Ślub i wesele w Nowym Sączu - w 2017 (sale, dekoracje itp.) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-21, 21:49   #31
jaaaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 131
Dot.: Ślub i wesele w Nowym Sączu - w 2017 (sale, dekoracje itp.)

Cytat:
Napisane przez dziubecek16
Dziewczyny macie jakiegoś fajnego fotografa który ma usługe foto+ wideo ? Chcę jednak mieć i kamerzystę i fotografa i najlepiej, żeby to było z jednej firmy
Podeślę Ci kogo ja wybrałam. Może akurat będzie Ci pasowało - wiadomo każdy ma inny gust i budżet
jaaaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 09:42   #32
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Ślub i wesele w Nowym Sączu - w 2017 (sale, dekoracje itp.)

Cytat:
Napisane przez jaaaania Pokaż wiadomość
Podeślę Ci kogo ja wybrałam. Może akurat będzie Ci pasowało - wiadomo każdy ma inny gust i budżet
Dzięki
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 11:58   #33
mingmei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Ślub i wesele w Nowym Sączu - w 2017 (sale, dekoracje itp.)

My mamy zarezerwowany termin w dworku w Brzeznej na 04.08.2018. Ale już zaczynam się rozglądać za wszystkim innym (fotograf, kamerzysta, zespół), bo też terminy mają baaardzo odległe.
A co do sali to też na poczatku myśleliśmy o 2017r ale wszystko zmienilo się po tym jak zaczęliśmy dzwonić i pytać o wolne terminy. Braliśmy pod uwagę Dworek pod dębami, Kwiat lotosu i nasz dwor w Brzeznej. W dwóch pierwszych terminy na 2017 wszystkie zajęte i co najlepsze na 2018 też! (chyba ze miesiace listopad-grudzien) wiec proponowali nam termin dopiero na 2019r.... i tak padło na dwór w Brzeznej, ktory i tak od samego poczatku najbardziej mi się podobał
A teraz moja prośba: możecie mi polecić jakiegoś w miare dobrego i rosądnych cenach kamerzyste? zalezy nam tez na nagraniu podziękowań dla rodziców

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

I też bardzo proszę o polecenie jakiś zespołów i fotografa (w rosądnych cenach oczywiście)
jak na tą chwilę stanęło na Tomaszu Sowińskim i Creative Band.
Macie jakieś opinie na ich temat?


i to samo pytanie o zespół Power Music i To i Owo? w jednym i w drugim są wokalistki a na tym mi zależy
Wiecie cokolwiek o nich?

Edytowane przez mingmei
Czas edycji: 2016-04-10 o 09:57
mingmei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 17:45   #34
joan90
Przyczajenie
 
Avatar joan90
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Ślub i wesele w Nowym Sączu - w 2017 (sale, dekoracje itp.)

U mnie ustalone:
Termin: 22.04.2017
Sala: Stary Młyn w N.S. ( http://www.dom-weselny-stary-mlyn.pl/)
Koszt: 230zl/z poprawinami/os.
(w tym ciasta, torty itp. - tylko bez alkoholu)
Zespół: Aplauz ( http://aplauz.isacz.pl/)
Kamerzysta: nie będzie
__________________
Każda kobieta, ma więcej siły niż na to wygląda
joan90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 21:25   #35
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Ślub i wesele w Nowym Sączu - w 2017 (sale, dekoracje itp.)

Hej dziewczyny, czy ktoras moze z Was orientuje sie czy Sekowski Dwor w Sekowej jest warty polecenia, jakie sa ceny itp? Bardzo malo opinii jest w internecie o tym dworze a kurcze jestem nim zainteresowana ^^
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 15:50   #36
Basia_08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: Ślub i wesele w Nowym Sączu - w 2017 (sale, dekoracje itp.)

Hej Dziewczyny

Drużba weselny Jan Lorek macie może jakieś opinie na temat tego Pana?
Basia_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 12:09   #37
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Ślub i wesele w Nowym Sączu - w 2017 (sale, dekoracje itp.)

Dziewczyny polećcie jakąś dobrą makijażystkę ze sącza lub bardzo bliskich okolic!!! Moja cera jest trudna i wymagająca, każdy podkład, puder spływa ze mnie po 2h, więc potrzebuję kogoś kto na prawdę zrobi mi śliczny makijaż, który wytrzyma przynajmniej do oczepin
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 14:02   #38
enkabe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ślub i wesele w Nowym Sączu - w 2017 (sale, dekoracje itp.)

