Suknia! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-11, 09:49   #31
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Suknia!

Cytat:
Napisane przez barwina_ Pokaż wiadomość
Oto linki z przymierzania
Mi się sukienka nie podoba ale dlatego że ja nie lubię prostych
Ty wyglądasz w niej świetnie! Na 1 zdjęciu poszerza Cię ale to dlatego że zdjęcie takie pod skosem, w lustrze jesteś szczupluteńka, bardzo ładnie wyglądasz
Nie masz się czym przejmować!
A jeśli masz wątpliwości, idź do salonu i przymierz jeszcze raz swoją i jakąś inną
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 10:03   #32
barwina_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 39
Dot.: Suknia!

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Mi się sukienka nie podoba ale dlatego że ja nie lubię prostych
Ty wyglądasz w niej świetnie! Na 1 zdjęciu poszerza Cię ale to dlatego że zdjęcie takie pod skosem, w lustrze jesteś szczupluteńka, bardzo ładnie wyglądasz
Nie masz się czym przejmować!
A jeśli masz wątpliwości, idź do salonu i przymierz jeszcze raz swoją i jakąś inną
Mam taki plan Dzięki za opinię, trochę mi teraz lepiej
barwina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 12:11   #33
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Suknia!

ja szukałam suknie w wielu salonach, w końcu zdecydowałam się na uszycie według swojego pomysłu (wzorując się na elementach z innych sukien) potem miałam troszkę wątpliwości, ale już jak była gotowa byłam zachwycona
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 15:36   #34
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Suknia!

Zamówiłam 2 sukienki przez internet,jedna zostawię a druga oddam zobaczę ,bedą za miesiąc dopiero, jesli obie nie bedą pasować to noe wiem co zrobię bo zplostanie mi 2 tyg do ślubu:/ w miedzy czasie wciąż szukam
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 15:36   #35
barwina_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 39
Dot.: Suknia!

Dopadłam jeszcze zdjęcia mojej sukni i kilku innych faworytek które przymierzałam są malutkie bo z telefonu.

Moja przód:
http://4.bp.blogspot.com/-cjNsJ2Jbou...o/s1600/11.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-_LhvTMtR_w...Q/s1600/33.jpg

Inne które też bardzo mi się podobają ale do każdej mam jakieś ale:

druga po mojej, ma piękny długi tren z guzikami przez cały tył. "Ale" polega na braku ramiączek (a bardzo chce je mieć) i nie podoba mi się pas w talii:
http://1.bp.blogspot.com/-QDPH_SKLIz...s/s1600/22.jpg

Zupełnie inna, rybka - ale uznałam że bardzo wiele panien młodych takie wybiera i mam w niej zbyt obfity biust
http://4.bp.blogspot.com/-8w-ahdedNI...U/s1600/44.jpg

i tutaj jedna z droższych i piękniejszych, ale ma dekolt w łódkę a ja chciałam głęboki ale jest zjawiskowa:
http://1.bp.blogspot.com/-_RePkp4_ZW...g/s1600/55.jpg

W każdym razie polubiłam swoją na nowo, aczkolwiek jeszcze poprzymierzam
barwina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 15:38   #36
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Suknia!

Już mam dosyć poszukiwań jestem tym zmęczona zwłaszcza ze czas goni,za późno się za to wzięłam,ale datę ustaliliśmy miesiąc temu wiec zbyt wiele czasu nie było,martwię się ze nie zdążę ze wszystkim, dodatki wiem niby jakie chce ale wolałabym mieć najpierw sukienkę
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 16:01   #37
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Suknia!

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Już mam dosyć poszukiwań jestem tym zmęczona zwłaszcza ze czas goni,za późno się za to wzięłam,ale datę ustaliliśmy miesiąc temu wiec zbyt wiele czasu nie było,martwię się ze nie zdążę ze wszystkim, dodatki wiem niby jakie chce ale wolałabym mieć najpierw sukienkę
a jaką macie date?
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 19:20   #38
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia!

Cytat:
Napisane przez barwina_ Pokaż wiadomość
Oto linki z przymierzania

http://1.bp.blogspot.com/-i8h-N44TzV...1600/jhfhf.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-2XpoLxOnaa...0/DSC05987.JPG

Jak nie działa to wykombinuję coś innego

Zaretuszowałam się w razie czego

pełna profeska z zamazaniem buzi nie byle bialy kwadrat z painta
a sukienka w ogole nie w moim typie ale Ty w niej ładnie wyglądasz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 21:05   #39
b9a655abaae5a95da59d0a2183980e5768c86655_6240efcedf252
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 72
Dot.: Suknia!

