Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-11, 07:39   #1
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848

Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia


Czy któraś z Was miala juz z nimi do czyniania? 20 ml. kosztuje chyba 45-50 zł., sa na bazie olejkow eterycznych bla bla bla, w centrum handlowym natknelam sie ostatnio na ich stoisko, wypelnia sie test zlozony z 20 pytan dotyczący tego co lubimy jeść, jak spedzamy czas itp. i komputer dobiera w ten sposob kilka propozycji zapachu jednym zapachem skropilam sobie nadgarstek i musze przyznac ze byl strasznie trwaly ale mam mieszane uczucia, moze to kolejna firma w stylu FM?

oto link: http://www.parfumbar.pl/

Czy probowalyscie, uzywalyscie?
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 11:10   #2
Tam Dao
Raczkowanie
 
Avatar Tam Dao
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: London, UK
Wiadomości: 357
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Brzmi ciekawie ale nie bardzo jestem w stanie dokladnie wyobrazic sobie tych "wysokiej jakosci wod pefumowanych". Skad wiadomo, ze sa wysokiej jakosci? Jakies dostepne badania, testy etc? Nic nie ma na stronie.
__________________
FUNDACJA EMIR - Pomoz Psinie!!!
http://fundacja-emir.pl/index.htm

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free.
Johann Wolfgang von Goethe



EVOL

Edytowane przez Tam Dao
Czas edycji: 2010-06-11 o 11:11
Tam Dao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 13:18   #3
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Ja tam w takie dobieranie na podstawie żarcia i siedzenia przy kompie nie wierzę
Mnie regularnie w testach zapachowych wychodzi, że powinnam kochać cytrusowe świeżuchy, a ja jakoś nie mogę przestać ich nie znosić

A ta wysoka jakość jest w najlepszym razie na poziomie perfum Coty
Płacisz za teścik, elegancki panel dotykowy i speszal obsługę - a perfumy w tym wszystkim są na szarym końcu.
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada

Edytowane przez tennyo4
Czas edycji: 2010-06-11 o 13:20
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 18:54   #4
amiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Miałam do czynienia z tymi perfumami i muszę powiedzieć, że spodobały mi się zapachy dobrane dla mnie przez tego "Elektronicznego Perfumiarza".

Myślę, że są wysokiej jakości, gdyż produkuje je firma Lanwar Cosmetics, która zaopatruje w kosmetyki takie hotele jak Radisson, Mercure, Holiday Inn.

Celem jest przyciągnięcie klienta i to żeby wracał, a wraca tylko klient zadowolony.

Ich cena jest przyzwoita 50 ml - 99 zł, nie zawiera w sobie wysokich kosztów marketingu i "twarzy gwiazdy", ładne opakowania (20, 30 ml bardzo poręczne)

Ktoś wpadł na bardzo dobry pomysł z taką dystrybucją perfum. Od dawna słyszy się, że zapach jest wizytówką człowieka.

"Perfumy wyrażają naszą osobowość, prezentują nastrój, a także pomagają nam kreować wizerunek.
Od tego jak się ubierzemy i jakiego zapachu użyjemy zależeć będzie, jak będziemy postrzegani przez innych. Dlatego też perfumy muszą być prawidłowo dobrane do:
• tego jak ma Cię odbierać otoczenie - jako osobę klasyczną czy nowoczesną?
• sytuacji - romantyczny wieczór czy spotkanie biznesowe?
• pory roku - ciepła czy zimna?
• twojego nastroju – radosny czy melancholijny?"

"Parfum Bar to elektroniczny perfumiarz, który dobiera zapachy do osobowości i nastroju danej osoby, a także do sytuacji w jakiej mają one zostać użyte. Parfum Bar łączy wiedzę psychologów o ludzkiej naturze i perfumiarzy o kompozycjach zapachowych ze znajomością marketingowych technik sprzedaży i z możliwościami informatyki."

amiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 21:21   #5
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Z doświadczenia do takich rewelacji podchodzę sceptycznie. Strona zachęca jedynie do rozwinięcia swojego biznesu, żadnych konkretów czy opisu zapachów. I to logo zerżnięte z Opeth ;] Pogrzebałam w sieci, ale dotarłam jedynie do oferty franchisingowej.

