01:38   #2407
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
Wiadomo, kazda zona lubi sobie ponarzekac .. mamy to w genach .. Ale Elfiku, przeciez mozesz miec prawo jazdy i dalej jezdzic autobusami, co Ci szkodzi. Co Ty na to, ze zrobimy tu glosowanie i jak wyjdzie, ze kazda z nas uwaza, ze powinnas zrobic prawko, to w koncu aby nam zamknac buzki, je zrobisz ?
Nineczka-podpuszczasz mnie


Ja na razie nie czuje potrzeby-niewiem moze kiedys mi sie zmieni.....
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 01:46   #2408
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

o.k wiec w glosowaniu aby Czarny Elf zrobil prawo jazdy
nineczka.. TAK
schoolcraft TAK
czekamy na reszte
Elfie, na razie Ty nie masz prawa glosu
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 03:32   #2409
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Rodolphe TAK

Ja tez mysle ostatnio nad prawkiem. Tzn zawsze chcialam, w Polsce mialam, ale jakos to odkladalam na dalsza przyszlosc. Teraz mysle ze przydaloby mi sie chociazby z tego powodu ze nie mozna przewozic psow srodkami komunikacji publicznej Ja tez gdzie moge to jezdze metrem, zadko prosze TZ zeby mnie gdzies zawiozl.

Elfie pomysl jak kiedys bedziesz musiala zawiesc meza do lekarza. Ja w sumie wiem jak sie prowadzi, wiec w sytuacji emergency dam sobie rade, ale jestem zdania, ze nawet jak nie bede uzywac na codzien samochodu bo na razie nie musze to warto miec prawko.
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 03:49   #2410
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

wlasnie, wlasnie.. ja juz raz musialam jechac do szpitala..niby zwal.wg meza.. a okazalo sie, ze to zatrucie kofeinowe. ale musialam sama jechac
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 04:50   #2411
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczyny, mysle, ze nie ma co wywierac presji na CzarnyElf . Niech sama zadecyduje co z tym jezdzeniem. Nigdy nie jest za pozno zdac ten egzamin, wiec ma jeszcze sporo czasu

U nas juz dochodzi do 12:00am. Padam na pysk - dzisiaj byl stresujacy i zarazem pelny wrazen dzien. Ale to nie zmienilo faktu, ze upieklam ciasto na jutro z okazji imienin meza

Pstryknelam kilka fotek - ciasto sie nazywa Rafaello (u gory jest posypane kokosowymi wiorkami, ale niestety nie za bardzo widac).
Dobranoc
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2008-10-24 o 03:46
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 05:12   #2412
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczyny -w sumie sie zgadzam z Waszymi argumentami-macie racje-trzeba myslec o przyszlosci,moze poprosze meza o lekcje na parkingu

Schoolcraft-moj maz jak zobaczyl to ciasto to mowi:moze odwiedzimy ta Twoja internetowa kolezanke,pytal sie nawet gdzie mieszkasz
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 17:24   #2413
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

schoolcraft, Ty co tydzien pieczesz jakies ciasto... ja tez chce kawalek
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 17:25   #2414
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
o.k wiec w glosowaniu aby Czarny Elf zrobil prawo jazdy
nineczka.. TAK
schoolcraft TAK
czekamy na reszte
Elfie, na razie Ty nie masz prawa glosu

ja tez jestem za
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 21:01   #2415
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Ale to niesprawiedliwe ze ja nie mam prawa glosu

A moj maz sie liczy?

On mowi ze jakby sie cos stalo to zadzwonilibysmy po kogos z Hospicjum po pomoc zeby przyjechal,a jak by on np zlamal noge i ja bym musiala prowadzic to mowi zebym mogla prowadzic bez prawka

Naprawde mozna dac rade bez prawka-ja nie czuje sie jak bez reki bez tego.
Wiem dziwna jestem-chyba starej daty


Ale tak na serio to zastanowie sie nad tym.........