Ja odwiedziłam tylko jeden salon,byłam zdecydowana na suknię z koronki i taką też tam znalazłam. Później żeby się upewnić że to napewno 'ta jedyna',przeglądałam w internecie zdjęcia zupełnie innych sukienek i bum! Zakochałam się w sukni z satyny,czego bym się po sobie zupełnie nie spodziewała. Mówiłam że wszystko tylko nie satyna! Ale przez ponad miesiąc myślałam tylko o tej sukience,wszystkie inne były be
Od wczoraj sukienunia jest już ze mną więc wreszcie przestałam tak głupieć
b9a655abaae5a95da59d0a2183980e5768c86655_6240efcedf252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 22:11   #40
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: Suknia!

Ja miałam podobnie, przymierzałam suknie w trzech różnych salonach, wszystkie typowo w stylu greckim, ostatecznie zobaczyłam moją wybraną na zdjęciu, koronkowa rybka w stylu tal 40tych i czekałam 4 tyg na paczkę, warto było
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 21:01   #41
barwina_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 39
Dot.: Suknia!

Ja już się uspokoiłam - i wpadłam na pewien pomysł Jak już suknia przyjedzie do domu to cichaczem dorobię jej dyskretnie to i owo
barwina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 21:20   #42
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: Suknia!

Cytat:
Napisane przez barwina_ Pokaż wiadomość
Ja już się uspokoiłam - i wpadłam na pewien pomysł Jak już suknia przyjedzie do domu to cichaczem dorobię jej dyskretnie to i owo
a co chcesz zrobić??
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 14:04   #43
barwina_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 39
Dot.: Suknia!

Wymyśliłam taki myk, skoro suknia jest całkowicie prosta z przodu i ma motywy kwiatowe z tyłu, chciałabym kupić garść (albo dwie) maleńkich koralików - diamencików svarowskiego oczywiście z dziurkami abym mogła je przyszyć (jakby istniały takie specjalne do przyklejenia do materiału to już w ogóle byłoby super ale wątpię). Znalazły by się one na samej górze sukni na przodzie zamiast tego materiału - od ramiączek bardzo dyskretnie by się rozpraszały ku dołowi do pasa. Z tyłu to samo tylko więcej i rozpraszały by się od pleców do samego końca trenu. Nie chcę żeby było naćkane, tylko tak bardzo delikatnie, jakby to były takie rozrzucone diamenciki, albo czarodziejski pyłek narysowałam sobie to i myślę że to by dodało jej niepowtarzalności i trochę by ją ożywiło
barwina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 19:11   #44
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: Suknia!

Cytat:
Napisane przez barwina_ Pokaż wiadomość
Wymyśliłam taki myk, skoro suknia jest całkowicie prosta z przodu i ma motywy kwiatowe z tyłu, chciałabym kupić garść (albo dwie) maleńkich koralików - diamencików svarowskiego oczywiście z dziurkami abym mogła je przyszyć (jakby istniały takie specjalne do przyklejenia do materiału to już w ogóle byłoby super ale wątpię). Znalazły by się one na samej górze sukni na przodzie zamiast tego materiału - od ramiączek bardzo dyskretnie by się rozpraszały ku dołowi do pasa. Z tyłu to samo tylko więcej i rozpraszały by się od pleców do samego końca trenu. Nie chcę żeby było naćkane, tylko tak bardzo delikatnie, jakby to były takie rozrzucone diamenciki, albo czarodziejski pyłek narysowałam sobie to i myślę że to by dodało jej niepowtarzalności i trochę by ją ożywiło

Można spróbować ale tylko u dobrej krawcowej.
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 10:24   #45
barwina_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 39
Dot.: Suknia!

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
Można spróbować ale tylko u dobrej krawcowej.
Znam takich kilka, np moją mamę
barwina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 18:22   #46
ssissi21
Raczkowanie
 
Avatar ssissi21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków/Piemonte
Wiadomości: 272
Dot.: Suknia!

Ja probowalam 5 sukienek, a wzielam i tak ta ktora probowalam jako pierwsza.
Na slub zdecydowalismy sie na poczatku maja. Termin mamy na 13.09.2014.
Nie mam przedslubnego cisnienia i wiem, ze zdazymy ze wszystkim.
ssissi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 09:07   #47
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Suknia!

