Davercin! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-24, 14:24   #1
delove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8

Davercin!


Mam pytanie do dziewczyn, które miały styczność z żelem davercin. Przepisał mi go dermatolog, lecz nie do końca wytłumaczył jak go używać, jedyne co wiem to, to że nakładać go mam rano. Problem jest taki, że strasznie mi się on łuszczy na twarzy i wygląda to nieestetycznie. Jak już się złuszczy to mam zdrapać to albo zmyć? czy jak wytłumaczcie mi błagam jak się to stosuje.
delove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 22:46   #2
mori996
Raczkowanie
 
Avatar mori996
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 115
Dot.: Davercin!

Cytat:
Napisane przez delove Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które miały styczność z żelem davercin. Przepisał mi go dermatolog, lecz nie do końca wytłumaczył jak go używać, jedyne co wiem to, to że nakładać go mam rano. Problem jest taki, że strasznie mi się on łuszczy na twarzy i wygląda to nieestetycznie. Jak już się złuszczy to mam zdrapać to albo zmyć? czy jak wytłumaczcie mi błagam jak się to stosuje.
Nakładasz go punktowo. Jeśli Ci się łuszczy to może po prostu za dużo go nakładasz? Czasami właśnie jak trochę grubiej posmarowałam to mi się chyba tak robiło. Używałam go już jakiś czas temu, więc dokładnie nie pamiętam, ale warto spróbować
mori996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 06:05   #3
newcat
Raczkowanie
 
Avatar newcat
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 175
Dot.: Davercin!

Wydaje mi się, ze jak nałożysz cieńszą warstwę davercinu to nie będzie takiego efektu. Mi też się czasem takie "błonki" robiły, ale to zazwyczaj wtedy, gdy nałożyłam go tyle,ze nie miał szansy wsiąknąć i po prostu zasychał na twarzy.I staraj się nakładac punktowo na zmiany, a nie rozsmarowuj na całej twarzy
newcat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 13:51   #4
freak123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 77
Dot.: Davercin!

Mi niestety Davercin w ogole nie służył. Bardzo przesuszył mi skórę i nie pomagał na problemy z trądzikiem. Poza tym nakładając go rano miałam potem problem, żeby zrobić nawet delikatny makijaż bo rolował się na twarzy.
freak123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 16:24   #5
Hayat
Przyczajenie
 
Avatar Hayat
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Davercin!

Używajcie Skinorenu, jest lepszy.
Hayat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 21:07   #6
AgneS O3K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: Davercin!

A może lepszy będzie Davercin w płynie. Nic nie będzie się rolowało pod makijażem,
AgneS O3K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.