Okolice Poznania, rocznik 93/94/95 - przyjaciółka poszukiwana! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-16, 11:10   #1
0Claudia
Wtajemniczenie
 
Avatar 0Claudia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 396

Okolice Poznania, rocznik 93/94/95 - przyjaciółka poszukiwana! :)


Witam!
Ja jestem Klaudia, rocznikowa 94
Szukam kogoś miłego i sympatycznego do zaprzyjaźnienia
Wiadomo, przyjaźń w życiu człowieka jest przydatna, a ja nie dostałam takiego "daru" - zawsze jest to zawiedzenie...
Pierwszym razem pewna osoba okazała się być fałszywą... Więc zrezygnowałam... Kolejna, bardzo miła i w ogóle - ale nie mamy o czym rozmawiać... Troszkę bez sensu, ale cóż... Następna - no myślałam, że się zaprzyjaźnimy i będziemy świetnymi przyjaciółkami, ale coś się zaczęło psuć w naszej znajomości, już nie było kolorowo, a jak doszło wszystko do siebie, do wcześniejszego stanu, to chyba coś się "wypaliło". No i ostatnia - mogłam jej mówić dużo, ale gdy prosiłam o dochowanie tajemnicy, to rozpowiadała... Cóż, zawiodłam się... A widząc, jakie są tu fajne dziewczyny, sądzę, że znajdę kogoś
Mieszkam jakieś 60 km od Poznania, może jest ktoś ze Środy Wlkp., z Wrześni, Jarocina, Śremu? Jakieś okolice po prostu Czekam
0Claudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 09:55   #2
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Okolice Poznania, rocznik 93/94/95 - przyjaciółka poszukiwana! :)

Cytat:
Napisane przez 0Claudia Pokaż wiadomość
Witam!
Ja jestem Klaudia, rocznikowa 94
Szukam kogoś miłego i sympatycznego do zaprzyjaźnienia
Wiadomo, przyjaźń w życiu człowieka jest przydatna, a ja nie dostałam takiego "daru" - zawsze jest to zawiedzenie...
Pierwszym razem pewna osoba okazała się być fałszywą... Więc zrezygnowałam... Kolejna, bardzo miła i w ogóle - ale nie mamy o czym rozmawiać... Troszkę bez sensu, ale cóż... Następna - no myślałam, że się zaprzyjaźnimy i będziemy świetnymi przyjaciółkami, ale coś się zaczęło psuć w naszej znajomości, już nie było kolorowo, a jak doszło wszystko do siebie, do wcześniejszego stanu, to chyba coś się "wypaliło". No i ostatnia - mogłam jej mówić dużo, ale gdy prosiłam o dochowanie tajemnicy, to rozpowiadała... Cóż, zawiodłam się... A widząc, jakie są tu fajne dziewczyny, sądzę, że znajdę kogoś
Mieszkam jakieś 60 km od Poznania, może jest ktoś ze Środy Wlkp., z Wrześni, Jarocina, Śremu? Jakieś okolice po prostu Czekam
okolice Poznania, 40km Witam
ale chyba jestem za stara
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.