Amiek, no bardzo ładny post reklamowy. Może coś o samych zapachach?
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 14:19   #6
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Cytat:
Napisane przez amiek Pokaż wiadomość
Myślę, że są wysokiej jakości, gdyż produkuje je firma Lanwar Cosmetics, która zaopatruje w kosmetyki takie hotele jak Radisson, Mercure, Holiday Inn.
A mnie to jakoś kompletnie nie przekonuje - i co z tego, że mydło czy szampon robią ok?
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 14:32   #7
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Cytat:
Napisane przez amiek Pokaż wiadomość

Myślę, że są wysokiej jakości, gdyż produkuje je firma Lanwar Cosmetics, która zaopatruje w kosmetyki takie hotele jak Radisson, Mercure, Holiday Inn.
kosmetyki hotelowe na ogół porażają jakością tjaa..

na mój nos to następna firma wciskająca przechodniom aromatyzowany alkohol w kosmicznej cenie.
__________________

porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 21:17   #8
amiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Są to typowe wody perfumowane. Zapachy nie są zamiennikami, mają swoje nazwy.. ale niektóre przypominają te znane już na rynku. Np. jeśli dobrze pamiętam nazwę Den Hag Mod. 1 bardzo mi przypomina Green Tea Elizabeth Arden. Wszystkie informacje o tych perfumach są niestety zawarte w prezentacji: opis; nuty głowy, serca, bazy...
amiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 21:56   #9
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Cytat:
Napisane przez amiek Pokaż wiadomość
Są to typowe wody perfumowane. Zapachy nie są zamiennikami, mają swoje nazwy.. ale niektóre przypominają te znane już na rynku. Np. jeśli dobrze pamiętam nazwę Den Hag Mod. 1 bardzo mi przypomina Green Tea Elizabeth Arden. Wszystkie informacje o tych perfumach są niestety zawarte w prezentacji: opis; nuty głowy, serca, bazy...
a czemu niestety


Mnie jakoś to nie przekonuje Wolę sobie sama wybierać z setek niżby mi tam mieli dobierać
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 22:08   #10
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Cytat:
Napisane przez amiek Pokaż wiadomość
Myślę, że są wysokiej jakości, gdyż produkuje je firma Lanwar Cosmetics, która zaopatruje w kosmetyki takie hotele jak Radisson, Mercure, Holiday Inn.
Cytat:
Napisane przez tennyo4 Pokaż wiadomość
A mnie to jakoś kompletnie nie przekonuje - i co z tego, że mydło czy szampon robią ok?
Cytat:
Napisane przez porzeczki Pokaż wiadomość
kosmetyki hotelowe na ogół porażają jakością tjaa..

na mój nos to następna firma wciskająca przechodniom aromatyzowany alkohol w kosmicznej cenie.
Akurat kosmetyki hotelowe nawet w hotelach 4 i 5 gwiazdkowych są badziewne. Najtańsze, wysuszające żele i szampony. Jakość na poziomie żeli hipermarketowych typu pół litra za 5zł tyle, że rozlana do małych buteleczek
Czasem biorę z hotelu buteleczkę jakiegoś żelu żeby go z trudem zużyć do mycia rąk czy prania skarpetek i na kolejny wyjazd przelać swój żel.
Jedynie odżywka do włosów z Sheratona to pozytywny wyjątek. Miała zadziwiająco dobry skład bez silikonów. Ciekawe kto ją produkuje i czy jest na rynku pod jakąś "niehotelową" marką?
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 08:15   #11
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Akurat kosmetyki hotelowe nawet w hotelach 4 i 5 gwiazdkowych są badziewne. Najtańsze, wysuszające żele i szampony. Jakość na poziomie żeli hipermarketowych typu pół litra za 5zł tyle, że rozlana do małych buteleczek
Czasem biorę z hotelu buteleczkę jakiegoś żelu żeby go z trudem zużyć do mycia rąk czy prania skarpetek i na kolejny wyjazd przelać swój żel.
Jedynie odżywka do włosów z Sheratona to pozytywny wyjątek. Miała zadziwiająco dobry skład bez silikonów. Ciekawe kto ją produkuje i czy jest na rynku pod jakąś "niehotelową" marką?
Ja tam się (niestety ) po luksusowych hotelach nie szlajam

