środki hormonalne,aby biust był większy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-09, 00:41   #1
karolka215
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 19
Exclamation

środki hormonalne,aby biust był większy


Witam.Czy to prawda,że biorąc środki hormonalne można powiększyć biust?Pytam,ponieważ jestem już zdesperowana.3 lata temu urodziłam ślicznego chłopca i się zaczęło.Przed porodem miałam miseczkę B,kiedy karmiłam synka piersią miałam duże C.W tym momencie mam ledwo miseczkę A!!!Nie wiem,czemu moje piersi tak drastycznie zmalały,ale wiem,że muszę coś z tym koniecznie zrobić!Biorę Diane35,bo podobno po niej powiększają się piersi.No cóż,na mnie to nie działa.W ostateczności zostaje mi operacja.Dlatego proszę o pomoc w srawie środków hormonalnych.Czy ginekolog może mi je dobrać i wypisać?Czy też powinnam udać się do innego lekarza?Jak działają te środki i czy w ogóle mogą mi pomóc?
karolka215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 07:53   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

nie ma srodków ktore u wszytkich kobiet powiekszaly by biust!
aby trwala powiekszyc biust trzeba zrobic operacje plastyczna.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 12:56   #3
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Wink Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

bez przesady to chyba glupotra szpicowac sie niepotrzebnie hormonami aby urosly ci piersi- poza tym po hormonach piersi nabrzmiewaja do momentu- pozniej wracaja do swojej normy. W zyciu jest wiele wazniejszych rzeczy, niz wielkosc piersi- nie dajmy sie zwariowac!
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 21:18   #4
karolka215
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 19
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

Tylko postawcie się w mojej sytuacji.Co wy byście zrobiły,gdybyście miały piersi w rozmiarze B,a później by zmalały?Przecież to jest normalne,że chciałabym mieć znowu "mój rozmiar".Dla mnie to jest bardzo poważny problem.Dlatego sprawdzam wszystkie możliwości.
karolka215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 21:22   #5
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

Cytat:
Napisane przez paula78
nie ma srodków ktore u wszytkich kobiet powiekszaly by biust!
aby trwala powiekszyc biust trzeba zrobic operacje plastyczna.
niekoniecznie. Mi po Cilesicie biust "skoczył" o jeden numer i bardziej sie zaokrąglił. A mój lekarz potwierdził
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 21:29   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

Cytat:
Napisane przez takasobieania
niekoniecznie. Mi po Cilesicie biust "skoczył" o jeden numer i bardziej sie zaokrąglił. A mój lekarz potwierdził
no i co z tego ?bez sensu jest ładowac sie hormonami tylko po to aby biust sie powiekszyl,tymbardziej ze nie u wszytskich dziala tak samo.
przestaniesz brac cilest to zmniejszy ci sie biust a chyba nie o to chodzi.

domyslam sie ze to problem dla ciebie ale taka juz uroda piersi ,niektórym kobietom zmniejszaja sie ,niktorym nie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 21:33   #7
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

Cytat:
Napisane przez paula78
no i co z tego ?bez sensu jest ładowac sie hormonami tylko po to aby biust sie powiekszyl,tymbardziej ze nie u wszytskich dziala tak samo.
przestaniesz brac cilest to zmniejszy ci sie biust a chyba nie o to chodzi.

domyslam sie ze to problem dla ciebie ale taka juz uroda piersi ,niektórym kobietom zmniejszaja sie ,niktorym nie.
jeśli o mnie chodzi to nie jem cilestu dla samego biustu, to tylko taki przyjemny "skutek uboczny". Chciałam jednak zaznaczyć ze teoretycznie nie sama operacja moze go powiekszyc. I nie musisz byc opryskliwa.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-09, 21:47   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

Cytat:
Napisane przez takasobieania
jeśli o mnie chodzi to nie jem cilestu dla samego biustu, to tylko taki przyjemny "skutek uboczny". Chciałam jednak zaznaczyć ze teoretycznie nie sama operacja moze go powiekszyc. I nie musisz byc opryskliwa.
nie stwierdzilam ,że jesz cilest dla samego biustu ale ogolnie uwazam ,ż eładowanie w siebie hormonów tylko po to jest bezsensu bo jest to skutek uboczny nie wystepujacy u kazdej kobiety.

zapewne autorce watku zalezy na praktycznych metodach niz teoretycznych.

nie jestem opryskliwa tylko rece mdleja od powtarzania w kólko tego samego a i pan doktor zapewne ma dosyc odpowiadania na te same pytania ,szczegolnie ze mozna skorzystac z wyszukiwarki
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 22:00   #9
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

Gdyby nie słowo "hormonalne" ten wątek byłby już na Chirurgii Plastycznej
Jeszcze sie zastanowię czy go tam jednak nie umieścić
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 21:28   #10
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

