Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-09, 16:54   #661
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
No dobra, uważasz każdą religię za szkodliwą ideę. Ale to jest tylko twój... pogląd. Ktoś inny może uważać inaczej, i tak naprawdę trudno będzie ci udowodnić, że masz rację. Więc skąd te emocje? I... po co? Polecam głębsze zastanowienie się nad tym.
Nie rozumiem co do mojej pogardy ma mieć to, ze ktos inny mysli inaczej, albo to ze trudno mi bedzie udowodnić że mam rację (w ogole sugerowanie ze chcę cokolwiek komukolwiek udowadniac w tym aspekcie).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 17:07   #662
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
No dobra, uważasz każdą religię za szkodliwą ideę. Ale to jest tylko twój... pogląd. Ktoś inny może uważać inaczej, i tak naprawdę trudno będzie ci udowodnić, że masz rację. Więc skąd te emocje? I... po co? Polecam głębsze zastanowienie się nad tym.
Koncept traktowania jako faktów rzeczy, na które nie ma żadnych dowodów jest zawsze szkodliwy.

Jakąkolwiek wiara w cokolwiek nienaturalnego jest szkodliwa, bo nie ma na nią dowodów.

I jak wierzysz w jedną rzecz bez dowodów, łatwiej ci uwierzyć w inne rzeczy bez dowodów - to raz.

Dwa - posiadając fałszywe przekonania podejmujesz na ich podstawie pewne decyzje, prędzej czy później. A podejmowanie decyzji na podstawie czyichś wymyślonych konceptów zawsze będzie szkodliwe, bo jest błędnym procesem myślowym.

Dlatego, wszelkie religie, dopóki jedną nie zostanie udowodniona jako prawdziwa, są szkodliwe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 17:16   #663
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Koncept traktowania jako faktów rzeczy, na które nie ma żadnych dowodów jest zawsze szkodliwy.

Jakąkolwiek wiara w cokolwiek nienaturalnego jest szkodliwa, bo nie ma na nią dowodów.

I jak wierzysz w jedną rzecz bez dowodów, łatwiej ci uwierzyć w inne rzeczy bez dowodów - to raz.
Ale jest sporo sytuacji, w których podejmujemy decyzje wierząc, bez dowodów. W skali mikro - wierzysz facetowi, że cię nie zdradza? Zapewne. Wiesz to na pewno? Masz dowody? Podejrzewam, że nie, bo raczej go nie śledzisz Czy twoja wiara w jego szczerość jest głupia?

W skali makro - NASA wydaje miliony dolarów na poszukiwanie życia w kosmosie, mimo że jak na razie nie ma dowodów na jego istnienie. Ale wierzą, że życie gdzieś może być. Czy to głupota i strata czasu?
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 18:15   #664
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Woooo, ale zrobiłyśmy offtop

Wróćmy do tych parad, ok?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 20:00   #665
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ale jest sporo sytuacji, w których podejmujemy decyzje wierząc, bez dowodów. W skali mikro - wierzysz facetowi, że cię nie zdradza? Zapewne. Wiesz to na pewno? Masz dowody? Podejrzewam, że nie, bo raczej go nie śledzisz Czy twoja wiara w jego szczerość jest głupia?

W skali makro - NASA wydaje miliony dolarów na poszukiwanie życia w kosmosie, mimo że jak na razie nie ma dowodów na jego istnienie. Ale wierzą, że życie gdzieś może być. Czy to głupota i strata czasu?
Ruda.

Facet nie dał mi powodów, żeby sądzić, że mnie zdradza. Nie mam dowodów - niewinny. Jak w każdym sądzie.

NASA szuka życia w kosmosie poza nami, bo mamy dowody na to, że życie może się w tym wszechświecie rozwinąć (patrz Ziemia).

Nie ma dowodów na istnienie zjawisk paranormalnych - nie należy wierzyć w zjawiska paranormalne.

Naukowcy nie mówią "istnieje życie poza Ziemią, musimy je znaleźć" tylko "jest pewne prawdopodobieństwo istnienia życia poza Ziemią, badamy to".

