Fryzjer Szczecin - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-30, 09:00   #991
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez neah Pokaż wiadomość
hej - szukam w szczecinie lub okolicach MŁODEGO fryzjera, tak do 30 lat, nie więcej, im młodszy tym lepiej wyczuwa trendy i będzie wieksza nic zrozumienia znacie jakiegos?
Mateusz z Artmasters na Mickiewicza
Młody chłopak dla którego fryzjerstwo to naprawdę pasja.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 13:19   #992
ana9922
Przyczajenie
 
Avatar ana9922
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer Szczecin

Trochę odświeżę
Szukam w miarę nie drogiego fryzjera który najlepiej jakby znał się na falach i loczkach

Zapuszczam włosy i nie chcę eksperymentować (niestety moja fryzjerka poszła na emeryturę a jej córka straciła zainteresowanie swoim zawodem) a i podcinanie końcówek i użycie drogeryjnego kosmetyku i zapłacenie za to prawie 40zł trochę boli...
eh... szkoda że nie ma Gentelmana w wersji damskiej
ana9922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 20:53   #993
aidaan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer Szczecin

W wyborze fryzjera można się zasugerować wynikami konkursu "laur piękna"
aidaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 19:26   #994
jusemi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dwa dni temu byłam na strzyżeniu i farbowaniu w salonie Victoria na Obrońców Stalingradu u Pani Kasi (chyba właścicielki) po przeczytaniu opinii o niej na Wizażu właśnie. Do strzyżenia nie mogę się przyczepić, natomiast farbowanie... powiedzmy, że pozostawiało WIELE do życzenia. Miałam włosy rozjaśnione do bardzo jasnego blondu z naturalnym odrostem (średni blond) ok 5cm. Ustaliłyśmy, że farbujemy na cieplejszy blond całość. Nie spodziewałam się równej koloryzacji ale nie tego co mam w tej chwili na głowie (a raczej miałam, bo musiałam się ratować castingiem żeby to jakoś wyrównać). Odrost był pomarańczowy, natomiast reszta w ogóle nie złapała farby. OK, nieważne, że informowałam o tym, że moje włosy ciężko się rozjaśniają i łapią farbę, Pani Kasia zmieszała farbę z wodą 6% i nałożyła ją tylko na odrost, resztę farby wmasowała na 5 minut przed zmywaniem. I teraz finał, Pani fryzjerka patrząc mi prosto w oczy upierała się, że ognisty pomarańcz to ciepły blond, a na uwagę, że włosy mają kompletnie inny odcień oraz kolor (góra ciepła, reszta zimna) napadła na mnie, że uprzedzała mnie, że kolor wyjdzie nierówny! W szoku zapłaciłam 220zł. i wyszłam, teraz żałuję, że się nie kłóciłam. Pieniądze w błoto, a z włosami będę się męczyć kolejnych kilka miesięcy. Gorąco nie polecam
jusemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 20:36   #995
Lisq33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 165
Dot.: Fryzjer Szczecin

hej, mam pytanie - czy ktoś był w salonie expert Norberta Walczakiewicza na ul. Seledynowej 85? Czy w ogóle jeszcze ten salon istnieje? Nie mogę o nim znaleźć żadnych informacji w internecie.

bede wdzieczny za info! a jakby ktos mieszkal blisko i mogl podejsc to super
Lisq33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 09:25   #996
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dziewczyny,
a czy któraś z Was słyszała o salonie Laurent na królowej Jadwigi? Zamierzam się tam wybrać i podciąć moje pięć włosków.
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 22:31   #997
Fasolamaj2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin polecam Panią Ige

Raczej nie zamieszczam wpisów na forach ale tak jestem zadowolona z Pani Igi która pracuje w Jean Louis David w Galaxy iż postanowiłam napisać i ją pochwalić. Samo jej podejście, normalna , fajna. Wesoła a do tego wie co robi, nałożyła mi extra ombre i ścięła tak jak zawsze chciałam a nikt nie potrafił😆 polecam!!!

