Nowosądeckie PM !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-10, 22:26   #1
kami2019
Raczkowanie
 
Avatar kami2019
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 49° 37' N, 20° 41' E
Wiadomości: 149

Nowosądeckie PM !!!


Padła propozycja założenia osobnego wątku, to zakładamy!
W tym miejscu przyszłe nowosądeckie PM chwalą się swoimi sukniami, dodatkami, dzielą pomysłami, polecają fryzjerów, kosmetyczki itd. Mam nadzieje że wątek się rozwinie...

Która zacznie pierwsza?
__________________
'CO' i "GDYBY' to dwa niewinne słowa, ale gdy stają razem obok siebie, nabierają mocy, by prześladować Cię przez całe życie...
kami2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 13:11   #2
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Nowosądeckie PM 2013 !!!

W końcu Jak na razie nie mam niczego z powyższych wymienionych przez Ciebie rzeczy, ale czekam na Wasze uwagi
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 14:37   #3
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Wątki dla PM zakładamy albo dla danego roku albo miesiąca albo danego regionu. Zatem mogą się tutaj wpisać wszystkie Panny Młode Nowosądeckie niezależnie od daty ślubu
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2013-01-12 o 14:40
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 17:38   #4
kami2019
Raczkowanie
 
Avatar kami2019
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 49° 37' N, 20° 41' E
Wiadomości: 149
Dot.: Nowosądeckie PM 2013 !!!

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Wątki dla PM zakładamy albo dla danego roku albo miesiąca albo danego regionu. Zatem mogą się tutaj wpisać wszystkie Panny Młode Nowosądeckie niezależnie od daty ślubu
Fakt, pominęłam w tytule :"2013", ale to nic

3 lutego - III Sądeckie Targi Ślubne, wybiera się któraś? Ja niestety nie dam rady :/ szkoda!

podaje linki do stron z których można zaczerpnąć jakąś inspiracje, być może już je znacie, a może polecicie jakieś inne...
http://whiteday.pl/
http://pinterest.com/all/?category=weddings
__________________
'CO' i "GDYBY' to dwa niewinne słowa, ale gdy stają razem obok siebie, nabierają mocy, by prześladować Cię przez całe życie...
kami2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 09:51   #5
agi_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 73
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

hej
co do fryzjera to podobno Paatrycja Połeć z Nowego Sącza (okolice ul. Lwowskiej) podobno czyni cuda na głowie zamierzam się do niej umówić na fryzurę próbną

najlepszą opcja to kosmetyczka i fryzjer w jednym miejscu
poleccie coś
agi_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 10:44   #6
kami2019
Raczkowanie
 
Avatar kami2019
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 49° 37' N, 20° 41' E
Wiadomości: 149
Dot.: Nowosądeckie PM 2013 !!!

Cytat:
Napisane przez agi_1988 Pokaż wiadomość
hej
co do fryzjera to podobno Paatrycja Połeć z Nowego Sącza (okolice ul. Lwowskiej) podobno czyni cuda na głowie zamierzam się do niej umówić na fryzurę próbną

najlepszą opcja to kosmetyczka i fryzjer w jednym miejscu
poleccie coś
albo kosmetyczka która przyjedzie do domu polecajcie dziewczyny... bo trzeba wypróbowac jakieś fryzury

agi_1988 masz już jakiś pomysł na fryzurę?
__________________
'CO' i "GDYBY' to dwa niewinne słowa, ale gdy stają razem obok siebie, nabierają mocy, by prześladować Cię przez całe życie...
kami2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 11:18   #7
agi_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 73
Dot.: Nowosądeckie PM 2013 !!!