Nie obrażaj nauki porównując ją do ślepej wiary, bardzo Cię proszę. Kiedy naukowcy mówią "wierzymy" to w znaczeniu "mamy powody przypuszczać" A nie "byłoby super, gdyby był Bóg, który nas kocha". To wnioski z obserwacji i obliczeń, a nie pobożne życzenia.

Religia wymaga, żebyś na podstawie widzimisię, bez żadnego dowodu, albo dlatego, że ktoś ci tak powiedział, przyjęła za fakt coś, co jest nieudowodnione, a nawet wbrew dowodom.

Religia - twój facet Cię zdradza. I teraz masz mi uwierzyć, zrobić awanturę i się rozstać, bo tak mówię, choć twój partner jest super, wszędzie chodźcie razem i w ogóle nie masz podstaw.

Nauka - uznajesz, że facet Cię zdradza, kiedy masz jakieś dowody. Zaczął później wracać z pracy, nie odbiera telefonów, w jego kontaktach pojawiają się nowe numery itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 06:28   #666
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ruda.

Facet nie dał mi powodów, żeby sądzić, że mnie zdradza. Nie mam dowodów - niewinny. Jak w każdym sądzie.

NASA szuka życia w kosmosie poza nami, bo mamy dowody na to, że życie może się w tym wszechświecie rozwinąć (patrz Ziemia).

Nie ma dowodów na istnienie zjawisk paranormalnych - nie należy wierzyć w zjawiska paranormalne.

Naukowcy nie mówią "istnieje życie poza Ziemią, musimy je znaleźć" tylko "jest pewne prawdopodobieństwo istnienia życia poza Ziemią, badamy to".

Nie obrażaj nauki porównując ją do ślepej wiary, bardzo Cię proszę. Kiedy naukowcy mówią "wierzymy" to w znaczeniu "mamy powody przypuszczać" A nie "byłoby super, gdyby był Bóg, który nas kocha". To wnioski z obserwacji i obliczeń, a nie pobożne życzenia.

Religia wymaga, żebyś na podstawie widzimisię, bez żadnego dowodu, albo dlatego, że ktoś ci tak powiedział, przyjęła za fakt coś, co jest nieudowodnione, a nawet wbrew dowodom.

Religia - twój facet Cię zdradza. I teraz masz mi uwierzyć, zrobić awanturę i się rozstać, bo tak mówię, choć twój partner jest super, wszędzie chodźcie razem i w ogóle nie masz podstaw.

Nauka - uznajesz, że facet Cię zdradza, kiedy masz jakieś dowody. Zaczął później wracać z pracy, nie odbiera telefonów, w jego kontaktach pojawiają się nowe numery itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To logiczne i racjonalne myślenie. Oczywiście, że z religią nie ma nic wspólnego.
Różnica polega jeszcze na tym, że gdyby ludzkość odkryła niezbite dowody na istnienie Boga, to naukowcy by przyjęli, bo są dowody, a religijni fanatycy nie, chociaż są dowody.
A wracając do parad i obnoszenia się. Istotnie, obnosić się ze swymi przekonaniami nie trzeba. Powiedzcie to procesji na Boże Ciało, z wyspiewujacymi fałszywie babciami, nagłaśnianym księdzem na przedzie i tandetnie ubranymi dziewczynkami, smiecącymi dokoła płatkami półzwiędłych kwiatów. Bo cała ta manifestacja obraża moje uczucia, zaburza mi spokój i jest niesmaczna wg mnie.

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;85964869]Ja ogólnie jestem całkowicie przeciwna tym manifestacjom ,afiszowaniu się czy rozgłaszaniu całemu światu o tym jakie ma się orientacje seksualną. I nie wiem też o co walczą Ci ludzie, normy prawne są równe przecież dla wszystkich . Wandalizm czy przemoc jest karalna niezależnie od tego rasy ,wieku ,pochodzenia ,religii czy światopoglądu. Nikt tych ludzi nie krzywdzi.