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Raczej nie zamieszczam wpisów na forach ale tak jestem zadowolona z Pani Igi która pracuje w Jean Louis David w Galaxy iż postanowiłam napisać i ją pochwalić. Samo jej podejście, normalna , fajna. Wesoła a do tego wie co robi, nałożyła mi extra ombre i ścięła tak jak zawsze chciałam a nikt nie potrafił😆 polecam!!!
Fasolamaj2005 jest teraz online Zgłoś do moderatora Edytuj lub usuń tę wiadomość Odpowiedz cytując
Fasolamaj2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-14, 08:46   #998
Notka10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Fryzjer Szczecin

STANOWCZO ODRADZAM STUDIO ATELIER NA SANTOCKIEJ


https://pl-pl.facebook.com/Atelier-F...7760/timeline/

Od dłuższego czasu szukałam DOBREGO fryzjera. Zdecydowałam się na to miejsce ze względ napozytywne komentarze. Jak się okazało wystawiane chyba tylko przez koleżanki bądź sąsiadki tego salonu.
Chciałam z rozjaśnianych wcześniej w domu włosów potem farbowanych o lekko rudamym odcieniu dojść do ciemnego blądu ew odświeżyć kololr.
Skończyło się na odświeżeniu koloru, pielęgnacji i podcięciu, bo pani stwierdziła, że dojście do mojego koloru jest niemożliwe.

To co mam na głowie, to jakiś koszmar. Miejscami mam plamy w kolorze czarnej czekolady. Włosy po umyciu są jak słoma. Suche strąki. Dużo gorszy stan niż wcześniej, a chciałam je tylko odżywić i odświeżyć.
Za kolorycację co prawda zwrócili mi pieniądze, za resztę zabiegów nie.
Wstydzę się wychodzić z domu z tymi plamami na głowie. Tego samego dnia pojechałam jeszcze do studia Vell i po rozmowie z fryzjerem czekam pełna nadziei jeszcze tydzień, że jakoś ogarnie to co mam na głowie. Zaproponowali mi kąpiel rozjaśniającą. Podobno mam tak wypłukane włosy, bo fryzjerka nie dodała do farby pigmentów. Więc na moich ''rudawych'' jest tylko ciemna poświata ale są wypłowiałe..

Jeszcze głowa całą noc mnie szczypała i swędziała po wizcie.
Fryzjerka nawrzeszczała na mnie, że to moja wina z kolorem, bo farbowałam włosy w domu a ona nie wie jak jej ''pforesjonalne farby'' zareagują na to a ona jest fryzjerką od piętnastu lat.
Za to kiedy próbowałam porozmawiać o profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji - cisza.
Na pytanie, czy może mi jakieś inne firmy polecić i jak je pielęgnować w domu powiedziała ''nałożyć maskę na głowę, czepek i tak pochodzić 10 min przed prysznicem''.
Na może dywagacje w temacie koloru który by mi pasował też nie miała nic do powiedzenia.

DRAMAT I ŻENADA

Liczę na to stiudio Vell, widać było, że chłopak zna się na rzeczy.
Mam nadzieję, że jakoś uratuje moje zniszczone włosy.
Notka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 12:28   #999
asia135
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej! Niestety nie umiem stworzyć/nie mogę nowego wątka więc spytam sie tutaj. Jaka jest dobra cena za podcięcie końcówek długich włosów? Proszę o odp


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 13:05   #1000
gademytka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej, a ja mam pytanie czy ktoś wie gdzie pracuje fryzjerka P. Bogusia? Kilka lat temu pracowała na Wilczej za wiaduktem u P. Izydora. Głównie strzygła panów, ale też miała swoje klientki. Może też pracować w Policach ale nie wiem.
gademytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 16:15   #1001
Nemain
Raczkowanie
 
Avatar Nemain
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer Szczecin

Pani Ania z Fabryki Wdzięku Żółty tulipan na Małkowskiego - super babeczka, widać że zna się na kolorach. Tnie ok, choć miewałam lepsze cięcia. Ale w farbowaniu i doboru kolorów nie ma sobie równych. Polecam.
Nemain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 19:23   #1002
Pochodnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer Szczecin

Wypowie się ktoś na temat fryzjerów w okolicach Redy? Będę wdzięczna
Pochodnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 13:42   #1003
Bubster23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer Szczecin