Ale teraz to mnie zastanowiło - czemu znane marki nie walczą o dostawę kosmetyków do hoteli? Podejrzewam, że hotelom się nie opłaca i kupują średni badziew, byle klient miał czym się umyć.
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 09:48   #12
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Jedynie odżywka do włosów z Sheratona to pozytywny wyjątek. Miała zadziwiająco dobry skład bez silikonów. Ciekawe kto ją produkuje i czy jest na rynku pod jakąś "niehotelową" marką?
Mi odpowiada za to ich szampon Podoba mi się ten ziołowy zapach.

Cytat:
Napisane przez tennyo4 Pokaż wiadomość
Ale teraz to mnie zastanowiło - czemu znane marki nie walczą o dostawę kosmetyków do hoteli? Podejrzewam, że hotelom się nie opłaca i kupują średni badziew, byle klient miał czym się umyć.
Polskie sieci hoteli maja polskie kosmetyki.
Orbis ma chyba kosmetyki Polleny Ewy (3 lata temu takie tam widziałam).
Natomiast to jest tak ze we wszystkich hotelach 1 sieci są takie same kosmetyki wiec jak siec nie jest polska to w niej kosmetyki są "zagraniczne".


Co do Perfum Baru to ja niewierze w takie coś.
Z pasja robię sobie testy dotyczące doboru zapachów i NIGDY w tych testach nie trafiło w takie zapachy które by mi się podobały.

Dla mnie temperament, charakter, nastrój czy stan emocjonalny nie jest wskaznikiem do preferencji zapachowych.
Jak by były to powinnam preferować kwiatki i owocki a mnie od nich dosłownie mdli.
I chyba bym padła trupem na miejscu jak by mi stwierdzili ze pasujący zapach dla mnie to kadzidlany (bo dam sobie rękę odciąć ze w swoich doborach nawet takiej kategorii nie przewidzieli).
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 10:51   #13
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Z pasja robię sobie testy dotyczące doboru zapachów i NIGDY w tych testach nie trafiło w takie zapachy które by mi się podobały.
Mam tak samo - zawsze mi dobiorą "cytrusowe świeżaki", za którymi zdecydowanie nie przepadam.

Te testy nie uwzględniają wielu czynników - np. zapachowych wspomnień, które u każdego są inne
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 01:42   #14
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Wystarczy kliknąć link na stronie, żeby dowiedzieć się, ze to REFAN.

Z pewnością nas zachwycą.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 09:00   #15
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Wystarczy kliknąć link na stronie, żeby dowiedzieć się, ze to REFAN.

Z pewnością nas zachwycą.
Faktycznie! A przynajmniej ten sam dystrybutor

No to ja już się czuję zachwycona
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 09:57   #16
Doda87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 499
GG do Doda87
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Fakt, to nie perfumy a wody perfumowane, ale trwałe. Zapach utrzymuje się około 12 godzin.
Zapraszam do punktów parfumbar w Bydgoszczy
Doda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 10:12   #17
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Cytat:
Napisane przez Doda87 Pokaż wiadomość
Fakt, to nie perfumy a wody perfumowane, ale trwałe. Zapach utrzymuje się około 12 godzin.
Zapraszam do punktów parfumbar w Bydgoszczy
lepiej by było ten bar zaopatzrec jakos markowo..a nie podróbkowo
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 01:32   #18
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Wystarczy kliknąć link na stronie, żeby dowiedzieć się, ze to REFAN.

Z pewnością nas zachwycą.


