Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe. - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-27, 20:43   #2491
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
We wszystkich tych ciuchach, które wstawiacie wygladalabym okropnie, ciotkowo. U mnie że spódnic sukienek sprawdza się długość albo mini albo maxi. Podobaja mi się ciuchy raczej sportowe, np. szerokie spodnie i dopasowana góra w stylu 90s, jednak nie mam na tyle wąskiej talii by fajnie w tym wyglądać. Teraz będę mieć wesele i nie wiem jaka sukienka :/ wychodzi że mam sylwetkę FN i jakoś nie widzę za bardzo takiego charakterystycznego stylu dla FN.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, jakaś FN na wątku poza mną

Też miałam ostatnio problem z sukienką na wesele i padło na minisukienkę, z długim rękawem, z lekkimi bufami i dekoltem w V. Większość typowo weselnych krojów jest totalnie nie dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-28, 23:30   #2492
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
We wszystkich tych ciuchach, które wstawiacie wygladalabym okropnie, ciotkowo. U mnie że spódnic sukienek sprawdza się długość albo mini albo maxi. Podobaja mi się ciuchy raczej sportowe, np. szerokie spodnie i dopasowana góra w stylu 90s, jednak nie mam na tyle wąskiej talii by fajnie w tym wyglądać. Teraz będę mieć wesele i nie wiem jaka sukienka :/ wychodzi że mam sylwetkę FN i jakoś nie widzę za bardzo takiego charakterystycznego stylu dla FN.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Źle przeczytałam albo nie rozumiem. Szukasz sukni ślubnej dla FN czy będziesz gościem na weselu?
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-29, 10:58   #2493
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
To już dla mnie gruba przesada Nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby pytać męża, czy mogę założyć bluzkę na ramiączkach, a gdybym usłyszała, że mam tego nie robić, to chyba bym go zabiła śmiechem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Ja też bym zabiła śmiechem A ogólnie jakby ktoś uważał że może decydować jak mam się ubierac to rozstalabym sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-29, 11:41   #2494
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 695
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja bym (przy Twoim nastawieniu)
a) zajrzala na wątek analizy KLIK i rozważyła opcje opublikowania zdjęć w ukrytym albumie stworzonym na potrzeby wątku.
b) wrzuciła foto sylwetki z prośbą o typowanie na Reddicie

To zdjęcie, które dodałaś nie nadaje się ani do typowania Kibbe, bo w Kibbe liczy się tylko ciało, ani do określenia kolorystyki, bo do tego najlepsze są zdjęcia w neutralnym świetle, z lepszą ostrością, gdzie widać oczy i najlepiej w kilku różnych kolorach, żeby był jakiś punkt odniesienia.

Ach i jeszcze zapomniałam o facebookowej grupie Kibbe Strictly Kibbe, do której można się zapisać. To jest obecnie źródło informacji z pierwszej ręki, bo grupa jest prowadzona przez Kibbe i jego chyba jego żonę. Tyle że Kibbe nie diagnozuje przez internet, lecz publikuje ćwiczenia, które się robi, żeby znaleźć swoje Image ID i samodzielnie przejść metamorfozę. To jest proces, więc nic dla poszukujących szybkich porad czy rozwiązań. To nie jest grupa dyskusyjna w sensie nie do prowadzenia polemik dotyczących systemu. Od tego są inne miejsca w sieci.
Wielkie, wielkie dzięki za te rady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-29, 17:11   #2495
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
O, jakaś FN na wątku poza mną

Też miałam ostatnio problem z sukienką na wesele i padło na minisukienkę, z długim rękawem, z lekkimi bufami i dekoltem w V. Większość typowo weselnych krojów jest totalnie nie dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piątka! Mam podobną mini, góra kopertowa, dekolt V, długi rękaw lekko bufiasty, dół dopasowany, drapowany mini. Jest świetna, tylko moje biodra.. jakby były szersze, albo tyłek większy, lepiej by to wyglądało.. szukam jeszcze na vinted może coś wpadnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Źle przeczytałam albo nie rozumiem. Szukasz sukni ślubnej dla FN czy będziesz gościem na weselu?
Gościem to ja napisałam nieskładnie, wybacz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-29, 17:33   #2496
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość

[/COLOR]Gościem to ja napisałam nieskładnie, wybacz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem jakim typem kolorystycznym jesteś (wklejam różne wersje kolorowe). Ja bym kupiła taki krój. Kopara wszystkim opadnie z zachwytu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg TA121.jpg (73,4 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg theia-Azalea-Floral-Halter-Gown.jpeg (23,4 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s_5debdcb2d948a1ae2d36da5e.jpg (6,5 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Theia-Sleeveless-Floral-Print-Gown.jpg (83,7 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LBT6.jpg (92,8 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m_59bd23bd680278b9ee031c8b.jpg (42,6 KB, 93 załadowań)

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-06-29 o 17:43
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-29, 17:45   #2497
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Nie wiem jakim typem kolorystycznym jesteś (wklejam różne wersje kolorowe). Ja bym kupiła taki krój. Kopara wszystkim opadnie z zachwytu.
Druga i trzecia - piękne Gdybym była FN, to bym brała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-29, 17:47   #2498
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88782687]Druga i trzecia - piękne Gdybym była FN, to bym brała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

FN będzie w tym kroju wyglądać jak bogini.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-29, 19:51   #2499
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

No niekoniecznie, ja np mam za szerokie ramiona, żeby dobrze w tym wyglądać (sama budowa plus kilka kg za dużo).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-29, 20:56   #2500
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
No niekoniecznie, ja np mam za szerokie ramiona, żeby dobrze w tym wyglądać (sama budowa plus kilka kg za dużo).
Ja również jestem z N family i nie przepadam za dekoltami halter - wydaje mi sie, ze wrecz przeciwnie; akcentują mocniejsze ramiona. W takich dekoltach dobrze wyglądają wiotkie sylwetki, z delikatną ramą - takie obserwacje mam.

Wiem, że dla FN są chyba proponowane tego typu stylizacje - chodzi o kroje i rodzaje dekoltow.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 08:28   #2501
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88783016]Ja również jestem z N family i nie przepadam za dekoltami halter - wydaje mi sie, ze wrecz przeciwnie; akcentują mocniejsze ramiona. W takich dekoltach dobrze wyglądają wiotkie sylwetki, z delikatną ramą - takie obserwacje mam.

Wiem, że dla FN są chyba proponowane tego typu stylizacje - chodzi o kroje i rodzaje dekoltow.[/QUOTE]Też mam takie obserwacje, ewentualnie może lepiej wyglądałyby ramiona szerokie, ale chude, choć wraz akcentuje się ich szerokość i może niekoniecznie dobrze to wygląda. Ja od lat unikam takiego dekoltu, nawet jak byłam dużo szczuplejsza nie czułam, aby to był mój krój.

Te na zdjęciach dużo bardziej, wg mnie, pasują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-30, 08:56   #2502
lifjaa
Raczkowanie
 
Avatar lifjaa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Hohlstein
Wiadomości: 192
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Ja mam w sumie figurę typowej gruszki, więc w sumie takie dekolty są u mnie średnie. Właśnie ja mam wąskie ramiona, ale rozlewają się jakoś dziwnie i nie wygląda to dobrze. I też mam wrażenie, że mi je poszerzają.
lifjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 11:08   #2503
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Też mam takie obserwacje, ewentualnie może lepiej wyglądałyby ramiona szerokie, ale chude, choć wraz akcentuje się ich szerokość i może niekoniecznie dobrze to wygląda. Ja od lat unikam takiego dekoltu, nawet jak byłam dużo szczuplejsza nie czułam, aby to był mój krój.