Cytat:
Napisane przez kami2019 Pokaż wiadomość

agi_1988 masz już jakiś pomysł na fryzurę?

niestety nie :/ mam krótkie (do ramion prawie ), rzadkie włosy wiec liczę ze coś fryzjerka mi podpowie ...
agi_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 12:52   #8
staffka
Raczkowanie
 
Avatar staffka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 165
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

ja hoduję już jakiś czas czuprynę i włosy mam prawie do pasa i szczerze ich nienawidzę, ale żal mi ścinać przed ślubem. Szczególnie, że wydaje mi się jest więcej możliwości przy długich włosach. Co do fryzury: na pewno nie rozpuszczone, bo będą przeszkadzać, na pewno nie wylizane bo będę zbyt okrągła na buzi. Jeszcze się nie zdecydowałam ale myślę nad takim luźnym upięciem jak to http://media-cache-ec6.pinterest.com...w74w5P24_c.jpg lub http://media-cache-ec6.pinterest.com...grnu2z1R_c.jpg
itp
Fryzjerki nie wybrałam.
A powiedzcie na ile wcześniej warto zaklepać sobie zarówno fryzjerkę jak i kosmetyczkę ?
staffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 16:44   #9
kami2019
Raczkowanie
 
Avatar kami2019
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 49° 37' N, 20° 41' E
Wiadomości: 149
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

ja też myślałam o luźnym upięciu, tylko może być problem z długością moich włosów na razie mam pocieniowane za ramiona- może jeszcze podrosną do czerwca. Podoba mi się coś w tym stylu, tylko która fryzjerka mi to uczesze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 172825704420984335_EwM73FS5_c.jpg (35,3 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 223280093996953748_LRgc95nh_c.jpg (43,7 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_uroda_1339183.jpg (33,7 KB, 59 załadowań)
__________________
'CO' i "GDYBY' to dwa niewinne słowa, ale gdy stają razem obok siebie, nabierają mocy, by prześladować Cię przez całe życie...

Edytowane przez kami2019
Czas edycji: 2013-01-13 o 16:45
kami2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 17:06   #10
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez kami2019 Pokaż wiadomość
ja też myślałam o luźnym upięciu, tylko może być problem z długością moich włosów na razie mam pocieniowane za ramiona- może jeszcze podrosną do czerwca. Podoba mi się coś w tym stylu, tylko która fryzjerka mi to uczesze
Pierwsza-cudo! Ale własnie problem jest z fryzjerka ja mam meega złe doświadczenia z fryzjerkami, szczególnie jeśli chodzi o fryzury ma większe wyjście;(
Też chciałam upiąć jakoś włosy, choć szczerze mówiąc nie podobam się sobie w kokach;(

Na Targi (chyba) się nie wybieram, mam złe doświadczenia z zeszłego roku: smród (zapach potu unoszący się w powietrzu), ludzie w kurtkach, a w hali było co najmniej +25 stopni, tłum, wszystkie prezentacje, pokazy z niezłym poślizgiem....;/
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 22:45   #11
staffka
Raczkowanie
 
Avatar staffka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 165
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Na Targi (chyba) się nie wybieram, mam złe doświadczenia z zeszłego roku: smród (zapach potu unoszący się w powietrzu), ludzie w kurtkach, a w hali było co najmniej +25 stopni, tłum, wszystkie prezentacje, pokazy z niezłym poślizgiem....;/
jeżeli macie możliwość i chęci to 20.01 i 27.01 są targi w Krakowie.

http://targislubne.pl/index.php?strona=262&id_kat=306
http://targislubne.info/

ja wybieram się na te pierwsze. nie byłam osobiście na wcześniejszych edycjach, ale słyszałam same pozytywne opinie od znajomych. Dużo wystawców, profesjonalnie przygotowane. no zobaczymy.
staffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 18:00   #12
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Witajcie

ślub mamy 6 lipca 2013. Mam już sukienkę i narazie tyle Umówiłam się też już do fryzjera i kosmetyczki, niestety po tym ogarnęły mnie wątpliwości do fryzjera umówiłam się na 8, a do kosmetyczki na 10.30. (mam długie włosy, a kosmetyczka nie jest w tym samym budynku). Podobno makijaż trwa około godziny, więc z moich obliczeń wynika, że koło 11.30 wyjadę z Nowego Sącza, a do domu mam ok 20 km. Ślub jest o 15, więc koło 14 muszę być gotowa. Jak sądzicie czy szybki prysznic, ubranie sukni i zjedzenie czegoś zajmie mi dwie godziny? Bo już dwie osoby powiedziały mi, że za późno umówiłam się do kosmetyczki i nie zdążę
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 19:08   #13
agi_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 73
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

