Ślub Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-24, 10:04   #1
niebieski pantofelek
Raczkowanie
 
Avatar niebieski pantofelek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 128

Ślub Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!


.

Edytowane przez niebieski pantofelek
Czas edycji: 2010-11-13 o 00:39
niebieski pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 11:17   #2
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

Hej, ja wprawdzie jestem z okolic Stalowej i ślub biorę w tym roku, ale mogę napisać kilka słów o moich doświadczeniach przede wszystkim na razie zwiedziłam salony z sukniami. Polecam szczególnie dwa, choć chyba akurat są one najdroższe: Violeque (koło Da Grasso) i Elena na Wojska Polskiego. Są tam miłe i bardzo pomocne ekspedientki. W Violeque spędziłam chyba z półtorej godziny wybrzydzając, przeglądając i mierząc bardzo dużo sukien, przy tym była bardzo miła atmosfera i dostałam dużo cennych rad i wskazówek. Nieco gorzej było w obu salonach na Edukacji, ale też jak podeszło się z serdecznością do ekspedientek, to zrobiło się miło. Ceny na Edukacji niższe - można kupić suknię już od ok. 1000zł, a wypożyczyć jeszcze taniej. Nie polecam natomiast salonu Gracja za Halą Targową. Trafiłam tam na bardzo znudzoną Panią, która koniecznie chciała mnie odwieźć od przymierzania, choć bardzo podobało mi się kilka sukni. Ostatecznie "na przekór" uparłam się na przymierzenie dwóch i na moje stwierdzenie, "ale ładna!" gdy zobaczyłam się w lustrze Pani odparła "nooo suknia bardzo ładna". Moja siostra mało nie padła wtedy ze śmiechu, bo można było odczytać tę uwagę jako: "suknia ładna, ale Pani już nie"

Jakby ktoś miał informacje, o porządnych fryzjerkach i wizażystkach w Stalowej, to byłabym niezmiernie wdzięczna...
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 19:44   #3
niebieski pantofelek
Raczkowanie
 
Avatar niebieski pantofelek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 128
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

.

Edytowane przez niebieski pantofelek
Czas edycji: 2010-11-13 o 00:39
niebieski pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:48   #4
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

Nie wiem, jak dokładnie jest u nich, ale zazwyczaj nie ma wszystkich modeli z takich kolekcji w salonach. Z Emmi Mariage było akurat tam całkiem sporo sukni, kilka rozpoznałam na wieszakach, a kilka mierzyłam
Ogólnie naprawdę polecam ten salon, aż trochę żałuje czasami, że zdecydowałam się na suknię zupełnie gdzieś indziej, bo już nie mam pretekstu, żeby tam pójść jeszcze pogadać z ekspedientkami
A co do Metamorfozy, to średnio się orientuję w Stalowej, gdzie mieści się ten salon?
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 22:13   #5
niebieski pantofelek
Raczkowanie
 
Avatar niebieski pantofelek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 128
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

.

Edytowane przez niebieski pantofelek
Czas edycji: 2010-11-13 o 00:39
niebieski pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:57   #6
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

Ale jak się trzeci raz przychodzi i przymierza milion sukien, to mogą zapamiętać :P
Moją suknię można zobaczyć tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=332
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 07:00   #7
niebieski pantofelek
Raczkowanie
 
Avatar niebieski pantofelek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 128
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

.

Edytowane przez niebieski pantofelek
Czas edycji: 2010-11-13 o 00:39
niebieski pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 17:45   #8
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

Dziękuję, cieszę się, że sie podoba Sprawa bukietu jest jeszczed otwarta. A Ty masz juz coś na oku? Jakis model z Emmi Mariage?
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 20:22   #9
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

Witam Ja juz mam to za soba wiec sluze radami.
Co do fryzury i makijazu polecam Metamorfoze, ja jestem bardzo zadowolona, mila i kompetenta obsluga. Od razu na miejscu mozna zrobic fryzure a potem make up. Szefowa Pani Ela najładniej maluje i używa profesjonalnych kosmetyków. Mój makijaż wytrzymał calą noc, buzie zmyłam na noc, ale oczy zostawiłam i rano jak wstałam to tylko byłam troche rozmazana a cienie trzymały się nadal. Tak samo fryzura była bardzo trwała.
Odnośnie salonów to za bardzo Wam nie pomogę, bo w Stalowej Woli żaden salon mi się nie spodobał i suknie kupowałam w Rzeszowie.
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 21:10   #10
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

A czy moglabyś wysłać mi na priv swoją fryzurę i makijaż? I ewentualnie kontakt do tego salonu, to zorientuje się, czy da się jeszcze tam wkręcić na ten rok
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 22:34   #11
niebieski pantofelek
Raczkowanie
 
Avatar niebieski pantofelek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 128
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

.

