Moja cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-14, 21:09   #1
heebee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z Toruni
Wiadomości: 5
GG do heebee

Moja cera


W końcu odwarzyłam się załóżyc ten wątek.. chodzi tu o moją cerę. Mam dziwne krostki i plamki (jakby krostki). Na rękach, nogach i na pośladkach trochę.. nie wiem co to takiego, ale na pewno żadna choroba, ponieważ mam taką cerę po moim ojcu. Nie widać tego, gdy się opale. A zamiaru na solarium chodzić nie mam, bo mam 14 lat. Na krótkim rękawku się wstydzę, w spódniczkach itd. Czy są na to jakieś sposoby..? Peelieng, lub jakieś lekarskie..? proszę o odp.
heebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 12:12   #2
Markiza de Merteuil
Przyczajenie
 
Avatar Markiza de Merteuil
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6
Dot.: Moja cera

Jeżeli masz 14 lat, to w pierwszej kolejności powinnaś się cieszyć, że Cię nie obsypało na twarzy. Dodatkowo wspominasz, że odziedziczyłaś to po Ojcu, dlatego przypuszczam, że to normalne wypryski wynikające z nadmiaru produkcji łoju i w pakiecie dla poprawienia ogólnej kondycji skóry, dobrze im zrobi peeling, masaż szorstką gąbką i balsamy dla skóry dojrzewającej. Oraz zrównoważona dieta, oczywiście.
Jeżeli naprawdę się przejmujesz, po prostu wybierz się do dermatologa, ale wątpię, żeby było to coś wystarczająco poważnego, żeby zalecił jakieś lekarstwa.
Powodzenia i pozdrawiam serdecznie
Markiza de Merteuil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.