Te na zdjęciach dużo bardziej, wg mnie, pasują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest kwestia tego, co uważa się za wadę. Istnieją fasony podkreślające czy wręcz poszerzające ramiona i one sprawdzą się właśnie na sylwetkach, które dają im "podparcie", czyli linia ubrania idzie w parze z linią ramion. Drobne, spadziste, miękkie ramiona takie ubrania przytłoczą.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 17:50   #2504
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Zgadzam się z Chimay

Dla mnie halter to jest idealny krój dla FN. Narzekają na swoje ramiona, a wyglądają przepięknie. Jakbym była FN, chodziłabym ciągle w halter albo bez ramiączek. Anne wygląda cudownie w tym kroju. https://i1.wp.com/www.redcarpet-fash...00%2C636&ssl=1

Dla porównania Leighton (romantic) i Blake (flamboyant natural) w tym samym kroju.

I jeszcze Hilary Duff - soft natural.

FN wpada na imprezę w kroju halter = jestem boginią, proszę rozrzucić mi dywan z płatków kwiatów.

Ale jak ktoś nie lubi, to nie będziemy go zmuszać. Ważne, żeby się dobrze czuć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c581d0a8291e9c3265d115d2978271c0.jpg (75,6 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Serena-van-der-Woodsen-Wearing-Yellow-Halter-Dress.jpg (137,0 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg serenas-blue-midi-dress-285x580.jpg (44,5 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg liv.jpg (26,6 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hilary+Duff+Dresses+Skirts+Halter+Dress+G6r89gzTicrx.jpg (188,7 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Leighton+Meester+Dresses+Skirts+Halter+Dress+taSMobYgxQnx.jpg (152,3 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3eeb6cbf4a982c793199d3bd50b70839.jpg (42,0 KB, 95 załadowań)

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-06-30 o 17:59
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 18:21   #2505
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

To właściwie normalne, że w dużej mierze podoba nam się symetria, co w kwestii sywetki najczęściej przekłada się na figurę proporcjonalną, taką "średnią klepsydrę". Tylko że ludzkie ciała nie są idealnie proporcjonalne i symetryczne, zawsze coś jest "bardziej" albo "mniej". Kwestia tego, jaki obraz idealnej sylwetki ma się w głowie i jakie nastawienie do tych "bardziej" i "mniej".
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 20:34   #2506
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Jak ważyłam 15 kg mniej to może i wyglaalabym jak Blake Lively, ale w tym momencie moje ramiona wyglądałyby po prostu...pulchnie i zupełnie niepasujace do reszty sylwetki. Ogólnie odkryte w ten sposób ramiona plus zakryte nogi (atut) w długiej sukience to DLA MNIE najlepsza droga do dodania sobie wizualnie jeszcze kilkunastu kilogramów. Może stąd moje podejście, ale jak byłam szczuplejsza to też nie kojarzę bym się sobą zachwycała w tych dekoltach, choć ma pewno jakieś miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 23:37   #2507
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Vivienne, jasne, nie ma się do czego zmuszać. Lustro masz i wiesz w czym wyglądasz najlepiej

Ja nie lubię polecanych dla TR spódnic i sukienek o kroju tulipan. A jak takie mają kieszenie, to jest tragedia. Pogrubia mnie to i poszerza. Wyglądam w tym kroju jak taka Helga / Czesia. Mam kilka takich sukienek, z czasów, kiedy nie wiedziałam jak się dobrze ubrać i chodzę w nich tylko po domu. Nie wiem jak kiedyś mogłam w tym pójść do pracy.

Rozszerzane sukienki / swing = milion dolców.