To że będą wychodzić na ulicę i okrzykiwać hasła o tolerancji ,różnorodność ,akceptacji to nie znaczy że wszyscy zaraz ich pokochają.[/QUOTE]
A ja jestem przeciwna tym manifestacjom, obnoszeniu się czy rozgłaszaniu całemu światu swojej religijności. To, że procesja wyjdzie na ulicę i będzie wyśpiewywać o którymś z bogów, nie oznacza, że zaraz wszyscy ich pokochają. Jak widzisz, Kasiu, takie odwrócenie sytuacji? O co ci dziwni ludzie walczą, wędrując z jakimiś baldachimami, posąźkami, w jakichś przebraniach obrazajacych poczucie dobrego smaku?
Przecież czyjeś wierzenia religijne są sferą prywatną?

Edytowane przez mariamalaria
Czas edycji: 2018-10-10 o 07:00
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 07:50   #667
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;85964869]Ja ogólnie jestem całkowicie przeciwna tym manifestacjom ,afiszowaniu się czy rozgłaszaniu całemu światu o tym jakie ma się orientacje seksualną. I nie wiem też o co walczą Ci ludzie, normy prawne są równe przecież dla wszystkich .[/QUOTE]

A nie jesteś przeciwna manifestacjom, afiszowaniu się czy rozglaszaniu całemu światu o tym, w co się wierzy z megafonem po każdej nawet najmniejszej wiosce podczas procesji?

Mamy wolność religii (tylko katolickiej, ale mamy), to o co ci ludzie walczą?

(Mi oczywiście nie przeszkadza ani jedno ani drugie, o ile zostanie zgłoszone, wywieszone zostaną odpowiednie ogłoszenia itd. Czego oczywiście parada równości przestrzega, kościół nie. )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-10, 11:10   #668
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Heteroseksualny model życia jest promowany w każdej reklamie i w każdym podręczniku. O to już ścisku tyłka niektórzy nie mają?

siła spokoju
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 18:16   #669
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Nie rozumiem co do mojej pogardy ma mieć to, ze ktos inny mysli inaczej, albo to ze trudno mi bedzie udowodnić że mam rację (w ogole sugerowanie ze chcę cokolwiek komukolwiek udowadniac w tym aspekcie).
Nie musisz nikomu niczego udowadniać. Chodzi o to, że nawet samej sobie nie jesteś w stanie tego udowodnić, a jednak odczuwasz pewność, że masz rację—pewność na tyle dużą, by odnosić się do jakiejś idei z nienawiścią i poczuciem wyższości. Po co? Nie wystarczy uważać idei za szkodliwą? Czemu ta pogarda ma służyć? Jak w ogóle można podchodzić tak emocjonalnie do... zdania, z którym się nie zgadzasz?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Koncept traktowania jako faktów rzeczy, na które nie ma żadnych dowodów jest zawsze szkodliwy.
Szkodliwy dla wartości, które wyznajesz. A nie jesteś w stanie udowodnić, że twoje wartości są "właściwsze" niż cudze. Dla kogoś innego poczucie osobistej relacji z Bogiem może być ważniejsze niż prawda. I nie jesteś w stanie udowodnić, że jest inaczej. Twoja pogarda jest więc tak naprawdę tylko silną wiarą w słuszność własnych poglądów, przez pryzmat których te przeciwne wydają się śmieszne.
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 20:26   #670
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

https://youtu.be/biBULlkmBFE

https://youtu.be/Z8As0Pdt1Ds

Chociażby takie zachowania są spowidowane przez ślepą wiarę w XXI wieku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 20:33   #671
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Nie musisz nikomu niczego udowadniać. Chodzi o to, że nawet samej sobie nie jesteś w stanie tego udowodnić, a jednak odczuwasz pewność, że masz rację—pewność na tyle dużą, by odnosić się do jakiejś idei z nienawiścią i poczuciem wyższości. Po co? Nie wystarczy uważać idei za szkodliwą? Czemu ta pogarda ma służyć? Jak w ogóle można podchodzić tak emocjonalnie do... zdania, z którym się nie zgadzasz?
ale to Ty spłycasz to do "zdania z którym się nie zgadzam". A to brzmi absurdalnie - i rozumiem, że taki był Twój cel, zdyskredytować rozmówcę.


Tyle że... religia to NIE JEST żadne inne zdanie.

