Niepokojące plamienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-02, 23:35   #1
Mersi83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Unhappy

Niepokojące plamienia


Zakładam ten wątek ponieważ przeszukałam forum i nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie odpowiedzi. Za wszystkie porady z góry dziękuję i mam nadzieję że mój wątek pomoże wielu potrzebującym...

Moje pytania kieruję przede wszystkim do Pana Doktora oraz do wszystkich forumowiczek które miały podobne objawy...

Od roku staram się z mężem o dzidziusia. Po pierwszej naszej próbie nie miałam przez 2 miesiące miesiączki. Poszłam do lekarza, który z mety przepisał mi duphaston(najpierw jeszcze wywołał miesiączkę Luteiną). Brałam go przez 2 miesiące (od 10 dnia cyklu przez 7 dni). Po drugiej nie udanej próbie po duphastonie postanowiłam go odłożyć ponieważ zaczęło sie robić w naszym związku zbyt duże ciśnienie a każdy kolejny okres wywoływał u mnie histerię (cały czas płakałam). Postanowiliśmy ze bedziemy sie starać bez żadnych leków, pomiarów i ogólnych ciśnień, poprostu nie myśląc o tym. I znów zaczęły sie problemy z miesiączką pojawiała sie raz na 2 miesiące. Poźniej sie uregulowała na moze 2 cykle i juz myślałam ze wszystko wróciło do normy (przypominam że cały czas się staraliśmy) lecz nie do końca przy kolejnych cyklach trwała 7-8 dni i była bardzo ale to bardzo skąpa (zawsze moja miesiączka trwała ok 5-6 dni i była obfita przy pierwszych 3-4 dniach). Te dziwne cykle trwają do teraz. Ostatnią miesiączkę miałam 24 sierpnia a kolejną dostałam 16 września ( z tym że zawsze cykle miałam ok. 30 dniowe). Od tego 16 września miesiączka(?) trwała znów jakieś 8 dni potem 2 dni przerwy (w tym czasie współżyłam z mężem) a po dwóch dniach pojawiło sie plamienie najpierw różowe a teraz jasno-brązowe. Plamienie trwa do teraz (w sumie już jakies 2,5 tyg.). Chciałam powiedziec ze kiedy byłam rok temu u lekarza stwierdził że ze wszystko jest w porządku i wykluczył nadżerkę. Panie Doktorze bardzo proszę o radę przed wizytą u mojego lekarza. Czy to może być ciąża? A jeśli nie to jakich innych ew. chorób mogą to być objawy?

Za wszystkie odpowiedzi z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam
Mersi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 10:41   #2
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: Niepokojące plamienia

Sorry, ze nie jestem Panem Doktorem (ani nawet Pania Doktorowa), ale taka moja mala uwaga: zrob sobie test ciazowy, moze akurat cos pokaze i rozwieje twoje watpliwosci. Bo jesli pojawia sie dwie kreseczki to juz bedziesz wiedziec skad to plamienie Ktorych to dwoch kreseczek z calego serca ci zycze!
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 10:55   #3
Mersi83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Niepokojące plamienia

Cytat:
Napisane przez meszsares Pokaż wiadomość
Sorry, ze nie jestem Panem Doktorem (ani nawet Pania Doktorowa), ale taka moja mala uwaga: zrob sobie test ciazowy, moze akurat cos pokaze i rozwieje twoje watpliwosci. Bo jesli pojawia sie dwie kreseczki to juz bedziesz wiedziec skad to plamienie Ktorych to dwoch kreseczek z calego serca ci zycze!
Hej robiłam ale w środku dnia moze z 5 dni temu i wyszedł negatywny....
Mersi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 12:34   #4
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: Niepokojące plamienia

to jesli masz taka mozliwosc zrob jeszcze jeden w najblizszych dniach i z moczu porannego. tu sa na forum kobitki, ktorym mimo ciazy pierwszy test wyszedl negatywny. powodzenia!
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.