Cytat:
Napisane przez Doda87 Pokaż wiadomość
Fakt, to nie perfumy a wody perfumowane, ale trwałe. Zapach utrzymuje się około 12 godzin.
Zapraszam do punktów parfumbar w Bydgoszczy
Mijałem ich stoisko dzisiaj, w bydgoskim realu - zrobiłem taką minę, po czym poszedłem dalej...
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 11:20   #19
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Tez o tym slyszalam, ale jak tylko wlazlam na strone to juz wiedzialam czym to "pachnie"...
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 12:41   #20
LillyS
Zadomowienie
 
Avatar LillyS
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 775
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Wolę sama sobie dobierać.
Niby po miesiącach testów wyszło mi, że najbardziej pasują mi zapachy z ciepłymi nutami drewna, takie że się tak wyrażę przyrodnicze - z nutką Orientu, słodkawe, pozytywne i jasne w odbiorze (nie mroczne), tak nieraz podobają mi się inne...

W sumie z testowanych miesiącami najbardziej pasują do mnie Max Mara Max Mara, Kashmina Touch (ta akurat "ciemniejsza" w odbiorze) i She Wood...

Hihi ciekawa jestem co by mi dobrano
__________________
Na wylocie flakony:
Flower by Kenzo Le Parfum - 40 ml/75
Halle Berry, Reveal, 14,5/50 ml
i próbki
tu
LillyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 17:23   #21
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Cytat:
Napisane przez amiek Pokaż wiadomość
Miałam do czynienia z tymi perfumami i muszę powiedzieć, że spodobały mi się zapachy dobrane dla mnie przez tego "Elektronicznego Perfumiarza".

Myślę, że są wysokiej jakości, gdyż produkuje je firma Lanwar Cosmetics, która zaopatruje w kosmetyki takie hotele jak Radisson, Mercure, Holiday Inn.

Celem jest przyciągnięcie klienta i to żeby wracał, a wraca tylko klient zadowolony.

Ich cena jest przyzwoita 50 ml - 99 zł, nie zawiera w sobie wysokich kosztów marketingu i "twarzy gwiazdy", ładne opakowania (20, 30 ml bardzo poręczne)

Ktoś wpadł na bardzo dobry pomysł z taką dystrybucją perfum. Od dawna słyszy się, że zapach jest wizytówką człowieka.

"Perfumy wyrażają naszą osobowość, prezentują nastrój, a także pomagają nam kreować wizerunek.
Od tego jak się ubierzemy i jakiego zapachu użyjemy zależeć będzie, jak będziemy postrzegani przez innych. Dlatego też perfumy muszą być prawidłowo dobrane do:
• tego jak ma Cię odbierać otoczenie - jako osobę klasyczną czy nowoczesną?
• sytuacji - romantyczny wieczór czy spotkanie biznesowe?
• pory roku - ciepła czy zimna?
• twojego nastroju – radosny czy melancholijny?"

"Parfum Bar to elektroniczny perfumiarz, który dobiera zapachy do osobowości i nastroju danej osoby, a także do sytuacji w jakiej mają one zostać użyte. Parfum Bar łączy wiedzę psychologów o ludzkiej naturze i perfumiarzy o kompozycjach zapachowych ze znajomością marketingowych technik sprzedaży i z możliwościami informatyki."

Serio, macie tam psychologów?
Elektronicznych zapewne?
Dobieranie perfum dzięki wypełnianiu psychozabaw jak z gazety mnie nie bawi. Hmm... może dla osób, które chciałyby czymś pachnieć a kompletnie nie mają pomysłu na siebie?...
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 16:27   #22
Doda87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 499
GG do Doda87
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
lepiej by było ten bar zaopatzrec jakos markowo..a nie podróbkowo
Perfumy pochodzą od firmy Lanwar Cosmetics.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez LillyS Pokaż wiadomość
Wolę sama sobie dobierać.
Niby po miesiącach testów wyszło mi, że najbardziej pasują mi zapachy z ciepłymi nutami drewna, takie że się tak wyrażę przyrodnicze - z nutką Orientu, słodkawe, pozytywne i jasne w odbiorze (nie mroczne), tak nieraz podobają mi się inne...