powinnaś zdązyć
ja planuję ślub w kościele na 16.00 zeby z wszytskim mogła rano zdązyć zresztą będzie lato i długi dzień
agi_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 14:56   #14
Izka1815
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Witam, mój ślub ma się odbyć 30 sierpnia 2014 to jeszcze sporo czasu... ale oczywiście mam kilka pytań... Szukam przede wszystkim opinii na temat fotografa Filipa Kałużnego??? jest to fotograf którego będę miała na weselu i chciałabym znać opinie... i również potrzebuję opinii o zespole Perfecto z ns bo nikt nigdzie nie pisze o nich a chciałabym wiedzieć zanim zaliczkę wpłacę,
Izka1815 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 08:39   #15
Izka1815
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

hejka dziewczyny żyjecie????? nikt nic nie pisze... może mi ktoś pomóc w wyżej wymienionej sprawie???

tak z innej beczki ja swój ślbu planuję o 15 w kościele dopiero, a tak ok.17 w domu weselnym żeby już być po życzeniach itp. a że to jest sierpień to i tak jeszcze jasno będzie.


i nie wiem na którą umawiać się (jeśli już przyjdzie na to czas) do fryzjera i kosmetyczki, być może uda się że jedno i drugie zrobi mi znana fryzjerka w dodatku u mnie w domu tylko jeszcze nie wiem czy się zdecyduje na nią. jeśli jednak do tego nie dojdzie to czy wystarczy jak na 9.00 umówie się do fryzjerki a na 11.00 na makijaż czy spokojnie mogę przestawić ten grafik o 1 godz do przodu? czyli fryzjer o 10 a kosmetyczke o 12??? skoro wesele planuje w kościele o 15??? :conf used: wiem że mam sporo czasu ale ja to człowiek zapobiegliwy jestem i wcześniej o takich rzeczach myśle...

i zdradzcie mi w ogóle jaka jest najlepsze kolejność na ten dzień? kiedy prysznic, fryzjer kosmetyczka???
Izka1815 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 13:19   #16
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

hejka Nowosądeczanki Ja też wychodzę za mąż w tym roku dokładnie 4 maja

Ja już mam wszystko od obrączek, przez suknię, buty itp..... mam już zamówioną kosmetyczkę do domu Panią Katarzynę Barth (na 12 ) a ślub o 15 wiec na 13 będę wymalowana wiec spokojnie do 14 zdąże wymyć ząbki i się ubrać :P

Do fryzjerki idę swojej kochanej zaufanej do P. Małgosi (na wojska polskiego koło szkoły 21 za małym boiskiem do kosza i piłki - ten za siatką ochronną) niby niepozorny salonik ale Pani Małgosia robi cudeńka

Tak jak napisałam mam juz suknię ślubną (kupiłam używaną od kobiety z okolicznej wsi) i bardzo bardzo żałuję że w ten sposób ją kupiłam, poniważ mam teraz z nią same problemy.... ale co za tym idzie jeżeli dziewczyny macie już suknie kupione używane i macie problem z nią jakieś przeróbki to nie polecam absolutnie KAJI, dziewczyny są tam bezczelne.... booooooo....... poszłam do nich z moją suknią ślubną (ze zdjęciem i był widoczny problem) i cooo?? Panie tzn młode dziewczątka zamiast mi cos doradzić chociaż przez chwilkę się zainteresować moim problemem i spojrzeć na to cholerne zdjęcie, zaczęły mi PROPONOWAĆ ZAKUP NOWEJ SUKNI OD NICH bo jak to one twierdziły że wszystkie przeróbki będę miała za free!!!!!! ja się pytam po co mi druga suknia?? pokazywała mi podobne do mojej a ja myślałam że albo zaraz się rozbeczę albo się załamie ich tekst że proszę się rozglądnąć po sukniach może Pani coś wybierze sobie?? moze ta by była dobra?? ja mówię że mam suknię tylko chcę ją naprawić, a ta dalej no ale mogła pani nie kupować tam tylko od razu do nas przyjść bo w cenie przeróbki :/ gadała dupa z panem i dupa cię osrała :/ szokkkkk

