dieta kopenhaska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-07, 15:03   #1
marta0812
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 74

dieta kopenhaska


Witam Dziewczyny.
Od dzisiaj zaczynam dietę kopenhaską, stosowałam ją juz dość dawno temu i schudłam na niej 6 kg, z czego powróciły mi tylko 2 kilogramy. Mam pytanie do Was odnośnie tej diety, czy trzeba jeść wszystko co jest napisane w jadłospisie, czy można niektóre rzeczy pomijać? Na przykład dzisiaj na obiad powinnam zjeść befsztyk z sałatą, olejem i cytryną, a ja zjadłam sam befsztyk i zastanawiam się, czy to właśnie łączenie pewnych produktów powoduje spalanie tłuszczu? Czy powinnam jeść wszystko to, co jest podane w jadłospisie?
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi
marta0812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 15:57   #2
olgicula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk / Heidelberg
Wiadomości: 259
Dot.: dieta kopenhaska

Jedz to, co jest napisane. Dieta kopenhaska niestety nie dostarcza wszystkich potrzebnych skladnikow organizmowi, a takie 'pominiecia' moga sie jeszcze bardziej odbic na zdrowiu...

No rzeczywiscie, fajnie ze nie bylo jojo z nadwyzka- moja mama stosowala ta diete, po czym przytyla 2x wiecej niz schudla...
olgicula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 16:47   #3
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez marta0812 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny.
Od dzisiaj zaczynam dietę kopenhaską, stosowałam ją juz dość dawno temu i schudłam na niej 6 kg, z czego powróciły mi tylko 2 kilogramy. Mam pytanie do Was odnośnie tej diety, czy trzeba jeść wszystko co jest napisane w jadłospisie, czy można niektóre rzeczy pomijać? Na przykład dzisiaj na obiad powinnam zjeść befsztyk z sałatą, olejem i cytryną, a ja zjadłam sam befsztyk i zastanawiam się, czy to właśnie łączenie pewnych produktów powoduje spalanie tłuszczu? Czy powinnam jeść wszystko to, co jest podane w jadłospisie?
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi
W ogole tego nie powinnas stosowac, to tragedia a nie dieta.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 22:12   #4
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
W ogole tego nie powinnas stosowac, to tragedia a nie dieta.
Tragedia dla leni, którym się nie chce wziąć za cielsko, które sami sobie "wyhodowali". Smutna prawda.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 00:00   #5
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Tragedia dla leni, którym się nie chce wziąć za cielsko, które sami sobie "wyhodowali". Smutna prawda.
Poniekad tak, ale wiesz, sa tez szczuple dziewczyny, ktore maja schize o dodatkowy kg i sie wpedzaja tak tylko w problemy
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 13:01   #6
marta0812
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 74
Dot.: dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Tragedia dla leni, którym się nie chce wziąć za cielsko, które sami sobie "wyhodowali". Smutna prawda.
popieram. a mnie pouczać nie trzeba, ponieważ tak jak napisałam stosowałam już tę dietę i wiem jak wpływa na mój ogranizm.
marta0812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 13:33   #7
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez marta0812 Pokaż wiadomość
popieram. a mnie pouczać nie trzeba, ponieważ tak jak napisałam stosowałam już tę dietę i wiem jak wpływa na mój ogranizm.
To nieistotne, tej "diety" tutaj nie mozna propagowac i tyle.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 14:40   #8
marta0812
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 74
Dot.: dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
To nieistotne, tej "diety" tutaj nie mozna propagowac i tyle.
a kto ją propaguje? Ja zadałam tylko proste pytanie i nie dotyczyło ono tego, czy powinnam stosować tę dietę czy nie, więc następnym razem uważnie czytaj pytanie, a dopiero później odpowiadaj, pozdrawiam!
marta0812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 14:54   #9
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez marta0812 Pokaż wiadomość
a kto ją propaguje? Ja zadałam tylko proste pytanie i nie dotyczyło ono tego, czy powinnam stosować tę dietę czy nie, więc następnym razem uważnie czytaj pytanie, a dopiero później odpowiadaj, pozdrawiam!
Ty ja propagujesz, wystarczy spojrzec na wydzwiek 1szego posta.

Nie boj zaby o moje uwazne czytanie.

A watek juz wyladowal gdzie powinien
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 18:55   #10
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: dieta kopenhaska

jest już duuuży wątek o kopenhaskiej

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...163196&page=13
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 14:12   #11
Asia_twin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Tragedia dla leni, którym się nie chce wziąć za cielsko, które sami sobie "wyhodowali". Smutna prawda.

Zgadzam się
Asia_twin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 22:56   #12
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Tragedia dla leni, którym się nie chce wziąć za cielsko, które sami sobie "wyhodowali". Smutna prawda.


nie zgodzę się z tą opinią, nie wszystkie osoby z nadwagą "wyhodowały sobie to cielsko", u niektórych jest to sprawa genetyczna, są otyli od urodzenia a niektórzy mają nadwagę z powodu choroby i mimo cięzkiej pracy nad sobą nie mogą zrzucić zbędnych kg... więc proszę nie piszcie tak, bo aż mi się przykro robi
__________________
Jeśli schudnę 8 kg to przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę chipsów, orzeszków, czekolady!!!
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.