Zacytujmy wikipedię:
Religia – system wierzeń i praktyk, określający relację pomiędzy różnie pojmowaną sferą sacrum (świętością) i sferą boską, a określonym społeczeństwem, grupą lub jednostką. Manifestuje się ona w wymiarze doktrynalnym (doktryna, wiara), w czynnościach religijnych (np. kult czy rytuały), w sferze społeczno-organizacyjnej (wspólnota religijna, np. Kościół) i w sferze duchowości indywidualnej (m.in. mistyka).



I 3/4 aspekty poprzez, które się manifestuje (duchowość indywidualna mnie nie interere dopóki faktycznie jest indywidualna, nie wmuszana osobom zależnym) jest szkodliwa. Zła. Kończy się ostatecznie na fanatyzmie religijnym, na zabijaniu w imię religii, na ostracyzmie ludzi, którzy się nie zgadzają.
I to tym wszystkim gardzę. Sprowadzanie tego do "zdania z którym się nie zgadzam" jest śmieszne.
Zdanie z którym się nie zgadzam to to, że np zima jest fajniejsza niż lato. A nie cała idea religii.


I żeby pozostać w temacie - nienawiść do homoseksualistów, traktowanie ich jak obywateli drugiej kategorii, jak gorszych, grzesznych ludzi to NIE JEST po prostu inne zdanie. To szkodliwa ideologia, która doprowadziła do śmierci wielu ludzi, czy to poprzez ataki agresji, czy poprzez samobójstwa ludzi zaszczutych.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2018-10-10 o 20:35
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-11, 06:43   #672
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość

I żeby pozostać w temacie - nienawiść do homoseksualistów, traktowanie ich jak obywateli drugiej kategorii, jak gorszych, grzesznych ludzi to NIE JEST po prostu inne zdanie. To szkodliwa ideologia, która doprowadziła do śmierci wielu ludzi, czy to poprzez ataki agresji, czy poprzez samobójstwa ludzi zaszczutych.
Dokładnie tak. Ale by się wrzawa podniosła, gdyby tak potraktować święte krowy.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 10:21   #673
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ja także nie gardzę żadną religią. Jako apostata nie gardzę nawet religią katolicką-po prostu mi nie po drodze z nią, szczególnie z katolicyzmem w polskim wydaniu, pełnym obłudy, nienawiści do wszystkiego, co obce itp.
Jednak, podobnie jak Ty uważam, że każdy kij ma dwa końce i za pomocą religii można nauczyć się kochać bliźniego lub dać mu tą religią po łbie. Dla mnie, jako osoby wierzącej, Bóg jest miłością i to chyba pozwala mi kochać ludzi i być nastawioną raczej na dialog i wzajemną tolerancję niż na walkę w imię światopoglądu czy orientacji seksualnej. A Bóg kocha wszystkie swoje dzieci, bez względu na to jak i kogo kochają.
aż się uśmiechnęłam na ten post

Mi chyba nawet bardziej przeszkadzaja te procesje religijne z mlodymi brzozami, a mogly sobie gdzies tam rosnąc, bo w tym wlasnie jest tyle obłudy i ludzi ktorzy juz sami nie wiedza w co wierza

niz te parady równosci.

I co do orientacji, to akurat bym bardzo chciala jednego pana widziec na stolku premiera , a jest innej orientacji seksualnej Napisalam premiera, bo nie musi byc juz taka wizytowka w formacie: zona i moze dziecko jak prezydent. Choc jakby mial meza mi tez by nie przeszkadzalo i na prezydenta jakby kandydowal to ja bym na pewno na niego glosowala
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 10:55   #674
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
aż się uśmiechnęłam na ten post

Mi chyba nawet bardziej przeszkadzaja te procesje religijne z mlodymi brzozami, a mogly sobie gdzies tam rosnąc, bo w tym wlasnie jest tyle obłudy i ludzi ktorzy juz sami nie wiedza w co wierza

niz te parady równosci.

I co do orientacji, to akurat bym bardzo chciala jednego pana widziec na stolku premiera , a jest innej orientacji seksualnej Napisalam premiera, bo nie musi byc juz taka wizytowka w formacie: zona i moze dziecko jak prezydent. Choc jakby mial meza mi tez by nie przeszkadzalo i na prezydenta jakby kandydowal to ja bym na pewno na niego glosowala
Fun fact.

