Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-03, 12:02   #4981
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Czy jest coś z np. z bielendy do demakijażu w formie niezapychającego olejku? Szukam tańszego zamiennika Originsa
A może vianek? Dużo dobrego o nim słyszałam i sama zamierzam go kupić, jak tylko zdenkuję origins, bo nie zamierzam do niego wracać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312

Edytowane przez KiLaNeCzKa
Czas edycji: 2020-03-03 o 12:07
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-03, 12:12   #4982
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
możesz to wkleić tutaj? Albo podać linka ?

pewnie


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272177&page=2


post chyba 47, jeśli chodzi o peptydy to używam serum NIOD CAIS
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2020-03-03 o 12:14
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-03, 12:14   #4983
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A może vianek? Dużo dobrego o nim słyszałam i sama zamierzam go kupić, jak tylko zdenkuję origins, bo nie zamierzam do niego wracać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oo zerknę
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
pewnie


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272177&page=2


post chyba 47, jeśli chodzi o peptydy to używam serum NIOD CAIS
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-03, 12:55   #4984
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Cansada - brawa za denko

Korinka - dziękuję właśnie chyba raczej zostawię

Anyiam - dziękuję



Pytanko kulinarne jak zrobić idealny rosół? Zawsze wychodzi mi zielony i mdły. Dziś już zrobilam na wodzie źródlanej i na kaczce ( kaczka wiejska od teściowej- nawet kończyłam skubać ) i dalej to nie. Nigdy nie wychodzi mi tak smaczny jak Teściowej
No z kaczki to nie ma siły żeby wyszedł inny.

Potrzebna kura rosołowa, dajesz ją do zimnej wody, do tego: marchew, pietruszka, seler, zielenina, opalana cebula, ziele angielskie, liść laurowy, pieprz w ziarnach, kawałek pora. To wszystko na delikatnym ogniu przez 8-9h (u mnie w domu rosół gotuje się całą noc). Im dłużej się będzie gotował tym będzie lepszy, więcej smaku wyciągnie się z warzyw i mięsa. Rosół gotuje się bez przykrycia (albo z delikatnym przykryciem), zbiera raz na jakiś czas te frędzle z powierzchni i delikatnie uzupełnia wodę, która wyparowała podczas gotowania.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-03, 13:33   #4985
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Oliwia - o to nie wiedziałam ja zawsze z kurczaka tym razem kaczka dostałam spróbuję następnym razem chyba tyle pogotuje

Kusum - ziarenka sprawdzę



A to moje paczuszki perfumy były za 1 zł przy zakupie 3 podkładów a że jeden zamawialam dla znajomej to dwa i perfumy wzięłam dla siebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200303_130429723.jpg (60,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200303_130537434.jpg (55,4 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez Karola 87
Czas edycji: 2020-03-03 o 22:54 Powód: autokorekta w telefonie
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-03, 13:47   #4986
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Oliwia - o to nie wiedziałam ja zawsze z kurczaka tym razem kaczka dostałam spróbuję następnym razem chyba tyle pogotuje

Musimy - ziarenka sprawdzę



A to moje paczuszki perfumy były za 1 zł przy zakupie 3 podkładów a że jeden zamawialam dla znajomej to dwa i perfumy wzięłam dla siebie

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-03, 14:06   #4987
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Już chciałam odpisać Oktawii, że chciałabym wydawać na paliwo 300-400 zł, że moje wydatki są męczące, ale... przebiłaś wszystko podziwiam

Korinko za wytrwałość podczas tak dużego remontu. Ja z Tż już przy lazience się kłócę, a co jakby miałoby być więcej pomieszczeń nie spodziewałam się, że zakup kafli łazienkowych będzie tak trudny
byc moze tez dlatego ze szybko jezdze i jakos ta kreseczka bardzo szybko schodzi
czy ktoras z Was ma Mercedesa GLA lub klasy A?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-03, 14:28   #4988
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