W sumie z testowanych miesiącami najbardziej pasują do mnie Max Mara Max Mara, Kashmina Touch (ta akurat "ciemniejsza" w odbiorze) i She Wood...

Hihi ciekawa jestem co by mi dobrano
Jeśli chodzi o stoiska, to można ale nie trzeba robić sobie testu rozrywkowego. Można od razu przejść do propozycji zapachowych. Aczkoliek nie da się ukryć, że mentalność klientów bez jakiejkolwiek wiedzy na temat produktu jest od razu na NIE.
Doda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 16:33   #23
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

mam kilka próbek i jestem na NIE
paskudztwa straszne
jeszcze za taką cenę....
nie warte ani 1 zł wg mnie :P
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 17:00   #24
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Cytat:
Napisane przez Doda87 Pokaż wiadomość
Perfumy pochodzą od firmy Lanwar Cosmetics.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------


.
no i czego to dowodzi?
a kompozycje zapachowe? są autorskie czy inspirowane znanymi zapachami?

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

i ten tekst-indywidualny perfum dla indywidualnego klienta
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 22:52   #25
Doda87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 499
GG do Doda87
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
mam kilka próbek i jestem na NIE
paskudztwa straszne
jeszcze za taką cenę....
nie warte ani 1 zł wg mnie :P

Teraz jest obniżka cen :P osobiście podobają mi się wszystkie zapachy poza jednym: lyon1
Doda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 16:46   #26
zxc44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Kupiłam te perfumy i gdy trafiłam na ten wątek troszkę zwątpiłam. Są, ładne i trwałe, ale zainteresowało mnie ich pochodzenie. Napisałam w tej sprawie zapytanie do firmy i okazało się, że perfumy te nie są żadnymi kopiami. Są to autorskie kompozycje firmy Lanwar produkowane na bazie olejków francuskiej firmy Charabot. Poszperałam w necie i jest to jakiś słynny francuski dom perfumeryjny...

Także ja jestem zadowolona z zakupu. Poza tym świetne mają flakoniki
zxc44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 11:50   #27
gina164
Przyczajenie
 
Avatar gina164
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: gorzów wlkp
Wiadomości: 17
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

dzisiaj na ich stronie wypełniłam formularz w celu zamówienia 3 próbek za 19,90. na maila miało mi przyjść wiadomość z potwierdzeniem, przyszło tylko potwierdzenie bez możliwości rezygnacji a w potwierdzeniu zakup 50ml za cene 190zł, szt 1 , plus 0zł za przesyłkę a w podsumowaniu 380zł do zapłaty

link na dole nie działa a to jedyny z nimi kontakt bo odpowiedzi na maila nie działają, dla mnie to robienie z ludzi idiotów
chyba im odbiło skoro myślą ze za to zapłacę:h ahaha:
gina164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 18:47   #28
Feldzia
Przyczajenie
 
Avatar Feldzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: nibylandia ^^
Wiadomości: 3
GG do Feldzia Send a message via Skype™ to Feldzia
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

A ja się skusiłam na te perfumy. Oczywiście test - hmmm baardzo sceptyczne podejście, ale po jego wypełnieniu nie wyszedł mi ten jeden idealny zapach tylko kilka możliwości, które miałam do wyboru (np. słodkie, cytusowe itd.) Przemiła pani dała mi do powąchania kilka z nich i momentalnie się zakochałam - a konkretnie w feromonach *.* Cuuuudo. Znalazłam zapach idealny. Myślę, że za ten zapach i za trwałość ( spryskałam nim lekko włosy rano, na drugi dzień je umyłam, a feromony było nadal czuć na włosach) Istne cudo jak dla mnie ! Idealna jakość za świetną cenę
Feldzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:08   #29
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

Reklama dźwignią handlu ;-)
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 18:08   #30
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Parfum Bar - perfumy zgodne z osobowoscia

A to ciekawe , bo feromony nie są wyczuwalne
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.