Cytat:
Napisane przez joan90 Pokaż wiadomość
U mnie ustalone:
Termin: 22.04.2017
Sala: Stary Młyn w N.S. ( http://www.dom-weselny-stary-mlyn.pl/)
Koszt: 230zl/z poprawinami/os.
(w tym ciasta, torty itp. - tylko bez alkoholu)
Zespół: Aplauz ( http://aplauz.isacz.pl/)
Kamerzysta: nie będzie
ooo, my też mamy aplauz, mogę wiedzieć dlaczego zdecydowaliście się na ten zespół?
enkabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 13:13   #39
joan90
Przyczajenie
 
Avatar joan90
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Ślub i wesele w Nowym Sączu - w 2017 (sale, dekoracje itp.)

Mój tata ma wielu znajomych (również takich, którzy sami "grają") i oni bardzo ich chwalili Dobre wrażenie mam też po przejrzeniu ich nagrań i strony internetowej. Znalazłam też na różnych forach kilka pozytywnych opinii
__________________
Każda kobieta, ma więcej siły niż na to wygląda
joan90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 07:18   #40
joan90
Przyczajenie
 
Avatar joan90
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Ślub i wesele w Nowym Sączu - w 2017 (sale, dekoracje itp.)

1) Planujecie jakieś dodatkowe atrakcje na wesele? Fontanny, bar alko czy coś?
2) Czym najbardziej chciałybyście być obsypane po wyjściu z "kościoła" czy "urzędzu"? Ryż , monety, cukierki, płatki róż (żywe czy sztuczne?), bańki mydlane... coś innego?
__________________
Każda kobieta, ma więcej siły niż na to wygląda
joan90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 15:04   #41
jaaaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 131
Dot.: Ślub i wesele w Nowym Sączu - w 2017 (sale, dekoracje itp.)

Cytat:
Napisane przez joan90 Pokaż wiadomość
1) Planujecie jakieś dodatkowe atrakcje na wesele? Fontanny, bar alko czy coś?
2) Czym najbardziej chciałybyście być obsypane po wyjściu z "kościoła" czy "urzędzu"? Ryż , monety, cukierki, płatki róż (żywe czy sztuczne?), bańki mydlane... coś innego?
Ja sobie chyba odpuszczę jakieś dodatkowe atrakcje. Obsypana chciałabym być płatkami białych róż albo wybiorę bańki mydlane. Tych strzelających tub na pewno bym się wystraszyła :P Jeszcze oczywiście wezmę pod uwagę co będzie chciał narzeczony ale narazie on tak daleko nie wybiega .
jaaaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-03, 14:24   #42
Angelina_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Ślub i wesele w Nowym Sączu - w 2017 (sale, dekoracje itp.)

Cześć, tez biorę ślub w 2017 roku. Sala weselna, kapela do kościoła i zespół juz zaklepane. Teraz zastanawiam sie co dalej... Kamerzysta czy fotograf?
Nie orientowałem sie takze w usługach fryzjerskich i kosmetycznych. Moze cos szczególnie polecacie? Zależy mi na opcji z dojazdem, bo jednak moj dom rodzinny znajduje sie zdala od NS.
Myslalyscie o kolorze przewodnim? Tak wiele załatwień:confu sed:
Angelina_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 21:11   #43
Maniula87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 88
Dot.: Ślub i wesele w Nowym Sączu - w 2017 (sale, dekoracje itp.)

Witam, co do fotografa i kamerzysty to nie ma co czekać. Ci lepsi to mają zapisu dużo do przodu. Zastanów się jaki budżet masz na obsługę foto wideo. Generalnie chcąc mieć ładne zdjęcia i fajny film to trzeba parę tysięcy wydać. Ale to wszystko zależy od ciebie czy chcesz zdjęcia i film na dobrym poziomie czy też wystarczy Ci pamiątka zrobiona przez wujka posiadającego "Dobry" aparat i kamerę.
Jakbyś szukała profesjonalnej obsługi foto wideo to pisz na priv. Pozdrawiam
__________________


Edytowane przez Maniula87
Czas edycji: 2016-11-05 o 21:12
Maniula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 22:21   #44
jaaaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 131
Dot.: Ślub i wesele w Nowym Sączu - w 2017 (sale, dekoracje itp.)