Kogo polecacie w Szczecinie? MKołcz czy Rudiuk
chodzi o samo ścięcie z modelowaniem i jaki koszt mniej więcej
Bubster23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 19:53   #1004
mikeonex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Z tego co wiem to Basia chyba nie ma jeszcze swojego salonu.
__________________
toppillen.eu
mikeonex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 15:54   #1005
Lisq33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 165
Dot.: Fryzjer Szczecin

hej, mam pytanie - czy ktoś może wie, albo może sprawdzić czy działa jeszcze Salon Expert Norberta Walczakiewicza? Ponoć kiedyś był na ul. Seledynowej 85, dobry fryzjer, który kiedyś pracował chyba w salonach l'oreal.

ktoś coś wie albo może ma blisko i mógłby podejść i zobaczyć? byłbym wdzieczny
Lisq33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 21:21   #1006
gonkam
Raczkowanie
 
Avatar gonkam
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 338
Dot.: Fryzjer Szczecin

Paru fryzjerów jestem w stanie zrecenzować

pani Monika z salonu na Anieli Krzywoń 16 w Dąbiu naprzeciwko kościoła, przy salonie pogrzebowym( nie ten po schodach przy domusie)
Moje najnowsze odkrycie
Fajna babka, z dobrą ręką, nie droga za cięcie z modelowaniem-bez mycia,zaplaciłam 40zl
Włosy dopieszczała, równała i już ma wizję na kolejna spotkania... włosy fajnie się układają, moje wlosy krecone utrzymują się proste, kręcić nie bardzo się chciały ale to chyba kwestia ciągłego prostowania i nie odpowiedniej dla kręciołków pielęgnacji.
Ogólnie koleżanka, która ją polecała jest zadowolona, fajnie ścięta na krótko, świetnie dobrane długości i kolor, ja generalnie też jestem zadowolona.
niestety nie podejmie się cięcia moich kręconych włosów tak żeby się kręciły a teraz właśnie tego szukam
W salonie nie ma mowy o intymności bo są 3albo 4 stanowiska obok siebie i gwar i śmiech i klientki wciągają do rozmowy.

--------_-------------
Nie polecam Pani Ewy z salonu na brązowej 8, na bukowym w tym długim wieżowcu naprzeciwko biedronki obok lombardu tu od strony parkingu nie od strony pepco. Mimo, że wyraźnie mówiłam że włosy mam kręcone i proszę o lekkie cieniowanie końcówek wychapała mnie degażówką... Miałam nerwa strasznego, po zwróceniu jej uwagi stwierdziła że to nie zadnego wpływu degażówka na skręt, nie chciałam modelowania, prostowania chciałam wyjść. No to wysuszyła i poszłam... Włosy po prostowaniu okazały się krzywaśnie obcięte. Polazłam z reklamacją i poprawiła. Mój błąd ze nie dałam jej dokończyć bo pewnie by po prostowaniu poprawiła.
Ja już nie pójdę.

-------_----------
Asia właścicielka salonu na pogodnie przy ryneczku w domku jednorodzinnym na Grzegorza z Sanoka. Fajna fryzjerka, korzystałam parę razy, prywatnie byłyśmy sąsiadkami i muszę przyznać że stopa koleżeńska troszkę przeszkadzała, poza tym zupełnie nie dawała sobie rady z kręciołkami. Za nic w świecie nie chciała mi uciąć grzywki... Asiu kocham cię za te uparte odmawianie mi, to byłby błąd... przeprowadziłam się na Kijewo i troszkę mi nie po drodze.
Polecałam ją swoim koleżankom były i nadal są zadowolone.
------------__-------------
Piotrek z salonu na pomarańczowej na bukowym taką uliczką wzdłuż biedronki w dół salon solarium takie pomarańczowe banery reklamowe ( kiedyś był w auchanie-dawnym realu na struga), niezły fryzjer, też polecony przez nową sąsiadkę-ona zadowolona, ja mniej, bo zupełnie nie dał rady kręciołkom.
------------_---------------

