Acnezine vs Revitol Spot Gel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-10, 11:15   #1
randewu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4

Acnezine vs Revitol Spot Gel


Mam do was pytanie mam zamiar zakupić sobie jeden z tych produktów tylko bardzo waham sie który wybrać ... przeczytalem kilka wypowiedzi na temat tego pierwszego ale na temat tego drugiego juz nie znalazlem nic .. wiec jesli ktos używał którys z tych preparatów to prosze o info na temat ich dzialaniu itp. Z góry dzieki
randewu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 15:57   #2
randewu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Acnezine vs Revitol Spot Gel

Dziwne dzis bylem w apete i spytalem o te dwa preparaty najpierw o tego Acnezine .. zaczela sprawdzac czy cos takiego mają ale nic lipa , wiec zaczeła dzwonic przy mnie do różnych firm farmaceutycznych ale nikt z nich o takim czyms nie słyszał .. a jeszcze dziwniejsze jest to co powiedziała o tym drugim preparacie : Revitol Spot Gel - mówila ze takie cos mają ale jest to żel to higieny intymnej Teraz juz nie wiem czy zamawiać któryś z tych preparatów. Jak to było w waszym przypadku ? i czy zamawialiscie ze strony www.acnezine.pl ?
randewu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 11:19   #3
natalia9292
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 14
Dot.: Acnezine vs Revitol Spot Gel

ja uzywałam acnezine . Co prawda,pryszcze znikneły w 80% ale ostały po nich straszne przebarwienia i troche dziurek...wiec nie wiem czy jest to dobry produkt. Tera szukam jakis kremów,masci itp zeby rozjasnic te przebarwienia bo wstyd wychodzic na ulice.
natalia9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 10:51   #4
moniqi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Acnezine vs Revitol Spot Gel

Nie ma w aptekach ani drogeriach, bo to prywatny import - sprzedają tylko wysyłkowo Z tego co wiem to Acnezine jest bardziej skuteczne na aktywny trądzik, a Revitol Spot Gel jest bardzo dobry już po leczeniu na blizny i kiedy wychodzą jeszcze pojedyncze pryszcze.
moniqi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 07:20   #5
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Acnezine vs Revitol Spot Gel

Cytat:
Napisane przez moniqi Pokaż wiadomość
Nie ma w aptekach ani drogeriach, bo to prywatny import - sprzedają tylko wysyłkowo Z tego co wiem to Acnezine jest bardziej skuteczne na aktywny trądzik, a Revitol Spot Gel jest bardzo dobry już po leczeniu na blizny i kiedy wychodzą jeszcze pojedyncze pryszcze.
O właśnie, takiego żelu bym potrzebowała, bo bardzo często mam pojedyncze krostki. Wpisałam sobie tę nazwę i czy Revitol Spot Gel to jest właśnie ten spod tego linku? Ale sądząc po nazwie chyba ten Możecie coś o nim więcej napisać, bo trochę drogi, ale jak warto, to mogę zainwestować...
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.