Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2021-10-15, 22:46   #1
Zosia_97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomo¶ci: 1

Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?


Witam, jestem z ch³opakiem od 6 miesiecy w zwi±zku. W prawie wszystkich kwestiach dogadujemy sie idealnie, poza t± jedn±. On planuje ze mn± przysz³o¶æ i naprawdê dobrze mnie traktuje, jest osob± na której zawsze mo¿na polegaæ. Problemem dla mnie jest jednak fakt ¿e ch³opak woli towarzystwo dziewczyn ni¿ facetów, przez co ma same kolezanki/przyjació³ki i znikom± ilo¶æ kolegów. Wiem, ¿e nie robi z nimi niczego z³ego ale i tak czuje sie nieswojo, ¿e wychodzi np z jak±¶ kole¿ank± na piwo, albo gdziekolwiek. Nie ma problemu kiedy chce spojrzeæ w jego wiadomo¶ci, albo do³±czyæ do ich spotkania, sam czêsto mi mówi "Jeste¶ moj± dziewczyn± wiêc biore Cie ze sob±". Natomiast ja jakos ¼le siê czuje z tym ¿e muszê siê "dzielic" facetem z innymi kobietami. Ka¿dy ch³opak z którym by³am obraca³ siê w mêskim towarzystwie. Nie chce mówiæ ch³opakowi "przesañ spotykaæ siê z XYZ" albo "nie bêdziesz wychodzi³ z domu", bo nie lubie kogo¶ ograniczaæ. Natomiast po czê¶ci czuje ¿e ten zwi±zek nigdy nie bêdzie taki jak chce, bo mamy ca³kiem inne podej¶cie w kwesti przyja¼ni damsko-mêskiej. Czy powinnam ten zwiazek zakonczyc?
Zosia_97 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-16, 19:15   #2
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomo¶ci: 3 731
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

Na Twoim miejscu - zakoñczy³abym zwi±zek. Relacja ma mi dawaæ poczucie spokoju, bezpieczeñstwa. Skoro co¶ nie gra, po co to ci±gn±æ. On bêdzie mia³ kole¿anki i nie ma w tym nic z³ego, a Ciebie bêdzie to dra¿niæ. Szczególnie, ¿e to tylko pó³ roku.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-17, 05:36   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 855
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

Jest idealnie, ale fakt kolegowania siê przez niego g³ównie z kobietami a¿ tak burzy Twój spokój, ¿e pytasz o zerwanie? Nie brzmi to dobrze i nie wró¿y happy endu. Mo¿e pogadaj z nim otwarcie o swoich obawach. Natomiast je¿eli nie bêdziesz umia³a siê z tym uporaæ, to có¿ - zwi±zek i tak w koñcu siê wypali. Takiego go pozna³a¶ i takiego wybra³a¶, ale mo¿e ten jeden szczegó³ ¶wiadczy o tym, ¿e to jednak nie ten facet.
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-17, 09:17   #4
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 9 946
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

Sk±d u ciebie taka zazdro¶æ skoro on rzekomo nie daje ci odczuwaæ, ¿e jeste¶ dla niego mniej wa¿na albo kole¿anki stanowi± zagro¿enie? Masz a¿ takie kompleksy? Kto¶ ciê zdradzi³? Dlaczego uwa¿asz, ¿e partner ma pasowaæ idealnie i ¿e jest twoja w³asno¶ci±, wiêc mog³aby¶ mu czego¶ zabroniæ (tylko ³askawie nie robisz tego, bo 'nie chcesz go ograniczaæ')? Przecie¿ to normalne, ¿e partnerem w pewnych okoliczno¶ciach zawsze dzielisz siê z innymi lud¼mi w pewien sposób - z rodzinom, wspó³pracownikami, znajomymi. Nigdy nie bêdziesz dla nikogo ca³ym ¶wiatem, je¶li ci na tym zale¿y. Zawsze partner mo¿e ciê zostawiæ dla kogo¶ innego (i nie musi byæ to regularna kole¿anka). Oczywi¶cie najlepiej by³oby siê rozstaæ przy tak krótkim sta¿u, bo szkoda waszych nerwów, ale mam wra¿enie, ¿e z takimi oczekiwaniami i zaborczo¶ci± mo¿e byæ ci ciê¿ko stworzyæ zdrowy zwi±zek. Ja bym siê zastanowi³a z czego twoje podej¶cie wynika.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-17, 09:29   #5
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomo¶ci: 66 994
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

Dla mnie taki zwi±zek nie stanowi³ by problemu, kolegowanie siê g³ównie z kole¿ankami by³o by dla mnie okej.

