BISTRO PODOLANKA W BOGUCINIE /k. GARBOWA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-04, 20:37   #1
xkamisx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1

BISTRO PODOLANKA W BOGUCINIE /k. GARBOWA


Witam wszystkie Panie ;o)
Swoje pytanie kieruję do Was, które byłyście bądź słyszałyście istotne informacje odnoście tego d0mu weselnego/hotelu. Interesuje mnie wszystko to, czego nie powie mi właścicielka (zachwalająca oczywiście przez tel). Czy smaczne, czy dużo podane, czy ładnie podane, jak często podane, czy czysto na stole, jakie toalety, jak wokoło lokalu, jak z miejscem do tańczenia (u mnie będzie 160 osób) itd.
W kwietniu wybieram się na oględziny sali, jednak mile widziane są już na tym etapie zdjęcia od Was. Proszę o komentarze
xkamisx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 17:39   #2
edytka27101982
Rozeznanie
 
Avatar edytka27101982
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 804
Dot.: BISTRO PODOLANKA W BOGUCINIE /k. GARBOWA

jest nowy wystrój, wiec zdjęcia z mojego wesela są nieaktualne,
a powiem ze aktualny jest bardzo, bardzo ładny, o wiele ładniejszy od wcześniejszego
stosunek cena - oferta jest bardzo, bardzo korzystny,
wszyscy goście najedzeni, nikt nie powiedział złego słowa o lokalu, nawet "bokiem" nie usłyszałam nic,
obsługa bardzo, bardzo ok panie eleganckie, sympatyczne, komunikatywne, (a widziałam już nie jednych "niby profesjonalnych" kelnerów którzy wiedzą najlepiej i nie słuchają PMek a pod koniec imprezy potrafią się upić - i wszystko ok, bo to przecież choroba zawodowa )
wracając do Podolanki: wszystko co nie zjedzone oddane - owoce, ciasto, mięso, co chcesz,
rozliczenie bardzo ok - wyszło mniej niż zapowiadane - bo liczona była ilość wydanych posiłków a nie cena za osobę.
a wiadomo, że wszyscy wszystkich posiłków nie zjedli.

160 osób to tańce na górze - jeśli nie macie nikogo niepełnosprawnego to ok.
i swojej dekoracji Pani właścicielka nie toleruje, to jedyny minus - ale przy aktualnej myślę ze nie trzeba nic zmieniać.
Polecam, bardzo.
__________________


edytka27101982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 09:08   #3
ewciacz05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: BISTRO PODOLANKA W BOGUCINIE /k. GARBOWA

Lubelskie Panny Mlode jestescie?? Może mi ktoras juz mezatka albo przyszla panna młoda powiedziec cos wiecej o tej sali? Jestem bardzo ciekawa ile was mniej wiecej wyszło za osobe i ile dan ciepłych miałyscie?? Czekam na odpowiedzi)
ewciacz05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 20:40   #4
akzseinga2
Raczkowanie
 
Avatar akzseinga2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 95
Dot.: BISTRO PODOLANKA W BOGUCINIE /k. GARBOWA

Cytat:
Napisane przez ewciacz05 Pokaż wiadomość
Lubelskie Panny Mlode jestescie?? Może mi ktoras juz mezatka albo przyszla panna młoda powiedziec cos wiecej o tej sali? Jestem bardzo ciekawa ile was mniej wiecej wyszło za osobe i ile dan ciepłych miałyscie?? Czekam na odpowiedzi)
hej może dowiedziałaś się czegoś ciekawego bo ja sama jestem zainteresowana salą, a dokładnie jej wielkością. Piszą, że jak do165 osób to wszystko na jednej sali a ja się zastanawiam czy nie za tłoczno tam będzie ?
__________________
Razem od : 22.12.2006r
Zaręczyny: 22.12.2012r
Ślub: 20.06.2015r
http://s3.suwaczek.com/200612213438.png
http://s8.suwaczek.com/20150620580113.png
akzseinga2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 12:03   #5
ewciacz05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: BISTRO PODOLANKA W BOGUCINIE /k. GARBOWA

Czesc, ja mam tam zarezerwowany termin na 30 sierpien 2013 Tez sie tego obawiałam , ze bedzie za ciasno, ale rozmawiałam z osoba ktora miała tam wesele w tym roku na 170 osob i wszystko bylo na jednej dolnej sali i chlopak twierdzi ze bylo w sam raz.Ogolnie wrazenie było bardzo dobre bo pisał ze był juz tam na nie jednym weselu i jedzenie tez bardzo smaczne i bardzo duzo. Zreszta ja tez juz nie od nie jednej osoby slyszałam takie slowa. U mnie mysle ze zaproszonych bedzie około 160 osob ale watpie ze tyle przyjdzie , jak rozmiałam w wlascicielka lokalu to mowiła ze trzeba liczyc ze okolo 10 % to napewno nie bedzie. A ty masz jakies ciekawe wiadomosci o tej sali?
ewciacz05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 13:27   #6
agoha92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: BISTRO PODOLANKA W BOGUCINIE /k. GARBOWA

Witam. Planuje wesele w tym lokalu, ale dopiero w 2016. Jednak mam pytanie jak to wygląda w tym roku, ktoś był jak jedzenie i ogolnie wystrój ?
agoha92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 11:29   #7
nika2_3
Raczkowanie
 
Avatar nika2_3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 66
Dot.: BISTRO PODOLANKA W BOGUCINIE /k. GARBOWA

Cytat:
Napisane przez agoha92 Pokaż wiadomość
Witam. Planuje wesele w tym lokalu, ale dopiero w 2016. Jednak mam pytanie jak to wygląda w tym roku, ktoś był jak jedzenie i ogolnie wystrój ?
byłam tam wczoraj tez planujemy wesele na 2016 a dokladnie pazdziernik. sala pięknie wygląda dekoracje są nowe, elegancko, zrobili na nas bardzo duze wrazenie i po pierwszej wizycie zarezerwowalismy wstepny termin Właścicielka dala nam menu, mozna sobie wszystko wybrac spokojnie, ona sama wraz z kucharką zaproponują jakieś sugestie przedz slubem jeszcze. Ogólnie wygląda to wszystko bardzo dobrze. może sala do tańczenia jest niezbyt duża, ale wiadomo że wszyscy goście na raz nie będą tańczyć słyszeliśmy też sporo o tej sali i same pozytywne opinie polecam pojechać i zobaczyć na własne oczy, bo szczerze powiem że zdjęcia nie oddają kilmatu sali
nika2_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-21 12:29:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.