Kurs za granicą - Czy ktoś robił ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-05, 17:14   #1
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Smile

Kurs za granicą - Czy ktoś robił ?


Witam. Obecnie mieszkam we Wloszech i chcialabym sobie zrobic kurs na Stylistke paznokci. Postanowilam wiec poszukac jakiegos tutaj, na miejscu. Zastanawiam sie nad MAGNETIC NAIL ACADEMY w Rzymie , ale nie moge znalezc zbyt wielu informacji na temat tych kursow. Zastanawiam sie wiec czy moze , ktoras z wizazanek kiedys cos o tym slyszala lub moze sama przeszla kurs wlasnie w tej szkole. Bylabym wdzieczna za odpowiedzi
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".

Edytowane przez ZAQOCHANA
Czas edycji: 2010-01-05 o 17:16
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 21:50   #2
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Kurs za granicą - Czy ktoś robił ?

Znam dziewczyny po szkoleniu w Polskim MAGNETIC'u ale są raczej .. hm.. jakby to ładnie ując.. mało świadome Najlepiej zobacz na galerię kursantów i na jej podstawie wybierz szkolenie. To najlepsza metoda
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 21:58   #3
bitt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Będzina
Wiadomości: 495
GG do bitt
Dot.: Kurs za granicą - Czy ktoś robił ?

wydaje mi sie że w Polsce jest wyższy poziom jeśli chodzi o szkolenia wiem co mówie bo prowadziłam kursik z polską włoszką

przede wszystkim wybierz PROFESJONALNY kurs u DOBREGO instruktora
bitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 21:59   #4
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Kurs za granicą - Czy ktoś robił ?

Bittek, ja robiłam 3 włoszkom uzupełnienia Z czym przyszły do mnie to pała mała...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 22:02   #5
bitt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Będzina
Wiadomości: 495
GG do bitt
Dot.: Kurs za granicą - Czy ktoś robił ?

przyznam sie że ja ostatnio na bakier z klientkami bo non stop szkolenia ale jak juz mi sie jakaś nowa trafi to o zgrozoooooo masakra ale taką jedną rodowitą Włoszke co jakiś czas też mam na pazurki i to z czym przyjeżdża od siebie to ekhm przerasta ludzkie pojęcie
bitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 22:15   #6
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Kurs za granicą - Czy ktoś robił ?

Dzieki dziewczyny. Jednak na wloskich stronach niewiele moge znalezc, poniewaz nie maja zbyt wiele stron internetowych .. i wyobrazcie sobie ,ze w miejscowosci ,w ktorej ja sie znajduje nikt nie robi tipsow, ani zadnego przedlozania paznokci!!! W miejscowosci niedaleko moze kiloka gabonetow sie znajdzie z ta usluga ,ale cena to 100 euro!!! za tipsy. Szok. I to za najprostrze. Nie wiem jak w wielkich miastach , jestem pewna ,ze zupelnie inaczej. Jednak wlasnie to co dla Wlochow ladne dla nas jest niedociagniete, bo raczej kiepscy z nich profesjonalisci w czymkolwiek. Jednak moze wy znacie jakies marki , dosc popularne , bo ja niewiele. To co tu znalazlam to wlasnie Magnetic, Professionials, Robby Nails, hmm chyba wiecej nie pamietam , jedno jest pewne ,ze niewiele stron internetowych na ten temat sie tu znajdzie. Niedawno zaczelam sie tym interesowac i nie chcialabym wyrzucac pieniedzy w bloto , bo kursy kosztuja , zwlaszcza tutaj. Zdaje sobie sprawe ,ze tak naprawde naucze sie w praktyce i to latami.. Ale chce tez miec cos na tym dyplomie ..raczej cos konkretnego
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 22:25   #7
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Kurs za granicą - Czy ktoś robił ?

A nie taniej by wyszło: podróż do nas, wyszkolic się u porządnych instruktorów np. u Bittka i wrócic? Skoro tam drogo, a u nas względnie to może się opłacac
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 22:30   #8
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Kurs za granicą - Czy ktoś robił ?

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
A nie taniej by wyszło: podróż do nas, wyszkolic się u porządnych instruktorów np. u Bittka i wrócic? Skoro tam drogo, a u nas względnie to może się opłacac





A ile trwaja takie kursy w Polsce ? Bo tutaj 1-2 max 4 dni.. Jak narazie niestety nie moge sie wyrwac do Polski i chcialam tylko wykorzystac fakt ,ze jestem tutaj.. myslalam ,ze tam moze cos sobie dorobie..
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 07:27   #9
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Kurs za granicą - Czy ktoś robił ?

Kurs żelowy to przeważnie 3 dni. Żel + akryl to 5-6 dni.
A jak tam rzeczywiście mało stylistek w okolicy, to warto pomyśleć
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 09:03   #10
bitt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Będzina
Wiadomości: 495
GG do bitt
Dot.: Kurs za granicą - Czy ktoś robił ?

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
A ile trwaja takie kursy w Polsce ? Bo tutaj 1-2 max 4 dni.. Jak narazie niestety nie moge sie wyrwac do Polski i chcialam tylko wykorzystac fakt ,ze jestem tutaj.. myslalam ,ze tam moze cos sobie dorobie..
wszystko zależy od firmy - podam na moim przykładzie:
kurs podstawowy to 2 dni + 1 dzień na egzamin - 700zł
dodatkowo zdobienia + kolorowy żel to 1 dzień - 600zł (przy wyborze w pakiecie z podstawą)

Najważniejszą kwestią to pójść na INDYWIDUALNY i przede wszystkim profesjonalny kurs gdzie nie liczą go godzinowo.
Ja nastawiam sie na porządany efekt końcowy i jest mi bez różnicy czy kursantka będzie ze mną siedzieć 4h czy 15h bo wiem jak jest istotny start pazurkowy.
Na moim kursie niestety tego nie było mimo że z renomowanej firmy, zostałam potraktowana troche inaczej bo juz troche coś tam wiedziałam. Na początku wydawało mi sie że tak powinno być jednak niestety po jakimś czasie przyszedł niesmak.

Zrobisz oczywiście jak bedziesz uważać ale warto sie zastanowić czy chcesz robić jakieś tam tipsy czy chcesz zajmować sie profesjonalnie stylizacją paznokci i to będzie cie wyróżniać. Mimo że początki są trudne potem owocują w liczną klientele. Ważną kwestią są tu również ćwiczenia po kursie.

uff to tyle mojego wykładu
bitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 07:07   #11
Margerita da ROMA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 51
Dot.: Kurs za granicą - Czy ktoś robił ?

Witam
ZAQOCHANA jesli chodzi o stylizacje paznokci w Itali to wiemy,ze to dopiero raczkuje.Ogladam galerie wloskich wizazanek,ktore zajmuja sie pazurkami od 2 lat i to jest koszmar(brak krzywej C, lopaty...).Niestety one sie zachwycaja jakoscia wykonanych paznokci
Ja kurs robilam w Activie we Wroclawiu i nie byl to szczyt moich marzen,ale z perspektywy czasu moge powiedziec ,ze 80%to twoje umiejetnosci!!!!
ZAQOCHANA rozumiem ,ze mieszkasz w Rzymie .Wejdz sobie na ,zapisz sie na tej stronie(unghie.com).Oni na biezaco informuja o szkoleniach rowniez w Rzymie.

Edytowane przez Margerita da ROMA
Czas edycji: 2010-05-24 o 18:50
Margerita da ROMA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.