Cytat:
Napisane przez barwina_ Pokaż wiadomość
Wymyśliłam taki myk, skoro suknia jest całkowicie prosta z przodu i ma motywy kwiatowe z tyłu, chciałabym kupić garść (albo dwie) maleńkich koralików - diamencików svarowskiego oczywiście z dziurkami abym mogła je przyszyć (jakby istniały takie specjalne do przyklejenia do materiału to już w ogóle byłoby super ale wątpię).
Możesz kupić cyrkonie bez dziurek, z płaskim spodem, mam na myśli coś takiego:

Nie daj się skusić na podróbki, jednak Swarovski błyszczy się dużo lepiej - przetestowałam na swoich strojach do tańca, warto zainwestować, szczególnie do kiecki ślubnej

Przylepia się je klejem, najbardziej polecam ten, sporo się już różnymi nakleiłam i jest najlepszy - można go znaleźć w chyba każdej pasmanterii, ale najlepiej kupić przez internet, wychodzi taniej (w takiej pod moim blokiem sprzedają go z dwukrotną przebitką )
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 10:42   #48
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Suknia!

Cytat:
Napisane przez barwina_ Pokaż wiadomość
A inne dziewczyny? Ktoś się jeszcze tak gubił?
Hehe, ja Zaczęłam jakiś czas temu oglądać znów suknie, mimo że swoją w lutym zamówiłam... No i klops, dramat, że chyba źle wybrałam, będzie okropnie itd... Ale popatrzyłam sobie na zdjęcie siebie w tej i innych i doszłam do wniosku, że jednak najlepiej wybrałam. Później byłam też w salonie i pani utwierdziła mnie w przekonaniu - nie oglądać innych sukien po wyborze swojej!

Ty wyglądasz cudnie! Choć ta ostatnia, z trenem jest też piękna. Ale wybrałaś pierwszą, więc z pewnością była dla Ciebie bardziej odpowiednia! Nie martw się - wszystkie ogarnia czasem niepokój
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 13:06   #49
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Suknia!

Cytat:
Napisane przez Kiciakowa Pokaż wiadomość
jak dla mnie sukienka bardzo ładnie leży ślicznie wyglądasz, nie masz się co martwić
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 13:09   #50
barwina_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 39
Dot.: Suknia!

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Możesz kupić cyrkonie bez dziurek, z płaskim spodem, mam na myśli coś takiego:

Nie daj się skusić na podróbki, jednak Swarovski błyszczy się dużo lepiej - przetestowałam na swoich strojach do tańca, warto zainwestować, szczególnie do kiecki ślubnej

Przylepia się je klejem, najbardziej polecam ten, sporo się już różnymi nakleiłam i jest najlepszy - można go znaleźć w chyba każdej pasmanterii, ale najlepiej kupić przez internet, wychodzi taniej (w takiej pod moim blokiem sprzedają go z dwukrotną przebitką )
Dziękuję Ci ogromnie! Właśnie o coś takiego mi chodziło

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Hehe, ja Zaczęłam jakiś czas temu oglądać znów suknie, mimo że swoją w lutym zamówiłam... No i klops, dramat, że chyba źle wybrałam, będzie okropnie itd... Ale popatrzyłam sobie na zdjęcie siebie w tej i innych i doszłam do wniosku, że jednak najlepiej wybrałam. Później byłam też w salonie i pani utwierdziła mnie w przekonaniu - nie oglądać innych sukien po wyborze swojej!

Ty wyglądasz cudnie! Choć ta ostatnia, z trenem jest też piękna. Ale wybrałaś pierwszą, więc z pewnością była dla Ciebie bardziej odpowiednia! Nie martw się - wszystkie ogarnia czasem niepokój
Racja, skoro się wybrało to potem nie wybrzydzać, zwłaszcza że nie da się przymierzyć wszystkich sukien świata
barwina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 21:02   #51
sa_r_us
Raczkowanie
 
Avatar sa_r_us
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 47
Dot.: Suknia!

Hej Dziewczyny
właśnie przeglądałam wasze suknie każda jedna jest piękna ja też już nie mogę się doczekać kiedy założę moją (27.12.2014), Sama myślałam, że wybór sukni będzie prosty z reguły wiem czego chcę, ale jak się przekonałam to osobiście przymierzyłam jakieś 9 sukni z czego ta 9 to mój ideał Osobiście mam suknię szytą przez krawcową. Teraz już staram się żadnej innej nie oglądać ale naprawdę jest to bardzo ciężkie
sa_r_us jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-20 22:02:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.