Edytowane przez niebieski pantofelek
Czas edycji: 2010-11-13 o 00:40
niebieski pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 11:59   #12
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

hehe... ja mialam podobnie, przede wszystkim szukałam czegoś orginalnego, zeby się wyróżnić. Poczatkowo stawiałam na suknie zupełnie proste, z minimum ozdób np. moją pierwsza wielką miłością była Bahia San Patrick, potem okazało się że świetnie wyglądam w prostych sukniach z tafty. Potem była faza na plisy (Agnes 1727):-P Aż w końcu trafiłam na salon, gdzie nie wpychali mi halek z kołami pod suknie z muślinu i poczułam, ze to może być to. A inny typ, jaki mi się podobał w międzyczasie, to suknie z falbanami, mierzyłam kilka i też mi się szalenie podobały (Carrera - Annais Bridal, Nordica - Margarett, Fox - Papa Michel). Ale ostatecznie po analizach cenowych i stylowych padło na moją i kilka razy dziennie oglądam sobie zdjęcia na komputerze z przymiarki i nie mogę się doczekac ślubu
Dlatego moja rada brzmi: mierzyć, mierzyc i jeszcze raz mierzyć Poza tym cena wielu sukni pomaga w wyborze, gdyż np. dla mnie, mniej więcej połowa mierzonych była poza zasięgiem....

A co do fryzjera, to w okolicach Wielkanocy moja mama zaklepała miejsca na wrzesień u naszej fryzjerki, ale ja znając jej upodobania do stosowania nadmiernej ilości lakieru, brokatu itp. troche się boję i szukam kogoś innego.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 19:25   #13
niebieski pantofelek
Raczkowanie
 
Avatar niebieski pantofelek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 128
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

.

Edytowane przez niebieski pantofelek
Czas edycji: 2010-11-13 o 00:40
niebieski pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 20:18   #14
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

Ja suknie kupowałam w Rzeszowie w Biance. W Stalowej Woli żadna nie wpadła mi w oko.
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 09:41   #15
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

Hej Dziewczyny, cos zamarł ten wątek, proponuje odświeżenie. Ja też nie z samej Stalowej ale bardzo blisko. Mam takie pytanko: Znacie może jakąś dobra fryzjerkę która do domu przychodzi. Ślub będę mieć w niedzielę więc chyba trudno o jakiś czynny salon? Chyba że znacie jakiś.
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 10:20   #16
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

Hallo Hallo, dziewczyny nie ma żadnych ochotniczek na 2011 ze Stalowej i okolic ?????
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 20:07   #17
marimarika
Przyczajenie
 
Avatar marimarika
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 16
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

witam
Jestem jeszcze ja. Data 19.06.2011
marimarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 18:28   #18
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

Chciałam tylko przypomnieć, że usuwanie swoich postów niesie za sobą konsekwencje, takie jakie poniosła np. założycielka wątku (zgodnie z regulaminem forum)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 21:12   #19
ewkasl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

Hej dziewczyny
Tez jestem w trakcie przygotowan slub za niespelna 4 miesiace. Suknie juz mam, kupilam ja na ukrainie i szczerze radze przyszlym pannym młodym aby wybrały się właśnie tam na poszukiwania. Początkowo miałam skojarzenia "bufiaste, świecące, orgynarne kiecki ala rosyjska matrioszka" ale naprawde warto. Za nowiutką suknie +welon i bizuterie dalam 1000zl.