Jest przewidziana funkcja pierwszej damy lub pierwszego dżentelmena, w zależności od płci partnera prezydenta.

Nie trzeba być też w związku formalnym ponoć, ale tu nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 11:06   #675
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Fun fact.

Jest przewidziana funkcja pierwszej damy lub pierwszego dżentelmena, w zależności od płci partnera prezydenta.

Nie trzeba być też w związku formalnym ponoć, ale tu nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marze o takim prezydencie

juz by sie nie czepiali fryzur pierwszej damy, czy sukienek, a tylko szukali metek od garniturów męża
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 11:06   #676
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Mi chyba nawet bardziej przeszkadzaja te procesje religijne z mlodymi brzozami, a mogly sobie gdzies tam rosnąc, bo w tym wlasnie jest tyle obłudy i ludzi ktorzy juz sami nie wiedza w co wierza

niz te parady równosci.
Mnie generalnie parady, procesje itd denerwują, ale to fakt, jakoś te religijne bardziej.
Kiedyś mi ksiądz w samochód monstrancją przyłożył, bo przejechać chciałam (wieś, droga przelotowa, nie była zamknięta, procesji nie rozjeżdżałam, chciałam przejechać obok ).
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 11:11   #677
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Mnie generalnie parady, procesje itd denerwują, ale to fakt, jakoś te religijne bardziej.
Kiedyś mi ksiądz w samochód monstrancją przyłożył, bo przejechać chciałam (wieś, droga przelotowa, nie była zamknięta, procesji nie rozjeżdżałam, chciałam przejechać obok ).
o i mamy przyklad jak traktuje cos do czego sie klęczy, zamyka na klucz, gdzie ta świętość

no w paradach czy procesjach tez moze denerwowac, ze nieraz pol miasta zamkna , a czlowiek musi akurat przejechac, a do tego remonty na pol miasta, to juz w ogole

Ale jak to ma sens i musza tak o swoje walczyc, to ja nie mam nic do tego
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 11:12   #678
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 11:16   #679
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wolałam nie wysiadać, bo by mnie tłum miłosiernych wiernych zmiótł z powierzchni tego asfaltu, jakbym chciała dyskutować z ich pasterzem :P
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-11, 12:49   #680
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
https://youtu.be/biBULlkmBFE

https://youtu.be/Z8As0Pdt1Ds

Chociażby takie zachowania są spowidowane przez ślepą wiarę w XXI wieku.
Dziękuję za rekomendacje, posłucham sobie w czasie przekopywania ogródka Ale nie zrozumiałaś mnie. Równie dobrze ktoś może ci dać filmiki ze strzelanin w szkołach, jakieś samobójstwa, statystyki depresji, i powiedzieć, że do tego prowadzi brak wiary. Ty gardzisz wiarą, bo ona prowadzi do skutków ocenianych jako szkodliwe przez ciebie. Szkodliwe dla wartości, które ty uznajesz za ważne. Tak naprawdę gardzisz cudzymi przekonaniami za to, że nie są spójne z tym, w co ty wierzysz. Bardzo to aroganckie. Ludzkie, ale aroganckie.

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
ale to Ty spłycasz to do "zdania z którym się nie zgadzam". A to brzmi absurdalnie - i rozumiem, że taki był Twój cel, zdyskredytować rozmówcę.

Tyle że... religia to NIE JEST żadne inne zdanie.
Czekaj, to gardzisz w końcu ideą, czy wierzeniem w ideę? Bo sama idea to tylko zdanie, coś w stylu "gejów należy kamienować". Możesz się z tym nie zgadzać, ale gardzić... zdaniem? To nie ma sensu, sama zauważyłaś. Dopiero kiedy ktoś takie zdanie posiada, można mieć jakiś emocjonalny stosunek do tego. Gardzisz nie ideą, ale czyimś sposobem myślenia. I mając tę świadomość już nie tak łatwo powiedzieć: "ja nie gardzę ludźmi, tylko ideami". Gardzić ideą to jak gardzić nożem, którego ktoś użył do zabójstwa. Albo "możliwością użycia noża do zabójstwa".