Karolka, a ja cie rozumiem.
Ogolnie chodzi o to ze tabletki powiekszajace biust to te ktore zawieraja duzo estrogenow, oprocz progesteronu. To wlasnie estrogen powoduje zwiekszenie biustu przez wydzielania hormonow. Jest sporo takich tabletek, ktore zawieraja go w duzych ilosciach (m.in Cileste), ale prosze cie, nie bierz na slepo! Poradz sie lekarza, zeby dobral takie ktore sa odpowiednie dla ciebie i twojej sytuacji ( a przede wszystkim nie zagrazaly zdrowiu). Pamietaj, ze przy duzej dawce estrogenow sa tez inne efektu: przyjemne: jak naprzyklad zwiekszenie dobrego nastroju, nieprzyjemne: jak naprzyklad nabranie wagi( zatryzmywanie wody w organizmie) - moze ci wiec przybyc kilka kilo, i przyjemne zalezy dla kogo - zwiekszenie popedu seksualnego.
Pisze do ciebie, poniewaz dobrze oreintuje sie w temacie, mialam sytuacje odwrotna. Potrzebowalam takich tabletek, ktore nie powodowaly by przyrostu mojej tkanki tluszczowej na biuscie, ktorego jest za duzo. Jednak po uzywaniu takich tabletek (sam progesteron, mam implant pod skora), mialam stany poddepresyjne i kompletny zanik libido. Stad wiem juz teraz wszytsko na temat hormonow
jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 22:09   #11
karolka215
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 19
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

Dzięki Jowisia!Od 3 lat biorę Diane35.Przepisał mi ją ginekolog i stwierdził, że powinno mi trochę przybyć w biuście, ale na mnie to nie stety nie podziałało.
karolka215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-14, 22:19   #12
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

A jaka jest zawartosc estrogenow w dianie? Mozesz po 3 latach poprosic lekarza zeby zmienil ci tabletki,i przepisal cos mocniejszego, jezlei twoj biust stanowi dla ciebie komplex. A moze warto poszukac innego lekarza?

Edytowane przez jowisia
Czas edycji: 2005-12-14 o 22:50
jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 22:45   #13
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

Cytat:
Napisane przez karolka215
Dzięki Jowisia!Od 3 lat biorę Diane35.Przepisał mi ją ginekolog i stwierdził, że powinno mi trochę przybyć w biuście, ale na mnie to nie stety nie podziałało.
Po pierwsze Diane można najdłużej brać jeden rok, ponieważ bardzo niszczy wątrobę. Jeśli twój lekarz przepisał ci tę tabletki i kazał ci je brać przez parę latek to albo nie liczy się z twoim zdrowiem albo jest niedouczony . Oczywiście stawiałabym na to pierwsze.

Na Wizażu także temat Diany (wpisz w wyszukiwarkę to hasło) był poruszany wielokrotnie w którym dziewczyny opisywały swoje doświadczenia.

Ważniejsze jest chyba zdrowie a nie wielkość piersi!
Ja także nie mam dużego biustu (A75) i jakoś żyje. Także wiem co to jest mieć większy biust (w ciąży miałam C75). Najważniejsza sprawa to zaakceptować siebie taką jaką się jest

Pozdr
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 22:50   #14
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

Oczywiscie, ze najwazniejsze to zaakceptowac siebie, ale czasem nasze problemy urastaja do rangi takich kompleksow, ze nei rozumiem, dlaczego nie szukac by jakiegos rozwiazania.
Oczywiscie nie mozna niczego robc kosztem zdrowia, nie znam diany, poniewaz ja na odwrot- zbyt duzo mam estrogenow. Ale z tego co piszesz, najlepiej naprawde zmienic lekarza. Bo dobry lekarz to taki ktory przede wsyztkim dba o twoje zdrowie, a po drugie stara naprawde ci siepomoc ( anie powie, eee no trzeba zaakceptowac siebie). Dobry lekarz szuka dobrych rozwiazan.
jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 07:18   #15
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

ja bralam cilest przez 2 ;ata i co nic w biuscie nie nie drgnęło wiec jest to zalezne od indywidualnej gospodarki hormonalnej ,za to porobily mi sie włókniaki w piersi ,nie wiem na ile łączyc to z cilestem ale lekarz przepisal inne pigulki.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 21:55   #16
karolka215
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 19
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

Nie wiem,jaka jest zawartość estrogenów.Od 2 miesięcy mam przerwę z Dianą.Też słyszałam o tym,że niszczy wątrobę i byłam u 3 lekarzy,którzy stwierdzili,że mogę brać dalej.Może to i dziwne,ale mieszkam w niedużym mieście i jest tu trudno o dobrego lekarza,dla którego liczy się coś więcej,niż pieniądze.Poza tym,proszę,nie piszcie mi "zaakceptuj siebie",bo nie zaakceptuję.Jeżeli są możliwości,żeby zmienić swój wygląd i poczuć się lepiej,to czemu z nich nie skorzystać?
karolka215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 22:31   #17
Verena
Rozeznanie
 