A propos fryzjerki zapisana jestem do p. basi w rozwadowie ale nadal szukam bo nie wiem jak ta pani czesze slubne fryzury. Takze licze na wasze sugestie
ewkasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 08:40   #20
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

ewkasl, słyszałam że p. Basia całkiem calkiem. Ja ślub w sierpniu i do tego w niedzielę i szukam jakiejś fryzjerki która mnie uczesze, u siebie albo u mnie, obojętne, byle bie bylo strasznie daleko z Niska. jakby ktos słyszal to dajcie znac.
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 08:42   #21
marimarika
Przyczajenie
 
Avatar marimarika
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 16
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

Ja mam ten sam problem a mianowcie ślub w niedzielę. Przyłączam się do prosby o podanie namiarów na kogoś kto mnie uczesze
marimarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 09:12   #22
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

A co sądzicie o salonie Gabriel? Słyszałam pochlebne opinie.
Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny, ile wcześniej zamawiałyście fryzjera i kosmetyczkę? I kościół?
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 13:45   #23
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

Dzisiaj wpadło graniczne zlecenie i mam zapełniony kalendarz w połowie więc wprowadzam zjazd cenowy od 20% do 40%. na wolne terminy 2011.

Na ten rok cena dla Stalowej Woli 1200 zł za pakiet od przygotowań do oczepin w tym album ze zdjęciami, zdjęcia na płycie i prezentacja dvd z podkładem muzycznym. Jest to cena z rabatem 20%, dla mniej obleganych termniów możliwy dodatkowy rabat.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 09:57   #24
Kasanda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

hej
jestem tu nowa i szkoda ze trafiłam tu juz po swoim slubie, fajnie byłoby przeżywac razem z Wami przygotowania. Swój ślub miałam
22 pażdziernika 2011. Mieszkam w okolicach Radomysla. Ja miałam swoja fryzjerkę(przyjaciółkę) więc o fryzjera nie musiałam sie martwic, makjiaż tez zrobiła mi Kinga. Co do reszty uderzyłam w druga stronę dokładnie na Annopol. Znajomi polecili mi zespół z Annopola, poszukałam na ich temat w internecie okazało sie ze mają także fotografa i kamerzystę w pakiecie miałam 10% zniżki . Powiem Wam ze zarówno goście jak i my jestesmy zadowoleni. Zespół nazywa się "Dekret-Band" mają swoją stronkę i swojej agencji. Zespół skałda się z 4 Panów i Kobiety, no ta to ma głos , zresztę meżczyźni również . W każdym razie wybawili sie wszyscy a na oczepinach boki zrywalismy, zabawy były ze smakiem a zarazem bardzo śmeiszne. Zdjęcia robiła nam Kobieta, są boskie, w sumie to podjeście Pani Gosi do nas było tez bardzo ważne. Uśmiechnięta, wesoła, zawsze nam podpowiadala co i jak a kamerzysta tak samo. Cudowni ludzie a efekt ich pracy zadowalający , piekny album z 100 zdjęć i film w HD . Jezeli mogę komuś pomóc i polecic to polecam , dziewczyny naprawdę warto macie wszystko w full wypasie całą noc. normalnie nie pozwoliłabym sobie na fotografa na cała noc ale dostałam rabat i fotograf na cała noc praktycznie za pół ceny. Sama wiem po sobie ze bardziej martwiłam sie o kamerę zeby był dobry kamerzysta niz o zdjecia a tak naprawdę zdjęcia sie goląda film sporadycznie. nie załujcie na zdjęcia bo do tego zawsze się wraca . Ja ciesze sie ze mam reportaż z całej nocy. nie bójcie sie szukac zespołów i reszty dalej bo nic mnie to nie kosztowało jedynie pojechac podpisac umowę a tak zadnych dodatkowych opłat za dojazd a ludzie cudowni zgrani nikt nikomu nie właził pod nogi .
Kasanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 06:52   #25
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

