Organizacja skromnego ślubu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-25, 10:43   #1
stokrotka233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 21

Organizacja skromnego ślubu


Cześć dziewczyny! Slub w październiku a ja dalej mam problem z organizacją Będziemy mieli skromny ślub kościelny, tylko my, rodzice oraz świadkowie. Planujemy obiad w restauracji, mały poczęstunek i tyle. I teraz moje największe dylematy,jaka sukienka? Myślałam o skromnej,prostej,białej ewemtualnie ecru lub pudrowy róż. Czy przy takim ślubie dekoruje się kościół? kiedy zdjęcia? może któraś z Was też miała,lub będzie miała taki ślub? Dziękuje za odpowiedzi
stokrotka233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 12:45   #2
Przechera
Zmanierowana zołza
 
Avatar Przechera
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 16
Dot.: Organizacja skromnego ślubu

Cytat:
Napisane przez stokrotka233 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Slub w październiku a ja dalej mam problem z organizacją Będziemy mieli skromny ślub kościelny, tylko my, rodzice oraz świadkowie. Planujemy obiad w restauracji, mały poczęstunek i tyle. I teraz moje największe dylematy,jaka sukienka? Myślałam o skromnej,prostej,białej ewemtualnie ecru lub pudrowy róż. Czy przy takim ślubie dekoruje się kościół? kiedy zdjęcia? może któraś z Was też miała,lub będzie miała taki ślub? Dziękuje za odpowiedzi
Trochę nie rozumiem tych dylematów. To przecież wasz ślub - wy decydujecie o tym, jak chcecie udekorować kościół, kiedy zrobić zdjęcia. A już na pewno ty sama decydujesz, jaką sukienkę masz ochotę założyć na swój własny ślub. Chcesz skromną, włóż skromną, chcesz gorset wysadzany kryształami - to go miej.

Osobiście dekorowanie (bądź nie) kościoła uzależniałam raczej od gustu, budżetu i budynku kościoła, niż od ilości zaproszonych gości.
__________________
Cytat:
Napisane przez Rule Britannia Pokaż wiadomość
Co 60 sekund w Afryce mija dokładnie jedna minuta, a Wy macie takie problemy...
Przechera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 13:57   #3
stokrotka233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 21
Dot.: Organizacja skromnego ślubu

niestety jestem kiepska organizatorką imprez. Zdjęcia wiadomo,fotogral w kościele ale co później? planujemy małą sesje, najlepiej w dniu ślubu. Tylko jak to zorganizować? Zostawic gości na godzinę?
stokrotka233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 14:45   #4
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Organizacja skromnego ślubu

Cytat:
Napisane przez stokrotka233 Pokaż wiadomość
niestety jestem kiepska organizatorką imprez. Zdjęcia wiadomo,fotogral w kościele ale co później? planujemy małą sesje, najlepiej w dniu ślubu. Tylko jak to zorganizować? Zostawic gości na godzinę?
Zostawienie gości to moim zdaniem brak szacunku do nich. Jeśli nie macie ślubu o jakieś wczesnej godzinie, to może mała sesja przed ślubem?

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotka233 Pokaż wiadomość
Czy przy takim ślubie dekoruje się kościół?
Nie ma co do tego zasady. Przecież to Wasz ślub, więc Wam ma się podobać. Zastanów się lepiej, co Ci się podoba, co będziesz chciała widzieć na pamiątkowych zdjęciach i jaki masz na to budżet.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 14:49   #5
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Organizacja skromnego ślubu

Zrób tak jak uważasz za stosowne! To TWÓJ ślub i nikt za Ciebie za mąż nie wyjdzie, zatem o TY musisz się czuć komfortowo!
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 15:04   #6
stokrotka233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 21
Dot.: Organizacja skromnego ślubu

Sesja przed ślubem,świetny pomysł!
stokrotka233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 15:46   #7
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Organizacja skromnego ślubu

Cytat:
Napisane przez stokrotka233 Pokaż wiadomość
Sesja przed ślubem,świetny pomysł!
Tylko znajdź wcześniej jakieś suche i czyste miejsce, żeby na ślub nie wejść w ubłoconej sukience i z rozmazanym makijażem Ja będę miała w październiku sesję przed ślubem. Marzy mi się piękna pogoda, jesienne kolory, ścieżka w parku pokryta liśćmi Ale nie nastawiam się na to.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-25, 16:30   #8
stokrotka233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 21
Dot.: Organizacja skromnego ślubu

też mi się marzy piękna pogoda. Jeszcze tyle spraw do ogarnięcia a czasu tak mało
stokrotka233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 16:47   #9
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Organizacja skromnego ślubu

To dobrze Ci radzę, znajdź sobie też jakieś bezpieczne miejsce na sesję, żebyś podczas przygotowań nie zerkała nerwowo na prognozy pogody i żebyś się w razie czego w dzień ślubu nie stresowała deszczem

W temacie dekoracji w kościele, to raz słyszałam, że jakiś ksiądz na dekorowanie kościoła zezwolił tylko pod warunkiem, że będzie to robiła jego zaufana siostra zakonna i nie chciał pozwolić na żadnego dekoratora z zewnątrz. Więc lepiej spytaj swojego księdza, jak to wygląda u Ciebie. Dowiedz się też, czy ktoś będzie miał ślub w tym samym dniu. Jeśli tak, to możecie wybrać razem wspólne dekoracje i trochę przy okazji zaoszczędzić. A jeśli pomiędzy ślubami będzie zbyt mało czasu na zmianę dekoracji, to wtedy trzeba się jakoś wspólnie dogadać.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 16:57   #10
Ingel
Rozeznanie
 
Avatar Ingel
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: z pieknego kraju
Wiadomości: 758
Dot.: Organizacja skromnego ślubu

Myslalam o sesji PO slubie tego samego dnia - w Twoim przypadku byloby idealnie - ale doczytalam, ze pazdziernik...moze byc szybko ciemno.

Jezeli pogoda bedzie ladna - sesja przed slubem to niezly pomysl.
W przypadku zlej pogody - dzien po.
Ingel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 16:59   #11
stokrotka233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 21
Dot.: Organizacja skromnego ślubu

To jest maleńki kościółek,ksiądz jest jeden na cała parafie,zgadza się na wszystko nikt ślubu w tym dniu miał nie będzie. Wielkie dekoracje nie są nam potrzebne,pewnie ustawimy kwiaty pod ołtarzem i na tym się skończy.Ten ślub to bardziej formalność po kilku latach związku
stokrotka233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-25 17:59:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.