Twój ch³opak te¿ siê zachowuje tak by pokazaæ Ci ¿e wszystko jest okej i nie ma nic nie ukrycia.

Je¶li jednak masz inne podej¶cie do kole¿eñstwa i przyja¼ni ni¿ on na tyle by zak³adaæ swój w±tek to faktycznie mo¿e wam nie byæ po drodze.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-17, 10:32   #6
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 1 131
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

Ale to dziwne, ¿e on umawia siê z kole¿ankami tylko we dwoje. Rozumiem, ¿e mo¿e mieæ kole¿anki i spotykali by siê gdzie¶ wiêksz± grup±, ale po co tylko we dwoje na jakie¶ pseudo randki. Rozmawia³a¶ z nim o tym, ¿e dziwnie siê czujesz, ¿e siê umawia z jak±¶ kole¿ank± tylko we dwoje ? Jak on by siê czu³, gdyby¶ ty tak wychodzi³a z jakim¶ przyjacielem? Sk±d on w ogóle ma a¿ tyle tych kole¿anek?
Krystal_26 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-17, 10:34   #7
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 9 946
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale to dziwne, ¿e on umawia siê z kole¿ankami tylko we dwoje. Rozumiem, ¿e mo¿e mieæ kole¿anki i spotykali by siê gdzie¶ wiêksz± grup±, ale po co tylko we dwoje na jakie¶ pseudo randki. Rozmawia³a¶ z nim o tym, ¿e dziwnie siê czujesz, ¿e siê umawia z jak±¶ kole¿ank± tylko we dwoje ? Jak on by siê czu³, gdyby¶ ty tak wychodzi³a z jakim¶ przyjacielem? Sk±d on w ogóle ma a¿ tyle tych kole¿anek?
Dlaczego dziwnie? Ty jak siê umawiasz z kole¿ank± to zawsze w towarzystwie kogo¶ innego?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2021-10-17, 10:43   #8
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 638
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki&quo t;. Czy taki zwi±zek ma sens?

Szczerze? Dla mnie to dziwne, ale skoro jeste¶cie razem to on Ci odpowiada jako partner. Wiêko¶æ facetów których zna³am, którzy mieli damskie towarzystwo byli tacy "ciapowaci", ciep³e kluchy. Nawet ju¿ nie chodzi o t± zazdro¶æ, bo wchodz±c w zwi±zek z automatu ufa siê partnerowi. Je¶li Ci odpowiada jego charakter to wszystko jest okej, jego sprawa z kim sie przyja¼ni.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez lakier_do_paznokci
Czas edycji: 2021-10-17 o 10:45
lakier_do_paznokci jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-17, 12:26   #9
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 1 131
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

Pewnie, nie obawiam siê tylko we dwoje na pseudo randki z jakim¶ koleg± 😂 Tylko jak ju¿ normalnie wiêksz± grup± wspólnych znajomych. Zreszt± koledzy te¿ w wiêkszo¶ci maj± ¿ony/ rodziny i nie mieliby czasu na takie spotkanka.



A swoj± drog± te¿ mi siê kojarzy, ¿e taki mê¿czyzna móg³by byæ jaki¶ delikatny i ciapowaty Ale je¶li poci±ga autorke fizycznie to ok. Tylko niech ona z nim porozmawiaæ szczerze na ten temat, autorko, nie chcia³aby¶ chyba, ¿eby on potem z jak±¶ przyjació³k± omawia³ szczegó³y waszego zwi±zku albo obrabia³ ci tylek je¶li bêdziecie mieæ jakie¶ nieporozumienie? Wiesz co to jest zdrada emocjonalna?