Cytat:
Napisane przez Kasanda Pokaż wiadomość
hej
jestem tu nowa i szkoda ze trafiłam tu juz po swoim slubie, fajnie byłoby przeżywac razem z Wami przygotowania. Swój ślub miałam
22 pażdziernika 2011. Mieszkam w okolicach Radomysla. Ja miałam swoja fryzjerkę(przyjaciółkę) więc o fryzjera nie musiałam sie martwic, makjiaż tez zrobiła mi Kinga. Co do reszty uderzyłam w druga stronę dokładnie na Annopol. Znajomi polecili mi zespół z Annopola, poszukałam na ich temat w internecie okazało sie ze mają także fotografa i kamerzystę w pakiecie miałam 10% zniżki . Powiem Wam ze zarówno goście jak i my jestesmy zadowoleni. Zespół nazywa się "Dekret-Band" mają swoją stronkę i swojej agencji. Zespół skałda się z 4 Panów i Kobiety, no ta to ma głos , zresztę meżczyźni również . W każdym razie wybawili sie wszyscy a na oczepinach boki zrywalismy, zabawy były ze smakiem a zarazem bardzo śmeiszne. Zdjęcia robiła nam Kobieta, są boskie, w sumie to podjeście Pani Gosi do nas było tez bardzo ważne. Uśmiechnięta, wesoła, zawsze nam podpowiadala co i jak a kamerzysta tak samo. Cudowni ludzie a efekt ich pracy zadowalający , piekny album z 100 zdjęć i film w HD . Jezeli mogę komuś pomóc i polecic to polecam , dziewczyny naprawdę warto macie wszystko w full wypasie całą noc. normalnie nie pozwoliłabym sobie na fotografa na cała noc ale dostałam rabat i fotograf na cała noc praktycznie za pół ceny. Sama wiem po sobie ze bardziej martwiłam sie o kamerę zeby był dobry kamerzysta niz o zdjecia a tak naprawdę zdjęcia sie goląda film sporadycznie. nie załujcie na zdjęcia bo do tego zawsze się wraca . Ja ciesze sie ze mam reportaż z całej nocy. nie bójcie sie szukac zespołów i reszty dalej bo nic mnie to nie kosztowało jedynie pojechac podpisac umowę a tak zadnych dodatkowych opłat za dojazd a ludzie cudowni zgrani nikt nikomu nie właził pod nogi .
Hej Kasanda wrzuć jakies zdjęcia, gdzie miałaś ślub a gdzie wesele?
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 07:00   #26
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

Hej, puk puk, jest tu kto?
dziewczyny macie jakąś godną polecenia cukiernie? Od razu mówię, że jak dla mnie odpada cukiernia motycze i turbia... słyszałam, że dobre placki są w Modliborzycach, ale jest to kawałek od Stalowej..
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 08:45   #27
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

Ja zamawiałam w Biłgoraju w cukierni Obszyńscy, nie możan było złego słowa na ciasto powiedzieć; tort też był z tamtą. Poza tym obsługa w cukierni na wysokim poziomie. Musisz tylko jechać i zamówić, potem to oni już przywożą.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 14:05   #28
caroline_m
Raczkowanie
 
Avatar caroline_m
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 184
Dot.: Ślub 2011 Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

a macie Dziewczyny pomysł gdzie mogłabym w pobliżu Stalowej Woli zorganizować wesele plenerowe? chodzi mi o wynajęcie jakiegoś dużego ogrodu, sadu lub coś podobnego ? może jakaś polanka w lesie ?
__________________
http://40dnidoslubu.blogspot.com/ o tym jak w jedynie 40 dni przygotowuję się do ślubu[/CENTER]
caroline_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 15:38   #29
paolkka_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Ślub Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

hej, dziewczyny widzę, ze watek nieaktualny, ale moze ktos rowniez tak jak i ja poszukuje dobrej kosmetyczki i fryzjera na swoj slub, jesli tak to bardzo prosze o pomoc ..
paolkka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 19:20   #30
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Ślub Stalowa Wola- dziewczyny wyłazić!

Witajcie 23.12.12 zaręczyliśmy się z moim TŻ i planujemy się pobrać w sierpniu 2013 roku. Wesele odbędzie się w remizie strażackiej .Obecnie szukam jakiegoś sprawdzonego zespołu z okolic Stalowej Woli. Zależy mi aby składał się z 4-5 osób i żeby mieli dobry sprzęt i głos bo jak słucham niektóre demo to muzyka jest super ale wokalisty mało co słychać:/ aha i musi być wodzirej by na weselu było dużo zabaw wiem że mam wymagania , ale chyba każda panna młoda tak to wszystko przeżywa a jeśli zna ktoś jakiegoś fotografa i kamerzyste , z którego był zadowolony to również proszę o namiary pzdr
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.