Co tam u Was?.My zaraz idziemy do sklepu Harley Davidson(zobacze moze tam maja jakies skory) a potem do jakiejs wloskiej restauracjii -bo znowu znalezlismy gift card tym razem na $35
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 01:58   #2416
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Schoolcraft-moj maz jak zobaczyl to ciasto to mowi:moze odwiedzimy ta Twoja internetowa kolezanke,pytal sie nawet gdzie mieszkasz


CzarnyElf, oczywiscie zapraszam do nas - nie tylko na ciasto Jak macie wakacje, to smialo mozecie nas odwiedzic - mamy duzo miejsca

Zaaaabcia, jak tam bylo na baby shower? Jestem ciekawa

A mysmy dzisiaj caly dzien byli w niemieckim miasteczku Frankenmuth - w sumie nic szczegolnego, ale zawsze jest milo sie wyrwac gdzies dalej poza dom Pogoda byla swietna - nie bylo slonca, ale tez nie padalo, bylo poprostu super - jestem w 100% zadowolona z tego wyjazdu
Wklejam 2 zdjecia z dzisiejszego dnia.

zdjecie # 1 - w Christmas Store (sklep ktory przez caly rok jest otwarty i ma wszystko co tylko mozna wyobrazic na Christmas). Na tym zdjeciu jestesmy wsrod doliny choinek Zdjecie nie najlepszej jakosci, bo w srodku. Ale powiem tylko tyle, ze Adas byl zachwycony. Moj maz jeszcze mu ciagle gadal "synku, jestes w raju"

zdjecie # 2 - ja i Adas. W tle widac jakie mniej wiecej sa budynki w tym Frankenmuth. Czyli jak widac - niemiecki styl.

Aha, i jeszcze wklejam link do krotkiego filmu na You Tube - moj pierwszy wspolny taniec z synkiem

http://pl.youtube.com/watch?v=_xbggfflQTQ
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2008-10-24 o 03:46
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 02:17   #2417
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

schoolcraft, za kazdym razem gdy patrze na Twoje zdjecia, to widze 13-letnia dziewczynke... co dla nas kobiet jest na plus, bo jak bedziesz miala 30 lat, to wtedy docenisz, jesli ktos bedzie myslal, ze masz dopiero 20-cia
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 02:29   #2418
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
schoolcraft, za kazdym razem gdy patrze na Twoje zdjecia, to widze 13-letnia dziewczynke... co dla nas kobiet jest na plus, bo jak bedziesz miala 30 lat, to wtedy docenisz, jesli ktos bedzie myslal, ze masz dopiero 20-cia
Hmmm... przyjmuje to jako komplement
Dokladnie nie wiem ile Ty masz lat, ale cos kiedys w jednym z postow pisalas, ze jestes 10 lat starsza ode mnie. A jak kiedys (dosc niedawno) ogladalam Twoje zdjecia, ktore nam tu wklejalas, to wygladasz tak, jakbys miala 20 lat Swietnie wygladasz i widac, ze tez masz ten plus, ze wygladasz o wiele mlodziej.
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 03:15   #2419
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

no niestety 10 lat .. choc przyznam, ze osoby, ktore mnie nie znaja zawsze daja mi duzo, duzo mniej niz mam..i to mnie cieszy
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 22:28   #2420
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft-w tym roku chyba wakacjii nie bedzie dla Nas-ale moze cos wypali w nastepnym roku,dzieki za zaproszenieFajne zdjecia-lubie takie miasteczka z klimatem


Dziewczyny mam ta praceDowiedzialam sie jednak ze praca ma jeden minus:
-praca glownie w weekendy(rano i po poludniu) lub czasami w tygodniu zastepowalabym kogos.

