Wypadniecie włosów po dredach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-03, 03:20   #1
Adrian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1
GG do Adrian

Wypadniecie włosów po dredach


Witam . Mam problem , miałem dredy przez 4 miesiące przez kture dostałem jakiegos łojowego zapalenia skury po kturym wypadła mi cześć włosów (okolo 50-60 procent) i linia włosów na czole cofneła sie około 1,5 cm do tyłu głowy , czy istnieje jakis środek ktury pobudza mieszki włosowe do wzrostu nowych włosów ???? Od scięcia dredów minelo 10 miesiecy , w tym czasie urzywalem szamponów i odrzywek Seboradin ale niewiele to pomogło . Odrosła tylko czesc włosów na grzywce . Jesli ktos zna jakaś skuteczną kuracje prosze o pomoc .
Adrian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-03, 03:41   #2
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Wypadniecie włosów po dredach

Wpisz w wizażową wyszukiwarkę "Piloxidil", albo "minoxidil". Trochę było na temat tych preparatów (minoxidil to substancja czynna Piloxidilu, Loxonu itp), mi po nich rosły nowe włoski, myślę, że możesz spróbować (nie są to ceny astronomiczne).
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-03, 17:31   #3
stary_herbatnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 9
Re: Wypadniecie włosów po dredach

zacznij od wizyty u dermatologa. ewentualnie zapytaj farnaceuty, w aptekach jest dosc duzo srodkow na problemy skorne glowy
stary_herbatnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-03, 20:55   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Wypadniecie włosów po dredach

sorki, ze cie zmatrwie, ale to dosc powazny problem i mam nadzieje ze dermatlog byl juz "zaliczony"?
niestety noszenie dredow moze jest i ciekawa sprawa ale bardzo obciaza cebulki, moze nawet do obumarcia, jak wyleczysz to zapalenie skory to zrob tez kuracje waxem, to taka odzywka dostepna w aptece, uzywa sie jej nawet pochemii, i czesto wloski odrastaja, oraz pij drozdze, lyzeczka dozdzy, lyzeczka cukru, zalac wrzacym mlekiem lub wrzaca woda ,do pol szlanki,ostudzone, pic rano i wieczorem przez szesc tygodni moze cos ruszy!
masz tu jeszcze przepis o.C.KLIMUSZKI na lysienie lojowate:
przygotowac mieszanke:
lisc bobrka tojlistnego, lisc szalwi, lisc pokrzywy, ziele jemioly,ziele ruty zwyczajnej,ziele dziurawca,ziele fiolka trojbarwnego ,korzen lopanu, korzen arcydziegla (dzegiel),kora wierzby
wszystko to kupisz w zielarskim i aptece
wszystkich ziol wziac po 150g, wymieszac zrobic 3 zestawy ziol, po wypiciu pierwszego zestawu ziol 7 dni przerwy, po drugim 12, potem uzyc 3 zestaw, pic 3 razy dziennie po szklance 20 min przed posilkiem,(lyzka zioL na szklanke zaparzasz)
w poczatkowym okresie pisza ze nalezy myc glowe mydlem dziegdziowo- siarkowym, lub szarym niezbyt goraca woda,splukac wlosy woda z octem lub cytryna a nastepnie naparenz: 100g lisci pokrzywy, 200g kory wierzbowej. 100g ziela skrzypu, 200g lopianu wiekszego, 100 g rumianku pospolitego
7 lyzek mieszanki zalac 1,5 l wody, gotowac przez 5 min, do wrzenia i odstawic po przykryciem na 30 min, przecedzic i nad miska plukac wlosy przez 10-15 min polewajac glowe kubeczkiem
trudne i zmudne, ale ponoc skuteczne!!
czego sie nie robi dla ratowania wlosow, sprobuj! zycze wytrwalosci o wyleczenie napisz czy zadzialalo
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.