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Kończy się ostatecznie na fanatyzmie religijnym, na zabijaniu w imię religii, na ostracyzmie ludzi, którzy się nie zgadzają.
Każdy fanatyzm jest zły. A pogarda jest częścią fanatyzmu. Każda. Bo zastępuje logiczną ocenę oceną emocjonalną, odporną na dyskusję. Dodaje pewności, że masz rację, i usprawiedliwia nią negatywny, agresywny stosunek do innych. Radzę strzec się uczuć, które dają nam poczucie, że mamy 100% rację, to one są podstawą fanatyzmu.

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
I żeby pozostać w temacie - nienawiść do homoseksualistów, traktowanie ich jak obywateli drugiej kategorii, jak gorszych, grzesznych ludzi to NIE JEST po prostu inne zdanie. To szkodliwa ideologia, która doprowadziła do śmierci wielu ludzi, czy to poprzez ataki agresji, czy poprzez samobójstwa ludzi zaszczutych.
To jest po prostu inne zdanie. Nie musisz się z nim zgadzać, ale pogarda służy tutaj tylko podkreśleniu, jak bardzo ty się z tym nie zgadzasz. Jest emocjonalnym szantażem: "nie będę cię szanowała, dopóki się ze mną nie zgodzisz". I dodam, zanim zostanę zaatakowana: nie zgadzasz się z tym poglądem, bo twoje poglądy opierają się na innych wartościach. A nie ma czegoś takiego jak jedne, obiektywnie słuszne wartości. Dlatego nie ma także czegoś takiego jak słuszne poglądy. Są tylko te, z którymi się zgadzasz, i te, z którymi się nie zgadzasz. Pewność, że masz rację, a druga osoba się myli, jest iluzją opartą na... wierze.
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 12:53   #681
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 13:01   #682
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Mnie generalnie parady, procesje itd denerwują, ale to fakt, jakoś te religijne bardziej.
Kiedyś mi ksiądz w samochód monstrancją przyłożył, bo przejechać chciałam (wieś, droga przelotowa, nie była zamknięta, procesji nie rozjeżdżałam, chciałam przejechać obok ).
Moja historia jak kiedyś wyjeżdżalam z wioski rodzinnej samochodem.

Jadę sobie grzecznie, nieświadoma, że jest Boże Ciało (bo i skąd, święto ruchome, a KFC, do którego jechałam pracować, otwarte).

Wyjazdowo mamy jedną drogę, bo wioskę przecinają tory z jednym przejazdem.

I oni koło tego przejazdu musieli procesję ciągnąć, choć wioska jest spora i naprawdę można procesję zorganizować mniej inwazyjne.

Wyglądało to tak, że moja droga przecinała się z ich drogą prostopadle w jednej płaszczyźnie.

I ja rozumiem, że ksiądz niesie hostię, dziewczynki sypią kwiaty, ministranci dzwonią tymi dzwonkami i się nie zatrzymują. Ok, to jest taka główna część procesji, 2 minuty mogę poczekać.

Ale że ludzie nie zatrzymali się na to 10 sekund, żebym przejechała po prostu, to mnie przerasta.

Miałam taką ochotę zatrąbić, no bo kurcze, co im zależy. Ale tego nie zrobiłam, bo uznałam, że to niegrzeczne i ja wyjdę na histeryczkę, a im się wcale na refleksje nie zbierze.

A wystarczyło powiesic kartki na drodze procesji z informacją w jakim dniu w jakich godzinach będzie zablokowany przejazd. Wyjechalabym wcześniej. Albo zwyczajnie mnie wpuścić.

I jakoś jak sięgam pamięcią, to wszelkie demonstracje, marsze i maratony informacje umieszczają, dokładnie wiem kiedy, w jakich godzinach i jakiej trasy unikać. Mogę się mylić.

Ale dla mnie to zawsze januszyzm, procesja czy parada równości, informacja jest potrzebna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Dziękuję za rekomendacje, posłucham sobie w czasie przekopywania ogródka Ale nie zrozumiałaś mnie. Równie dobrze ktoś może ci dać filmiki ze strzelanin w szkołach, jakieś samobójstwa, statystyki depresji, i powiedzieć, że do tego prowadzi brak wiary.
Nie rozumiesz.

Nikt nigdy nie mordował, nie prowadził inkwizycji, palenia na stosie, obozów śmierci w imię ateizmu.