Ale pozatym same plusy bo:
-praca w nowym budynku hospicjum na recepcjii
-do obowiazkow tylko nalezaloby odbieranie telefonow i kierowanie rodziny do pokoi pacjentow
-mozliwe ze daliby mi wiecej godzin nawet i w tygodniu-nic nie wiadomo.
-poza tym doswiadczenie bym zdobyla wieksze

Takze biorac pod uwage te plusy zgodzilam sie-zaczynam za jakies 2 tygodnie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 23:35   #2421
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Zaaaabcia, jak tam bylo na baby shower? Jestem ciekawa

Baby shower byl super
nasz prezent zostal wybrany jako 7 i niby jest taka przepowiednia czy cos w tym stylu ze 7 prezent oznacza ze dziewczyna ktora go dala bedzie nastepna w ciazy ... ale ile w tym prawdy to nie wiadomo
przyszla mama strasznie nam sie poplakala jak zobaczyla wszystkie prezenty
wrzucam pare fotek z imprezki


aaa i swietny ten filmik z Adasiem

1- przyszla mama
2 - spiosznki jako jednej z preznetow od nas podbil serca przyszlych rodzicow i gosci
3 - gorny rzad od lewej : przyszla mama przyszly tata znajoma
dolny rzad od lewej : Marcin , ja z mezusiem , Bartek

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2009-06-08 o 17:08
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 01:52   #2422
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Schoolcraft-w tym roku chyba wakacjii nie bedzie dla Nas-ale moze cos wypali w nastepnym roku,dzieki za zaproszenieFajne zdjecia-lubie takie miasteczka z klimatem


Dziewczyny mam ta praceDowiedzialam sie jednak ze praca ma jeden minus:
-praca glownie w weekendy(rano i po poludniu) lub czasami w tygodniu zastepowalabym kogos.

Ale pozatym same plusy bo:
-praca w nowym budynku hospicjum na recepcjii
-do obowiazkow tylko nalezaloby odbieranie telefonow i kierowanie rodziny do pokoi pacjentow
-mozliwe ze daliby mi wiecej godzin nawet i w tygodniu-nic nie wiadomo.
-poza tym doswiadczenie bym zdobyla wieksze

Takze biorac pod uwage te plusy zgodzilam sie-zaczynam za jakies 2 tygodnie
CzarnyElf, gratuluje nowej pracy!!! Mowilam, ze bedzie dobrze Niech Ci sie milo i dobrze pracuje na nowym miejscu

Zaaaabcia, ciesze sie, ze baby shower sie udal. Zdjecia sa bardzo ladne - i to body z polska flaga i napisem "Polska" jest ladne

hmmm... nie slyszalam o tym, ze 7 prezent oznacza ze dziewczyna ktora go dala nastepna zajdzie w ciaze Zycze Ci, aby to sie sprawdzilo
Ale z kolei zaczynam sie martwic, bo na moim baby shower byly same stare babcie po 70 lat i wyzej, wiec martwie sie teraz, ktorej to prezent byl 7 i ktora teraz oczekuje potomstwa

Dziewczyny, a ja dzisiaj juz zalatwilam sobie driver's license. Dostalam narazie taka kartke, z ktora juz moge jezdzic, a w ciagu 3 tygodni ma przyjsc juz normalne driver's license. Bardzo sie ciesze z tego powodu
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 02:56   #2423
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
CzarnyElf, gratuluje nowej pracy!!! Mowilam, ze bedzie dobrze Niech Ci sie milo i dobrze pracuje na nowym miejscu

Zaaaabcia, ciesze sie, ze baby shower sie udal. Zdjecia sa bardzo ladne - i to body z polska flaga i napisem "Polska" jest ladne

hmmm... nie slyszalam o tym, ze 7 prezent oznacza ze dziewczyna ktora go dala nastepna zajdzie w ciaze Zycze Ci, aby to sie sprawdzilo
Ale z kolei zaczynam sie martwic, bo na moim baby shower byly same stare babcie po 70 lat i wyzej, wiec martwie sie teraz, ktorej to prezent byl 7 i ktora teraz oczekuje potomstwa

Dziewczyny, a ja dzisiaj juz zalatwilam sobie driver's license. Dostalam narazie taka kartke, z ktora juz moge jezdzic, a w ciagu 3 tygodni ma przyjsc juz normalne driver's license. Bardzo sie ciesze z tego powodu

