Co da lepszy efekt: 1 mikrodermabrazja czy 5 kawitacji? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-15, 16:34   #1
Claudine21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Arrow

Co da lepszy efekt: 1 mikrodermabrazja czy 5 kawitacji?


Tak jak w temacie. Mam dosyć ograniczony budżet <studencka kieszeń > dlatego pytam co przyniesie lepszy efekt. Pozdrawiam i z gory dziekuję za odpowiedzi
Claudine21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 16:46   #2
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Co da lepszy efekt: 1 mikrodermabrazja czy 5 kawitacji?

Cytat:
Napisane przez Claudine21 Pokaż wiadomość
Tak jak w temacie. Mam dosyć ograniczony budżet <studencka kieszeń > dlatego pytam co przyniesie lepszy efekt. Pozdrawiam i z gory dziekuję za odpowiedzi
To zalezy dla kogo, po co, w jakim celu i jakich efektow sie spodziewasz. Jak dla mnie pytanie bez sensu. Wiadomo, że jedym pomaga to innym to i zalezy na co. Najlepiej skonsultowac to z dermatologiem.

Pozdrawiam .
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 16:56   #3
Claudine21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Co da lepszy efekt: 1 mikrodermabrazja czy 5 kawitacji?

U dermatologa już byłam. Pytam bo chcę się dowiedzieć jakie doświadczenia mają z tym inni forumowicze. Chodzi mi głównie o pozbycie się pamiatek po trądziku- przebarwień i drobnych blizn.
I uważam, że to pytanie wcale nie jest bez sensu. Nie chcesz- nie odpowiadaj. Pozdrawiam!
Claudine21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 17:39   #4
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Co da lepszy efekt: 1 mikrodermabrazja czy 5 kawitacji?

Cytat:
Napisane przez Claudine21 Pokaż wiadomość
U dermatologa już byłam. Pytam bo chcę się dowiedzieć jakie doświadczenia mają z tym inni forumowicze. Chodzi mi głównie o pozbycie się pamiatek po trądziku- przebarwień i drobnych blizn.
I uważam, że to pytanie wcale nie jest bez sensu. Nie chcesz- nie odpowiadaj. Pozdrawiam!

Bez sensu - bo niestety zle sformulowane ; ].

Nie chcesz pomocy xD

Bez łaski, bo akurat na zabiegach się znam bo wiekszosc sam przechodzilem .


Pozdrawiam i zycze 'sukcesow' ;] .
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 17:45   #5
Ciekawski90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 174
Dot.: Co da lepszy efekt: 1 mikrodermabrazja czy 5 kawitacji?

Według mnie mikrodermabrazja... Ale jeden zabieg nie wiem czy da duży efekt...
__________________


Ciekawski90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 15:16   #6
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Co da lepszy efekt: 1 mikrodermabrazja czy 5 kawitacji?

Z tego co wiem, żeby mikrodermabrazja dała dobry efekt "odnowionej" skóry potrzebne jest minimum 6 zabiegów robionych co tydzień, max 1,5 tygodnia - mówię na podstawie własnych doświadczeń. Jeden raz raczej nic nie da, musi być to seria zabiegów.
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 21:59   #7
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Co da lepszy efekt: 1 mikrodermabrazja czy 5 kawitacji?

zgadzam się z innymi że mikrodermabrazja to seria zabiegów i zeby pozbyc sie blizn trzeba kilku takich zabiegów ale serdecznie je polecam!!! sama przechodzilam takie złuszcznie i buzia była nówka sztuka!! natomiast kawitację mi odradzila sama kosmetyczka bo to zabieg oczyszczający twarz ale tylko bardzo powierzchniowo wiec jak to stwierdzila sama kosmetyczka to strata kasy jak dla młodej cery- a ja tez jestem studentką wiec wiem co mówie na blizny tylko i wyłącznie mikrodermabrazja bo kawitacja ci nic nie pomoze
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 13:06   #8
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Co da lepszy efekt: 1 mikrodermabrazja czy 5 kawitacji?

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, żeby mikrodermabrazja dała dobry efekt "odnowionej" skóry potrzebne jest minimum 6 zabiegów robionych co tydzień, max 1,5 tygodnia - mówię na podstawie własnych doświadczeń. Jeden raz raczej nic nie da, musi być to seria zabiegów.
Wydaje mi się, że robienie mikrodermabrazji co tydzień to zdecydowanie za często. Ja bym tego nie zniosła.

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
zgadzam się z innymi że mikrodermabrazja to seria zabiegów i zeby pozbyc sie blizn trzeba kilku takich zabiegów ale serdecznie je polecam!!! sama przechodzilam takie złuszcznie i buzia była nówka sztuka!! natomiast kawitację mi odradzila sama kosmetyczka bo to zabieg oczyszczający twarz ale tylko bardzo powierzchniowo wiec jak to stwierdzila sama kosmetyczka to strata kasy jak dla młodej cery- a ja tez jestem studentką wiec wiem co mówie na blizny tylko i wyłącznie mikrodermabrazja bo kawitacja ci nic nie pomoze
Ile miałaś tych zabiegów? Bo ja jestem po 5-ciu i nie widzę zadowalających mnie efektów.
Powiedz mi ile czasu u Ciebie trwał taki zabieg?
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 16:40   #9
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Co da lepszy efekt: 1 mikrodermabrazja czy 5 kawitacji?

ja miałam 6 oxybrazji robionych w dwutygodniowych odstępach i mi wszystkie moje potrądzikowe blizny zniknęły a pory się oczyściły i jestem zadowolona a kosmetyczka naprawdę szczerze odradzila kawitację do głebokich zanieczyszczen.
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 18:18   #10
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Co da lepszy efekt: 1 mikrodermabrazja czy 5 kawitacji?

claudine: 1 mikro NA PEWNO nie zlikwiduje ci "pamiatek" po tradziku, to masz gwarantowane...5 kawitacji na 90% rowniez... Najlepsze bylyby kwasy, no ale ze niestety mamy juz kwiecien i slonce coraz mocniejsze... polecam ci preparatyy z kwasem fitowym albo kojowym: Mene&Moy System (Phytic Acid Cream 8% AHA - jak widac zawiera tez kw.glikolowy wiec trzeba by uzywac filtrow, ale kw.fitowy super rozjasni przebarwienia), Neostrata (ma prepar.z kwasem kojowym, nie pamietam nazw) lub Environ (Clarifying Duo - Dwufazowy Krem Na Przebarwienia LUB Clarifying Patch - Kompresy redukujace przebarwienia). O Environie malo wiem, jednak z tego co widze i czytam jest skuteczny Mene&Moy jest naprawde super, Neostrata z reszta tez.
Przejzyj internetowe sklepy
Nie sa to tanie kosmetyki, ale na pewno sie bardziej oplaca je kupic niz wydac jednorazowo ok.200zl na 1 mikro

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 19:22   #11
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Co da lepszy efekt: 1 mikrodermabrazja czy 5 kawitacji?

zgadzam się ze rzeczywiscie po przeliczeniu calej kuracji u kosmetyczki mozna osłabnąc dlatego warto sie zastanowic czy przebarwienia są stare i glębokie, bo jesli nie sa stare to mozna je samemu usunąć w domu za pomocą preparatów z kwasami. ja narobilam sobie od wyciskania kilku przebarwien i juz mialam znow sie szykowac na serię oxybrazji kiedy to na wizazu poleciły mi dziewczyny acne derm. za 18zł pozbyłam się przebarwien i 700zł mam w kieszeni
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.