Krój tulipan = gruba Helga.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sosandar-animal-spot-tulip-dress-khaki.jpg (25,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ma81559-nude-1.jpg (28,8 KB, 83 załadowań)
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 08:38   #2508
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jak ważyłam 15 kg mniej to może i wyglaalabym jak Blake Lively, ale w tym momencie moje ramiona wyglądałyby po prostu...pulchnie i zupełnie niepasujace do reszty sylwetki. Ogólnie odkryte w ten sposób ramiona plus zakryte nogi (atut) w długiej sukience to DLA MNIE najlepsza droga do dodania sobie wizualnie jeszcze kilkunastu kilogramów. Może stąd moje podejście, ale jak byłam szczuplejsza to też nie kojarzę bym się sobą zachwycała w tych dekoltach, choć ma pewno jakieś miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jasne, każdy może woleć czegoś nie odsłaniać

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Vivienne, jasne, nie ma się do czego zmuszać. Lustro masz i wiesz w czym wyglądasz najlepiej

Ja nie lubię polecanych dla TR spódnic i sukienek o kroju tulipan. A jak takie mają kieszenie, to jest tragedia. Pogrubia mnie to i poszerza. Wyglądam w tym kroju jak taka Helga / Czesia. Mam kilka takich sukienek, z czasów, kiedy nie wiedziałam jak się dobrze ubrać i chodzę w nich tylko po domu. Nie wiem jak kiedyś mogłam w tym pójść do pracy.

Rozszerzane sukienki / swing = milion dolców.

Krój tulipan = gruba Helga.
Kibbe polecając TR i SG tulipany miał ponoć na myśli kroje New Look Diora takie jak ten poniżej. Dlatego jego stare teksty czyli test oraz opisy ubrań są niekoniecznie aktualne, albo raczej po 34 latach są inaczej interpretowane niż to co w latach 80 Kibbe miał na myśli.
Aktualne są jedynie opisy typów (z pominięciem twarzy, dłoni i stóp) oraz ogólne zalecenia dotyczące budowania całości stroju.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tulip.jpg (94,9 KB, 86 załadowań)

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2021-07-01 o 08:40
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 14:08   #2509
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość


Kibbe polecając TR i SG tulipany miał ponoć na myśli kroje New Look Diora takie jak ten poniżej. Dlatego jego stare teksty czyli test oraz opisy ubrań są niekoniecznie aktualne, albo raczej po 34 latach są inaczej interpretowane niż to co w latach 80 Kibbe miał na myśli.
Aktualne są jedynie opisy typów (z pominięciem twarzy, dłoni i stóp) oraz ogólne zalecenia dotyczące budowania całości stroju.
Nie miałam takich. Nie wyglądają na wygodne.

Będę w nich chodzić tak https://youtu.be/LSVzlRouRk4?t=35

Mnie pasuje taki rozszerzany, rozkloszowany dół sukienki / spódnicy. Taki, że wiruje jak się kręcisz dookoła.

Jak zobaczę coś podobnego do tego, co wrzuciłaś, przymierzę na pewno. Tylko, żeby to zakrywało mój wzdęty brzuch. Ja po obiedzie wyglądam jak w ciąży
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 51OYv-dHByL._AC_UL1000_.jpg (20,9 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Black-Watch-50s-swing-dress-1.jpg (148,8 KB, 81 załadowań)
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-01, 14:14   #2510
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Nie miałam takich. Nie wyglądają na wygodne.

Będę w nich chodzić tak https://youtu.be/LSVzlRouRk4?t=35

Mnie pasuje taki rozszerzany, rozkloszowany dół sukienki / spódnicy. Taki, że wiruje jak się kręcisz dookoła.

Jak zobaczę coś podobnego do tego, co wrzuciłaś, przymierzę na pewno. Tylko, żeby to zakrywało mój wzdęty brzuch. Ja po obiedzie wyglądam jak w ciąży
Dla mnie cały New Look nie wygląda na wygodny. Jak i zresztą wszystko wymagające noszenia obcasów.
Ale wzdęty brzuch chyba powinien dobrze zakrywać, bo to raczej zdyscyplinowane, trzymające formę materiały, a te się dobrze sprawdzają w tym celu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 14:50   #2511
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dla mnie cały New Look nie wygląda na wygodny. Jak i zresztą wszystko wymagające noszenia obcasów.
Ale wzdęty brzuch chyba powinien dobrze zakrywać, bo to raczej zdyscyplinowane, trzymające formę materiały, a te się dobrze sprawdzają w tym celu.
Takie długie, wąskie na dole sukienki to nie moja bajka Długie i rozszerzane lepsze.