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

*nie umawiam siê (sorki, telefon czasem ¼le poprawia)
Krystal_26 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-17, 12:35   #10
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 9 946
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie, nie obawiam siê tylko we dwoje na pseudo randki z jakim¶ koleg± 😂 Tylko jak ju¿ normalnie wiêksz± grup± wspólnych znajomych. Zreszt± koledzy te¿ w wiêkszo¶ci maj± ¿ony/ rodziny i nie mieliby czasu na takie spotkanka.



A swoj± drog± te¿ mi siê kojarzy, ¿e taki mê¿czyzna móg³by byæ jaki¶ delikatny i ciapowaty Ale je¶li poci±ga autorke fizycznie to ok. Tylko niech ona z nim porozmawiaæ szczerze na ten temat, autorko, nie chcia³aby¶ chyba, ¿eby on potem z jak±¶ przyjació³k± omawia³ szczegó³y waszego zwi±zku albo obrabia³ ci tylek je¶li bêdziecie mieæ jakie¶ nieporozumienie? Wiesz co to jest zdrada emocjonalna?

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

*nie umawiam siê (sorki, telefon czasem ¼le poprawia)
Jak siê umawiasz z kim¶ jeden na jeden to znaczy, ¿e jest to zawsze randka albo 'pseudorandka'?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-17, 13:42   #11
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomo¶ci: 3 418
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale to dziwne, ¿e on umawia siê z kole¿ankami tylko we dwoje. Rozumiem, ¿e mo¿e mieæ kole¿anki i spotykali by siê gdzie¶ wiêksz± grup±, ale po co tylko we dwoje na jakie¶ pseudo randki. Rozmawia³a¶ z nim o tym, ¿e dziwnie siê czujesz, ¿e siê umawia z jak±¶ kole¿ank± tylko we dwoje ? Jak on by siê czu³, gdyby¶ ty tak wychodzi³a z jakim¶ przyjacielem? Sk±d on w ogóle ma a¿ tyle tych kole¿anek?
Pseudorandki?
A jak facet wychodzi z kumplem tylko we dwoje to te¿ jest pseudorandka?
Je¶li dziewczyna idzie z kole¿ank± na kawê to te¿ jest pseudorandka? No bez jaj... Wyj¶cie dwóch osób (p³ci dowolnej) mo¿e byæ po prostu zwyk³ym spotkaniem.

Szczerze mówi±c dla mnie w tej sytuacji nie ma nic dziwnego. Mój ch³opak te¿ ma wiêcej kole¿anek/przyjació³ek ni¿ kolegów/przyjació³ i spotyka siê z nimi "jeden na jeden". Wszystkie wiedz± o moim istnieniu, niektóre z nich znam, niektóre nie. I po prostu wychodzê z za³o¿enia, ¿e wszystko rozbija siê o prost± rzecz - czy ufam swojemu partnerowi. Je¶li tak - no to te wszystkie kole¿anki mog³yby i nago przed nim biegaæ, a ja nie mam siê o co martwiæ. A je¶li bym nie ufa³a, to nawet daleka kole¿anka z pracy by mog³a byæ dla mnie zagro¿eniem i powodem do zazdro¶ci. Bo hej - do zdrady nie potrzeba wielu bliskich kole¿anek, a wystarczy jedna odpowiednia dziewczyna która mo¿na spotkaæ gdziekolwiek.



Wys³ane z mojego LG-H870 przy u¿yciu Tapatalka
Atavish jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-17, 14:22   #12
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 1 131
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

Ale on nie wychodzi z kumplem, tylko z przyjació³ka, w³a¶nie dlatego jest ten w±tek
Krystal_26 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-17, 14:25   #13
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomo¶ci: 66 994
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

No nie wiem, ja tam jak siê spotykam z przyjacielem lub koleg± to jest to spotkanie z przyjacielem albo koleg±, a nie pseudorandki.




Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-17, 14:30   #14
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 9 946
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale on nie wychodzi z kumplem, tylko z przyjació³ka, w³a¶nie dlatego jest ten w±tek
A co to za ró¿nica? Ty potencjalnie mog³aby¶ i¶æ z ka¿dym facetem do ³ó¿ka, ¿e trzeba ciê pilnowaæ, ¿eby¶ przypadkiem nie zosta³a z ¿adnym sam na sam?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-17, 14:56   #15
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zo³zarium
Wiadomo¶ci: 3 698
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

Do zdrady nie potrzeba przyjació³ki, wystarczy kogo¶ spotkaæ w spo¿ywczaku przez sekundê. Czy to znaczy, ¿e ¿eby poczuæ siê bezpiecznie w zwi±zku nale¿y byæ jedyn± kobiet± na ziemi? Czy jednak zwi±zek ma polegaæ na tym, ¿e mimo miliona innych opcji codziennym i niepodwa¿alnym wyborem swojego partnera jeste¶ Ty autorko?



Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-21, 10:30   #16
Calla_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki&quo t;. Czy taki zwi±zek ma sens?

Ja to w ogóle nie powinnam siê z nikim kolegowaæ albo przyja¼niæ, bo nie jestem hetero i ka¿de spotkanie mo¿na by uznaæ za pseudorandkê a czasem nawet nocujemy u siebie jak ju¿ za pó¼no i zbyt ciemno, by wracaæ do siebie, mimo ¿e mieszkamy w tym samym mie¶cie, a ¿adne z nas studenciaki, by w ten sposób usprawiedliwiæ taki styl ¿ycia.

A tak na powa¿nie to pogadaj autorko na ten temat z kim¶ tobie bliskim kto zna te¿ twojego ch³opaka. Mo¿e porada innej osoby ciê uspokoi, bo je¶li naprawdê facet zachowuje siê w porz±dku to nie ma co siê obawiaæ.

Ewentualnie mo¿esz pogadaæ z nim o tych znajomo¶ciach, ale bardziej w tonie, ¿e chcia³aby¶ wiêcej wiedzieæ o jego przyjació³kach typu: sk±d siê znaj±, jak siê zaprzyja¼nili, jak d³ugo siê znaj± itp.
Jak siê zna historiê znajomo¶ci to ³atwiej zrozumieæ dynamikê dwóch osób i my¶lê, ¿e pomog³oby ci to zaakceptowaæ obecn± sytuacjê.

I przede wszystkim pewnie wiêkszo¶æ jego kole¿anek/przyjació³ek pozna³ na d³ugo przed tob±, 6 miesiêcy to nie jest d³ugi zwi±zek, wiêc wiadomo, ¿e nie znacie siê a¿ tak dobrze jak jakie¶ tam jego przyjaciele od lat. Mo¿e przez to te¿ jeste¶ zazdrosna. Je¶li tak to, moim zdaniem nie ma co siê martwiæ, przyjdzie z czasem i du¿o bardziej intensywnie ni¿ w przypadku przyja¼ni.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Calla_
Czas edycji: 2021-10-21 o 10:31
Calla_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-21, 11:20   #17
Katt0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

A ja Cie nawet rozumiem.

Tez bylam kiedys w takim zwiazku gdzie chlopak mial mnostwo kolezanek. Z jedna szedl na piwo w czwartek, z druga na kawe w piatek etc. Na poczatku nie przeszkadzalo mi to az tak bo wiedzialam jaki jest i ze ma taki charakter. Pewnego dnia powiedzial mi ze planuje jechac na tydzien na surf do Portugalii z kolezanka. Kilka dni pozniej ja mu oznajmilam ze jade z kolega na narty. Niezbyt mu sie to spodobalo i nigdy wiecej wyjazdu z kolezankami nie zaproponowal Ale i tak sie rozstalismy kilka miesiecy pozniej bo ja najbardziej w zwiazku cenie sobie spokoj a nie tanie gierki.

