Plastry Vichy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-24, 22:18   #1
<roy>
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3

Plastry Vichy


Mam pytanie uzywalem kiedys plastrow do oczyszczania twarzy Vichy,chodzilo mi glownie o oczyszczenie nosa z zaskornikow i rzeczywiscie zaskorniki wychodzily w ogromnych ilosciach niestety razem z zaskornikami plastry wyrywalu mi tez wloski ze skory na nosie i kiedy Vichy wycowfalo ze sprzedazy te plastry zaskorniki znowu zaczely sie pojawiac.Ale mniejsza o to wyrwane wloski odrosly mi tak ze staly sie dluzsze nienaturalnie tak ze z bliska byly sa juz widoczne ,wyglada to okropnie.Czy sa jakies sposoby na pozbycie sie tego paskudztwa ,czy moja pani dermatolog moze mi cos zaproponowac zeby trwale usunac te wloski.POMOCY!!
<roy> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 09:58   #2
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Plastry Vichy

Cytat:
Napisane przez <roy>
Mam pytanie uzywalem kiedys plastrow do oczyszczania twarzy Vichy,chodzilo mi glownie o oczyszczenie nosa z zaskornikow i rzeczywiscie zaskorniki wychodzily w ogromnych ilosciach niestety razem z zaskornikami plastry wyrywalu mi tez wloski ze skory na nosie i kiedy Vichy wycowfalo ze sprzedazy te plastry zaskorniki znowu zaczely sie pojawiac.Ale mniejsza o to wyrwane wloski odrosly mi tak ze staly sie dluzsze nienaturalnie tak ze z bliska byly sa juz widoczne ,wyglada to okropnie.Czy sa jakies sposoby na pozbycie sie tego paskudztwa ,czy moja pani dermatolog moze mi cos zaproponowac zeby trwale usunac te wloski.POMOCY!!
Wloski na nosie? To moze idz do kosmetyczki zeby ci je usunela woskiem?(tak jak sie usuwa wąsik). Po paru zabiegach wloski beda rosly slabsze, ciensze i jasniejsze a mozliwe ze po jakims czasie na zawsze sie ich pozbedziesz!!
Nie wiem co dermatolog ci moze na nie poradzic...
A probowalas plastrow Nivea? W sklepach nie widzialam, ale na Allegro sprzedaja. Kiedys jak byly w obiegu to je stosowalam, ale nie przypominam sobie zeby mi wloski wyrywaly
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.