Nie polecam nie polecam.... wrrrrrrrrr dobrze że znalazłam kompetentną krawcową i ona mi ją naprawia, powiedziała że zrobi wszystko bym wyglądała pięknie.... miałam isć dziś własnie do niej ale przełożyła wizytę na piątek i w piatek się dowiem czy suknię da się uratować bo jak nie to ona mi powiedziała że nie bedize owijać w bawełnę i że trzeba będzie kupic gdzieś nową... ale że ona z krawcowymi się postara i wszysko odłożyła na bok byle mi suknię zrobić
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 15:28   #17
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Ja już mam wszystko od obrączek, przez suknię, buty itp..... mam już zamówioną kosmetyczkę do domu Panią Katarzynę Barth (na 12
A miałaś próbny makijaż?? Jak z terminami u tej Pani?
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 15:43   #18
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
A miałaś próbny makijaż?? Jak z terminami u tej Pani?
nie dopiero idę na próbny 10 kwietnia... wiesz ciężko jest mi powiedzieć jak u niej z terminami bo jej kajecikiem nie jestem żarcik taki, ale naprawde nie wiem jak to u niej jest.

wiem że na makijaż ślubny przeznacza godzinę bitą, ja widziałam jedno zdjęcie z jej portfolio gdzie maluje panne młodą i bardzo mi się spodobał makijaż bo ja własnie taki chcę z głosu pani również bardzo sympatyczna i wzbudziła moje zaufanie
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 17:48   #19
kami2019
Raczkowanie
 
Avatar kami2019
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 49° 37' N, 20° 41' E
Wiadomości: 149
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
hejka Nowosądeczanki Ja też wychodzę za mąż w tym roku dokładnie 4 maja

Ja już mam wszystko od obrączek, przez suknię, buty itp..... mam już zamówioną kosmetyczkę do domu Panią Katarzynę Barth (na 12 ) a ślub o 15 wiec na 13 będę wymalowana wiec spokojnie do 14 zdąże wymyć ząbki i się ubrać :P

Do fryzjerki idę swojej kochanej zaufanej do P. Małgosi (na wojska polskiego koło szkoły 21 za małym boiskiem do kosza i piłki - ten za siatką ochronną) niby niepozorny salonik ale Pani Małgosia robi cudeńka

Tak jak napisałam mam juz suknię ślubną (kupiłam używaną od kobiety z okolicznej wsi) i bardzo bardzo żałuję że w ten sposób ją kupiłam, poniważ mam teraz z nią same problemy.... ale co za tym idzie jeżeli dziewczyny macie już suknie kupione używane i macie problem z nią jakieś przeróbki to nie polecam absolutnie KAJI, dziewczyny są tam bezczelne.... booooooo....... poszłam do nich z moją suknią ślubną (ze zdjęciem i był widoczny problem) i cooo?? Panie tzn młode dziewczątka zamiast mi cos doradzić chociaż przez chwilkę się zainteresować moim problemem i spojrzeć na to cholerne zdjęcie, zaczęły mi PROPONOWAĆ ZAKUP NOWEJ SUKNI OD NICH bo jak to one twierdziły że wszystkie przeróbki będę miała za free!!!!!! ja się pytam po co mi druga suknia?? pokazywała mi podobne do mojej a ja myślałam że albo zaraz się rozbeczę albo się załamie ich tekst że proszę się rozglądnąć po sukniach może Pani coś wybierze sobie?? moze ta by była dobra?? ja mówię że mam suknię tylko chcę ją naprawić, a ta dalej no ale mogła pani nie kupować tam tylko od razu do nas przyjść bo w cenie przeróbki :/ gadała dupa z panem i dupa cię osrała :/ szokkkkk

Nie polecam nie polecam.... wrrrrrrrrr dobrze że znalazłam kompetentną krawcową i ona mi ją naprawia, powiedziała że zrobi wszystko bym wyglądała pięknie.... miałam isć dziś własnie do niej ale przełożyła wizytę na piątek i w piatek się dowiem czy suknię da się uratować bo jak nie to ona mi powiedziała że nie bedize owijać w bawełnę i że trzeba będzie kupic gdzieś nową... ale że ona z krawcowymi się postara i wszysko odłożyła na bok byle mi suknię zrobić

