Prezent dla mamy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-24, 18:55   #1
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Arrow

Prezent dla mamy


Szukam wyjątkowego prezentu dla mamy po 50-tce. Kupowałam jej w ostatnim czasie złote kolczyki, szlafrok, laptopa, kwiaty, torebkę, rzeczy do domu typu ręczniki. Chciałabym żeby to było coś wyjątkowego, a okazje są dwie Boże Narodzenie i jej urodziny w grudniu. Powiedźcie co wyjątkowego kupiłyście swoim mamom na okazje, przeglądnełam kilkanaście stron z prezentami i spodobał mi się album ze zdjęciami, ale na to potrzebuję więcej czasu więc planuję to za rok. Niedawno zmarł mój brat w nieszczęsliwym wypadku, więc chciałabym żeby coś jej sprawiło przyjemność i chodź na chwilę oderwało od smutnych myśli. Proszę dajcie znać pod tym postem co kupiłyście waszym mamom na urodziny, pod choinkę czy na imieniny.
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-29, 07:33   #2
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Prezent dla mamy

Hej! Moja mama również ma urodziny w grudniu, więc też zawsze w tym miesiącu szykuję jej dwa prezenty. W tym roku mam ograniczone fundusze, więc na urodziny mam już kupione: zestaw bransoletek, krem do rąk, ulubioną czekoladę i pewnie dokupię kwiaty. Na Gwiazdkę jeszcze nie mam pomysłu.


Jakim budżetem dysponujesz?
Z takich prezentów pozwalających na chwilę oderwać się od codzienności, zawsze dobra jest książka - ale przy nieszczęściu takiego kalibru ciężko mi doradzać może jakiś voucher do kina albo teatru? Opery? spa?
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-29 08:33:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.