Czy jest coś z np. z bielendy do demakijażu w formie niezapychającego olejku? Szukam tańszego zamiennika Originsa
Może nie tańszy ale świetny jest ten https://creamy.pl/produkt/olejek-do-...ringa-for-you/ .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-03, 15:16   #4989
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Może nie tańszy ale świetny jest ten https://creamy.pl/produkt/olejek-do-...ringa-for-you/ .
Cieszę się, że Tobie też przypadł do gustu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-03, 15:17   #4990
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Nie robię rosołów z mięs, ale esencjonalne buliony warzywne. Kluczem jest wolne gotowanie przez minimum 3 godziny i nieobrane warzywa (porządnie wyszorowane). Zawsze wrzucam marchew, pietruszkę, pora, seler bulwę i naciowy, natkę pietruszki, koperek (całe pęczki), paprykę ramiro w całości, czasem trochę przecieru pomidorowego, opaloną nad palnikiem cebulę, sporo sosu sojowego, pieprz, ziele angielskie, liść laurowy, obowiązkowo gwiazdka anyżu (nie czuć w gotowym bulionie, a fajnie podbija "miesny" smak, patent chyba z Jadlonomii), jeśli aktualnie mam to świeży rozmaryn albo majeranek. Wszystko do gara, zalewam wodą i na mały ogień na 3-4 godziny. Później odcedzam, sam bulion jeszcze redukuję na większym ogniu, po wystudzeniu do zamrażalnika. I domowe kostki "rosołowe" gotowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-03, 17:56   #4991
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość










oby





no ja jeszcze te Ateny ewentualnie mogłabym odpuścić ale szkoda, ale Toskanii NIEEEE MOGĘ


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
I moje denko lutowe
Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość






Dzisiejszy dzien to nie moj dzien. Zqmowiłam xaomi miband 3 i dzis było w paczkomacie ale wrociło do oddziału bo remontuja chodnik kolo paczkomatu i nie ma dojscia. Na jutro mam na ten paczkomat paczke z oriflame no zesz opaski juz raczej nie odbiore bo to nie ma sensu - dzis Młody mi nie pozwolil cwiczyc no i zjadlam tabliczke czekoladydo tego padalo A na koniec dnia smazac jajka sadzone poprzyłam sie olejem - stopa i uda, czyli pecherze. nie wiem jak jutro buty włoze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Za denko . ten krem riche z YR porzadnie odzywia ??? bo juz sie kiedys nad nim zastanawialam....

Ogólnie z kremów podocznych YR ten jest moim zdaniem najlepszy, najbardziej treściwy. Ja to opakowanie zużyłam na szyję, łydki i ogólnie większe powierzchnie, bo termin gonił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
mój tż na szczęście się nie wtrąca ale czasem mnie to wkurza- nie dogodzisz babie kuchnią się mega stresowałam, nie spałam 2 noce - ale wyszło super <3

Od poniedziałku mam 2 tyg urlopu, bo ciągnę już resztką sił...

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------


mój tż i teściowa mają tą opaskę i są bardzo zadowoleni

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------


ja się troszkę napaliłam, bo kończy mi się olejek do demakijażu z Origins i chciałam koleżance coś na urodziny kupić, ale byłam wczoraj w ikei kupić wyposażenie do kuchni i mój box poszedł

Czy jest coś z np. z bielendy do demakijażu w formie niezapychającego olejku? Szukam tańszego zamiennika Originsa
Uzywam kremowego olejku z Bielendy Olej z czarnuszki+czystek i jest w porządku. Dobrze oczyszcza, nie zostawia tłustej warstwy. Radzi sobie z minerałami i tuszem, nie wiem jak z mocniejszym makeupem.
Bardzo fajna jest emulsja do demakijażu Shy deer lekka i ładnie pachnie, cytrusowo-ziołowy zapach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Denko... Filorga mi El... Juz pisalam. Szkoda zachodu. Zmeczylam druga butle z dwupaka I jestem szczesliwa.
Bielenda krem odzywczy na szyje I dekolt bardzo fajny. Polecam. Reszta srednia, chociaz zel pod prysznic z arganem z lidla calkiem fajnie domywa gabki do makijazu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-03, 17:59   #4992
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Oliwia - o to nie wiedziałam ja zawsze z kurczaka tym razem kaczka dostałam spróbuję następnym razem chyba tyle pogotuje