Właśnie zamawiam kolejną sukienkę vintage Mój portfel miał się lepiej jak vintage oglądałam tylko w TV. Na dekiel mi padło z tymi sukienkami.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 14:51   #2512
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Takie długie, wąskie na dole sukienki to nie moja bajka Długie i rozszerzane lepsze.

Właśnie zamawiam kolejną sukienkę vintage Mój portfel miał się lepiej jak vintage oglądałam tylko w TV. Na dekiel mi padło z tymi sukienkami.
Tak? To co ja mam powiedziec?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 14:56   #2513
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tak? To co ja mam powiedziec?
Ty jesteś chomikiem ubraniowym. Na starość zamieszkasz w zamku, a każda komnata będzie twoją garderobą. Męża i koty upchniesz w wieży.

Mam teraz tyle sukienek, że przez dwa miesiące mogę nosić codziennie inną

Taka wersja szafy by się przydała. Pomieści wszystko.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nike-Sneakers-Worn-by-Jim-Carrey-in-Bruce-Almighty-8.jpg (51,1 KB, 91 załadowań)
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 15:00   #2514
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ty jesteś chomikiem ubraniowym. Na starość zamieszkasz w zamku, a każda komnata będzie twoją garderobą. Męża i koty upchniesz w wieży.

Mam teraz tyle sukienek, że przez dwa miesiące mogę nosić codziennie inną

Taka wersja szafy by się przydała. Pomieści wszystko.
Marzy mi sie osobna garderoba wielkosci polowy mieszkania
Jutro planuje taki konkretny przeglad szaf i wystawienie na sprzedaz tych ubran ktorych juz nosic nie bede.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 15:25   #2515
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Marzy mi sie osobna garderoba wielkosci polowy mieszkania
Jutro planuje taki konkretny przeglad szaf i wystawienie na sprzedaz tych ubran ktorych juz nosic nie bede.
Ostatni przegląd szafy robiłam rok temu. Pozbyłam się dwóch sukienek, które już na mnie wisiały, kilku za dużych par jeansów i bluzek. Mam za to zdecydowanie za dużo piżam. Dwie szuflady w komodzie zawalone piżamami.

Mnóstwo sukienek mi przybyło w tym roku, ale we wszystkim chodzę. Jak rozmiarowo w coś wchodzę to nie wyrzucam.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 15:40   #2516
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Marzy mi sie osobna garderoba wielkosci polowy mieszkania
Jutro planuje taki konkretny przeglad szaf i wystawienie na sprzedaz tych ubran ktorych juz nosic nie bede.
A co macie za miejsca w sieci do handlowania prywatnymi ciuchami?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 15:48   #2517
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A co macie za miejsca w sieci do handlowania prywatnymi ciuchami?
Wiekszosc popularnych marek ma swoje wlasne grupy buy/swap/sell, jest tez gumtree i ogolny facebook marketplace. Sporo moich znajomych z grup sukienkowych sprzedaje tez na ebayu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 15:58   #2518
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Nie miałam takich. Nie wyglądają na wygodne.



Będę w nich chodzić tak https://youtu.be/LSVzlRouRk4?t=35



Mnie pasuje taki rozszerzany, rozkloszowany dół sukienki / spódnicy. Taki, że wiruje jak się kręcisz dookoła.



Jak zobaczę coś podobnego do tego, co wrzuciłaś, przymierzę na pewno. Tylko, żeby to zakrywało mój wzdęty brzuch. Ja po obiedzie wyglądam jak w ciąży
A skąd to pierwsze cudo?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 16:00   #2519
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
A skąd to pierwsze cudo?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Pretty Kitty Fashion
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 16:05   #2520
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Pretty Kitty Fashion
Jednak nie chciałam wiedzieć - ale mają piekne kiecki <3 chcę!

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-17 16:46:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.