trądzik a makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-23, 11:08   #1
madziulka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1

trądzik a makijaż


witajcie! jak się domyślacie mam problem z trądzikiem; może znacie jakieś naprawdę dobre kosmetyki, które maskują skutecznie i trwale wypryski i oczywiście nie zatykają porów. trochę tego już wypróbowałam, ale nie jestem wystarczająco zadowolona... jesli możecie coś doradzić piszcie!
madziulka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 11:16   #2
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: trądzik a makijaż

proponuje poczytać kWC
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 11:51   #3
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: trądzik a makijaż

to może powiedz czego już używałaś i jak wygląda Twoja pielęgnacja.
wtedy postaram się pomóc
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 13:03   #4
asia b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 93
Dot.: trądzik a makijaż

sama walcze z tradzikiem i wiem jaki to bol.
a co do kwc to owszem,sa tam oceny kosmetykow ale jak wiadomo sa to oceny subiektywne i niekoniecznie moga byc dla nas celujace.
jedynie co mozesz zrobic (moim zdaniem) to zorganizowac sobie probki albo odlewki z roznych podkladow i zobaczyc jak reaguje twoja skora.
doradzilabym ci chetnie cos,ale byc moze te kosmetyki co mi odpowiadaja ,tobie niekoniecznie pomoga a wrecz pogorsza sytuacje.

korzystajac z mozliwosci testerow w sklepach np. douglas moglabys codziennie chodzic tam by sie "wy-make up-owac" i ocenic kosmetyk.
jesli chodzi o pudry sypkie lub prasowane proponuje wziasc wlasny pedzel by nie korzystac ze sklepowych a dlaczego to wiadomo.

pozdrawiam
asia b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 13:16   #5
maryhaha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 42
Dot.: trądzik a makijaż

hej

z doswiadczenia wiem ze podczas leczenia tradziku najlepiej w ogole nie uzywac zadnych podkladow itp bo to tylko pogarsza stan skory... wiec po porstu wytrzymaj przez ten czas bez "tynku" albo uzywaj tylko wtedy kiedy musisz...
maryhaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 13:35   #6
Agatka91
Raczkowanie
 
Avatar Agatka91
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: trądzik a makijaż

Cytat:
Napisane przez maryhaha Pokaż wiadomość
hej

z doswiadczenia wiem ze podczas leczenia tradziku najlepiej w ogole nie uzywac zadnych podkladow itp bo to tylko pogarsza stan skory... wiec po porstu wytrzymaj przez ten czas bez "tynku" albo uzywaj tylko wtedy kiedy musisz...
A mi moja dermaotlog powiedziala ze moge stosowac jakies podklady antybakteryjne. Próbowałam patu ale straszny wysp po nich miałam .Ostatnio kupiłam DMM (ale on nie jest antybaktryjny) i jak dla mnie jest super uzywam go już tydzień i żadnych nowych pryszczy (ale to jest moze zasluga nowego antybiotyku). Jedynym minusem jest to ,że nie jest zbyt trwały...
Agatka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 13:45   #7
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: trądzik a makijaż

Ja uwazam ze skora tradzikowa nie wyglada estetycznie wtedy kiedy jest pokryta silnie kryjacym podkaldem.Krostki i tak sie pod nim wyrozniaja.Osobiscie polecam stosowanie lekkich podkladow antybakteryjnych lub takich tzw.aptecznych
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-23, 14:23   #8
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: trądzik a makijaż

testowanie to jedyne skuteczne rozwiazanie, po pierwsze nie wszystkich zapycha to samo, wiec potencjalnie zapychajacy podklad moze okazac sie idealem,a z drugiej strony podklad do cery tradzikowej moze wyrzadzic wiecej szkody niz pozytku.. wybor podkladu zalezy tez od zmian jakie masz na twarzy, moze nie potrzebujesz silnego krycia na calej twarzy, wtedy wystarczy lekki podklad lub krem dla wyrownania kolorytu po juz zagojonych zmianach i korektor w miejscach tego wymagajacych. ja walcze z tradzikiem juz dlugo i dawno temu zrezygnowalam z podkladow antybakteryjnych.. bo nic nie robily szczegolnego, wysuszaly i z reguly maja uboga game kolorystyczna ;/ aptecznych nie testowalam, wiec sie nie bede wypowiadac.
a co do stosowania lub tez nie, to tez zlozona sprawa.. czasami naprawde wolalabym ogladac ludzi "wytapetowanych" niz wygladajacych jakby z wojny wrocili, ale o gustach sie nie dyskutuje.
fajny beztluszczowy i srednio kryjacy jest IsaDora Hydralight. te mocniej kryjace czesto maja potencjalne zapychacze. moze poszukaj podkladu nawilzajacego, beztluszczowegi i raczej nie bardzo kryjacego (efekt bedzie naturalny),a na niespodzianki cieższy (i najlepiej antybakteryjny) korektor. stosowanie podkladu wysuszajacego, a takie przewaznie sa antybakteryjne, moze niepotrzebnie przesuszyc skore,a w konsekwencji spowodowac nadmierne jej przetluszczanie.
silne krycie dają Max Factor Lasting Performance i Revlon Colorstay, ale niestety mogą zapychac i mogą tworzyc maske (trzeba testowac, bo tu nie ma reguly).
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 10:54   #9
Carrousel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Makijaż 'na' trądzik

Nie znalazłam osobnego wątku na ten temat, więc postanowiłam sama go założyć i mam nadzieję, że się przyda
Mam problem z trądzikiem, chyba jak większość z was, niestety... Używam różnych kosmetyków, maści, toników itp wszystkie są przeznaczone do leczenia, a jeśli leczenie nie przynosi skutków (w większości) to moja cera wygląda jak wyglada
Znacie, używacie kosmetyków tuszujących niedoskonałości, które dodatkowo nie podrażniałyby skóry, a może nawet pomagały w walce z trądzikiem?
Carrousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 15:45   #10
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Makijaż 'na' trądzik

Istnieje już taki wątek i parę porad w nim już padło, dlatego też Twój z nim łączę.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.