Szczerz współczuje takich przygód. Jest też taki mały salonik ślubny za mostem lwowskim tam szyją suknie na miarę i przeróbki chyba też, możesz tam jeszcze zapytać o naprawę
Koniecznie podziel się efektem po próbnym makijażu... bo my tutaj wszystkie czekamy, aż któraś kogoś poleci
A ta pan fryzjerka, masz może jakieś zdjęcia jak ona czesze ?
__________________
'CO' i "GDYBY' to dwa niewinne słowa, ale gdy stają razem obok siebie, nabierają mocy, by prześladować Cię przez całe życie...
kami2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 18:00   #20
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez kami2019 Pokaż wiadomość
Szczerz współczuje takich przygód. Jest też taki mały salonik ślubny za mostem lwowskim tam szyją suknie na miarę i przeróbki chyba też, możesz tam jeszcze zapytać o naprawę
Koniecznie podziel się efektem po próbnym makijażu... bo my tutaj wszystkie czekamy, aż któraś kogoś poleci
A ta pan fryzjerka, masz może jakieś zdjęcia jak ona czesze ?
zaniosłam już suknię to krawcowej która kiedyś szyła suknie ślubne w galerii13 Majka się nazywa... znalazłam ją w galerii gołąbkowice i do piątku czekam, bo wtedy idę na przymiarkę i się wszystkiego dowiem....

Dlatego jak widzę na fb na stronie targów ślubnych ogłoszenie i reklamę kaji to mnie szlag jasny trafia i normalnie jak będę na targach to nie wiem czy nie powiem jakiegoś swojego zdania tam...

Niestety nie mam zdjęć jak ona czesze ale widziałam ją w akcji i przepięknie uczesała pannę młodą
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 18:22   #21
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
nie dopiero idę na próbny 10 kwietnia... wiesz ciężko jest mi powiedzieć jak u niej z terminami bo jej kajecikiem nie jestem żarcik taki, ale naprawde nie wiem jak to u niej jest.

wiem że na makijaż ślubny przeznacza godzinę bitą, ja widziałam jedno zdjęcie z jej portfolio gdzie maluje panne młodą i bardzo mi się spodobał makijaż bo ja własnie taki chcę z głosu pani również bardzo sympatyczna i wzbudziła moje zaufanie
Chodziło mi o to, czy miałaś problemy z umówieniem się do niej i z jakim wyprzedzeniem to zrobiłaś
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 18:36   #22
kami2019
Raczkowanie
 
Avatar kami2019
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 49° 37' N, 20° 41' E
Wiadomości: 149
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

A ja chyba do kosmetyczki zapisze się w Oazie Piękna w Rynku, koleżanka mi polecała. Może nie mają zbyt profesjonalnych zdjęć, ale widać na niektórych kobietki ładnie wymalowane.
Zamieszczam link, napiszcie co myślicie ?
http://www.oazapiekna.eu/galeria112.php
__________________
'CO' i "GDYBY' to dwa niewinne słowa, ale gdy stają razem obok siebie, nabierają mocy, by prześladować Cię przez całe życie...
kami2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 18:52   #23
Izka1815
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

dziewczyny a czy ktoś może coś poradzić na mojego wcześniejszego posta??? możecie doradzić co i w jakiej godzinie robic jeśli ślub w kościele planuje na godz.15??? o której do fryzjera do kosmetyczki, prysznic ubieranie itp??? nie mam szczere bladego pojęcia, nie mam nawet kogo zapytać bo w rodzinie jeszcze żadnego wesela nie było a w moim domu tym bardziej... wcześniejszy wpis:
Izka1815Dot.: Nowosądeckie PM !!!
Witam, mój ślub ma się odbyć 30 sierpnia 2014 to jeszcze sporo czasu... ale oczywiście mam kilka pytań... Szukam przede wszystkim opinii na temat fotografa Filipa Kałużnego??? jest to fotograf którego będę miała na weselu i chciałabym znać opinie... i również potrzebuję opinii o zespole Perfecto z ns bo nikt nigdzie nie pisze o nich a chciałabym wiedzieć zanim zaliczkę wpłacę,

