Sanok PWSZ im.Jana Grodka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-26, 20:43   #1
nonia66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Wink

Sanok PWSZ im.Jana Grodka


czesc dziewczyny mailabym pytanie zwiazane z uczelnia w sanoku, czy ktoras wybiera sie na te studia?? rowniez chetnie wysluchalabym opini jakis absolwentek lub juz studentek ;D prosze o wszelkie mozliwe posty na ten temat ;D pozdrawiam Was serdecznie ;*
nonia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 10:44   #2
zagadka6
Wtajemniczenie
 
Avatar zagadka6
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: *Kraków*
Wiadomości: 2 116
Dot.: Sanok PWSZ im.Jana Grodka

Ja jestem Abslowętką tej Uczelnii. Na jaki kierunek się wybierasz?
__________________
Jestem za trudna ktoś widocznie zmienił mnie
Jestem bez serca ktoś widocznie złamał je
zagadka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 15:07   #3
nonia66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: Sanok PWSZ im.Jana Grodka

chce skladac na prace socjalna specjalnosc cos z resocjalizacja dokladnie nie pamietam calej nazwy ;D a Ty co skonczylas?? jak bylo, bardzo trudno??
nonia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 15:46   #4
mazdrajka
Rozeznanie
 
Avatar mazdrajka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 721
Dot.: Sanok PWSZ im.Jana Grodka

Grubo bym sie zastanowiła nad wyborem tej uczelni. Nie ma ona pozytywnej opinii. Nigdy tam nie studiowałam ale moja znajoma przenosiła się na uniwerek do rzeszowa i mówiła, że jest duża przepaść miedzy tymi uczelniami (czyt. niski poziom w Sanoku)
mazdrajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 16:27   #5
zagadka6
Wtajemniczenie
 
Avatar zagadka6
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: *Kraków*
Wiadomości: 2 116
Dot.: Sanok PWSZ im.Jana Grodka

Ja skończyłam Kulturoznstwo. A co do poziomu to nie ma co porównywać Uniwersytet Rzeszkowski z PWSZ Sanok. Ja też rozpoczęciem tam studiów tez słyszłam że jest niski poziom itp i według mnie wacle tak nie jest, zależy wszystko od wykładowców. A co do pracy socialnej słyszałam dobre opinie nikt nie narzekał. Dużo osób składa na ten kierunek w Sanoku podania
__________________
Jestem za trudna ktoś widocznie zmienił mnie
Jestem bez serca ktoś widocznie złamał je
zagadka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 17:22   #6
szalicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Sanok PWSZ im.Jana Grodka

Cytat:
Napisane przez mazdrajka Pokaż wiadomość
Grubo bym sie zastanowiła nad wyborem tej uczelni. Nie ma ona pozytywnej opinii. Nigdy tam nie studiowałam ale moja znajoma przenosiła się na uniwerek do rzeszowa i mówiła, że jest duża przepaść miedzy tymi uczelniami (czyt. niski poziom w Sanoku)

skończyłam pwsz w sanoku i przed rozpoczęciem studiów też słyszałam takie opinie. Mgr robiłam w Rzeszowie i leżałam do góry brzuchem, bo z Sanoka wyniosłam to, że na każde zajęcia trzeba powtarzać, przygotowywać się na ciągłe kolokwia. A w Rzeszowie? Niektóre egzaminy zdaję z palcem w .. uchu.
W Sanoku większość wykładowców była (nie wiem czy nadal tak jest) z Krakowa - mam znajomych akurat z mojego kierunku (Filologia polska) na UJ oraz na Uniwersytecie Pedagogicznym i wiem, że nie tylko ja uważam ich za świetnych i przede wszystkim wymagających pedagogów.

Edytowane przez szalicz
Czas edycji: 2010-07-27 o 17:23
szalicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 18:08   #7
zagadka6
Wtajemniczenie
 
Avatar zagadka6
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: *Kraków*
Wiadomości: 2 116
Dot.: Sanok PWSZ im.Jana Grodka

Cytat:
Napisane przez szalicz Pokaż wiadomość
skończyłam pwsz w sanoku i przed rozpoczęciem studiów też słyszałam takie opinie. Mgr robiłam w Rzeszowie i leżałam do góry brzuchem, bo z Sanoka wyniosłam to, że na każde zajęcia trzeba powtarzać, przygotowywać się na ciągłe kolokwia. A w Rzeszowie? Niektóre egzaminy zdaję z palcem w .. uchu.
W Sanoku większość wykładowców była (nie wiem czy nadal tak jest) z Krakowa - mam znajomych akurat z mojego kierunku (Filologia polska) na UJ oraz na Uniwersytecie Pedagogicznym i wiem, że nie tylko ja uważam ich za świetnych i przede wszystkim wymagających pedagogów.
Zgadzam się z Tobą Ja po studiach w Sanoku, dostałam się teraz na Uj na mgr gdzie miałam wcześniej Egzanim. Więc chyba tak niskiego poziomu nie ma na PWSZ Sanok
__________________
Jestem za trudna ktoś widocznie zmienił mnie
Jestem bez serca ktoś widocznie złamał je
zagadka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 19:54   #8
nonia66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: Sanok PWSZ im.Jana Grodka

w ktora z Was mieszkala na stancji?? interesuja mnie warunki tak ogolnie, i koszty.. troche sie martwie bo ide zupelnie sama nikogo nie znam ale wkoncu do odwznych swiat nalezy prawde ;D??
nonia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 20:32   #9
zagadka6
Wtajemniczenie
 
Avatar zagadka6
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: *Kraków*
Wiadomości: 2 116
Dot.: Sanok PWSZ im.Jana Grodka

Cytat:
Napisane przez nonia66 Pokaż wiadomość
w ktora z Was mieszkala na stancji?? interesuja mnie warunki tak ogolnie, i koszty.. troche sie martwie bo ide zupelnie sama nikogo nie znam ale wkoncu do odwznych swiat nalezy prawde ;D??
Ja wynajmowałam mieszkanie. Wiec co do kosztów stancji nie moge się wypowiedzieć. Ja dużo płaciłąm za rachunki za gaz w zimie, bo to mieszkanie nie było ze spółdzielnii. Ja teraz ide sama do Krakowa. Nie masz się czego bać Sanok nie jest straszny A skąd jesteś?
__________________
Jestem za trudna ktoś widocznie zmienił mnie
Jestem bez serca ktoś widocznie złamał je
zagadka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 08:52   #10
nonia66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: Sanok PWSZ im.Jana Grodka

stosunkowo dosc blisko mieszkam w okolicach jasła skladalam rowniez na URZ tam niestety mnie nie chca, coz icvh strata ale tam szlo duzo moich bliskich znajomych wiec myslalam ze bedzie tak fajnie razem mieszkac, bawic sie itd ale trudno, musze sie przyzwyczaic do tej mysli ze pojde sama, poczatek bedzie trudny ale skoro Ty sobie radzisz i radzilas to ja tez musze
nonia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 20:32   #11
B_B
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Sanok PWSZ im.Jana Grodka

Witam Temat ciekawy, bo sama od października będę tam studentką. Jak autorka tematu, również wybrałam pracę socjalną. A tak w ogóle to ten kierunek ( nie chodzi mi o uczelnie w Sanoku - bo stamtąd nie mam informacji) jest w tym roku dość oblegany. Pozdrawiam

Edytowane przez B_B
Czas edycji: 2010-07-29 o 20:33
B_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.