Avatar Verena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 615
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

Kurcze, ale pzrecież biut po tabletkach nie powiększa się, ale tak jakby obrzmiewa. Jest to skutek uboczny, który mija wraz z odstawieniem tabletek! Poza tym wszystko zależy od organizu kobiety - jednej się "powiększy" a innej (po tych samych tabletkach!) nie.
Kiedy brałam cilest, biust mi się rzeczywiście "powiększył" na początku, a potem wrócił do normy, chociaż dalej brałam te tabletki.
Naprawdę, to nie jest metoda moim zdaniem...
__________________
BYKOM STOP! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie.
[/SIZE]
Verena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 23:56   #18
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

To prawda, wszytsko zalezy od organizmu. Mi sie na przyklad powiekszyl, ale przestal gdy tylko przestalam brac pigulki. Natomiast nie zgadzam sie z poprzednia wypowiedzia, jezeli przepisuje sie dziewczyna tabletki np. na tradzik ,to tak samo uzywa sie czasem ich do innego typu problemow.
Natomiast zdecydowanie nie mozesz sie cale zycie faszerowac lekami karolka, ale ja ci nie bede pisala "zaakceptuj siebie" bo wiem, ze powinnas po prostu szukac rozwiazan. Sa jeszcze operacje plastyczne. Zastanow sie, ile kosztowaly cie pigulki przez te 3 lata?? Ile zaoszczedzilabys kasy? Moze warto by odlozyc i nieco uzbierac pieniazkow?
Niestety cwiczenia fizyczne nie powieksza ci znacznie biustu jezeli jest naprawde maly. Mozesz rowniez poszukac lekarza w wiekszym miescie, np. w lodzi, wsiasc w pociag i pojechac na wizyte. Na twoim miejscu zaryzykowalabym. Jezeli nawet powie ci ze w twoim przypadku tabletki nie pomoga, bedziesz miala pewnosc ze trucie watroby w niczym nie pomoze. Moze sprawdz najpierw watek "jakich ginekologow polecamy", zeby wybrac naprawde dobrego i sprawdzonego, bo w polsce ciezko sie naciac. I przeprowadz z nim powazna rozmowe, na przyklad czy po odstawieniu tabletek wydaje mu sie ze biust wroci do poprzedniego rozmiaru, bo w takim przypadku nie warto sie truc. Lekarz ginekolog zazwyczaj tez moze udzielic ci informacji na temat operacji plastycznych, lub orzynajmniej podac ci namiary na kogos dobrego po fachu.
jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 09:14   #19
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

Cytat:
Napisane przez karolka215
Nie wiem,jaka jest zawartość estrogenów.Od 2 miesięcy mam przerwę z Dianą.Też słyszałam o tym,że niszczy wątrobę i byłam u 3 lekarzy,którzy stwierdzili,że mogę brać dalej.Może to i dziwne,ale mieszkam w niedużym mieście i jest tu trudno o dobrego lekarza,dla którego liczy się coś więcej,niż pieniądze.Poza tym,proszę,nie piszcie mi "zaakceptuj siebie",bo nie zaakceptuję.Jeżeli są możliwości,żeby zmienić swój wygląd i poczuć się lepiej,to czemu z nich nie skorzystać?

Jeśli jest to dla ciebie aż tak duży problem to zostaje ci tylko operacja, ponieważ po tabletkch tylko piersi nabrzmiewają, więc szkoda się pakować tak silnymi hormonami jeśli chodzi ci tylko o powiększenie biustu

Pozdr
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 19:14   #20
karolka215
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 19
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

Dziewczyny,oczywiście,że myślałam o operacji plastycznej,ale po prostu mnie na nią nie stać.Jestem samotną matką i dostaję 300zł miesięcznie dodatku alimentacyjnego,więc nie ma mowy o żadnym odkładaniu.Diana była dla mnie najlepsz,bo kosztowała tylko 10zł,ale zgodzę się z Wami,że biorę ją za długo i muszę odstawić.Dlatego szukam innych w miarę tanich rozwiązań.
karolka215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 19:28   #21
Verena
Rozeznanie
 
Avatar Verena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 615
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

Ale po Dianie z tego co czytałam, nic ci się nie zmienilo, jeśli chodzi o biust? Wiec naprawdę nie wiem, czy inne coś pomogą... :/ No i nawet jak pomogą, to będzie to chwilowe, tzn dopuki będziesz brała tabletki... Zresztą i to nic pewnego, bo jak pisałam, moje piersi powiększyły się po cileście tylko na kilka miesięcy, potem wróciły zaś do poprzednich wymiarów mimo dalszego brania cilestu. Natomiast po rigevidonie w ogóle nie było tego efektu.
__________________
BYKOM STOP! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie.
[/SIZE]
Verena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 14:07   #22
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Post Wzrost piersi podczas brania tabletek.