Edytowane przez Izka1815
Czas edycji: 2013-01-16 o 18:56
Izka1815 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 19:30   #24
agi_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 73
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez Izka1815 Pokaż wiadomość
Witam, mój ślub ma się odbyć 30 sierpnia 2014 to jeszcze sporo czasu... ale oczywiście mam kilka pytań... Szukam przede wszystkim opinii na temat fotografa Filipa Kałużnego??? jest to fotograf którego będę miała na weselu i chciałabym znać opinie... i również potrzebuję opinii o zespole Perfecto z ns bo nikt nigdzie nie pisze o nich a chciałabym wiedzieć zanim zaliczkę wpłacę,
jeżeli chodzi o Pana Kałużnego to szukając fotografa na swoje wesele miałam okazje z nim mailować powiem tak chciałam wszytskie zdjęcia obrobione ładnie a on oferował 'masówkę' 1000-1500 zdjęć mój fotograf mówił o max 500 zdjęciach które będą pieknie obrobione oferował cenę 1700 zł. (ślub +plener) album ze 150 zdjeciami wklejonymi ( ja chciałam fotoalbum) oraz albumy 20 zdjęć dla rodziców (dokładnie piszę ponieważ mam na mailu całą z nim korespondencję ) ceny foftoksiazek/fotoalbumów od 350-1000 zł także z tym Panem nawet się nie spotkałam aby pogada ć o szczegółach pomimo tego ze jest na liscie najlepszych fotografów.
agi_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 20:02   #25
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez agi_1988 Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o Pana Kałużnego to szukając fotografa na swoje wesele miałam okazje z nim mailować powiem tak chciałam wszytskie zdjęcia obrobione ładnie a on oferował 'masówkę' 1000-1500 zdjęć mój fotograf mówił o max 500 zdjęciach które będą pieknie obrobione oferował cenę 1700 zł. (ślub +plener) album ze 150 zdjeciami wklejonymi ( ja chciałam fotoalbum) oraz albumy 20 zdjęć dla rodziców (dokładnie piszę ponieważ mam na mailu całą z nim korespondencję ) ceny foftoksiazek/fotoalbumów od 350-1000 zł także z tym Panem nawet się nie spotkałam aby pogada ć o szczegółach pomimo tego ze jest na liscie najlepszych fotografów.
tu kochana zależy jaki pakiet sobie wybierzesz, ja tego Pana będę rękami i nogami broniła bo będzie on moim fotografem w dniu slubu... i tak w pakiecie złotym mam wszystkie zdjęcia na płyce, do tego fotoalbum oraz dwa albumy dla rodziców, do tego sesja tzw plener w innym dniu i jedziemy na jego koszt gdzie chcemy jego samochodem np zakopane kraków
Na żywo z tym Panem można super pogadać doradzi, pokaże co i jak wyglada... po rozmowie z nim zdecydowałam się na niego

Tak dla porównania Pan Ostar Ż. zaproponował nam obecność swoją na ślubie i na weselu i z plenerem w innym dniu za bagatela 2500zł na moje pytanie o fotoksiążkę i albumy dla rodziców powiedział dodatkowo 600zł

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to, czy miałaś problemy z umówieniem się do niej i z jakim wyprzedzeniem to zrobiłaś
nie ma problemu juz odpowiadam, umawiałam się z nią dwa tygodnie temu na makijaż w dniu ślubu i probny ale ja mam taki termin ślubu że mało osób się pobiera po to 4 maj (okres komuni i takich tam blee blee blee)