Nikt nie powiedział "Nie idę do lekarza, bo wierzę w ateizm".

Organizacje ateistyczne nie zachęcają do odwracania się od niewiernych członków rodziny (świadkowie Jehovy, mormoni) w imię ateizmu.

W imię takiej czy innej religii dzieje się to codziennie na całym świecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.

Edytowane przez Limonka2738
Czas edycji: 2018-10-11 o 13:03
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 13:20   #683
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Ja się z dyskusji wycofuję, nie ma sensu bo mam wrażenie że ja mówię jedno, Caudofemoralis - drugie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 13:48   #684
Tessis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 21
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Nie chcę się odnosić do parad równości, bo na żadnej z nich nie byłam, ALE dla mnie to jest piękne, że świat idzie w takim kierunku, że wygrywa miłość, a nie orientacje seksualne Oczywiście jeszcze sporo przed Polską, ale myślę, że będzie tylko lepiej.
Tessis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 14:11   #685
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Nie rozumiesz.

Nikt nigdy nie mordował, nie prowadził inkwizycji, palenia na stosie, obozów śmierci w imię ateizmu.

Nikt nie powiedział "Nie idę do lekarza, bo wierzę w ateizm".

Organizacje ateistyczne nie zachęcają do odwracania się od niewiernych członków rodziny (świadkowie Jehovy, mormoni) w imię ateizmu.

W imię takiej czy innej religii dzieje się to codziennie na całym świecie.
Jeszcze raz: uważasz, że wiara jest zła, bo prowadzi do rzeczy, które uważasz za złe. A uważasz je za złe, bo... tak wierzysz. Serio, nie ma czegoś takiego jak obiektywna moralność. Nie udowodnisz mi, że np palenie ludzi na stosie za pewne poglądy jest złe, jeśli ja sama nie będę podzielać twoich wartości o prawach człowieka. I nie udowodnisz mi, że powinnam je podzielać, używając wyłącznie logiki. Odkąd zrozumiałam, że to tak działa, straciłam w ogóle możliwość odczuwania pogardy. Bo nie umiem wierzyć, że mam rację, wiedząc, że tej racji nie da się udowodnić.

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ja się z dyskusji wycofuję, nie ma sensu bo mam wrażenie że ja mówię jedno, Caudofemoralis - drugie.
Ja zgadzam się z tobą, że niektóre poglądy mogą prowadzić do szkodliwych z naszego punktu widzenia zachowań. Ale jednocześnie twierdzę, że ta osoba może nie uważać tych zachowań za szkodliwe. I pogarda w stosunku do niej jest tylko obnoszeniem się z pewnością własnej racji. Dyskutować o tym nie musisz, ale warto o tym trochę pomyśleć.
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 14:37   #686
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Jeszcze raz: uważasz, że wiara jest zła, bo prowadzi do rzeczy, które uważasz za złe. A uważasz je za złe, bo... tak wierzysz. Serio, nie ma czegoś takiego jak obiektywna moralność. Nie udowodnisz mi, że np palenie ludzi na stosie za pewne poglądy jest złe, jeśli ja sama nie będę podzielać twoich wartości o prawach człowieka. I nie udowodnisz mi, że powinnam je podzielać, używając wyłącznie logiki. Odkąd zrozumiałam, że to tak działa, straciłam w ogóle możliwość odczuwania pogardy. Bo nie umiem wierzyć, że mam rację, wiedząc, że tej racji nie da się udowodnić.
Można bardzo łatwo udowodnić, dlaczego palenie na stosie ludzi jest złe.

Pałac na stosie ludzi BEZ DOWODÓW, że chce tego jakąś siła wyższa, robisz tym ludziom krzywdę bez dowodów, że trzeba.

A krzywdzenie kogoś jest niemoralne.

Jeśli ktoś uważa inaczej, to nie ma dla niego nadziei i nie ma w sobie empatii.

I tacy ludzie istnieją, ale w przypadku braku empatii ciężko mówić o moralności w ogóle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 18:51   #687
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Można bardzo łatwo udowodnić, dlaczego palenie na stosie ludzi jest złe.