Coś strasznie tu cicho . Jak tam wasze przygotowania dziewczyny? U mnie w reszcie coś ruszyło. Mam umówioną makijażystkę, fryzjera, w tym miesiącu idziemy na nauki przedmałżeńskie, mamy też wydrukowane zaproszenia i umówiony zespół do śpiewania w kościele, kupiłam nawet biżuterię bo nie mogłam się oprzeć . TŻ szuka noclegów dla gości i ogarnia ostatecznie transport. Teraz szykuję się do szukania sukni ślubnej. Może macie jakiś salon do polecenia?
jaaaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 19:36   #45
joan90
Przyczajenie
 
Avatar joan90
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Ślub i wesele w Nowym Sączu - w 2017 (sale, dekoracje itp.)

Hejo, hejo - odkopałam wątek ;-)
Jestem już "PO" i taka krótka recenzja:

1) Dom weselny (Stary Młyn) RE-WE-LA-CJA! Naszym weselem zajmował się pan Marian (jest jeszcze jakiś drugi pan, organizują naprzemiennie).
Wszystko było świetnie zorganizowane:
a) Jedzenie najlepsze jakie jadłam na weselach, a byłam na wielu! Świetna jakoś jedzenia, zróżnicowane, możliwość zapewnienia dań dla wegetarian (zamienniki wszystkich ciepłych dań!), napoje zimne i ciepłe bez limitu. Nie mieliśmy lodów, ale dzieci chciały i nie wiem skąd - ale im przynieśli Kelnerzy wspaniali, uśmiechnięci.
b) Klimat i wystrój bajka! Wszystkie elementy pasujące do siebie włączając m.in. zastawę. Dekoracja sali w celnie - zgodnie z wybraną kolorystyką.
c) Tort, ciasta itp. w cenie. Płaciliśmy dodatkowo tylko za pierożki na nasze zamówienie - ruskie i z kapustą. Zniknęły w mgnieniu oka.No i za alko
d) Ciepłe dania z I dnia (jednogarnkowe jak strogonow) oraz z II dnia (żurek i kwaśnica z żeberkiem) były w takich podgrzewanych garach przez cały czas podczas poprawin dostępne dla gości.
e) Na prośbę właściciel zamawia ciasta paczkowane na pożegnanie - goście bardzo chwalili.
f) Tort czekoladowy i jakąś nutką alko i bezą w środku - najlepszy na świecie.
g) Właściciel ma tablicę z listą rozmieszczenia gości i numerki na stół. Do 100 osób świetnie da się ustawić okrągłe stoły 10 i 12 osobowe.
h) Oddzielna sala "palarnia" z kilkoma kanapami, fotelami, stolikami - można spokojnie tam porozmawiać. Mieliśmy też tam fotobudkę.
i) Po poprawinach dostaliśmy jedzenie, które zostało do domu (mięsa, ciasta, krokiety, owoce)
j) Mają śpiewniki z przyśpiewkami jeśli goście lubią pośpiewać.
k) Non-stop obsługa sprząta- znajomi mówili, że nie zdążyli wypalić papierosa, a już "popiołki" były wyczyszczone. Zastawa też wymieniana błyskawicznie.
l) Jeśli kogoś interesuje to miejsca noclegowe czyściutkie, pachnące, przestronne pokoje, w toaletach ręczniki, mydełka. W każdym pokoju butelki z wodą, szklanki itp.
m) Właściciel z własnej inicjatywy przygotował dla nocujących gości śniadania, prosiliśmy tylko o niedziele, a goście mieli świeże pieczywo, jajecznicę nawet w sobotę rano (część przyjechała w pt) i w poniedziałek (po poprawinach).

2. Zespół weselny APLAUZ
Również bardzo polecam. Parkiet był cały nawet w godzinach (już) porannych. Wokalistka przepięknie śpiewała, jak i wokaliści. Nie potrzebowali wodzireja i sami organizowali zabawy, chodzili po stołach i śpiewali. Jestem bardzo zadowolona! I szczerze polecam! Muzykę świetnie dobierali do gości, obserwowali jak się bawią itp.

Jeśli ktoś ma pytania to piszcie
__________________
Każda kobieta, ma więcej siły niż na to wygląda
joan90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 09:49   #46
jabluuuszko
Rozeznanie
 
Avatar jabluuuszko
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Ślub i wesele w Nowym Sączu - w 2017 (sale, dekoracje itp.)

Znacie jakis zespół który gra muzyka góralska? Szukamy na wesele zespołu który grał by bardziej folkowo- górlasko niz disco polo.
__________________
Be beauty, be perfect
Brand new me
jabluuuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-02 10:49:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.