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kami2019 Pokaż wiadomość
A ja chyba do kosmetyczki zapisze się w Oazie Piękna w Rynku, koleżanka mi polecała. Może nie mają zbyt profesjonalnych zdjęć, ale widać na niektórych kobietki ładnie wymalowane.
Zamieszczam link, napiszcie co myślicie ?
http://www.oazapiekna.eu/galeria112.php

absolutnie nie chcę ci ich odradzać bo nie znam ich osobiście, to jest Twoja decyzja, ale kuzynka mojego TŻta malowała się u nich tak samo jak jej dwie siostry i mama i tak Pani Młoda ładnie wymalowana, matka też aleee za to siostry były fatalnie wymalowane (oczy miały wymalowane tak że wyglądały jakby miały podbite oczy, jedna chlaśnięte miała na srebrno a druga na niebieski = tragedia)
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 20:22   #26
agi_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 73
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
tu kochana zależy jaki pakiet sobie wybierzesz, ja tego Pana będę rękami i nogami broniła bo będzie on moim fotografem w dniu slubu... i tak w pakiecie złotym mam wszystkie zdjęcia na płyce, do tego fotoalbum oraz dwa albumy dla rodziców, do tego sesja tzw plener w innym dniu i jedziemy na jego koszt gdzie chcemy jego samochodem np zakopane kraków
o złotym pakiecie mówie :d
nie wiem co on Ci powiedział ale za fotoalbum płaci się osobne pieniądze (w mailu mi pisał) a na jego stronie w tymze pakiecie jest "możliwość zakupienia fotoksiążki lub fotoalbumu"
agi_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 20:26   #27
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

od tego kotku jest umowa którą się podpisuje, żeby wiedzieć co się ma za daną cenę
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 21:04   #28
agi_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 73
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
od tego kotku jest umowa którą się podpisuje, żeby wiedzieć co się ma za daną cenę
no to oby tak było jak w umowie napisane
prosiłaś o opinie więc się wypowiedziałam - zdjęcia na jego stronie że tak powiem 'du*y nie urywają' inni za tą cenę oferują dużo dużo więcej

od czego jest forum to wiesz i nie licz ze każdy będzie pochlebnie na każdy temat sie wypowiadał ...
agi_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 21:15   #29
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez agi_1988 Pokaż wiadomość
no to oby tak było jak w umowie napisane
prosiłaś o opinie więc się wypowiedziałam - zdjęcia na jego stronie że tak powiem 'du*y nie urywają' inni za tą cenę oferują dużo dużo więcej

od czego jest forum to wiesz i nie licz ze każdy będzie pochlebnie na każdy temat sie wypowiadał ...

nie prosiłam o opinię, inna koleżanka prosiła a ja tylko wypowiedziałam również swoją opinię gdybyś nie zauważyła napisałam że na umowie mam wpisaną fotoksiążkę, więc na logikę to weź po co bym się pytała o opinię??

pokaż mi jedną wypowiedz gdzie zapowiedziałam że chcę by każda opinia była pochlebnie wypowiadana?? bo ja nie znalazłam takowej...

wg ciebie d... nie urywają, no ale to jest twoja opinia... ja nie znalazłam lepszego który za tą cenę by zaoferował mi takie zdjęcia... a sama napisałaś że znalazł się na liście najlepszych?? więc chyba czegoś nie rozumiem

Ale dobra bo robią się niepotrzebnie kwasy bez sensu ta dyskusja....
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 11:06   #30
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez staffka Pokaż wiadomość
jeżeli macie możliwość i chęci to 20.01 i 27.01 są targi w Krakowie.

http://targislubne.pl/index.php?strona=262&id_kat=306
http://targislubne.info/

ja wybieram się na te pierwsze. nie byłam osobiście na wcześniejszych edycjach, ale słyszałam same pozytywne opinie od znajomych. Dużo wystawców, profesjonalnie przygotowane. no zobaczymy.
ooooo szkoda ze nie dam rady jechać do Krakowa.... ja niestety też się trochę zraziłam do targów ślubnych organizowanych u nas w sączu, przez jedną sytuację.... Już opowiadam