Pałac na stosie ludzi BEZ DOWODÓW, że chce tego jakąś siła wyższa, robisz tym ludziom krzywdę bez dowodów, że trzeba.

A krzywdzenie kogoś jest niemoralne.

Jeśli ktoś uważa inaczej, to nie ma dla niego nadziei i nie ma w sobie empatii.

I tacy ludzie istnieją, ale w przypadku braku empatii ciężko mówić o moralności w ogóle.
Ale gdzie tu dowód? "Ja uważam, że palenie ludzi na stosie jest złe, bo uważam, że to krzywdzi ludzi bez powodu, a uważam, że krzywdzenie ludzi bez powodu jest złe, i uważam, że jeśli ktoś tak nie uważa, to jest niemoralny z natury". Wystarczy, że ktoś uważa inaczej niż ty w jednym z tych punktów, i już cała twoja "argumentacja" się sypie. Wszystko, co tu powiedziałaś, opiera się na subiektywnym przekonaniu. Twój dowód da się streścić w "X jest złe, bo ja tak uważam". I to na tym opiera się cała twoja pogarda? Na przekonaniu, że masz rację?
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 19:44   #688
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Ale gdzie tu dowód? "Ja uważam, że palenie ludzi na stosie jest złe, bo uważam, że to krzywdzi ludzi bez powodu, a uważam, że krzywdzenie ludzi bez powodu jest złe, i uważam, że jeśli ktoś tak nie uważa, to jest niemoralny z natury". Wystarczy, że ktoś uważa inaczej niż ty w jednym z tych punktów, i już cała twoja "argumentacja" się sypie. Wszystko, co tu powiedziałaś, opiera się na subiektywnym przekonaniu. Twój dowód da się streścić w "X jest złe, bo ja tak uważam". I to na tym opiera się cała twoja pogarda? Na przekonaniu, że masz rację?
Napisałam, jeśli ktoś uważa, że robienie komuś krzywdy bez powodu jest ok, to jest psycho- albo socjopatą. I to jest zaburzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 05:48   #689
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Ale gdzie tu dowód? "Ja uważam, że palenie ludzi na stosie jest złe, bo uważam, że to krzywdzi ludzi bez powodu, a uważam, że krzywdzenie ludzi bez powodu jest złe, i uważam, że jeśli ktoś tak nie uważa, to jest niemoralny z natury". Wystarczy, że ktoś uważa inaczej niż ty w jednym z tych punktów, i już cała twoja "argumentacja" się sypie. Wszystko, co tu powiedziałaś, opiera się na subiektywnym przekonaniu. Twój dowód da się streścić w "X jest złe, bo ja tak uważam". I to na tym opiera się cała twoja pogarda? Na przekonaniu, że masz rację?
Taki relatywizm jest kompletnie zły i pozbawiony większego sensu. To, że źle jest krzywdzić innych, zwłaszcza swojego gatunku, to żadne subiektywne czyjeś przekonanie.
Natomiast jeśli ktoś ma subiektywne przekonanie, że mu wolno, to jest psychopatą. A mocno wierzący w któregoś z bogów psychopata to fanatyk. Tacy mają pretensje do parad równości.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 06:46   #690
mikolajkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 312
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Taki relatywizm jest kompletnie zły i pozbawiony większego sensu. To, że źle jest krzywdzić innych, zwłaszcza swojego gatunku, to żadne subiektywne czyjeś przekonanie.
Natomiast jeśli ktoś ma subiektywne przekonanie, że mu wolno, to jest psychopatą. A mocno wierzący w któregoś z bogów psychopata to fanatyk. Tacy mają pretensje do parad równości.
Czyli uwazasz, ze prawda jest zalozenie - zlym zachowaniem jest krzywdzic ludzi, tak?
A co z ludmi, ktorzy sa w wiezieniach - to tez jest krzywdzenie prawda? Czy w takim razie jestes przeciwko wiezieniom? (juz nie wspomne o karze smierci) A co z samosadami - jestes za czy przeciw?

Czyli jednak zalozenie, ze krzywdzenie ludzi jest zle nie jest zawsze prawdziwe.

Kto w takim razie decyduje kiedy jest a kiedy nie jest? To sa wszystko spoleczne ustalenia
mikolajkowa jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-11 10:16:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.