mam problem:( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-23, 09:38   #31
eve_lina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 20
Dot.: mam problem:(

Zgadzam się z Tobą Madlen__18 .
Większość takich problemow ma swoje podstawy z domu. Może właśnie w tym tkwi problem. Twój mężczyzna czuje się atakowany jak slucha twoich niespelnionych fantazji, może wie jak bardzo zawodzi?
Wydaje mi się,że mało jest kobiet które wiedzą czego chcą jeśli chodzi o sprawy seksualne, a twoj partner zamienil sie rolami z kobieta.
Wizyta u seksuologa wydawalaby sie dobrym rozwiązaniem,ale czy Twoj partner wyrazi chęc pojscia tam?
Tworzycie takie zamknięte koło, twój partner nie chce , ty mowisz mu o swoich fantazjach przez co on czuje sie jeszzcze bardziej naciskany- może czuje że zawodzi?- jego poczucie jako faceta atrakcyjnego seksualnie maleje...A ty czujesz sie bardziej rozgoryczona. Teraz to chyba nic nie możesz robic, a jedynie oddac sprawe do rąk specjalisty. Dobrze wiemy,ze kiedy mamy jakis żal do kogoś to mimo wszytskiego nadal to nie przemija...
Daj znać jak się sprawy potoczyły...
__________________



eve_lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 09:48   #32
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: mam problem:(

Jeszcze: jeśli facet nie będzie chciał iśc z Tobą do seksuologa: idź najpierw sama. Seksuolog naprowadzi Cię jak rozmawiać z partnerem, aż w końcu może przyjdziecie razem.
Jeszcze pod innym kątem: pytałaś Tż jak się czuje w czasie seksu wg Twoich reguł? Widzisz, że jest wyluzowany i dobrze się bawi?
Bo w tym co piszesz dużo jest Twoich uczuć, wywalasz frustrację, negatywy, rysuje się obrazek Tż egoisty - bo boku to tak wygląda. A jak się Tż czuje z tym wszystkim? Pytałaś czy czuje presję od Ciebie? Czy6 czuje się dobrze kiedy ty przejmujesz pałeczkę i dominujesz??
Bo to też go może zamykać jeszcze bardziej. Raczej bym się skupiła na tym, żeby otworzyć Tżta na nowe doświadczenia, niż wyskoczyć z arsenałem Twoich możliwości i pomysłów. To mże go zgasić.
Powoli, z wyczuciem, dużo rzmów. Tak, żeby sam zaczął chcieć, żeby zobaczyl, że seksem można się bawić i to nie jest nic...złego.
Zapytaj tez jaki ma obraz kobiety w czasie zbliżeń. Coś go musi blokować. Znam przypadek faceta (rodzina glęboko religijna, kwestia wychowania właśnie) gdzie miłośc to tylko po bożemu i kobieta raczej bierna jest. Wszelkie zachowania łamiące te regułę (zabawki z sex shpu, bielizna, inicjatywa kobiety, seks oralny również) kojarzyły mu się z kobietami..lekkich obyczajów. Troszkę czasu zajęł wyprostowanie teg kosmosu jaki miał w głowie ale udało się.

Edit: Wiem, że cięzko tak żyć z ciąglym niedosytem, ale powstrzymaj się troszkę z artykułowaniem tego. Nie naciskaj. Np: chcąc pomóc Tżtowi możesz kupić jakiś żel z Durexa 2w1, który wam będzie służyć do masażu. Bawcie się tym, róbcie sobie masaż, róbcie wszystko co jest dla was miłe - ale niekoniecznie kończ taką zabawę zbliżeniem.
Bo kiedy Tż nabierze przekonania, że wszędzie jest drugie dno i wszystko ma zmierzać do Wielkiego O. to będzie ciężko o jego inicjatywę. Jak się czuje presję, że to są jakieś wyścigi, alb wszystko służy tylko rozładowaniu no to troszkę bez sensu.
Zobacz jak się zachowa w trkcie takiego miłego masażu, kiedy ty nie zrobisz nic dalej. Może on zadziała?
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M

Edytowane przez Madlen__18
Czas edycji: 2009-06-23 o 09:54
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 14:50   #33
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: mam problem:(

Mój poprzedni związek w kwestii seksu był do bani. Bez pikanterii, klasyka, nuda, i brak mojej satysfakcji...im dalej brnelam tym bardziej czulam niechec potem wstret...rozstalismy sie. Z obecnym Tż jest całkowicie inaczej... nie wiem, gdybym była na Twoim miejscu pewnie chodziłabym wiecznie zła..i możliwe ze doszłoby do zdrady...
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 21:11   #34
Kruszek83
Raczkowanie
 
Avatar Kruszek83
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 32
GG do Kruszek83
Dot.: mam problem:(

Witaj w klubie
Kruszek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 10:15   #35
wanessa
Przyczajenie
 
Avatar wanessa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: mam problem:(

a co masz ten sam problem?ostatnio myslałam że coś się zmieniło,,zachowywał sie zupełnie inaczej i nawet miał ciekawe pomysły byłam bardzo podniecona doprowadził mnie jednej nocy az 3 razy na szczytnawet pomyślałam ze odwiedził moje forum stąd ta zmiana,,jak sie go spytałam co sie stało to mi powiedział ze czasem tak ma,tylko szkoda ze raz na 2 lata.I znowu to samo nuda
wanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 17:12   #36
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: mam problem:(

Cytat:
Napisane przez wanessa Pokaż wiadomość
29 i ma za sobą doświadczenia ,nie jestem jego pierwszą partnerką

brak mu chyba wyobraźni, albo dobrze mu tak jak jest
nie patrzy na to, jak Tobie byloby 'dobrze'
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.