Podczas targów są organizowane różne losowania nagród, mój TŻ choć nie chciał to "kazałam" mu wrzucić karteczkę z imieniem i nazwiskiem przy stoisku z garniturami... Pani która była przy tym stoisku powiedziała nam żeby dopisał jeszcze numer telefonu bo gdybysmy wyszli to do nas tzn do niego zadzwonią po odbiór nagrody... no to wpisał numer... ja się grzecznie zapytałam kiedy będzie losowanie Pani niestety nie znała odpowiedzi ale zapewniała nas o tym telefonie... więc pochodziliśmy po hali (tak koło godziny 13 poszliśmy do domu na obiad), po obiedzie tak koło godziny 15 przyjechaliśmy z moją mamą na targi bo chciała sobie pooglądać a z resztą wtedy też mysmy chcieli podpisać umowę z fotografem. Wchodząc na halę, brat mojego TŻ (który był modelem garniturów) powiedział że gdybysmy przyjechali o 10 min wcześniej to garnitur byśmy wygrali, bo nas wylosowali, ale ŻE NAS NIE BYŁO TO WYLOSOWALI KOGOŚ INNEGO.... ja już się wkurzyłam na maska i mówię że idę do organizatora.... Poszlam tam za te całe ich firanki i mówię że ponoć wygraliśmy garnitur a że nas nie było to oddali go komuś innemu?? a ona no ale Państwa nie było.... a ja na to to po co mówicie żeby wpisać numer telefonu?? mówie określcie szczegółowo regulamin i organizację targów kiedy jaki konkurs kiedy jakie losowanie i kiedy pokaz mody ślubnej... bo przecież nikt nie będzie tu od 10 do 19 stał i na to samo patrzył.... Ona ale trzeba było tu być żeby wygrać, a ja jej to gdzie macie rozpiskę co i o ktrórej godzinie będize?? i kiedy i jakiej firmy odbędą się losowania... no nie mamy?? Mowie wie Pani co macie tu taki bałagan że szok, trzeba było się zastanowić nad regulaminem i organizacją a potem organizować targi!!! Mowie jeszcze proszę następnym razem poinformować stoiska o regulaminie i jak się odbywa rozdanie nagród by nie mówiły głupot podczas wypełniania karteczek..... i wyszłam
Gdybym przecież wiedziała że nie uwzględnią numeru telefonu to bym przecież nawet nie wrzucała kartki do szkanej kuli.... ale jedna mówi co innego a druga co innego....

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Izka1815 Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy ktoś może coś poradzić na mojego wcześniejszego posta??? możecie doradzić co i w jakiej godzinie robic jeśli ślub w kościele planuje na godz.15??? o której do fryzjera do kosmetyczki, prysznic ubieranie itp??? nie mam szczere bladego pojęcia, nie mam nawet kogo zapytać bo w rodzinie jeszcze żadnego wesela nie było a w moim domu tym bardziej... wcześniejszy wpis:
Izka1815Dot.: Nowosądeckie PM !!!
Witam, mój ślub ma się odbyć 30 sierpnia 2014 to jeszcze sporo czasu... ale oczywiście mam kilka pytań... Szukam przede wszystkim opinii na temat fotografa Filipa Kałużnego??? jest to fotograf którego będę miała na weselu i chciałabym znać opinie... i również potrzebuję opinii o zespole Perfecto z ns bo nikt nigdzie nie pisze o nich a chciałabym wiedzieć zanim zaliczkę wpłacę,
To tak kochana ja ci już wszystko powiem jak to u mnie wygląda bo również mam ślub o godzinie 15. tak rano godzinę przed fryzjerem wstanę wezmę prysznic i się wymyję rzecz jasna
więc tak na fryzurę jestem umówiona na godzinę 9 (moja fryzjerka jest jakieś 10min drogi odemnie nogami), na godzinę 12 jestem umówiona z makijażystką z tym że ona przyjedzie do mnie do domu już na godzinę 10 (wcześniej do malowania mama i siostra),
Między fryzjerem a makijażem mam zamiast coś jeszcze zjeść (tak wiem łasuch jestem, wpierniczę pewnie kurczaka jak moja siostra), wymyję ząbki i się podmyje (nie lubię tego słowa ), i potem zacznie mnie malować, po makijażu jak znam życie przepłukam ząbki i wskakuję w suknię po godzinie 13 tak gdzieś 13,20 (wcześniej rajty, i te wszystkie rzeczy). O godzinie 14 zaczyna się impreza u Pana Młodego, więc pewnie o 14.20 zacznie darcie się pod moim blokiem
Mieszkamy niedaleko siebie po 900m autem i fruuu do kościoła
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-22 16:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.