CzarnyElf - ja rowniez dolanczam sie do gratulacji

kurcze to ladnie mnie wycyckali specjalnie mi tak zrobili bo napewno zapamietali jak wchodzilismy z prezentem jaki papier mielismy a to cwaniaki eee nie ja jeszcze chyba dzieci nie chce no ale jak by sie "trafilo" to czemu nie wsumie
hahahah no wlasnie to Ty lepiej podzwon po tych babciach i popytaj u ktorej nastepne Baby Shower

to jak kiedy przyjezdzasz do NY ??
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 04:59   #2424
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
hahahah no wlasnie to Ty lepiej podzwon po tych babciach i popytaj u ktorej nastepne Baby Shower


Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
to jak kiedy przyjezdzasz do NY ??
nie mam pojecia, jesli szczerze. Mysle, ze do nastepnego lata bede siedziala tylko i wylacznie w domu (oczywiscie z wyjatkiem lekcji), bo bedzie mnostwo nauki. Ten rok zapowiada sie dla mnie bardzo pracowity - w ciagu jesiennego semestru biore 4 przedmioty, potem od stycznia do maja znowu ma byc 4 przedmioty + pod koniec kwietnia bede zdawac NET test (Nurse Entrance Test), ktory zadecyduje czy wezma mnie do nursing school czy nie.
Ale mam nadzieje, ze latem 2009 wybierzemy sie do NYC, bo i ja bede miala wakacje i z Adasiem juz bedzie latwiej podrozowac, poniewaz narazie to on nawet godziny w aucie nie wytrzymuje.
Zaaaabcia, juz chyba wczesniej pisalas, ale ja mam skleroze, wiec prosze powtorz jeszcze raz - kiedy Ty masz slub koscielny? Wiem ze w 2009 roku, ale kiedy dokladnie?

Ooo kurcze, slysze, ze Adas cos sie rzuca w swoim lozeczku i poplakuje - pewnie cos zlego sie mu sni Ostatnio czesto robi mi takie niespodzianki, ze sie budzi albo ok. 24:00 albo o 5:00 nad ranem Mam nadzieje, ze ta "faza" mu przejdzie zanim zaczne nauke, bo inaczej nie wyrobie fizycznie.

Dobra, ja juz koncze, bo cos ostatnio dlugie posty pisze Ide spac, dobranoc
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 05:45   #2425
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Zaaaabcia, juz chyba wczesniej pisalas, ale ja mam skleroze, wiec prosze powtorz jeszcze raz - kiedy Ty masz slub koscielny? Wiem ze w 2009 roku, ale kiedy dokladnie?

no racja w 2009 roku a dokladnie 25 lipca
a dlaczego pytasz?

oj wspolczuje Ci z ta nauka faktycznie bedziesz miala mnostwo na glowie ale 3mam kciuki zeby wszystko poszlo po Twojej mysli
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 17:52   #2426
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczyny-dzieki

Schoolcraft-widze ze czeka Cie b pracowity rok-mnie chyba tez..
Zaaaabcia -fajne zdjecia
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 18:43   #2427
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Elfiku, ja tez Ci z calego serca gratuluje.. dopiero teraz doczytalam sie w tych postach, ze dostalas prace. Super!!!
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 04:43   #2428
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczyny, co tam u Was dobrego slychac?

Ja wlasnie ogladalam na Polsacie Festival Top Trendy i tam spiewal ukrainski zespol Tercja Pikardyjska. Kiedys bardzo lubialam ten zespol. Podaje linki do piosenek, ktore mi do tej pory sie bardzo podobaja :

# 1 http://pl.youtube.com/watch?v=jw6gtg5Dk9I

# 2 http://pl.youtube.com/watch?v=G6Vc61...eature=related

Dobranoc
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 05:00   #2429
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

tez to wlasnie przed chwila ogladalam. Nie rozumiem dlaczego nie moga dac Top Trendy z tego roku - przeciez juz byl- a ciagle daja powtorki tego ubieglorocznego.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:36   #2430
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Zobaczcie to :

http://pl.youtube.com/watch?v=nu7ytv7crEg
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.