Szukam dobrego ginekologa w Krakowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-04, 23:43   #1
steysi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 134

Szukam dobrego ginekologa w Krakowie


Dziewczyny,szukam dobrego ginekologa (miły kontakt z pacjentem,fachowa diagnoza,rozpoznanie) w Krakowie.Najlepiej kobietę,ale niekoniecznie.Chodzi mi o prywatne gabinety.Interesuje mnie okolica Nowej Huty.Proszę o adres,tel,nazwisko,ceny.I krótki opis co o nim/nich wiecie.
steysi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 09:38   #2
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Szukam dobrego ginekologa w Krakowie

Ja chodze prywatnie do ScanMedu Przy rondzie Grzegórzeckim . Dokładnie chodze do Dr Skrobackiej -- bardzo miła lekarka,zawsze poświęca troche czasu każdej pacjentce. Zawsze bada -bardzo dokładnie . Można z nia porozmawiać na każdy temat , zawsze odpowiada na pytania , nigdy nie zbywa. Wizyta kosztuje początkowo 60 zł ale potem przysyłają ci do domu karte klienta i wtedy wizyta kosztuje 50 zł . Cytologia nie całe 20 zł .Ja jestem z niej bardzo zadowolona. Teraz wyjeżdżam do Anglii więc porobiła mi wszystkie badania , teraz ide do niej na wizyte po tabletki anty..... plus kilka recept ( zabezpieczenie przed infekcjami) nigdy nie robi problemu.
Tworzy w gabinecie taka atmosfere ,że człowiek czuje sie bardzo wyluzowany - a dla mnie to bardzo ważne.
Jak masz jakies konkretne pytania to pytaj
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 10:19   #3
steysi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 134
Dot.: Szukam dobrego ginekologa w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Ja chodze prywatnie do ScanMedu Przy rondzie Grzegórzeckim . Dokładnie chodze do Dr Skrobackiej -- bardzo miła lekarka,zawsze poświęca troche czasu każdej pacjentce. Zawsze bada -bardzo dokładnie . Można z nia porozmawiać na każdy temat , zawsze odpowiada na pytania , nigdy nie zbywa. Wizyta kosztuje początkowo 60 zł ale potem przysyłają ci do domu karte klienta i wtedy wizyta kosztuje 50 zł . Cytologia nie całe 20 zł .Ja jestem z niej bardzo zadowolona. Teraz wyjeżdżam do Anglii więc porobiła mi wszystkie badania , teraz ide do niej na wizyte po tabletki anty..... plus kilka recept ( zabezpieczenie przed infekcjami) nigdy nie robi problemu.
Tworzy w gabinecie taka atmosfere ,że człowiek czuje sie bardzo wyluzowany - a dla mnie to bardzo ważne.
Jak masz jakies konkretne pytania to pytaj


Dziękuję na początku za odpowiedź.Właśnie-ta atmosfera,jakie to ważne.Nie być zbywanym,badanym szybko,bo ktoś następny czeka,nie traktowanym z góry,opryskliwie,nie informowanym o innych metodach np leczenia konkretnego problemu.Orientujesz się,ile się u niej czeka na wizyte?Czy po rejestracji jest szansa dostać się za 2,3,4 dni,czy raczej trzeba czekać tydzień,półtora,dwa?Czy jest tak,że nieraz się pójdzie i od razu przyjmie?To jakaś młodsza,starsza pani doktor?
steysi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 11:18   #4
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Szukam dobrego ginekologa w Krakowie

Wiesz co ta osoba jest drobna, tak sympatyczna na twarzy ze wyglada młodo ale mysle ze jest po 40 tce chyba wiecej nie ma, ale moge się mylić

Wiesz co ja sie umawiam zawsze telefonicznie -- ona przyjmuje tam tylko w Piątki do godziny 12:00 przyjmuje jeszcze z tego co wiem dwa razy w tygodniu na Armii Krajowej w Scanmedzie ale dla mnie tam jest za daleko. I z tego co mi kiedyś mówila przyjmuje jeszcze gdzieś w Przychodni ale nie pamietam gdzie.

Tak wiec jak zadzwonisz to ci kobieta powie kiedy ma wolne terminy , ale powiem ci że mi sie jeszcze nie zdazyło mieć problem z dostaniem do niej. Bardzo dużo osób przychodzi do niej w ciąży bo naprawde ona umie się zająć pacjentem i poświęca tyle czasu ile potrzeba

Tu masz telefon: 012 629 88 00

Al Pokoju 2a
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 15:45   #5
steysi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 134
Dot.: Szukam dobrego ginekologa w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Wiesz co ta osoba jest drobna, tak sympatyczna na twarzy ze wyglada młodo ale mysle ze jest po 40 tce chyba wiecej nie ma, ale moge się mylić

Wiesz co ja sie umawiam zawsze telefonicznie -- ona przyjmuje tam tylko w Piątki do godziny 12:00 przyjmuje jeszcze z tego co wiem dwa razy w tygodniu na Armii Krajowej w Scanmedzie ale dla mnie tam jest za daleko. I z tego co mi kiedyś mówila przyjmuje jeszcze gdzieś w Przychodni ale nie pamietam gdzie.

Tak wiec jak zadzwonisz to ci kobieta powie kiedy ma wolne terminy , ale powiem ci że mi sie jeszcze nie zdazyło mieć problem z dostaniem do niej. Bardzo dużo osób przychodzi do niej w ciąży bo naprawde ona umie się zająć pacjentem i poświęca tyle czasu ile potrzeba

Tu masz telefon: 012 629 88 00

Al Pokoju 2a


Dziękuję Ci serdecznie.Ja akurat w ciąży nie jestem (tak pisze bo pisałaś,że dużo kobiet w ciąży do niej chodzi).Szkoda,że tylko w piątki i tylko do 12ej.Ale cóż,czas na tego lekarza i "te" nasze kobiece sprawy,problemy musi się znaleźć.
steysi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 17:48   #6
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Szukam dobrego ginekologa w Krakowie

aLE może przypasują ci godziny i dno na armii krajowej potem po pierwszej wizycie zawsze możesz pogadać z ta lekarka i moze przypasuje ci ta przychodnia

No zobaczysz Ja ci ja polecam napewno bedziesz zadowolona !

Pozdrawiam buziaki
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 18:08   #7
steysi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 134
Dot.: Szukam dobrego ginekologa w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
aLE może przypasują ci godziny i dno na armii krajowej potem po pierwszej wizycie zawsze możesz pogadać z ta lekarka i moze przypasuje ci ta przychodnia

No zobaczysz Ja ci ja polecam napewno bedziesz zadowolona !

Pozdrawiam buziaki

Nie znam aż tak Krakowa.Mieszkam tu od roku.Mieszkam koło ronda młyńskiego (Pijarów,ul.Ułanów-te okolice).Więc nawet nie wiem,gdzie byłoby mi bliżej.Ale mam auto,więc narzeczony mnie "poprowadzi".
steysi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 18:32   #8
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Szukam dobrego ginekologa w Krakowie

Cytat:
Napisane przez steysi Pokaż wiadomość
Nie znam aż tak Krakowa.Mieszkam tu od roku.Mieszkam koło ronda młyńskiego (Pijarów,ul.Ułanów-te okolice).Więc nawet nie wiem,gdzie byłoby mi bliżej.Ale mam auto,więc narzeczony mnie "poprowadzi".

Mieszkasz w okolicach mojego Tż Bo mój mieszka za almą .

To zdecydowanie bliżej ci jest na Al Pokoju przy Rondzie Grzegórzeckim.
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.