Musimy - ziarenka sprawdzę



A to moje paczuszki perfumy były za 1 zł przy zakupie 3 podkładów a że jeden zamawialam dla znajomej to dwa i perfumy wzięłam dla siebie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-03, 22:56   #4993
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
dziekuje

Cytat:
Napisane przez k9871 Pokaż wiadomość
Nie robię rosołów z mięs, ale esencjonalne buliony warzywne. Kluczem jest wolne gotowanie przez minimum 3 godziny i nieobrane warzywa (porządnie wyszorowane). Zawsze wrzucam marchew, pietruszkę, pora, seler bulwę i naciowy, natkę pietruszki, koperek (całe pęczki), paprykę ramiro w całości, czasem trochę przecieru pomidorowego, opaloną nad palnikiem cebulę, sporo sosu sojowego, pieprz, ziele angielskie, liść laurowy, obowiązkowo gwiazdka anyżu (nie czuć w gotowym bulionie, a fajnie podbija "miesny" smak, patent chyba z Jadlonomii), jeśli aktualnie mam to świeży rozmaryn albo majeranek. Wszystko do gara, zalewam wodą i na mały ogień na 3-4 godziny. Później odcedzam, sam bulion jeszcze redukuję na większym ogniu, po wystudzeniu do zamrażalnika. I domowe kostki "rosołowe" gotowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ooo o anyzu nie wiedziałam dziekuje bede probowac


Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------


Ogólnie z kremów podocznych YR ten jest moim zdaniem najlepszy, najbardziej treściwy. Ja to opakowanie zużyłam na szyję, łydki i ogólnie większe powierzchnie, bo termin gonił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Uzywam kremowego olejku z Bielendy Olej z czarnuszki+czystek i jest w porządku. Dobrze oczyszcza, nie zostawia tłustej warstwy. Radzi sobie z minerałami i tuszem, nie wiem jak z mocniejszym makeupem.
Bardzo fajna jest emulsja do demakijażu Shy deer lekka i ładnie pachnie, cytrusowo-ziołowy zapach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Sand, dziekuje
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 09:44   #4994
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dzień dobry w S -20% MVIP20

korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 09:58   #4995
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Co jest wyłączone?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 10:21   #4996
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Co jest wyłączone?

(*) Oferta ważna od 4 marca do 15 marca 2020 r. we wszystkich perfumeriach stacjonarnych, do 16 marca 2020 na sephora.pl. Oferta uprawnia do zakupu nieprzecenionych produktów z rabatem 20%. Oferta nie łączy się z innymi promocjami przeprowadzanymi w perfumeriach Sephora lub na sephora.pl– w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu produktów marki Huda Beauty, Fenty Beauty, Anastasia Beverly Hills, Zoeva, Pat & Rub, Kayali, Tarte, Tata Harper, Sephora Collections, PHLOV, Sephora Favourite, Wishful, zapachów w nowych niższych cenach, kart upominkowych oraz usług. Rabat nie obejmuje kosztów przesyłki w przypadku zakupów na sephora.pl. Oferta dostępna w perfumeriach stacjonarnych Sephora na terenie Polski wyłącznie za okazaniem niniejszej ulotki oraz karty klubu Sephora lub na sephora.pl po wpisaniu kodu promocyjnego podanego w niniejszej ulotce.

