Co robic zeby wloski nie wypadaly??? Jakie witaminki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-14, 09:44   #1
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Wink

Co robic zeby wloski nie wypadaly??? Jakie witaminki?


Drogie Dziewczyny i Chlopcy! Chcialabym sie dowiedziec jakie zazywac tabletki, ktore unormuja wypadanie wlosow. Od pewnego czasu strasznie zaczely mi wypadac wloski, nie wiem co zrobic?? Zazywam skrzyp polny ale nic nie daje. Macie sprawdzone lekarstwa, a moze jakies tajemnicze eliksiry, ktorymi nacieracie skore glowy??? Prosze o pomoc. Pozdrawiam papa

P.S. Znacie jakis szampon ktory sprawi, iz pozbede sie tlustej skory glowy, z ktorej sypie sie lupiez???
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 13:20   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Co robic zeby wloski nie wypadaly??? Jakie witaminki?

Miałam ten sam problem swojego czasu . Po pierwsze polecam jak najbardziej z pełną świadomością swoich czynów szampon Garnier Neril- do kupienia w niemal kazdej aptece za około 15 złotych. U mnie wyleczył skórę głowy z łupieżu, sprawił, że włosy przestały się przetłuszczać i wypadać!(sprawdż na KWC jest tam)Po miesiącu stosowania problemy poznikały,stosowałam go potem jeszcze przez trzy miesiące, bo mi sie zwyczajnie spodobało co robi z włoskami, teraz wróciłam do zwykłych szamponów, a główka nic się nie zmieniła

Polecam tez Wax-odżywkę( też na KWC) to następne cudeńko, ratowała moje włosy już wiele wiele razy , poprawia kondycję, wzmacnia, przyspiesza porost, tylko nie za czesto i nie za gęsto

A do tego stosowałam witaminki - także skrzyp, pomaga, ale trzeba cierpliwości , lub HUmavit. Z droższych Merzspecial.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 13:33   #3
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Co robic zeby wloski nie wypadaly??? Jakie witaminki?

albo Silica albo wyciag ze skrzypu polnego z mineralami.
powinno pomoc, efekt bedzie widoczny pewnie po 2-3 miesiacach regularnego stosowania.

a co wlosow: probowalas kosmetyki firmy Dora?
kolezance polecili w aptece, miala podobny problem jak Ty i pomoglo
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 14:01   #4
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Cool Dot.: Co robic zeby wloski nie wypadaly??? Jakie witaminki?

Cytat:
Napisane przez maja_s
Drogie Dziewczyny i Chlopcy! Chcialabym sie dowiedziec jakie zazywac tabletki, ktore unormuja wypadanie wlosow.
Tabletek nie zaproponuje, ale za to polecam ampulki do wlosow Kerastase / Loreal / Vichy (na allegro sa tansze). Warto zainwestowac, bo nie tylko znika problem wypadajacych wlosow, ale wyrastaja tez nowe
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 15:19   #5
big_sister
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: złotów-toruń-rotterdam
Wiadomości: 57
Smile Dot.: Co robic zeby wloski nie wypadaly??? Jakie witaminki?

Moja koleżanka ma podobny problem i leczy się od paru miesięcy na to u pani dermatolog. Poleciła jej ona mycie głowy naprzemiennie szamponami Pregaine, opis tu - http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2455 i Stieprox, to na ten łupież. Poza tym jakieś maści apteczne na receptę i robione tzw. wcierki. Wiem, że wcierała też w skórę głowy wit. PP w ampułkach. Do tego masę witamin doustnie - PP, rutinoscorbin, B1, B2, B6, A i cynk. Pani dermatolog polecała też łyżeczkę żelatyny dziennie, zjeść wraz z jogurtem. Pomaga i na włosy i paznokcie. Koleżance włosy zaczęły po tej kuracji odrastać. Jednakże namęczyła się dziewczyna, musiała to wcierać 3 razy dziennie biedna, brać te stosy witamin. Cena urody...cóż.
big_sister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 17:04   #6
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Co robic zeby wloski nie wypadaly??? Jakie witaminki?

Szampon Pregaine jest według mnie rewelacyjny. Kiedy zaczęły mi troszkę wypadać włosy super na to zaradził. Kosztuję koło 20 złotych i można go znalezc w aptekach.
Poza tym witaminki, witaminki, witaminki .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 20:05   #7
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Thumbs up Dot.: Co robic zeby wloski nie wypadaly??? Jakie witaminki?

Super Dziewczeta! Jak zwykle jestescie suuuper pomocne. :: Dla Wszystkich.Co do silicy to slyszalam ze jest ona zalecana wylacznie dosroslym , a ja mam prawie 16 lat hheeh. Napewno kupie garniera neril i preagine. Mam nadzieje ze pomoga, nadal bede zazywac skrzyp polny ale raczej z mikroelemntami. Wlasnie siedze z recznikiem na glowie. Wloski przed umyciem natarlam na 10 minut nafta kosmetczyna z lecytyna, zobaczymy jakie beda efekty. Pozdrawiam papa Dziekuje za wyratowanie z opresji. Muaaaa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.