No i Daniel z salonu Trzy kolory na Jagiellońskiej, no fenomenalny fryzjer... Wizyte zaczął od przekładania, podrzucania i innych takich które miały na celu zdiagnozować kłaki- poszłam w kręciołkach żeby nie było niedowierzania, że są kręcone (po wpadce u pani Ewy) Pierwszy raz w życiu ktoś spędził tyle czasu na cięciu, przepinaniu, macaniu moich włosów. Oczywiście po cięciu kazałam wyprostować... Przez pół roku nie musiałam iść bo włosy fajnie się układały, i prostowały i kręciły.
Z usług Daniela korzystałam jeszcze wiele wiele razy i nie tylko obcinałam. Pamięta swoje klientki bo po pierwszym zabiegu odżywczo regenerującym spirulina ( zielone algi i olejki) na ciepło pamiętał że moje włosy nie nadają się na ciepło i wilgotno i drugim razem jak przylazłam zabieg zrobił inaczej (mówił, ze pamięta że poprzednim razem było nie tak- byłam po 3 miesiacach) a jak i tym razem okazało się że nie taki efekt to kiedy zgłosiłam się trzeci raz odmówił mi uczciwie, że to szkoda pieniędzy bo moim włosom zdecydowanie oleje nie pasuja. Chciałam jedwabiem hydrolizowanym zrobić zabieg, uczciwie mnie też zdyskwalifikował.
Za to keratynowe prostowanie wyszło u Daniela perfekcyjnie...kosztowało ale warto było.

Naprawdę bardzo żałuję że sytuacja $$ zmusiła mnie do rezygnacji z jego usług bo trzeba przyznać że drogi jest... rzadko się chodzi ale jednak kosztuje...
No i pytany o kosmetyki poleca swoje salonowe, bo "jako facet nie używa i nie zna się na drogeryjnych" Ma próbki większości kosmetyków w saszetkach na dwa trzy razy-moim zdaniem to plus.

Więc powiem tak szukam w Szczecinie fryzjera do kręconych włosów, sprawdzonego


---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Lisq33 Pokaż wiadomość
hej, mam pytanie - czy ktoś może wie, albo może sprawdzić czy działa jeszcze Salon Expert Norberta Walczakiewicza? Ponoć kiedyś był na ul. Seledynowej 85, dobry fryzjer, który kiedyś pracował chyba w salonach l'oreal.

ktoś coś wie albo może ma blisko i mógłby podejść i zobaczyć? byłbym wdzieczny
Nie obiecuje ze zaraz za chwile, ale przy okazji jak będę na bukowym-mieszkam na kijewie więc czasem bywam- zerknę.

Edytowane przez gonkam
Czas edycji: 2017-07-24 o 21:27
gonkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 23:28   #1007
Lisq33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 165
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez gonkam Pokaż wiadomość
Nie obiecuje ze zaraz za chwile, ale przy okazji jak będę na bukowym-mieszkam na kijewie więc czasem bywam- zerknę.
Byłbym mega wdzięczny

Ja ze swoich oraz mamy doświadczeń odradzam salony Beverly Hills i Jean Louis Davida w szczecinie. Drogo, fryzjerki kompletnie się nie znają zarówno na farbowaniu, jak na i podstawowej rzeczy jaką jest strzyżenie. W BH zamiast blond włosów mamie pofarbowano na marchewkowy kolor, w obu strzygą beznadziejnie. W JLD wciskają non stop jakieś szampony za 100zł czy inne mega drogie kosmetyki...

Polecić za to mogę salon Loreal przy galaxy - raz byłem na cięciu i zrobili dokładnie tak, jak chciałem. Niestety salon jest bardzo malutki.
Lisq33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 11:22   #1008
majaokonska
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Szczecin

Podbijam! Szukam fryzjera, który naprawde wyczaruje mega odcien zimnego blondu. nie kazdy fryzjer wie o co mi chodzi i wychodza z tego pozniej dziwne odcienie i po kilku myciach ten blond nie jest taki jaki bym chciala..Prosze o jakies namiary na sprawdzonego i zdolnego fryzjera.
majaokonska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 10:53   #1009
judyta95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer Szczecin