Nie mowie zebys tak miala zrobic ale czasami druga osoba nie zdaje sobie sprawy ze cos takiego moze nas ranic. Wychodzisz na piwo z kolegami czy tylko z kolezankami?
Katt0909 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-21, 22:21   #18
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomo¶ci: 5 028
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

Nie wiem czy mi by to przeszkadza³o, po czê¶ci byæ mo¿e tak, je¶li to by³yby spotkania bardzo czêste. Kawa raz na miesi±c z kole¿ank± by mi absolutnie nie przeszkadza³a.
Natomiast je¶li autorce przeszkadzaj± te spotkania, to rzeczywi¶cie lepiej siê rozstaæ. Po co siê wzajemnie mêczyæ.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-25, 15:42   #19
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 929
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

A nie pomysla³as, ¿e mo¿e skoro cie wyci±ga na te spotkania to warto by³oby po prostu na nie chodziæ? Pozna³aby¶ te dziewczyny, mo¿e sie z nimi zakumplowa³a, strach móg³by ci mocno opa¶æ.
Lapis_Lazuli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2024-03-02, 22:44   #20
Pulsator
Przyczajenie
 
Avatar Pulsator
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

Cytat:
Napisane przez Atavish Poka¿ wiadomo¶æ
Pseudorandki?
A jak facet wychodzi z kumplem tylko we dwoje to te¿ jest pseudorandka?
Je¶li dziewczyna idzie z kole¿ank± na kawê to te¿ jest pseudorandka? No bez jaj... Wyj¶cie dwóch osób (p³ci dowolnej) mo¿e byæ po prostu zwyk³ym spotkaniem.

Szczerze mówi±c dla mnie w tej sytuacji nie ma nic dziwnego. Mój ch³opak te¿ ma wiêcej kole¿anek/przyjació³ek ni¿ kolegów/przyjació³ i spotyka siê z nimi "jeden na jeden". Wszystkie wiedz± o moim istnieniu, niektóre z nich znam, niektóre nie. I po prostu wychodzê z za³o¿enia, ¿e wszystko rozbija siê o prost± rzecz - czy ufam swojemu partnerowi. Je¶li tak - no to te wszystkie kole¿anki mog³yby i nago przed nim biegaæ, a ja nie mam siê o co martwiæ. A je¶li bym nie ufa³a, to nawet daleka kole¿anka z pracy by mog³a byæ dla mnie zagro¿eniem i powodem do zazdro¶ci. Bo hej - do zdrady nie potrzeba wielu bliskich kole¿anek, a wystarczy jedna odpowiednia dziewczyna która mo¿na spotkaæ gdziekolwiek.



Wys³ane z mojego LG-H870 przy u¿yciu Tapatalka

Podpisujê siê obiema rêkami. W przyja¼ni p³eæ nie ma znaczenia. Przyjació³ mo¿na mieæ dowoln± ilo¶æ dowolnej p³ci i zwi±zek tu nie ma nic do rzeczy, kwestia tylko zaufania. Cz³owiek ma (chyba wiêkszo¶æ) co¶ oprócz zmys³ów i popêdu, w sensie jakie¶ wy¿sze warto¶ci, jak w³a¶nie mi³o¶æ i przyja¼ñ, które s± uczuciami czysto duchowymi, jak siê kocha kogo¶ u kogo siê to poddaje w w±tpliwo¶æ to warto zastanowiæ siê czy siê jest dla niego kim¶ wiêcej czy tylko zgrabnym cia³em. Mia³em dziewczynê która mia³a kolegów podczas gdy ja mia³em kole¿anki, dzisiaj mam kole¿ankê "od serca" z któr± by³o mocne zauroczenie a dzisiaj jest przyja¼ñ, oprócz której mo¿e byæ i mi³o¶æ.
Pulsator jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2024-03-03, 13:37   #21
Mysliciel60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

Tak powinna¶ zakoñczyæ ten zwi±zek. Nie ma to ¿adnej przysz³o¶ci na d³u¿sz± metê nie masz mu nic do zaoferowania i szczerze dziwiê siê ¿e facet wszed³ w taki zwi±zek. Znajd¼ sobie kogo¶ kto zarabia podobnie do ciebie albo zostan sama.
Mysliciel60 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2024-03-03, 14:22   #22
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomo¶ci: 1 225
Dot.: Ch³opak i jego "przyjació³ki". Czy taki zwi±zek ma sens?

Chyba pomyli³e¶ w±tki.
Hermiona83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2024-03-03 14:22:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.