Brak zębów, dołek, zwolnienie lekarskie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-21, 11:28   #31
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557
Dot.: Brak zębów, dołek, zwolnienie lekarskie

Cytat:
Napisane przez kikon18 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za dobre słowo. Napisałam ten post tylko po to żeby mi ulżyło trochę, żebym mogła z kimś pogadać. Nie będzie żadnej zbiórki nawet nie brałam takiej opcji pod uwagę. Nie chce od nikogo pieniędzy. Nie chciałam się już odzywac tutaj ale podejście co niektórych osób jest straszne. Po prostu nie mieści mi się to w głowie jak można być takim człowiekiem. Ale tym życzliwym osobom bardzo dziękuje za każde dobre słowo i radę. Mam dziś wizytę u psychiatry.. mam nadzieje ze zacznę się odbudowywać bo brakuje mi dawnej siebie. Jeszcze raz dziękuje i upewniam, ze zbiórki nie będzie wiec jad zgorzkniałych osób jest zbędny. Niektóre sprawy warto przemyśleć, jeśli czytanie ze zrozumieniem moich wypowiedzi boli. Buziaki dziewczyny, trzymajcie kciuki
Nie ma co sie obrazac bo przeciez moje czy mawis stwierdzenie nie bylo skierowane do Ciebie tylko do innej wizazanki ktora zbiórkę zaproponowala. Wiemy ze nie Ty o tym pisalas, wiec nasze (a napewno moje) posty nie byly w Twoim kierunku, wiec niepotrzebnie bierzesz to do siebie. Osobiscie Ci kibicuje i rozumiem ze jest ciezko. Odnioslam sie tylko do pomyslu i dopytalam na ten temat wizazanki ktora na to wpadla, tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 11:33   #32
kikon18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 10
Dot.: Brak zębów, dołek, zwolnienie lekarskie

Kochana może zle nacisnęłam, w sensie na zły komentarz odpowiedziałam?Mialam założone konto lata temu ale nigfy się tutaj nie udzielałam wiec jestem zielona nie do końca łapie odpowiadania na komentarze.
kikon18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 11:49   #33
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557
Dot.: Brak zębów, dołek, zwolnienie lekarskie

Cytat:
Napisane przez kikon18 Pokaż wiadomość
Kochana może zle nacisnęłam, w sensie na zły komentarz odpowiedziałam?Mialam założone konto lata temu ale nigfy się tutaj nie udzielałam wiec jestem zielona nie do końca łapie odpowiadania na komentarze.
Nie ma sprawy, chcialam uscislic tylko zebys nie brala do siebie takich rzeczy skoro nie sa personalnie do Ciebie skierowane, masz juz na tyle problemow na swojej glowie ze po co Ci wiecej?
Z mojej strony co bym doradzila to jak najszybsze udanie sie do psychiatry prywatnie (szkoda czekac na nfz jak przez to moze Ci przepasc zarobek z zasilku) bo ewidentnie w Twoim przypadku sie to L4 nalezy. Z powodow zdrowotnych masz dolka, nie jestes w stanie normalnie pracować a pracodawca zachowal sie jak kompletny dupek (w ogole to nie podchodzi pod jakis paragraf kodeksu pracy?). Zaplacisz za wizyte stowke lub dwie, jak pojdziesz do odpowiedniego lekarza to moze i dostaniesz l4 nawet na pol roku (takie jest maksymalne) a to Ci pozwoli stanac na nogi, rozwiazac problem zebow (chocby tymczasowo proteza na nfz) zeby isc do pracy po pozbieraniu sie i zarobic na implanty ktore sa moim zdaniem w Twoim wypadku koniecznoscia - taka mloda dziewczyna nie powinna się cale zycie meczyc z proteza.
Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 12:04   #34
kikon18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 10
Dot.: Brak zębów, dołek, zwolnienie lekarskie

Taki właśnie mam plan. Zobaczymy co czas przyniesie.

Mimo wszystko muszę skorzystać z pomocy lekarza rodzinnego potrzebuje skierowań na wszystkie badania. Czuje ze mój organizm dostał w kość, włosy tak okropnie mi wypadają.. mam problemy z wypróżnieniem, okres również się spóźnia. Zaniedbałam również trzustkę, długi okres leczyłam się na przewlekłe zapalenie.. Małymi krokami muszę wyjść z tej ruiny. Oby rok 2022 był łaskawszy
kikon18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 14:02   #35
servatka
Raczkowanie
 
Avatar servatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Brak zębów, dołek, zwolnienie lekarskie

Cytat:
Napisane przez kikon18 Pokaż wiadomość
Taki właśnie mam plan. Zobaczymy co czas przyniesie.