Nigdy nie bralam tabletek antykoncepcyjnych, ale nosze sie z tym zamiarem. Mam problemy z cera i maly biust. Czy po tabletkach jest mozliwe, ze z duzego A bede miec duze B? Bylabym w siódmym niebie. No i czy znikna problemy z cera. Czytalam juz wczesniejsze posty, ale czy to dziala na kazda kobiete?
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 14:20   #23
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Wzrost piersi podczas brania tabletek.

no to jak czytałaś posty to powinnaś wiedzieć że nie. poza tym jest też post moderatorów "powtażające sie pytania" w którym jest mowa o pytaniach z cyklu piersi a tabletki anty. nie jest powiedziane że po tabletkach urosną ci piersi... jedynym pewnym sposobem na ich powiększenie jest operacja.

a jeśli chodzi o cere powinna sie porwawić
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 14:43   #24
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wzrost piersi podczas brania tabletek.

nie dzial to na kazda kobiete a na cere lepiej pojsc do dermatologa niz brac hormony bo przestaniesz barc i mozesz sie spodziewac ponownego pogorszenia cery.
chyba z eginekolog i dermatolog zaleca hormony to co innego.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 16:26   #25
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Wzrost piersi podczas brania tabletek.

mozliwe, że z duzęgo A możesz mieć duże B, ale nie musi tak być, możesz tez mieć np małe B, każdy organizm zareaguje inaczej

pamiętaj też, że nawet jeśli piersi się powiększą, to może to się zmienić już w trakcie brania tabletek [biust powróci do poprzedniego rozmaru] lub po zaprzestaniu brania ich

jak już naanahanae powiedziała - jedyny pewny i trwały sposób to operacja,
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 14:45   #26
bercia-23
Raczkowanie
 
Avatar bercia-23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 136
GG do bercia-23
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

ja brałąm przez pół roku harmonet i biuścik nieżle mi podskoczył...z miseczki B na spore C !!! jednak po dostawieniu tabletek niestety powrócił do swoich rozmiarów...może nie są zbyt duże ale dla mnie i mojego TŻ są najpiękniejsze na świecie
__________________
bercia-23
bercia-23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 17:42   #27
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

Czy zadna z was nie slyszala o FITOHORMONACH??Ostatnio mialam o tym na wykladzie...prof. mowil, ze moga powiekszyc biust nawet o 80%. ciekawa jestem...Widzialam juz w necie preparaty z fitohormonami (hormony roslinne dzialajace tak samo jak np.estrogeny czy androgeny tylko maja inna strukture) takie jak Luvtruck czy Erdic...Nie sadze zeby to bylo wyssane z palca, skoro w szkole mnie o tym ucza Konkretnie chodzi tu o rosline OPORNIK, nie jest chodowana w Polsce, wyst. w Chinach. Wlasnie ona ma takie wlasciwosci...
A tak poza tym fitohormony stosuje sie tez w tabletkach lagodzacych objawy menopauzy, gdyz zawieraja SOJE (np.Soyfem, Soyameno itd...).
Prof. mowil nam tez, ze nie nalezy zazywac fitohormonow razem z kuracja hormonalna, tak wiec nie bedzie mozna ich stos. z pigulkami anty., prawda? Co lepsze, w opisach tych tabletek w necie ANI SLOWEM sie o tym nie wspomina w skutkach ubocznych czy w interakcjach...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 21:42   #28
eutarpe
Przyczajenie
 
Avatar eutarpe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

Dziewczyny, a ja tak trochę pod innym kątem ugryzę temat Może trochę jak matka polka myślę o hormonalnym powiększeniu gruczołów mlecznych w celu karmienia dziecka Nie myślcie, że zwariowałam, po prostu z pierwszym dzieckiem miałam problem z karmieniem- mimo wszelkich metod i porad laktacyjnych- dlatego doszukuję się hormonalnych przyczyn. Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym związane? Z góry dzięki
__________________
Co ma być to będzie, Niebo znajdę wszędzie...
eutarpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-09, 10:44   #29
alevtigrii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 4
Dot.: środki hormonalne,aby biust był większy

Tabletki na powiększenie biustu - https://probreastplus.pl Biorę Probreast już od 4 miesięcy i mogę potwierdzić, że jest to rewolucyjny produkt. Na początku czułam transformacje w moich piersiach, tak jakby coś działo się wewnątrz. To już 4 miesiące kiedy używam Probreast i moje piersi są bardziej krągłe i kształtne.

Edytowane przez alevtigrii
Czas edycji: 2023-11-05 o 08:51
alevtigrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-09 11:44:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.