Poszukuje bardzo dobrego fryzjera w Szczecinie. Dekoloryzacja z brazu na blondy nie jest mu obca i robi przepięknie.Ktos cos?
judyta95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-12, 09:50   #1010
kredka4112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cześć. Czy może ktoś wie gdzie pracuje Ania (niziutka, drobniutka)- wiem, że pracowała w galaxy w Beverly Hills. Z góry dziękuję za info.
kredka4112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 08:30   #1011
gosha89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Szczerze odradzam rzęsy w salonie Cosmo na Komuny Paryskiej u p. Patrycji. Nie dość że rzęs po dwóch tygodniach mam tyle co u innych Pań po miesiacu, to jeszcze Pani Patrycja nie przychodzi na umówiona wizytę. Byłam umówiona na 8 rano. O godzinie 7:20 wyjeżdzam z domu, ponieważ nie mieszkam w Szczecinie. Pani o godz. 7:36 napisała SMS czy będę na wizycie. Nie słyszałam telefonu. O godz. 8:05 zadzwoniłam zapytać czy przyjdzie, a ona stwierdziła, że nie odpisałam więc jest w domu. W głowie mi się nie mieści takie zachowanie. Jak ja się umawiam z klientem, to jestem w pracy kwadrans wcześniej żeby klient na mnie nie czekał. Przecież nie każdy ma do tej Pani 15 minut drogi. Ponadto mogła próbować się dodzwonić. Nie usłyszałam nawet przepraszam!
gosha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 13:59   #1012
samantha1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja polecam Marte z salonu fiore na ostrobramskiej 11
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180919_160346.jpg (183,5 KB, 25 załadowań)
samantha1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 09:23   #1013
selir87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Nie polecam Pani z Pearl Hair na Czorsztyńskiej. Mam długie ciemne włosy, które przy farbowaniu nie zostały odpowiednio zabezpieczone i przez to wybrudziłam biały fotel. Pani fryzjerka żeby usunąć zabrudzenie zastosowała na to krzesło rozjaśniacz. Przechodząc, lub siedząc na fotelu przetarłam paskiem od torebki ten rozjaśniacz i ubrudziłam sobie spodnie. Pani fryzjera niestety nie pomogłą mi usunąc rozjaśniacza, zaczęłam sama go usuwać wodą. Wydawało mi sie, że go usunęłam. Po farbowaniu zapłąciłam i poszłam do domu, bo wydawało mi się ze wszystko jest ok. Na 2 dzień odkryłąm, że nie dość ze mam zniszczone rozjaśniaczem spodnie (torebke na czas umyłam), to jeszcze mam ślad ciemnej farby na kurtce - po prostu pani niedomyła mi włosów a też ich nie dosuszyła. Po zwróceniu jej uwagi na problem, najpierw zaproponowała mi 50 zł na pralnie a po mojej odmowie obwiniła mnie o te zniszczenia. Żenada, dziewczyny unikajcie tej partaczki.
selir87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-17, 19:00   #1014
Skorpionica40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej, wie ktoś gdzie w Szczecinie jest nowy salon "Shine with Beauty"? Otworzył się ponoć na początku marca tego roku i pracuje tam dziewczyna, która kiedyś odwiedzała mnie w domu, niestety straciłam z nią kontakt po zmianie telefonu. Szukałam na necie, ale tylko jakiś lakiernik od samochodów mi wyskakuje
Skorpionica40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-18, 12:52   #1015
Skorpionica40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Nie ma nikogo ze Szczecina? Chłopak znajomej mi tłumaczył, że to może być koło jakiejś piekarni, ale katastrofa z nim, to świeży salon z fryzjerem i kosmetyczką, ponoć dokładnie 1 marca dziewczyny się otworzyły
Skorpionica40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 16:00   #1016
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Fryzjer Szczecin

Polecam Studio Marcin Tarnowski profesjonalne podejsce ,duzo wskazowek co do pielegnacji.
Zna sie na strzyzeniu prostych jak i kreconych wlosow.
Jestem bardzo wymagajacä klientkä wiec nie mial ze mnä latwo
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2023-07-06 o 16:02
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-06, 17:33   #1017
neah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer Szczecin

podbijam - szukam w szczecinie lub okolicach MŁODEGO fryzjera, tak do 35 lat, im młodszy tym lepiej wyczuwa trendy i będzie wieksza nic zrozumienia. znacie jakiegos?
neah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.