Mimo wszystko muszę skorzystać z pomocy lekarza rodzinnego potrzebuje skierowań na wszystkie badania. Czuje ze mój organizm dostał w kość, włosy tak okropnie mi wypadają.. mam problemy z wypróżnieniem, okres również się spóźnia. Zaniedbałam również trzustkę, długi okres leczyłam się na przewlekłe zapalenie.. Małymi krokami muszę wyjść z tej ruiny. Oby rok 2022 był łaskawszy
To wszystko może się dziać ze stresu. Jak zadbasz o psychikę, będzie lepiej.
servatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 14:59   #36
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Brak zębów, dołek, zwolnienie lekarskie

Cytat:
Napisane przez kikon18 Pokaż wiadomość
Taki właśnie mam plan. Zobaczymy co czas przyniesie.

Mimo wszystko muszę skorzystać z pomocy lekarza rodzinnego potrzebuje skierowań na wszystkie badania. Czuje ze mój organizm dostał w kość, włosy tak okropnie mi wypadają.. mam problemy z wypróżnieniem, okres również się spóźnia. Zaniedbałam również trzustkę, długi okres leczyłam się na przewlekłe zapalenie.. Małymi krokami muszę wyjść z tej ruiny. Oby rok 2022 był łaskawszy
Trzymam za Ciebie kciuki. Jakbyś chciała pogadać, pisz na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 15:39   #37
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Brak zębów, dołek, zwolnienie lekarskie

Będzie dobrze. Powoli do przodu. Teraz zadbaj o cały organizm. Począwszy od zmian w diecie i solidnej suplementacji.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-21, 15:44   #38
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557
Dot.: Brak zębów, dołek, zwolnienie lekarskie

Cytat:
Napisane przez servatka Pokaż wiadomość
To wszystko może się dziać ze stresu. Jak zadbasz o psychikę, będzie lepiej.
Zgadzam sie, przewlekly stres moze rozstrajac organizm bardziej niz niejedna choroba. Sprobuj czegos na uspokojenie, moze jakies lekkie lekarstwo od lekarza pierwszego kontaktu np hydroksyzyna? Jak nie to jakies ziolowe na poczatek, jak stres zejdzie to i poczujesz sie pewnie lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 17:31   #39
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 074
Dot.: Brak zębów, dołek, zwolnienie lekarskie

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88957603]no spoko, niech zrobi zrzutkę, co mnie to właściwie - a nie, zaraz, mam ochotę wybrać się do kosmetyczki na drogi zabieg, też może założę sobie na ten cel zrzutkę, why not

a serio, to jakoś wątpię, że się ludzie zrzucą, bo każdy swoje zęby też leczy i wydaje na to hajsy zarobione, a nie użebrane na necie


jak sobie wyobrażam wyjazd? normalnie. czy autorka do czasu odebrania protezy zamknie się w domu i nigdzie nie wyjdzie, nie spotka żadnych ludzi i nie otworzy ust?



i zanim napiszesz, że nie wiem o czym mówię, to od razu odpowiem. tak, temat jest mi bliski, też się borykałam z utratą kilku zębów, mam zrobiony porcelanowy mostek i kilka koron. tak, byłam za granicą, żeby na to leczenie zarobić. tak, nosiłam protezę 2 zębów. tak, spotkało mnie to jak byłam młodsza od autorki o kilka lat. czy się wstydziłam? oczywiście. przeszkadzało mi to w życiu - no pewnie, że tak.[/QUOTE]Ja bym dorzuciła. Zęby to nie zachcianka, a niezbędna i niestety droga sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 18:35   #40
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Brak zębów, dołek, zwolnienie lekarskie

Mnie nie rażą zbiórki na nawet największe pierdoły w stylu "chcę iść do fryzjera" czy "chcę kupić kotu większą kuwetę". Oby były uczciwe - w sensie zbierasz na rower? Kupujesz rower a nie wódkę. Jeżeli ktoś by zbierał na leczenie zębów, to nie uznałabym że nie ma do tego prawa, czy że to głupota. Sama nie wykluczam, że bym wpłaciła kilka złotych. Dziwiły mnie kiedyś takie zbiórki, owszem, ale już nie. Ludzie mają różne sytuacje. A mówienie, że przecież ktoś ma gorzej i jak to tak, to brak empatii. Brak uzębienia może być powodem nawet stanów depresyjnych, czy myśli samobójczych.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-10-21 o 18:38
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 21:46   #41
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Brak zębów, dołek, zwolnienie lekarskie

Teraz protezy nie wyglądają jak kiedyś, nawet nikt nie zauważy ze to nie Twoje zeby, trzymaj się jakoś
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-21 22:46:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.