Jaka fryzura-POMOCY!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-04, 13:18   #1
Migi_86
Przyczajenie
 
Avatar Migi_86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 14
GG do Migi_86

Jaka fryzura-POMOCY!!!


Wybaczcie,jeśli ten wątek umieszczam w niewłaściwym miejscu, no ale do rzeczy... Jestem mamą 3 wspaniałych dziewczynek�� trochę się przy tych dzieciach zaniedbałam i chciałabym coś zmienić w mojej fryzurze,żeby wyglądać bardziej kobieco i też troszkę "odmłodzić " moją buzię (mam 34 lata). Moja twarz w porównaniu do reszty ciała jest bardzo szczupła, do tego mam wysokie czoło i dość spore zakola więc niestety jestem skazana na grzywkę�� przy obecnej fryzurze bez jej odpowiedniego ułożenia moja twarz wygląda jeszcze bardziej szczupło i tak smętnie, a nie zawsze mam czas i ochotę ją układać,więc zależy mi na cięciu "łatwym w obsłudze"��. Na załączonych zdjęciach z moimi włosami po myciu nie robiłam nic i najlepiej na nich widać mój "rzeczywisty obraz". Ogólnie jestem pogodną, żywiołową gadułą, która nie lubi zbyt wiele czasu poświęcać na "miętolenie "wymyślnych fryzur. Na co dzień nie robię też żadnego makijażu i szczerze mówiąc nie lubię mieć nic na twarzy jeśli nie mam w planach jakiejś okazji lub imprezy . Włosy mam w dobrej kondycji, lubią się trochę falować i wywijać na końcach, nie przeszkadza mi to, dopuki nie oklapną na czubku i nie zaczną puszyć się na końcach i wisieć przy twarzy jak " uszy spaniela"��. Błagam doradźcie mi coś, żebym nie wyglądała jak mama-czarownica, ale jak fajna, stylowa i modna mama��.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20210304_122826.jpg (425,9 KB, 301 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20210304_130259.jpg (468,1 KB, 292 załadowań)

Edytowane przez Migi_86
Czas edycji: 2021-03-04 o 17:07
Migi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-15, 09:35   #2
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Jaka fryzura-POMOCY!!!

Ogólnie strzyżenie jest w porządku ale grzywka moim zdaniem jest o wiele za ciężka. Ona bardzo zdominowała całą fryzuręi nic tylko pierwsze co co zobaczyłam to, tę grzywę. Powinna być krótsza trochę ponad brwi, przerzedzona od połowy i rozproszona na całe czoło.

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

A długość całej fryzury też powinna być krotsza. Wtedy miałabyś pełniejszą buzię.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-17, 18:52   #3
Wiolka88888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka fryzura-POMOCY!!!

Piękną masz buzię Ogólnie grzywka może trochę za ciężka, ale wystarczy ją lekko przerzedzić. Poza tym ładny kształt fryzury. Jeśli chcesz zmiany, można by trochę pomyśleć nad zapuszczeniem włosów, zrobieniem "pazurków" od wysokości linii szczęki (ładnie okalają buzię i podkreślają kości policzkowe) i może dla odmiany kolor whisky albo jakiś odcień miodowy blond? Albo eksperyment z ombre? Takie włosy nadadzą blasku i świeżości a do tego odwrócą uwagę od tych cech twarzy za którymi nie przepadasz. Powodzenia w zmianach
Wiolka88888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 14:05   #4
Angelitta
Raczkowanie
 
Avatar Angelitta
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 64
Dot.: Jaka fryzura-POMOCY!!!

W pełni się zgadzam, fryzura i kolor pasuje do buzi ( z resztą bardzo ładnej), a grzywka jest ciężka. Na lato może warto pomyśleć o jakiś delikatnych, jasnych refleksach?
Angelitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 14:56   #5
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jaka fryzura-POMOCY!!!

Slabej jakości zdjęcia, a szkoda, jesli jeszcze tu zaglądasz dodaj coś jeszcze, coś czuję, ze masz za ciemny kolor włosów, który "gasi" twarz. Jeśli na co dzień nie malujesz się, a zwlaszcza oczu, to przyciemnianie wlosow to najgorsze co sobie można zrobić. Jesteś najprawdopodobniej typem soft summer, ciezko to stiwerdzic po tych zdjęciach. Oprócz fryzury dopracowalabym kolor, Jasny brąz dla przykaldu to byłby strzał w 10 albo ciemne blondy
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 13:53   #6
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Jaka fryzura-POMOCY!!!

Fryzura jest ok, pobawilabym sie najwyzej z kolorem i przyciela grzywkę bo faktycznie jest za dluga i za ciężka
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 10:58   #7
TheRotten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jaka fryzura-POMOCY!!!

Fryzura jak najbardziej ok nic bym nie zmieniał
TheRotten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-11, 17:07   #8
Kasandra25ww
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 34
Dot.: Jaka fryzura-POMOCY!!!

Moim zdaniem w prostej krótkiej grzywce było by ci lepiej
Kasandra25ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-11 17:07:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.