(1)Warunki odstąpienia od umowy w terminie 1 miesiąca od dnia zakupu określa punkt 6.2 Warunków Sprzedaży.
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 10:30   #4997
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


ja się troszkę napaliłam, bo kończy mi się olejek do demakijażu z Origins i chciałam koleżance coś na urodziny kupić, ale byłam wczoraj w ikei kupić wyposażenie do kuchni i mój box poszedł

Oj tak, remont przeżera każdą kasę. Żeby człowiekowi nawet na boxa zabrakło.... Ja dzisiaj czekam na dostawę toaletki
No i ostatecznie jednak złożyłam zamówienie, bo w końcu mi się dodał boxowy kod do kosza. Chyba jakiś mało popularny jest (tutaj też nikt o nim właściwie nie mówi, poza mną ), bo dostępny od trzech dni. No, u mnie na kompie od dwóch, bo pierwszego dnia kod na niego nie wchodził za chiny ludowe. Nie wiem o co chodziło, ale ostatecznie czekam na boxa >> chociaż miałam chwilę zwątpienia

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość

(*) Oferta ważna od 4 marca do 15 marca 2020 r. we wszystkich perfumeriach stacjonarnych, do 16 marca 2020 na sephora.pl. Oferta uprawnia do zakupu nieprzecenionych produktów z rabatem 20%. Oferta nie łączy się z innymi promocjami przeprowadzanymi w perfumeriach Sephora lub na sephora.pl– w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu produktów marki Huda Beauty, Fenty Beauty, Anastasia Beverly Hills, Zoeva, Pat & Rub, Kayali, Tarte, Tata Harper, Sephora Collections, PHLOV, Sephora Favourite, Wishful, zapachów w nowych niższych cenach, kart upominkowych oraz usług. Rabat nie obejmuje kosztów przesyłki w przypadku zakupów na sephora.pl. Oferta dostępna w perfumeriach stacjonarnych Sephora na terenie Polski wyłącznie za okazaniem niniejszej ulotki oraz karty klubu Sephora lub na sephora.pl po wpisaniu kodu promocyjnego podanego w niniejszej ulotce.

(1)Warunki odstąpienia od umowy w terminie 1 miesiąca od dnia zakupu określa punkt 6.2 Warunków Sprzedaży.

Eeee tam, najfajniejsze marki (jak dla mnie) wyłączyli. Dzięki za takie dni vip
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 10:42   #4998
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------


Ogólnie z kremów podocznych YR ten jest moim zdaniem najlepszy, najbardziej treściwy. Ja to opakowanie zużyłam na szyję, łydki i ogólnie większe powierzchnie, bo termin gonił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Uzywam kremowego olejku z Bielendy Olej z czarnuszki+czystek i jest w porządku. Dobrze oczyszcza, nie zostawia tłustej warstwy. Radzi sobie z minerałami i tuszem, nie wiem jak z mocniejszym makeupem.
Bardzo fajna jest emulsja do demakijażu Shy deer lekka i ładnie pachnie, cytrusowo-ziołowy zapach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 10:51   #4999
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87634402]Oj tak, remont przeżera każdą kasę. Żeby człowiekowi nawet na boxa zabrakło.... Ja dzisiaj czekam na dostawę toaletki
No i ostatecznie jednak złożyłam zamówienie, bo w końcu mi się dodał boxowy kod do kosza. Chyba jakiś mało popularny jest (tutaj też nikt o nim właściwie nie mówi, poza mną ), bo dostępny od trzech dni. No, u mnie na kompie od dwóch, bo pierwszego dnia kod na niego nie wchodził za chiny ludowe. Nie wiem o co chodziło, ale ostatecznie czekam na boxa >> chociaż miałam chwilę zwątpienia

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------




Eeee tam, najfajniejsze marki (jak dla mnie) wyłączyli. Dzięki za takie dni vip [/QUOTE]
pokaż toaletkę i pochwal się boxem jak doleci
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-04, 10:57   #5000
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 11:09   #5001
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;87634483]Treść usunięta[/QUOTE]


I jeszcze z takim progiem

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Nowy wątek:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273966


Zapraszam!!!
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-04 11:09:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.