Jasna/ciemna karnacja a samoopalacz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-30, 21:35   #1
viviennee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6

Jasna/ciemna karnacja a samoopalacz


Witam! Mam małe pytanko, czym tak naprawdę różnią się samoopalacze do jasnej karnacji od tych do ciemnej? Czy mając jasną karnację mogę używać tych do ciemnej? Będą wtedy większe efekty?
viviennee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 21:38   #2
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Jasna/ciemna karnacja a samoopalacz

Prawdopodobnie te do ciemnej maja większą dawkę samoopalacza, czyli bardziej brązują skórę... Gdyby barwił za mało, wtedy chyba nie widać byłoby różnicy na ciemnej skórze. Natomiast do jasnej- nie wszyscy chcą az tak radykalnie zmienic odcień skóry, niektorym zależy tylko na "lekkim muśnięciu słońca"

Pewnie, że możesz uzywać tych do ciemnej, sama tak robię. Tzn do ciemnej używałam zwykle balsamów i kremów tych "stopniowo brązujących"- one akurat dzielą się na jasną i ciemną karnację.

Z samoopalaczy używam L'oreala, on akurat się nie dzieli na jasne i ciemne karnacje (tylko chyba efekt- light/medium/deep)

Najpierw jednak lepiej sprawdzić efekt na jakimś miejscu zakrytym (którego nie musisz odsłaniac przez jakieś 2-3 dni), by wiedziec czego można się spodziewać, niż potem kilka dni ukrywac się w domu i szorować skórę
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.