Moje nieszczęsne loczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-15, 09:11   #1
vilga93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7

Moje nieszczęsne loczki


Witam! Przeglądałam tematy o lokach, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie, więc postanowiłam napisać (najwyżej admin zamknie temat). Moje włosy sięgają do ramion i są naturalnie mocno kręcone. Jednak jakoś rok temu zaczęłam bawić się w farbowanie i loczki obraziły się - miałam włosy proste jak drut. Teraz, kiedy farba powoli schodzi, po umyciu włosów są kręcone, ale gdy tylko - już suche - przeczeszę szczotką, robią się proste. Jakich kosmetyków najlepiej używać, by loczki były trwałe? Najlepiej, by nie był zbyt skomplikowane w użyciu, bo jestem dosłownie zielona
vilga93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 15:10   #2
zahir272
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Moje nieszczęsne loczki

hej. tez mam kręcone ale trwałą. czesze sie przed myciem włosów, bo po może wystapic efekt pierzenia. Njalepiej grzebień z szerokim rozstawem. Ponadto kosmetyki Jedwab do włosów Biosilk- nie spłukiwać! Bardzo dobry Kallos z miodem lub z łożysk, maska która regeneruje. Błoto z glinka-powitanie z afryką, odżywka ziaja skręt zaprogramowany, gliss Kur jedwab, Sunsilk zielony do loków. Najlepiej nie używać suszarki
zahir272 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 15:19   #3
vilga93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Moje nieszczęsne loczki

OK, a żeby to jakoś mocno utrwalić, ale bez efektu tłustych włosów? Lakier, guma czy wosk?
vilga93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 15:37   #4
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Moje nieszczęsne loczki

Ja bym proponowała gume albo wosk
Musisz poeksperymentowac.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 17:36   #5
vilga93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Moje nieszczęsne loczki

Dziękuję Wam za odpowiedź
vilga93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 20:00   #6
spadam_z_dachu
Rozeznanie
 
Avatar spadam_z_dachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 813
Dot.: Moje nieszczęsne loczki

Ja naprawdę rewelacyjny efekt uzyskuję po kremie Matrix Curl.Life
__________________
WĄTEK DLA FANEK ROCKA, ALTERNATYWY, PUNKA, ITD>>> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229217
spadam_z_dachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 16:47   #7
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Moje nieszczęsne loczki

Cytat:
Napisane przez vilga93 Pokaż wiadomość
Witam! Przeglądałam tematy o lokach, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie, więc postanowiłam napisać (najwyżej admin zamknie temat). Moje włosy sięgają do ramion i są naturalnie mocno kręcone. Jednak jakoś rok temu zaczęłam bawić się w farbowanie i loczki obraziły się - miałam włosy proste jak drut. Teraz, kiedy farba powoli schodzi, po umyciu włosów są kręcone, ale gdy tylko - już suche - przeczeszę szczotką, robią się proste. Jakich kosmetyków najlepiej używać, by loczki były trwałe? Najlepiej, by nie był zbyt skomplikowane w użyciu, bo jestem dosłownie zielona
Wlosow kreconych sie nie czesze na sucho,bo w ten sposob z lokow robi sie sianoUczesz po umyciu,a potem to juz tylko srodki do stylizacji i zero czesania suchych wlosow.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 21:05   #8
leksia
Przyczajenie
 
Avatar leksia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 22
Dot.: Moje nieszczęsne loczki

no więc ja też mam włosy kręcone, za łopatki już (juppi ). nie wiem czemu, ale są strasznie zniszczone. jedynie grzywkę prostuję (całe włosy 1 raz na miesiąc) i nie am pojęcia od czego. nie mają już swojego blasku, nie były nigdy farbowane. czy znacie jakieś środki które mogłyby mi pomóc "odświeżyć" je??? najlepiej gdyby nie przekraczały ceny 50 zl ale jak są naprawdę dobre to trochę poświęce. Warto, prawda??
__________________
Towarzystwo kobiet psuje obyczaje i wyrabia smak - Charles Montesquieu


Indywidualistom zawsze było ciężej. Nie chcą byż pospolici, zwyczajni, nie przyjmują racji podawanych im przez innych. Do wszystkiego dochodzą sami... Znasz to skądś??
leksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 21:36   #9
spadam_z_dachu
Rozeznanie
 
Avatar spadam_z_dachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 813
Dot.: Moje nieszczęsne loczki

MATRIX BIOLAGE. Cała seria rewelacyjna.
__________________
WĄTEK DLA FANEK ROCKA, ALTERNATYWY, PUNKA, ITD>>> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229217
spadam_z_dachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 22:08   #10
leksia
Przyczajenie
 
Avatar leksia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 22
Dot.: Moje nieszczęsne loczki

dzięki... może kupię, narazie poobserwuję i przeczytam sobie recenzje postaram się wypytać moją fryzjerkę też co by ewentualnie poleciła. trzymajcie kciuki, oby mi się poprawiły
__________________
Towarzystwo kobiet psuje obyczaje i wyrabia smak - Charles Montesquieu


Indywidualistom zawsze było ciężej. Nie chcą byż pospolici, zwyczajni, nie przyjmują racji podawanych im przez innych. Do wszystkiego dochodzą sami... Znasz to skądś??
leksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.